Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 12345613 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 41 do 60 z 343

Temat: Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha? Jak reaguje rodzina?

Doczy
    02-11-2007
    Miasto
    Trjmiasto
    Wiadomoci
    100
    Sia Reputacji
    12

Domylny

no ja nie mam faceta,(chocia koleanka powiedziaa, ze na taki taniec to mogabym jakiego poderwac) ale kolega, ktrego ostatnio poznaam powiedzia mi, ze wg niego najbradziej podan cech u kobiety wg mczyzny powinno byc to, ze ona taczy taniec brzucha mie, co?

Doczy
    16-11-2007
    Miasto
    Katowice
    Wiadomoci
    407
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Czytajc wasze wypowiedzi kolejny raz zdaam sobie sprawe jakiego mam nadzwyczajnego mczyzne.
    Dziki niemu tacze, jestem szczeiwa, pozbyam sie kompleksw...
    zawozi przywozi szyje przytrzymuje ubiera rozbiera ukada jest na 90% wystepw i musi znosi rne komentarze mczyzn ogladajcych mnie< po wystpie opowiada mi co usysza ;P>
    jestem mu za to wdziczna i kadej kobiecie zycze takiego ksicia

co do mojego taty to jest bardzo zabawny
    jezeli tancze w swoim pokoju przybiega staje pod drzwiami i zaczyna spiewac i tanczyc jak arabowie hahahhahahaha
    jak wida mam wsparcie z kadej strony

Doczy
    04-11-2007
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    8 883
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Jak dotd, wystpowaam raz jeden i to daleko od mojego Mczyzny.
    Dzi pokazaam Mu filmik z mojego wystpu. O dziwo, nie zasn, ale obejrza solennie (przewijajc sceny z innymi dziewczynami...) i nawet krytycznie si odnis do mojego taczenia! Kilka uwag mia i w ogle.

Jest zoty, jak Go prosz, to ciga mi filmy, przymyka oko na zakupy w rodzaju brzczcych bransoletek na kostki ("No dobrze, rozumiem, musiaa takie mie"), podglda zza parawanu, jak sobie tacz w domu i czasem mi mwi: "No, to poka to, co wczoraj wiczya".

Przyjaciele i koledzy reaguj w jeden, dziwnie zgodny sposb.
    ja: Tacz taniec orientalny, znaczy taniec brzucha.
    oni: aaaa... Pokaesz?

Doczy
    20-09-2007
    Miasto
    Bielsko- Biaa
    Wiadomoci
    252
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez vasanta Zobacz wiadomo
    Jak dotd, wystpowaam raz jeden i to daleko od mojego Mczyzny.
    Dzi pokazaam Mu filmik z mojego wystpu. O dziwo, nie zasn, ale obejrza solennie (przewijajc sceny z innymi dziewczynami...) i nawet krytycznie si odnis do mojego taczenia! Kilka uwag mia i w ogle.

Jest zoty, jak Go prosz, to ciga mi filmy, przymyka oko na zakupy w rodzaju brzczcych bransoletek na kostki ("No dobrze, rozumiem, musiaa takie mie"), podglda zza parawanu, jak sobie tacz w domu i czasem mi mwi: "No, to poka to, co wczoraj wiczya".

Przyjaciele i koledzy reaguj w jeden, dziwnie zgodny sposb.
    ja: Tacz taniec orientalny, znaczy taniec brzucha.
    oni: aaaa... Pokaesz?

Musze Ci przyznac, ze masz bardzo cierpliwego faceta....
    Your gang of jamaican Al Pacinos drinking blue mountain cappucinos...

Doczy
    04-11-2007
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    8 883
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Przez sze lat MUSIA nauczy si cierpliwoci :-D

Doczy
    18-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 337
    Sia Reputacji
    18

Domylny

EDIT 10.06.2009 [pozwoliam sobie wykasowa ten fragment z powodu zmiany sytuacji yciowej (tzn faceta), przepraszam za ewentualne zamieszanie]

Da si wytrzyma

Myl, e nie ma nic przyjemniejszego, ni moliwo dzielenia pasji z drug osob. Nawet, jeli ludzie interesuj si cakiem innymi sprawami, to otwarto i zrozumienie pasji drugiej osoby s podstaw w zwizku.

A wszyscy koledzy pci mskiej rzucaj jakie arciki o tym, e chcieli by mnie zobaczy, jak tacz, i e mj facet musi by uszczliwiony - arciki niekiedy balansuj na granicy dobrego smaku Ewentualnie, kiedy proponuj mi imprez lub spotkanie, a ja si zaczynam waha, mwi: "A, tak, wiem, ty na pewno masz zajcia. Ty zawsze masz zajcia"
    Ostatnio edytowane przez Quesse ; 09-06-2009 o 22:55

Doczy
    04-11-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    3 790
    Sia Reputacji
    16

Domylny

O facecie obecnym nic powiedzie nie mog,bo takiego nie ma,ale mj byy chopak chodzi ze mn na zajcia i przez ptorej godziny czeka przed sal,eby potem mnie do domu odprowadzi
    Moi koledzy ustawicznie mnie namawiaj,abym co pokazaa,ale ja si nie zgadzam i mwi,eby mi zaatwili gdzie wystp to zobacz Niestety,nie zaatwiaj

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Wiadomoci
    756
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Schwytane w Sieci: (moe troszk nie na temat, ale zawsze)

"W zesz niedziel, w knajpie bdc ze Szczciem, usyszaam od niego mile sowa na temat mojej figury. Jednak, "nienasycona", gupio dopytaam:
    - Ale nie zmieni si to? Bo wiesz, jak pjd na taniec brzucha, to troszk tego brzuszka bdzie musiao si pojawi.
    Na to byskawiczna odpowiedz:
    - To teraz go nie ma?
    I banan od ucha do ucha.
    Nawet nie miaam siy strzeli focha".

by Wrednioch

Mczyni...
    Uwolni drenie!!!

Doczy
    08-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    611
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez MarTinka Zobacz wiadomo
    Bo wiesz, jak pjd na taniec brzucha, to troszk tego brzuszka bdzie musiao si pojawi.
    Ja w tej historii nie rozumie jednego, dlaczego dziewczyny idc na te zajcia, maj przekonanie e musz uty aby mogy dobrze taczy.
    Czytaam kiedy wypowiedz dziewczyny, ktra codziennie chodzi do fastfoodw eby przyty bo chce lepiej taczy.
    To paranoja i gupota!
    Jest tyle wspaniaych szczupych tancerek!!! a o tacu decyduje technika, charyzma a nie warstwa tuszczu!!!
    Rzeczywicie tak jak ksiyc, Ludzie znaj mnie tylko z jednej, Jesiennej strony.
    - Jesienna zaduma; Elbieta Adamiak

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Leszno
    Wiadomoci
    606
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Moon Zobacz wiadomo
    Czytaam kiedy wypowiedz dziewczyny, ktra codziennie chodzi do fastfoodw eby przyty bo chce lepiej taczy.
    To paranoja i gupota!
    Moim zdaniem to tylko wymwka, eby sobie pofolgowa bez wyrzutw sumienia

Doczy
    11-09-2007
    Wiadomoci
    220
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Shimma Zobacz wiadomo
    Moim zdaniem to tylko wymwka, eby sobie pofolgowa bez wyrzutw sumienia
    Dokadnie tak samo myl

Doczy
    20-09-2007
    Miasto
    Bielsko- Biaa
    Wiadomoci
    252
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Kiedys bylam na wystepie tanca brzucha. Najpierw zatanczyla tancerka, ktora miala troche tego brzuszka.... Jej wystep byl naprawd bardzo ladny... Nastepnie wystapil meszczyzna, ktory byl bardzo wysoki i chudy... Byl niesamowity! Nie tylko wedlug mnie zatanczyl najladniej ale moja cala rodzina tez tak uwazala.... Wiec uwazam, ze jakosc tanca wcale nie musi tylko zalezec od spyrki na brzuszku

Doczy
    20-09-2007
    Miasto
    Bielsko- Biaa
    Wiadomoci
    252
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Dla tych, ktorzy nie wiedza: spyrka - tuszczyk/ oponka

Doczy
    21-12-2007
    Wiadomoci
    18
    Sia Reputacji
    0

Wink

Wielu facetom..podoba sie taniec brzucha..w sumie fajnie miec seksown dziewczyn....
    ..**Nigdy..nie pozwl by strach przed dziaaniem wykluczy Ci z gry**..
    ..**Do sukcesu nie ma adnej windy. Trzeba i po schodach**.
    **Umiech jest dobry na wszystko**.

Doczy
    11-12-2007
    Miasto
    Lublin
    Wiadomoci
    106
    Sia Reputacji
    12

Domylny

moi przyjaciele najpierw sie smiali ze zapisaam sie na tb a teraz jest tylko pokaz jak tanczysz pokaz brzuszek :P hehe chcieliby najpierw sie smieja a teraz pokaz im sie marzy oniee!!
    najpierw musze byc rewelacyjna i dopiero bede moga im zatanczyc az nie beda wiedzieli co ze soba zrobic

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 165
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Mojemu si podoba

Doczy
    18-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 337
    Sia Reputacji
    18

Domylny

Atyia - mam podobnie, zanim bd chciaa taczy dla znajomych, chciaabym by naprawd zadowolona ze swoich umiejtnoci. Czasem mnie mcz, ebym zataczya, ale ja tak nie mog bez rozgrzewki

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Krakw i Warszawa
    Wiadomoci
    373
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Ja tak samo nie do e bez rozgrzewki, to jeszcze bez muzyki prawdziwej i bez czego na biodra! Absolutnie nie dam rady

Robi co mog eby si perfekcyjnie fali brzuchem nauczy - bd pokazywa fal i powinni by na tyle zszokowani, e jest szansa e dadz spokj
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to watch.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to play for.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable dancer to be.

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Quesse Zobacz wiadomo
    Atyia - mam podobnie, zanim bd chciaa taczy dla znajomych, chciaabym by naprawd zadowolona ze swoich umiejtnoci.
    Przyczam sie do Was
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    11-12-2007
    Miasto
    Lublin
    Wiadomoci
    106
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Keira Zobacz wiadomo
    Ja tak samo nie do e bez rozgrzewki, to jeszcze bez muzyki prawdziwej i bez czego na biodra! Absolutnie nie dam rady

Robi co mog eby si perfekcyjnie fali brzuchem nauczy - bd pokazywa fal i powinni by na tyle zszokowani, e jest szansa e dadz spokj
    i to jest recepta!! ta figura nie najlepiej mi wychodzi wiec moze to jeszcze potrwac zanim im zdradze choc rbek moich umiejetnosci :P

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •