Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 613141516
Wyniki 301 do 312 z 312

Temat: Makija sceniczny i do zdj – korekta cieni pod oczami, „maska” ;)

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 550
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Jutro bd prbowa lakieru i dam zna co i jak

Doczy
    06-10-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    1 845
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Bardzo czsto uywam lakieru, nie tylko ja, nawiasem mwic. Efekty s dobre, trzeba tylko zamknc oczy.
    Tanecznie - Katia

http://www.carameldance.com

Doczy
    18-08-2011
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    37
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Wracajac do kawlaku z lakierem - w zyciu bym tego nie zrobila. Lakier osiada, skleja wlosy, wiec co dopiero twarz, poza tym prawdopodobienstwo, ze dostanie sie do oczu jest spore, potem zaczna lzawic i bedzie tylko gorzej. Nie wiem, ja robie sobie makijaz dosyc wyrazisty jesli chodzi o oczy, paletka kupiona za jakies 40 zl na Allegro, do tego zwykly podklad i trzyma sie dobrze, a w razie czego mozna poprawic, lepszy chyba to niz lakier...

Doczy
    24-10-2009
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 611
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Marta - sama pryskaam twarz lakierem i widziaam wiele tancerek (na rnych eventach: od restauracji po due sceny), ktre te to robiy i adna nigdy nie bya niezdarna na tyle, eby lakier dosta si do oczu i adna paka nie zacza. Prawda jest taka, ze makija zawsze jest mocno przesadzony, a gdy np. mamy kilka wyj w krtkich odstpach czasu o poprawkach nie mam mowy. I zatacz takie energiczne shabby - bez dobrej bazy i jakiego "utwardzacza" na wierzch zaraz si rozpyniesz Lakier wydaje si by okropny, ale w gruncie rzeczy nie jest taki zy - bezporednio na skr nie trafi, mamy przecie kilka warstw bazy/podkadu/pudru/bronzer No i zmywamy to wszystko zaraz po show.
    ...dojrzewam...

Doczy
    18-08-2011
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    37
    Sia Reputacji
    9

Domylny

moze faktycznie masz racje, co nie zmienia faktu, ze kwestia lakieru na twarzy brzmi dla mnie odsyc przerazajaco

Doczy
    25-09-2008
    Miasto
    Zielona Gra
    Wiadomoci
    190
    Sia Reputacji
    12

Domylny

dzi przetestowaam lakier na twarzy Makija perfekcyjny po 5 minutowym wystpie. Wprawdzie to nie najcisza prba, ale te delikatnie prysnam nim na twarz. Myl, e bardziej ekstremalnie powicz kiedy podczas treningu i si wtedy okae czy to dziaa

Doczy
    06-10-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    1 845
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Wczoraj szam na imprez taneczn, nie orientaln, zrobiam sobie makija, przypudrowaam pudrem bambusowym i psiknam lakierem. Od 18 do 3.30 nie musialam poprawiac nic, poza szminka. Zero wiecenia, zero problemw Polecam swoj drog puder bambusowy, bo matuje jak szatan.
    Tanecznie - Katia

http://www.carameldance.com

Doczy
    04-05-2010
    Miasto
    Drzenin- Gyfino-Szczecin
    Wiadomoci
    221
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Klymenystro, a gdzie zakupia ten puder bambusowy? Ja chc takiego szatana, skoro tam matuje! xD
    "W ziarnku piasku ujrze wiat cay
    Cae niebo - w kwiatku koniczyny,
    Nieskoczono zmieci w doni maej
    Wieczno pozna w cigu godziny." - William Blake

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 550
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Pojawio si DVD o makijau scenicznym

Bombshell Dramatic Make Up For The Stage, Photos & Glamourous Occasions

Doczy
    12-10-2011
    Miasto
    Lublin
    Wiadomoci
    181
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Ishanira Zobacz wiadomo
    Klymenystro, a gdzie zakupia ten puder bambusowy? Ja chc takiego szatana, skoro tam matuje! xD
    Ja co prawda nie Klymenystra, ale pudru bambusowego te uywam i te jestem z niego zadowolona. Swj kupiam tutaj http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-powders.html (mam wersj z jedwabiem). Oglnie polecam t stronk - maj bardzo fajne kosmetyki.
    "Sha'ira (known to many as the Consort) is a well-known and influential asari who works in the Consort's Chambers of the Citadel. She has many famous and powerful clients that see her for a variety of reasons; each person's needs are unique, but Sha'ira always manages to accommodate them. [...] 'Sha'ira' comes from an Arabic word meaning 'poetess', or 'female poet'."
    (Mass Effect Wiki)

Doczy
    04-05-2010
    Miasto
    Drzenin- Gyfino-Szczecin
    Wiadomoci
    221
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Sha'iro, dziki za info. Oglnie gupolek ze mnie, e nie skojarzyam, e taki puder, to przecie puder transparentny . W kadym razie dziki raz jeszcze, moja cera na pewno si ucieszy
    "W ziarnku piasku ujrze wiat cay
    Cae niebo - w kwiatku koniczyny,
    Nieskoczono zmieci w doni maej
    Wieczno pozna w cigu godziny." - William Blake

Doczy
    06-10-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    1 845
    Sia Reputacji
    14