Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
WANE! Obowizujcy wzr zamieszczania informacji o wydarzeniach w tym dziale i kalendarzu!
Wyniki 1 do 17 z 17

Temat: WANE! Obowizujcy wzr zamieszczania informacji o wydarzeniach w tym dziale i kalendarzu!

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Exclamation WANE! Obowizujcy wzr zamieszczania informacji o wydarzeniach w tym dziale i kalendarzu!

Wane! Obowizujcy wzr zamieszczania informacji!

1. Sprawd czy ju nie zostaa podana informacja o tej imprezie.

2. Prosz w tytule zawrze nastpujce informacje:

nazwa imprezy... data z penym rokiem!... miasto

Dziki takiemu tytuowaniu wiadomoci na pierwszy rzut oka bdzie wiadomo czy dana impreza ju bya, w ktrym miecie ma si odby itd. Uatwi to wszystkim orientowanie si w informacjach.

3. W treci wiadomoci podaj wszystkie niezbdne informacje na temat wydarzenia, tak aby uytkownicy nie musieli szuka ich na innych stronach.
    (podaj: godziny, daty, poziom zaawansowania, adresy, dojazd, ceny, program, informacje o prowadzcych... itd)

UWAGA: Tekst podawanej informacji powinien by napisany w jzyku polskim. Jeeli znajduj si w nim przeklejone np. opisy warsztatw w jzyku obcym, naley poniej takich opisw zamieci przynajmniej skrcone do najistotniejszych informacji tumaczenie.

Na temat jednej imprezy mona zaoy tylko jeden wtek! Kada reklama w blogu, innym dziale bdzie kasowana jako spam!

Wszystkie zmiany prosz podawa dopisujc now wiadomo w wtku aby go podbi do gry oraz edytowa pierwsz wiadomo uaktualniajc tam podane informacje!

Po opublikowaniu takiej wiadomoci, prosz wpisa j do kalendarza podajc te same dane w tytule:

nazwa imprezy... data... miasto a w treci tylko link do wiadomoci zamieszczonej w tym dziale (Wieci z orientalnych scen).

W kalendarzu nie wolno umieszcza regularnych zaj. Informacje w kalendarzu pokazuj si dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora.

Kada osoba, ktra podaa wiadomo o wydarzeniu powinna czu si za ni odpowiedzialna i na bieco uzupenia j o zmiany oraz odpowiada na pytania uytkownikw!

UWAGA:
    Reklamowanie swoich imprez w wtkach konkurencji jest nietyczne i bdzie kasowane!

Nieprzestrzeganie tych zasad moe spowodowa skasowanie informacji o imprezie.

Dzikuj
    Ostatnio edytowane przez Admin ; 08-10-2009 o 10:21

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    GDASK
    Wiadomoci
    682
    Sia Reputacji
    12

Domylny

....................

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Doczy
    04-09-2007
    Miasto
    Wawa
    Wiadomoci
    467
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez mks Zobacz wiadomo
    ....................
    Cytat Pierwotnie wysane przez admin Zobacz wiadomo
    ?????????????
    To jaki nowy jzyk, wasz gryps?
    -Gdy kobieta taczy, tworzy sztuk, a zarazem staje si bardziej zmysowa. (Ehab Atia)

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    GDASK
    Wiadomoci
    682
    Sia Reputacji
    12

Domylny

?????????????

mialam na mysli ...ze nasz Admin jest czujny ... na nasze uwagi dzieki

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez mks Zobacz wiadomo
    mialam na mysli ...ze nasz Admin jest czujny ... na nasze uwagi dzieki
    To ju wiem o co chodzi
    Dziki

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    16

Domylny

....................

:d
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    13-12-2007
    Miasto
    Barcelona, Cairo, Dubai
    Wiadomoci
    4
    Sia Reputacji
    0

Domylny : )

: ) dziekuje za powiadomienie
    Anck-Su-Namun

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Przypominam i bardzo prosz o stosowanie si do naszych zasad zamieszczania informacji o imprezach i wydarzeniach.

Szczeglnie zwracam uwag na podawanie roku w temacie i wpisywanie informacji o wydarzeniu do kalendarza.

Tylko wydarzenia wpisane do kalendarza bd zamieszczane w naszym newsletterze rozsyanym do uytkownikw forum!

Doczy
    13-12-2008
    Miasto
    Toru
    Wiadomoci
    375
    Sia Reputacji
    11

Domylny

bedziemy pamietac

Przeklci niech bd ci, ktrzy nie tacz i przeszkadzaj taczy innym!
    Paulo Coelho

dawniej Lailana

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

UWAGA!

Przypominam o przestrzeganiu zasad zamieszczania informacji w tym dziale.

Nasze zasady s podpowiedzi jak prawidowo sformuowa ogoszenie aby zainteresowa potencjalnych klientw i przekaza informacje w sposb zrozumiay.

Niewystarczajca ilo szczegw powoduje, e czsto zostaj zasypany mailami od goci na forum z pytaniami o szczegy imprez. Poniewa potrafi dosta nawet kilkadziesit takich maili dziennie nie odpowiadam na nie poniewa nie mam czasu na to. S to straceni klienci dla Waszych imprez!

Nieregulaminowe i niepoprawione po informacji od moderatora wiadomoci bd kasowane.

