Strona 36 z 36 PierwszyPierwszy ... 2633343536
Wyniki 701 do 714 z 714

Temat: Wirtualna Szkoła Tańca

Miasto
    Byczyna
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Na prywatny użytek mam inną, w sumie nawet lepszą. Wszystko dzięki byczyńskim karatekom, którzy za własne pieniądze stworzyli świetną salę, w sumie jeszcze nie wykończoną, ale lustra i podłoga jest genialna. Dorzucam się co miesiąc do ich składki i mogę korzystać z sali kiedy chcę. Zapraszam
    Dawniej Enima

Miasto
    Sopot
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Dodaję kolejny filmik do oceny, na prawdę starałam się poprawić ręce, ale doszedł stres i nie mogłam zapanować nad wszystkim...
    Daliyah Belly Dancer - Leyla Ya Leyla

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

no to jest...całość solówki Oczywiście stres zrobił swoje i wyszło jak wyszło Teraz siedzę i patrzę, ile błędów zrobiłam i ile pracy przede mną Dlatego wolę to w tym wątku zamieścić

Tribal Fusion Solo by Kasia Owczarz
    usunełam filmik, bo już stracił na ważności

I żeby było prawidłowo, to podkreślam (jak w opisie przy filmiku), że choreo od 0:46 do 2:20 jest autorstwa Morgany, nie mojego. Użyte zostało za jej pozwoleniem
    Ostatnio edytowane przez carmenta ; 15-01-2012 o 18:53
    Natura chciała, aby kobieta była arcydziełem - John Ruskin

Life isn't how to survive the storm, but how to dance in the rain

Bella Italia 18-27 września...ahhhh

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Ten film wideo jest prywatny
    Szarloteneria!
    kostiumy tribal fusion
    https://www.facebook.com/pages/Szarloteneria-Charlotenery/442998359115892

Every time when you say "I can't" bellydance fairy dies.
    Mira Betz

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

ups....teraz powinno pójść
    Natura chciała, aby kobieta była arcydziełem - John Ruskin

Life isn't how to survive the storm, but how to dance in the rain

Bella Italia 18-27 września...ahhhh

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Carmento, fajowy występ! Mnie się bardzo podobał. Jeśli mogę dodać kilka subiektywnych spostrzeżeń...

- ramiona i plecy: mam wrażenie, że trochę się garbisz oraz lekko "wgniatasz" głowę w barki. Gdybyś bardziej ściągnęła łopatki, opuściła barki, to zyskałaby na tym cała Twoja postawa. Miłabyś wtedy długą szyję i dumną pierś (fajnie to brzmi, no nie? hyhy)

- zagospodarowanie sceny: Twój występ był dość długi, więc uważam, że dobrym pomysłem byłoby częstsze przemieszczanie się. Wtedy występ byłby trochę bardziej dynamiczny. Jak stwierdzono - ludzkie oko reaguje na ruch (wiedzą o tym wykładowcy i nauczyciele - przechadzając się po sali). A zatem tancerka, która przemieszcza się po scenie bardziej przykuwa uwagę od takiej, która tańczy w miejscu. W Twoim występie było kilka "przemieszczeń", ale moim zdaniem można było zrobić ich więcej.

Bardzo podoba mi się Twój kontakt z publicznością, uśmiech i takie flirtowanie - super!
    Fajnie tez "bawiłaś" się kapeluszem - uważam, że to bardzo twórczy pomysł, wyszło świetnie! Wybrałaś też kapitalną muzykę, którą potrafiłaś nieźle zinterpretować.
    Szacun, ja jeszcze tak nie umiem.
    Omnia mea mecum porto

www.saggat.pl
    facebook.com/Projekt.Saggat

Poradnik saggatowy na forum: http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/6412-Saggaty-poradnik

Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Heej!

Chciałabym sie uczyc tańca brzucha, ale w moim mieście nie ma żadnej szkoły, tańczę tylko amatorsko przed lustrem

Macie jakies linki z krokami, nauką? Z neta?

Byłabym wdzięczna

Miasto
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Mawija Zobacz wiadomość
    Heej!

Chciałabym sie uczyc tańca brzucha, ale w moim mieście nie ma żadnej szkoły, tańczę tylko amatorsko przed lustrem

Byłabym wdzięczna
    Ja bardzo lubię tą stronkę http://tiazzarose.blogspot.com/ no i wszelkie filmiki z Youtube, a poza tym poczytaj, na forum jest wiele pomocnych informacji

Siła Reputacji
    15

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Mawija Zobacz wiadomość
    Heej!

Byłabym wdzięczna
    Sporo linków znajdziesz w tym wątku:
    Filmy z nauką tańca brzucha (youTube)
    Pozdrawiam

Miasto
    Kalisz
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

W Ostrowie są zajęcia w Szkole Tańca Lilla House.

szczegóły tu:
    http://www.belly-dance.pl/forum/show...od-lutego-2012

zapraszam
    The dance is a poem of which each movement is a word. ~Mata Hari

www.nuriyah.com

Miasto
    Lublin / Poznań
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Cześć Dziewczyny! Jestem ciekawa czy ten wątek nadal działa Bo jeśli tak to...wrzuciłam dwa filmiki swego tańca na yt i jestem ciekawa, czy może któraś podzieliłaby się jakimiś konstruktywnymi komentarzami na ich temat Są tutaj:

dominika śpiewak - taniec orientalny

Dominika Śpiewak - taniec orientalny
    http://www.youtube.com/watch?v=frTXF...ature=youtu.be

Byłabym wdzięczna za wszelki feedback!
    'Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.' /Samuel Beckett

“Dwell not upon thy weariness; thy strength shall be according to the measure of thy desire."

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Hej bardzo ładnie jak dla mnie zwłaszcza kółeczka wszelakie. Ja zwróciłabym uwagę na shimmy biodrami - może warto by było skupić się na większym ruchu, a mniej na prędkości drżenia sama nad tym pracuję, także dlatego zauważyłam

Miasto
    Lublin / Poznań
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

dzięki Laseemo to prawda, właśnie shimmy to mój mega problem od dłuższego czasu
    'Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.' /Samuel Beckett

“Dwell not upon thy weariness; thy strength shall be according to the measure of thy desire."

Miasto
    MMz
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

A wiecie co? To i ja sie zaprezentuje, bo w sumie... Czemu nie ? To jest filmik z mojego pierwszego, najpierwsiejszego wystepu ever (17sty styczen 2013) po około pol roku regularnych treningow po dlugiej przeriw. Pamietam, ze bylam tak przerazona, ze chyba nigdy w zyciu sie tak nie balam. I chociaz nie wyszlo do konca tak, jak mialo wyjsc, bo pomylilam choreografie i popsulam obroty, to w ogole sie ciesze, ze przezylam, nie polamalam nog i reflektor nie spadl mi na leb
    "Musisz każdego ranka wstawać zdeterminowana, żeby móc kłaść się spać z poczuciem satysfakcji"

Strona 36 z 36 PierwszyPierwszy ... 2633343536

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •