Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 1234512 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 21 do 40 z 343

Temat: Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha? Jak reaguje rodzina?

Doczy
    02-10-2007
    Wiadomoci
    33
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez AishaYildirim Zobacz wiadomo
    Pomagaja zapi gore od kostiumu przed wystepem i dokonczyc szycie spodnicy przed samym spektaklem.....
    Tak wlasnie reaguja PRAWDZIWI faceci, dorosli, dojrzali i kochajacy
    No to jestem PRAWDZIWYM facetem, bo ostatnio mojej Pani trzymaem przez p godziny napity stanik kiedy go obszywaa
    Nawet na siowni tak mnie nigdy palce i przedramiona nie bolay, to by wietny trening

Doczy
    11-09-2007
    Wiadomoci
    220
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Nomad Zobacz wiadomo
    No to jestem PRAWDZIWYM facetem, bo ostatnio mojej Pani trzymaem przez p godziny napity stanik kiedy go obszywaa
    Nawet na siowni tak mnie nigdy palce i przedramiona nie bolay, to by wietny trening
    Zazdroszcz twojej dziewczynie
    Ja ostatnio przywizywaam do krzesa ramiczko jak obszywaam.
    Umczyam si strasznie. Jednak ci faceci przydaj si do czego

Doczy
    04-09-2007
    Miasto
    Wawa
    Wiadomoci
    467
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Ciekawy przykad miaam w cigu ostatniego weekendu.
    Bylimy w par osb na pokazie taca brzucha. Po wystpie gorco wymienialimy w towarzystwie spostrzeenia. Zapytaam chopaka mojej koleanki, jak jemu to si podobao, byam ciekawa jego opinii poniewa widzia taki pokaz pierwszy raz. Jego komentarz by taki, e bardzo mu si podobao, ale swojej dziewczynie to by tak nie pozwoli wystpowa.
    Chciaam dopyta si co ma na myli, ale jego dziewczyna przerwaa rozmow i obrcia wszystko w art.
    -Gdy kobieta taczy, tworzy sztuk, a zarazem staje si bardziej zmysowa. (Ehab Atia)

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    296
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Maa tancereczka Zobacz wiadomo
    Chciaam dopyta si co ma na myli, ale jego dziewczyna przerwaa rozmow i obrcia wszystko w art.
    Ksikowy przykad na to kto czemu jest winien. Brak wasnego zdania i konsekwencji u niektrych kobiet.
    II opcja to fakt, e dziewczynie moe na tym nie zalee i po usyszeniu czego podobnego od swojego chopaka poczuje si "taaaaaka" kochana i zadbana
    Ostatnio edytowane przez Mona Monne ; 29-10-2007 o 17:17

Kiedy tacz nie zajmuje mnie nic poza taczeniem,
    trwam w teraniejszoci stajc si szczliw kobiet
    .

Mona Monne

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 165
    Sia Reputacji
    14

Domylny Co wasi faceci na ten temat?

No tak, a mwi si, e taniec to rozmowa bez sw. Tylko moe nie wszyscy s na tak rozmow gotowi. S ludzie ciekawi wiata, ktrzy czerpi z innych kultur to co wspaniae, ciekawe i potrafi sie tym cieszy.
    S te tacy, ktrzy wychowani w naszych katolickich zakamanych stereotypowich rodzinkach bezpieczni czuj si w konkretnych wytyczonych ramach. Jakakolwiek nowo czy taniec brzucha czy potrawa inna ni ta co mamusia gotuje wzbudza strach. Bo strach wywodzi si z braku poznania - z niewiedzy. Tacy ludzie czsto prbuj usprawiedliwi siebie, wmawiajc tym pierwszym, e to oni co le robi i oni sami by na to nigdzy w yciu nie pozwolili. No to niech sobie yj tak jak chc i dadz y innym. Podobno trzeba szanowa kady etap ewolucji. Kiedy poruszam jaki temat, ktry nie jest znany takim wanie osobom i wyraam swoje zdanie, czsto pada: "no... nie wiem!" - wanie wiem, e nie wiesz czowieku - to si dowiedz, sprbuj chcij by ciekaw albo nie krytykuj bo wanie nie wiesz. Sam fakt, e mczyzna piszcy ten tekst sam z siebie nie ma nic przeciwko, dopiero jak mu koledzy co powiedzieli zacz mie wtpliwoci wiadczy o pewnym podejciu panw do ycia. Dlaczego wasi koledzy maj mie racj, a racja waszych kobiet jest weryfikowana po takiej konfrontacji? Przecie kady moe mie swoje zdanie i sobie y tak jak chce. Mj facet lubi jak tacz. I ja si z tego bardzo ciesz. Faktem jest jednak i to, e ja nie wystpuj i nie mam takich ambicji taniec sprawia mi po prostu wielk przyjemno, mogabym taczy non stop.

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Wiadomoci
    756
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Kurcz, moe to bdzie odbiegnicie od tematu, ale nie mog tego nie powiedzie. Moja koleanka powiedziaa, e Rachel Brice taczy obrzydliwie Nie wiem jak mona tak sdzi. Powiedziaa, e nie podoba jej si fala brzuchem i strj Nie wiem co o tym sdzi i co robi - wytumaczy jej o co chodzi, czy si nie przejmowa???
    Uwolni drenie!!!

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Wiadomoci
    756
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez aurinko Zobacz wiadomo
    katolickich zakamanych stereotypowich rodzinkach bezpieczni czuj si w konkretnych wytyczonych ramach. Jakakolwiek nowo czy taniec brzucha czy potrawa inna ni ta co mamusia gotuje wzbudza strach.
    Hmm... Moe nie yj w stereotypowej, katolickiej rodzinie, ale i tak nie mog si zgodzi z tym co powiedziaa. Moja mama (katoliczka ze stereotypowej katolickiej rodziny) bya bardziej na tak tacu brzucha, ni mj tata (ateista). Troszk nie rozumiem dlaczego uya, akurat sowa "katolickich", to przecie nie ma nic do rzeczy.
    Uwolni drenie!!!

Doczy
    11-09-2007
    Wiadomoci
    220
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez MarTinka Zobacz wiadomo
    Moja koleanka powiedziaa, e Rachel Brice taczy obrzydliwie Nie wiem jak mona tak sdzi. Powiedziaa, e nie podoba jej si fala brzuchem i strj Nie wiem co o tym sdzi i co robi - wytumaczy jej o co chodzi, czy si nie przejmowa???
    Zupenie si tym nie przejmuj, moja najlepsza koleanka kocha rowy kolor a nienawidzi fioletw... ja na odwrt. Daj jej czas na poznanie tego taca, nie przejmuj si, e od razu nie zapaaa mioci do Rachel. Moe nie rozumie i nie czuje tych ruchw, tej muzyki. Raz na jaki czas opowiedz jej jak ciekawostk o tym tacu, poka jaki ruch ktrego si nauczya. Moe da si wcign, a jak nie to te nic si nie stanie bo kada z nas jest inna i w tym jest urok.

Hmm... Moe nie yj w stereotypowej, katolickiej rodzinie, ale i tak nie mog si zgodzi z tym co powiedziaa. Moja mama (katoliczka ze stereotypowej katolickiej rodziny) bya bardziej na tak tacu brzucha, ni mj tata (ateista). Troszk nie rozumiem dlaczego uya, akurat sowa "katolickich", to przecie nie ma nic do rzeczy.
    Ja yj w typowej katolickiej rodzinie, i zupenie nie dotkn mnie ten tekst.
    Bardzo czsto w Polsce uywa si takiego okrelenia na nasz narodowy charakter. Niech do zmian, zapatrzenie w siebie, przekonanie, e jestemy najlepsi. Tak to odczytaam Dlatego nie przejmuj si Martinka.
    Twj przykad z ojcem za to piknie ilustruje tez tego wtku o facetach

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Wiadomoci
    756
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Wielkie dziki Beto Czasem jestem troch przewraliwiona

Twj przykad z ojcem za to piknie ilustruje tez tego wtku o facetach
    No wanie... cakiem zapomniaam, e tata to te "mj facet" Kiedy powiedziaam mu, e chciaabym si zapisa na zajcia taca brzucha, powiedzia, ebym znalaza jaki poyteczniejszy kurs (wiecie, angielski itp.). Mwi te co o tacu go-go, ale nie pamitam co dokadnie, byam dosy za
    Uwolni drenie!!!

Doczy
    02-10-2007
    Wiadomoci
    33
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez aurinko Zobacz wiadomo
    Sam fakt, e mczyzna piszcy ten tekst sam z siebie nie ma nic przeciwko, dopiero jak mu koledzy co powiedzieli zacz mie wtpliwoci wiadczy o pewnym podejciu panw do ycia. Dlaczego wasi koledzy maj mie racj, a racja waszych kobiet jest weryfikowana po takiej konfrontacji? Przecie kady moe mie swoje zdanie i sobie y tak jak chce.
    Nie do koca tak byo
    Miaem wtpliwoci od samego pocztku, a komentarze tylko w pewien sposb je podsyciy. W ostatecznym rozrachunku przyznaem racj mojej dziewczynie a nie kolegom

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 165
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Drodzy Panowie – kochajcie CAE „Wasze” Kobiety I pamitajcie jestecie szczciarzami, gdy wasze kobiety taczc Taniec Brzucha:
    •odzyskuj poczucie wasnej wartoci,
    •uwalniaj si od kompleksw,
    •czuj si i staj si pikniejsze,
    •staj si modsze,
    •s radoniejsze
    •oraz cierpliwsze i bardziej wyrozumiae dla Was – dla swoich partnerw.
    Same zyski !!![/quote]

Ten cytat to podsumowanie pasujce chyba wszystkim kobietom nie tylko tym taczcym publicznie - to dosownie wszystko na ten temat!! BRAWO i kropka.