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny Zamieszczanie informacji w obcych jzykach - zasady.

Aby unikn nieporozumie i podsumowa dyskusj w wtkach warsztatowych chciabym wytumaczy dokadnie zasady zamieszczania ogosze w obcych jzykach.

Jeeli przeklejacie z zagranicznych stron opisy warsztatw i inne wiadomoci naley pod spodem takiego opisu przynajmniej w jednym zdaniu przetumaczy najistotniejsze informacje. Nie musi to by tumaczenie caego tekstu, wystarczy krtkie streszczenie.

Jeeli zajcia bd prowadzone w jzyku obcym prosz poda tak wiadomo, warto zaznaczy czy bdzie tumacz.

cytuje fragment z innej wiadomoci na ten temat:
    Nie jest to yczenie moderacji tylko uytkownikw forum. Zasady zamieszczania ogosze nie s zbiorem niepotrzebnych utrudnie tylko przewodnikiem jak napisa wiadomo w sposb czytelny i zrozumiay dla wszystkich.
    Wystarczy, e w podanej informacji brak drobnego elementu takiego jak cena lub poziom zaawansowania warsztatw a zostaj zasypany kilkudziesicioma mailami z pytaniami o szczegy. Nasze forum odwiedza codziennie 2000 - 3000 goci. Dua cz z nich traktuje moderatorw i administratora jak skrzynk kontaktow, ktra zna odpowiedzi na wszystkie pytania.
    Po zamieszczeniu przez jednego z uytkownikw ogoszenia z opisami w jzyku angielskim przyszo do mnie bardzo duo zapyta o szczegy i tumaczenie. Poniewa nie znam odpowiedzi i nie mam czasu na ich poszukiwanie i tumaczenie z obcych jzykw nie odpowiadam na takie maile. Nie jest to strata dla mnie tylko dla organizatora, ktry traci swoich potencjalnych klientw.

Zamieszczanie informacji w jzyku polskim uatwia ycie wszystkim uytkownikom, organizatorom i administracji forum dlatego bardzo prosz zanim zaczniecie wygasza swoje osobiste zdanie negujce zasady spjrzcie na to z perspektywy wielu uytkownikw forum, ktrzy mog zna rosyjski, niemiecki, francuski i inne jzyki a nie posugiwa si angielskim.

Doczy
    05-05-2010
    Wiadomoci
    1
    Sia Reputacji
    0

Domylny Pytanie odnosnie regulaminu

Witam, dzikuje, za informacje, chce si upewni, czy dobrze rozumiem, jeli podaje wiadomo o nowych, regularnych zajciach, nie wpisuje ich do kalendarza, pozostajc tylko przy informacji w dziale wieci z orientalnych scen.
    Druga kwestia, to czy mog poda adres strony internetowej szkoy, mam bardzo obszerny grafik zaj taca brzucha i nie wiem czy umieci w informacji na forum, tak dugi opis?

Dzikuje i Pozdrawiam

Ladli

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Ladli Zobacz wiadomo
    jeli podaje wiadomo o nowych, regularnych zajciach, nie wpisuje ich do kalendarza, pozostajc tylko przy informacji w dziale wieci z orientalnych scen.
    Informacje o regularnych zajciach podajemy tylko w dziale wieci. Nie umieszczamy ich w kalendarzu poniewa gdyby wszystkie szkoy zaczy wpisywa tam swoje lekcje to kalendarz staby si nieczytelny.

Cytat Pierwotnie wysane przez Ladli Zobacz wiadomo
    Druga kwestia, to czy mog poda adres strony internetowej szkoy, mam bardzo obszerny grafik zaj taca brzucha i nie wiem czy umieci w informacji na forum, tak dugi opis?
    Tak, prosz zamieci na forum peen grafik zaj taca brzucha w danej szkole.
    Jest to wygodne dla uytkownikw, ktrzy nie musz skaka po wielu stronach internetowych tylko wszystko maj w jednym miejscu.
    Nasze dowiadczenie jest rwnie takie, e kiedy nie ma godzin, adresw, informacji o prowadzcych, cen itp a jest jedynie link do strony szkoy to i tak gocie na forum (czyli osoby nie zarejestrowane, ktre nie mog pisa wiadomoci) zasypuj nas pytaniami o szczegy co jest dla nas uciliwe.

Doczy
    30-03-2009
    Miasto
    Katowice
    Wiadomoci
    21
    Sia Reputacji
    11

Domylny :)

Dzikuj, dopiero wprawiam si w umieszczaniu wiadomoci na forum, ale dziki Twoim instrukcj bdzie mi teraz o wiele atwiej serdecznie pozdarwiam Salma

Doczy
    06-02-2009
    Miasto
    Gliwice
    Wiadomoci
    381
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Mam pytanko: jeeli wydarzenie chc odwoa, to co mam zrobi w kalendarzu i w temacie? Doda formuk, wykasowa? Dziki

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Tanit Zobacz wiadomo
    Mam pytanko: jeeli wydarzenie chc odwoa, to co mam zrobi w kalendarzu i w temacie? Doda formuk, wykasowa? Dziki
    Wysa wiadomo do Admina lub moderatora, lub przez "trjkcik alarmowy" z prob o zmian w temacie/wykasowanie z kalendarza.

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •