Strona 1 z 13 123411 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 250

Temat: Dyskusja na temat szk TB (posty przeniesione z wtku "Szkoy taca brzucha w Polsce")

Doczy
    27-03-2008
    Wiadomoci
    908
    Sia Reputacji
    12

Domylny Dyskusja na temat szk TB (posty przeniesione z wtku "Szkoy taca brzucha w Polsce")

----------------------------------------------------------------
    edit by admin
    Posty przeniesione z wtku Szkoy taca brzucha w Polsce
    ----------------------------------------------------------------

O letnich warsztatach jest w tym pocie http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php?t=562, a co do zaj, to terminy s na stronie Rashy http://www.rasha.hostingpro.pl, tylko e ta strona nie dziaa od paru dni, nie wiem dlaczego
    Wiem tyle, e teraz trwa kurs rednio zaawansowany, w niedz. bodaje zaczyna si podstawowy, a poziom zaawansowany ma by w lipcu, nie wiadomo jeszcze czy w pierwszej czy drugiej poowie, w trybie przyspieszonym, czyli cay tydzie pod rzd.
    pjdmy dalej tym dropem

Doczy
    04-11-2007
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    8 883
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Ja te jeszcze nic nie wiem, ale w Novej na pewno co bdzie, trzeba zerka na stron.
    Maleno, bdc na warsztatach u Surayi syszaam duo dobrego o Gosi od dziewczyn, ktre tam byy, a Rosalii niestety nie chwaliy. Jedna powiedziaa nawet, e na zajcia z ni zmarnowaa p roku. To samo mwi moja koleanka z Novej. Czy kto chodzi tu do Rosalii i mgby t opini potwierdzi lub jej zaprzeczy?

Doczy
    15-01-2008
    Wiadomoci
    64
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Nazwa:Krakowska Szkoa Flamenco "Almoraima"
    W takim razie ja jeszcze dodam, e jest WC koedukacyjne po przejciu przez korytarz, nie ma prysznica. Szatnia tak maa, e jak przebieraj si 3 dziewczyny to ju nie ma miejsca, dlatego trzeba przebiera si pod sal...A czasami chodz tam ludzie.
    Parkiet jest bardzo nieprofesjonalny dla tanca brzucha, poniewa jest dostosowany do flamenco. Nawet w baletkach mozna zaliczy drzazg w stopie.
    Instruktorki mao wyluzowane i mao komunikatywne. Generalnie nie ma z nimi o czym gada, a im te chyba na rozmowie nie zaley. Troche wyniose.
    Moja ocena dla szkoy to nacigane 2
    Ostatnio edytowane przez Sirrun ; 08-06-2008 o 21:10

Doczy
    09-03-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    900
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez vasanta Zobacz wiadomo
    Maleno, bdc na warsztatach u Surayi syszaam duo dobrego o Gosi od dziewczyn, ktre tam byy, a Rosalii niestety nie chwaliy. Jedna powiedziaa nawet, e na zajcia z ni zmarnowaa p roku. To samo mwi moja koleanka z Novej. Czy kto chodzi tu do Rosalii i mgby t opini potwierdzi lub jej zaprzeczy?
    Taaak te warsztaty - na ktre nie mogam pj Wiemy wiemy (my = bo z Eksarino) Wybrao si na nie "przedstawicielstwo" naszej grupy, a miaa by nas gromadka, niestety po drodze si posypao. Fakt - jedna dziewczyna (chyba wanie ta o ktrej piszesz) przeniosa si z grupy Rosalii do grupy Gosi i jest zadowolona. O Rosalii syszaam skrajne opinie, wic wol aby wypowiedzia si kto kto na jej zajcia chodzi. Ja jestem BARDZO zadowolona z zaj z Gosi.

Doczy
    04-11-2007
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    8 883
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Magda miaa na imi, taka niska, drobna, ciemnowosa.
    Jak wiadomo, ile osb, tyle opinii. Sakina jest zadowolona, jak wida
    (Prosiabym Admina, eby za jaki tydzie skasowa posty nie bdce informacjami o szkoach, bo si znw zrobi ciecierzyca z kuskusem - orientalna wersja grochu z kapust )

Doczy
    15-03-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    256
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Tak Vasanto- Magda byla wlasnie skromna reprezentacja naszej grupy

Doczy
    27-03-2008
    Wiadomoci
    908
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez vasanta Zobacz wiadomo
    Prosiabym Admina, eby za jaki tydzie skasowa posty nie bdce informacjami o szkoach, bo si znw zrobi ciecierzyca z kuskusem - orientalna wersja grochu z kapust )
    Hehe, dziki za uwag Vasanto! Jeste naszym Stranikiem Teksasu
    pjdmy dalej tym dropem

Doczy
    22-04-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    225
    Sia Reputacji
    12

Domylny Zajcia z Rozali

Cytat Pierwotnie wysane przez MalenaSlav Zobacz wiadomo
    Taaak te warsztaty - na ktre nie mogam pj Wiemy wiemy (my = bo z Eksarino) Wybrao si na nie "przedstawicielstwo" naszej grupy, a miaa by nas gromadka, niestety po drodze si posypao. Fakt - jedna dziewczyna (chyba wanie ta o ktrej piszesz) przeniosa si z grupy Rosalii do grupy Gosi i jest zadowolona. O Rosalii syszaam skrajne opinie, wic wol aby wypowiedzia si kto kto na jej zajcia chodzi. Ja jestem BARDZO zadowolona z zaj z Gosi.

Przepraszam, nie bardzo wiem jak wpisa si w rubryk o Ananday. Nie chciaabym wprowadza bajzlu...
    Mowa bya o Rozalii, o ktrej wszyscy syszeli ale nikt u niej nie by. To moe podziel si swoj opini.
    Chodz do Rozalii od roku ze sporadycznymi zdradami u innych instruktorek.
    Instruktorka dba o szczegy, zwraca uwag na wszystkie czci ciaa (chyba e o jakich nie wiem), jest wymagajca, ale i anielsko cierpliwa. Ma pedagogiczne podejcie - to wane. Znaam tancerki, ktre bosko taczyy, ale jedyne co potrafiy robi na zajciach to pokaza, jak tacz - ale niestety, z podzieleniem si wiedz by ju problem.

Widziaam par pa na youtube i na ywo, ktre tacz lepiej ni Rozalia Ale te na pewno nie mog powiedzie, e jest amatork. Co to to nie! Ale jeli chodzi o samo uczenie, atmosfer na kursie, dbao o szczegy - jak dla mnie jest bardzo OK. Nie mam zamiaru si wypisywa.
    Miaam te 2 lub 3 zajcia z inn instruktork z Ananday - nie pamitam jej imienia - ktra w ogle mnie do siebie nie przekonaa.

Co do reszty uwag: Sala na Jzefa jest maa i duszna, przebieralnia te. Ale ani si tam nigdy nie potukam, ani nic sobie nie wbiam w stop. Moe po prostu za bardzo lubi taczy eby zwraca uwag na to, e sala nie ma Brodwayowskich rozmiarw

Doczy
    27-03-2008
    Wiadomoci
    908
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Moe zaoy oddzielny wtek z informacjami o instruktorkach, bo si wszystko pomiesza, tylko te wiadomoci musiaby przenie Admin.
    Adminie, help!
    pjdmy dalej tym dropem

Doczy
    29-04-2008
    Wiadomoci
    193
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Ja bym bardzo prosia o informacje o warszawskich szkoach, bo pki co to widz tu gwnie szkoy krakowskie... a troch to dla mnie daleko
    "Bir hazine ki: o en kiymetli, o entatli. Ama kimde anahtari: nerede sakli?"

Tarkan "Ozgurluk icimizde"

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Intisar Zobacz wiadomo
    Moe zaoy oddzielny wtek z informacjami o instruktorkach, bo si wszystko pomiesza, tylko te wiadomoci musiaby przenie Admin.
    Adminie, help!
    Sokojnie poradzimy sobie. Teraz jestem za granica i mam ograniczony dostep do internetu.
    Wpisujcie jak leci. Po powrocie zastanowie sie jak to uporzadkowac.

Doczy
    15-03-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    256
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Nie wiem Adminie czy stwierdzenie "wpisujcie jak leci" jest bezpieczne na forum na ktorym jest 99% kobiet. Obawiam sie ze bedziesz miec duuuuuuuzo pracy po powrocie

Doczy
    18-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 337
    Sia Reputacji
    18

Domylny

A moe podzielimy to jako wedug miast? Zrobimy kilka wtkw na wiksze miasta i regiony, bdziemy w nich nie tylko wypenia rubryczki ale te wymienia si uwagami. W kocu o tej samej szkole wiele osb moe mie bardzo rne zdanie, to powinny by wtki otwarte do dyskusji i swobodnej wymiany uwag. A eby unikn totalnego zamieszania, mona wprowadzi podzia wedug miast/czci kraju itp.
    A totalnie off-topicowe posty warto usuwa tak czy inaczej

Doczy
    30-11-2007
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 049
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Mona by te by przerobi ten temat na ankiet z odpowiednimi polami, gdzie wybieraoby si miasta, potem dawao punkty itd. Ale spodziewam si, e byo by to bardziej skomplikowane przedsiwzicie.

Jako mao mamy tych opinii na temat szk. Czyby nikt nie mia nic do powiedzenia?

Doczy
    04-05-2008
    Miasto
    Chorzw
    Wiadomoci
    386
    Sia Reputacji
    12

Domylny

A moe zaoy nowe forum (tak jak belly dance cafe, wieci ze scen orientalnych, etc.), w nim tematy odnonie szk w danym wojewdztwie/wikszym miecie i okolicach i tam wszystko wpisywa Ale to tylko taka propozycja

Doczy
    16-10-2007
    Wiadomoci
    2 850
    Sia Reputacji
    16

Domylny

Chyba by wtedy trzeba byo zrobi podfora dzielce na wojewdztwa a w nich osobny wtek dla kadej ze szk . Ot taka alternatywa dla tworzenia osobnej bazy danych szk w Polsce .

Doczy
    27-03-2008
    Wiadomoci
    908
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Hehe, widz, e mj temat rozwija si i s nawet plany przyszociowe.
    Admin potrzebny od zaraz
    pjdmy dalej tym dropem

Doczy
    30-11-2007
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 049
    Sia Reputacji
    13

Domylny Hmmm...

Cytat Pierwotnie wysane przez Kaczuszka23 Zobacz wiadomo

Inne uwagi: Co do zastpstw jak pisaa bollyanna , zgodz si i takie byy, jednak co do szkoy to niczemu ona winna, jeli instruktorka zachoruje( co ostatnio jako dziwnie czsto si zdarzao), bd zadzwoni do recepcji na 30min przed zajciami, ktre maja si odby nikt nie jest w stanie nic zrobi jak zadzwoni bd wysa smsy do kursantw, e takie zajcia si nie odbd – ale mona skorzysta wtedy z sali i powiczy samemu). Zastpstwa tez wynikaj z takich sytuacji – wic nie wicie za to szkoy, a instruktorki :P Czemu one maj by wite
    Ja tam wini mimo wszystko szko, bo to ze szko umawiam si jako klient, nie z konkretn instruktork. To szkoa jest stron umowy i szkoa powinna tak zorganizowa sobie relacje z instruktorkami, aby zastpstw byo jak najmniej. Lub jeli zastpstwa s konieczne, aby byy one sensown kontynuacj zaj, a nie zapchajdziur (absolutnie nie twierdz, e zawsze tak byo). Pracowaam kiedy jako nauczyciel, co prawda nie taca, ale wiem, czego wtedy wymaga ode mnie pracodawca i czego oczekiwali klienci. Sensowne przygotowanie zastpstw kosztuje wprawdzie troch wysiku, ale chyba warto?

Instruktorki nie s wite, ale bd ich si czepia bezporednio dopiero wtedy, kiedy umwi si z nimi na prywatne zajcia. To takie moje trzy grosze.

Doczy
    28-02-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    456
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Na pewno masz te troch racji,dlatego z niektrymi, ktre nie traktoway swojej pracy powanie skoczya si wsppraca i miejmy nadziej, e nie bdzie z tym wicej problemw i kady bdzie zadowolony W imieniu Szkoy przepraszam za kopoty
    Ostatnio edytowane przez Kaczuszka23 ; 25-06-2008 o 21:28

Doczy
    21-06-2008
    Miasto
    Krakow/Gdynia
    Wiadomoci
    4
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Ale mnie rozpuszczacie.
    Pozdr