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Wink

Kurcz, moe to bdzie odbiegnicie od tematu, ale nie mog tego nie powiedzie. Moja koleanka powiedziaa, e Rachel Brice taczy obrzydliwie Nie wiem jak mona tak sdzi. Powiedziaa, e nie podoba jej si fala brzuchem i strj Nie wiem co o tym sdzi i co robi - wytumaczy jej o co chodzi, czy si nie przejmowa???
    Mojej koleanki koleanka (nie lubie tej sekwencji sw ) te zareagowaa na filmik z Rachel bez entuzjazmu, a nawet z pretensj co to ona jej pokazuje! Wszystko zaley od czowieka, charakteru, kada z nas ma inny gust jesli chodzi o odmiany tego taca. Taniec brzucha zazwyczaj kojarzy si z kolorami, kabaretem, ywioowoci, a tribal fusion, ktry taczy Rachel to zupenie inny - mroczny wiat, ktry nie kady rozumie.
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Krakw i Warszawa
    Wiadomoci
    373
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Rozumie czy nie, zawsze warto zwrci uwag na niesamowit sprawno fizyczn i te wszystkie ewolucje jakie ona wykonuje, pokaza zblienie na jej brzuch kiedy robi fal To musi robi wraenie! Taniec moe si nie podoba, ale jak mona nie doceni tego perfekcyjnego wywiczenia wasnego ciaa!
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to watch.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to play for.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable dancer to be.

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Nomad Zobacz wiadomo
    Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha?.
    Mj reaguje bardzo entuzjastycznie Podtrzymuje na duchu, gdy w domu mu marudze ze czegos nie zaapaam z zaj, jeli moe to dowozi/odwozi mnie z zaj, jesli mamy wystep robi fotki i nagrywa go pomaga mi w szyciu stroju, pomaga zdobyc materiay do niego, opaca mi zajcia z brzucha bo wie, e samej byoby mi bardzo ciko bo mam dosy swoich wydatkw codziennych Jednym sowem dziki niemu mj taniec istnieje. To on mnie zmobilizowa na zapisanie sie na pierwsze zajcia

A jeli chodzi o podejcie mojego taty do taca....to na pocztku w ogle nie chcia na mnie patrzec jak przypadkiem przechodzi obok mnie gdy "taczyam", szybkim krokiem szerokim ukiem mnie omija za kadym razem jadc na trening syszaam "czy ty nie masz na co pieniedzy wydawac?" Mino troszke czasu i wiele sie zmienio - na lepsze

A moja mamusia to w ogole jest wniebowzita tym co tacze i te by tak chciala, ale wstydzi sie zapisa na zajecia (mimo moich natarczywych prosb)
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Wiadomoci
    756
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Keira Zobacz wiadomo
    Rozumie czy nie, zawsze warto zwrci uwag na niesamowit sprawno fizyczn i te wszystkie ewolucje jakie ona wykonuje, pokaza zblienie na jej brzuch kiedy robi fal To musi robi wraenie! Taniec moe si nie podoba, ale jak mona nie doceni tego perfekcyjnego wywiczenia wasnego ciaa!
    I chyba w ten sposb bd jej tribal fusion tumaczy. Wydaj mi si, e ona widzi go tylko przez pryzmat kolczyka pod warg Rachel A tak w ogle to przepraszam, e my tu tak o mojej koleance
    Uwolni drenie!!!

Doczy
    04-09-2007
    Wiadomoci
    80
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Moj tata jest moim najwikszym fanem, bardzo mnie wspiera, popiera i krzyczy na wszystkich, ktrzy twierdz, e "tacz jak prawdziwa hinduska" :-). jak oglda w tv jakis pokaz, to zaraz dzwoni do mnie i mwi, e wystp, ktry widzia w tv by baardzo przecitny ;-) aczkolwiek, kiedy tancz to woli oglda mnie tylko ktem oka

Rodzice uszyli mi pierwsz spdnic tzn Mama szya a Tata ja uspokaja i dzwoni do mnie z pytaniami "ile ma byc ogonw - 6 czy 8, bo wydaje mu si ze 6 ale wyszo 8 " - i pyta czy moze by. Mama robi poprawki, szyje, przyszywa, zmniejsza itp Jak zdarzya mi si kontuzja, to pierwszym pytaniem nie byo zdrowie tylko "o Boe, to co teraz bedzie z tacem????"

Rodzice s najlepsi! Cho czasem tacz jak potuczona to mj tata poamaby nogi kademu, komu mj taniec by si nie spodoba

ycz wszystkim takich Rodzicw - nie tylko z powodu tanca
    I'm a survivor,I'm gonna make it

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Keira Zobacz wiadomo
    Tak tylko zwyky szary czowiek (przepraszam, ze tak to nazwaam ) wystawia w pierwszej kolejnoci ocene na podstawie naszej powierzchownoci. To tak jak z subkulturami. Jedne dziewczyny robi sie na rowe lalunie (nie chce tu bro boe nikogo urazi!) inne na mroczne gothki czy te lune skejciary itp Kada z nich znajdzie swoich zwolennikw i przeciwnikw. Pierwsze wraenie jest jednak wane. Tak jak oglda sie wystpy tancerek i w pierwszej kolejnoci mimowolnie zwraca sie uwage na to jaki ma strj, kiecke, woal Ponadto zwykli miertelnicy nie zdaj sobie sprawy ile wysiku wymaga opanowanie pewnych ruchw, sekwencji. Oni patrz na to "fajnie/niefajnie to wyglada" "podoba mi sie to" "nie podoba mi sie to" my: "ile ona musiaa w to woy wysiku, pracy, czasu" "jak to zrobi"
    Farida

"
    Ehab Atia

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Krakw i Warszawa
    Wiadomoci
    373
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Martina27 Zobacz wiadomo
    ycz wszystkim takich Rodzicw - nie tylko z powodu tanca
    Zazdroszcz moja matka dzi w rozmowie gdy zasugerowaam e moe kiedy, kieeeedy mogabym wystpowa ze swoim tacem powiedziaa e niezbyt jej si by to podobao, bo to jak taniec erotyczny jaki (nie powiedziaa tego wprost, tylko zasugerowaa) - oczywicie zaraz jej wszystko wyjaniam, e absolutnie to nie tak i chyba si ze mn zgodzia, ale generalnie absolutnie jej si nie podoba wizja e jej "maa creczka" miaaby tacowa w takim "odkrytym stroju" przed jak band ludzi w tym - o zgrozo! - mczyzn. Po prostu straszne

Cytat Pierwotnie wysane przez Farida Zobacz wiadomo
    Oni patrz na to "fajnie/niefajnie to wyglada" "podoba mi sie to" "nie podoba mi sie to" my: "ile ona musiaa w to woy wysiku, pracy, czasu" "jak to zrobi"
    To prawda, my zwracamy uwag na te inne rzeczy i przez to o wiele wicej dostrzegamy. Nawet jak nie podoba nam si strj, muzyka czy cokolwiek potrafimy doceni tancerk i prac ktr wkada si w kady pokaz...
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to watch.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to play for.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable dancer to be.

Doczy
    20-09-2007
    Miasto
    Bielsko- Biaa
    Wiadomoci
    252
    Sia Reputacji
    13

Domylny

A z kolei mj facet kae chodzic mi na tance!!! Wie, ze sprawia mi to duza przyjemnosc i wierzy we mnie kiedy nie umiem czegos zrobic.... Miodzio
    Your gang of jamaican Al Pacinos drinking blue mountain cappucinos...

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Gliwice i okolice
    Wiadomoci
    745
    Sia Reputacji
    13

Domylny

moj z kolei nigdy nie uwazal tanca brzucha za cos dziwnego chociaz wczesniej nigdy tego nie widzial taniec to taniec - cieszyl sie na poczatku ze mam cos co mi daje duzo radosci, potem troche sie zaczal wkurzac jak zaczelo mi to zajmowac coraz wiecej czasu, ale ze razem mieszkamy to jakos sie pogodzil z tym faktem. jeszcze pozniej przeszedl nad tym faktem do porzadku dziennego ale zawsze jesli nie byl na wystepie to sie dopytywal jak bylo. w kazdym razie nigdy nie mial nic przeciwko.

z kolei moja mama zaczela tanczyc orient wczesniej ode mnie co prawda skoczyla po jakis 3 miesiacach ale juz byla odpowiednio "zindoktrynizowana" i zawsze entuzjastycznie mnie wspiera

ojciec jeszcze nigdy nie widzial mnie tanczacej bo jakos sie nie zlozylo, mieszka w innym miescie ale traktuje moj taniec jak nieszkodliwego swira

starsza siostra tez tanczyla pare miesiecy ale niestety proza zycia sie wkradla i nie miala czasu wiecej, mlodsza siostra (co za niespodzianka ) rowniez probowala krociutko swoich sil na zajeciach i w domu, proszac bym cos jej pokazala ale niestety z przyczyn zdrowotnych nie moze tanczyc akurat orientu (problemy z biodrami).

tak wiec ogolnie mam niezle zORIENTowana rodzinke
    ... w tacu grzech wiedzie nas za rk...

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •