Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Znalazłam zdjęcie ZAHRY w ostatniej Gali :-)))
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Znalazłam zdjęcie ZAHRY w ostatniej Gali :-)))

Siła Reputacji
    13

Talking Znalazłam zdjęcie ZAHRY w ostatniej Gali :-)))

To niespodzianka przeglądam sobie i nagle widzę jakieś znajome laski tańczące taniec brzucha

Gala nr 41 str 103 Święto fotografii. Sprawozdanie z Grand Prix Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic.
    Impreza oceniona przez galę na 5 gwiazdek

Gratulacje dziewczyny, widzę że taniec brzucha pokazuje się na coraz ważniejszych imprezach.
    Szkoda tylko że to tylko jedno zdjęcie

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Znalazłam ten występ w CV Zahry na głównej stronie
    24.09.2007 - Występ w Teatrze Narodowym na gali wręczenia nagród Foto National Geographic.
    Wcześniej na to nie zwróciłam uwagi, ale to był występ na deskach Teatru Narodowego... Nie ma w Polsce bardziej prestiżowej sceny

Szkoda że tak rzadko można was dziewczyny oglądać, widziałam Zahre tylko dwa razy, ale zawsze było warto.

Gratulacje dziewczyny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Beta Zobacz wiadomość
    Szkoda tylko że to tylko jedno zdjęcie
    Jedno ale za to jakie, te światła na scenie!

Miasto
    Leszno
    Siła Reputacji
    14

Smile

To ja pozwolę sobie wkleić, żeby wszyscy mogli obejrzeć

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Shimma Zobacz wiadomość
    To ja pozwolę sobie wkleić, żeby wszyscy mogli obejrzeć
    Bardzo dziękuję za zdjęcie Nie mamy ani jednego z tej imprezy, masz może więcej? Możesz nam przesłać?
    Z przyjemnością zamieściłybyśmy te zdjęcia w galerii z podziękowaniami dla Ciebie.

Co do samej imprezy, to była wspaniała. Bardzo dobrze nam się tańczyło. Wspaniała scena, światła, publiczność. Taki występ zawsze powoduje w nas dużo pozytywnych emocji. Na pewno będziemy pamiętały go długo, dla takich chwil warto żyć, warto spędzać godziny ciężkiej pracy na sali ćwicząc.

Wczoraj miałyśmy kolejny bardzo ciekawy występ
    Tańczyłyśmy podczas dużego wydarzenia jakim była impreza promocyjna wprowadzająca na rynek najgłośniejszą grę komputerową roku - Wiedzmin!
    Sama bardzo lubię fantastykę, przeczytałam wszystkie powieści Sapkowskiego dlatego bardzo cieszyłam się na ten występ.
    Drżyjcie długo i szczęśliwie...

Miasto
    Wawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Amani Zobacz wiadomość
    Tańczyłyśmy podczas dużego wydarzenia jakim była impreza promocyjna wprowadzająca na rynek najgłośniejszą grę komputerową roku - Wiedzmin!
    Sama bardzo lubię fantastykę, przeczytałam wszystkie powieści Sapkowskiego dlatego bardzo cieszyłam się na ten występ.
    Tego wam bardzo zazdroszczę
    Wiedzmin jest moim ulubionym bohaterem, też czytałam wszystkie części książki, oglądałam film a teraz czekam na grę

Bardzo też gratuluję wam występu na "Grand Prix Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic"
    No naprawdę dumnie brzmi! Dobrze że taniec brzucha zaczyna przenikać nawet na tak duże imprezy i do mediów. Dobrze że nas tam godnie reprezentujecie
    Kupiłam to pisemko, ale tam jest inne zdjęcie Zahry?
    Shimma - byłaś na tym koncercie? Masz jakieś inne jeszcze zdjęcia? Jak tak, to please zamieść je tytaj!!!
    -Gdy kobieta tańczy, tworzy sztukę, a zarazem staje się bardziej zmysłowa. (Ehab Atia)

Miasto
    Leszno
    Siła Reputacji
    14

Smile

Niestety nie mam więcej zdjęć
    Nie było mnie na tej imprezie a bardzo chciałam zobaczyć zdjęcia Zahry więc poszukałam w internecie i zapomniałam podać linka do strony, na której ono jest
    Na tej stronie jest opcja "napisz do nas".Myślę, że pozwolą Amani zamieścić zdjęcie na stronie, a może mają więcej (?)...
    Ostatnio edytowane przez Safira ; 02-01-2009 o 22:29

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Nie było mnie na tej imprezie a bardzo chciałam zobaczyć zdjęcia Zahry więc poszukałam w internecie i zapomniałam podać linka do strony, na której ono jest
    Na tej stronie jest opcja "napisz do nas".Myślę, że pozwolą Amani zamieścić
    Dzięki za zdjęcia. Z ciekawości weszłam na tą stronkę i parsknęłam śmichem kiedy zobaczyłam podpis pod zdjęciem. Zakładam się, że to tylko facet mógł tak podpisać...
    "Atrakcja i ozdoba gali – egzotyczne rytmy i tancerki z zespołu Zahra w powłóczystych strojach"

Powłóczyste stroje rozwaliły mnie

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Kochana Amani, Mała tancereczko:
    Niestety nie mam więcej zdjęć
    Bardzo dziękuję
    Drżyjcie długo i szczęśliwie...

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •