Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha? Jak reaguje rodzina?
Strona 1 z 18 123411 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 343

Temat: Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha? Jak reaguje rodzina?

Doczy
    02-10-2007
    Wiadomoci
    33
    Sia Reputacji
    13

Domylny Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha? Jak reaguje rodzina?

Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha?

Pytam si bo jestem ciekaw. Moja dziewczyna zrobia may pokaz dla znajomych. Generalnie wszystkim si podobao, ale potem paru kumpli podeszo do mnie i skomentowao to w takim sensie e si troch dziwi e jej na to pozwalam.
    Przede wszystkim chodzio im o skromny strj i ruchy w tym tancu.

Doczy
    04-09-2007
    Wiadomoci
    80
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Nomad Zobacz wiadomo
    Jak reaguj wasi faceci na to e taczycie taniec brzucha?
    nie mam faceta... moe to jest reakcja
    I'm a survivor,I'm gonna make it

Doczy
    08-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    611
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Przede wszystkim chodzio im o skromny strj i ruchy w tym tancu.
    Ciesz si e twoja dziewczyna nie taczy brazylijskiej samby

A tak midzy nami, to dla wielu facetw to problem.
    Par lat temu po pewnym wystpie facet mojej koleanki, powiedzia e j zostawi jeeli ta nie przestanie taczy.
    Wybraa jego...
    Ostatnio edytowane przez Moon ; 15-10-2007 o 12:10

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 550
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Dla mnie takie zachowanie faceta wiadczy o tym, e go nie obchodz. Z prostej przyczyny: t.b. to moja pasja, ktrej si oddaj, przeznaczam czas i rodki finansowe. Pasja, ktra mnie fascynuje. Jeli mialby co przeciwko, to znaczy, e chce mi zabroni wykonywania w yciu tego, co kocham.

Na szczcie nie jestem w takiej sytuacji. Mj chlopak akceptuje t.b., a nawet powiem wicej: jest nim zachwycony i tak samo rozentuzjazmowany jak ja Zna histori taca, wic wie, e nie bd w nim nieprzyzwoita. (Oczywicie, co dla jednego jest do zaakceptowania, dla innego niekoniecznie musi by takie same.) A co sobie ludzie myl to ju ich problem.

Doczy
    28-08-2007
    Wiadomoci
    14
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Mj m prawd mwic nigdy si specjalnie ani ekscytowa ani oburza moim tacem... To pierwsze - sprawia troch przykroci, drugie - cieszy
    Chocia absolutnie nie dopuszcza opcji wystpowania na wieczorach kawalerskich (mnie na szczcie te to nie krrci) i woli jak wystpuje na scenie ni w klubie na jakiej imprezie. Czyli jednak jest za ograniczonym kontaktem - jak tak dalej zaczn wymienia to okae si, e jednak jest zazdrosny tylko mi si wydawao, e nie jest...
    Ale serio - dojrzay, pewny siebie mczyzna nie powinien mie adnych problemw z piknie taczc dziewczyn czy on. To tylko powd do dumy i zachwytu, ale jak we wszystkim, potrzebna jest wiadomo granic i poczucie stosownoci. Prawda jest taka, e zabierajc go na imprez, na ktrej tacz wiem, ze tego wieczoru bd taczya troch "oszczdniej" lub kierowaa swoje mrugnicia i zmysowe umiechy gwnie do niego...
    Dryjcie przede mn...

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Sausan Zobacz wiadomo
    Ale serio - dojrzay, pewny siebie mczyzna nie powinien mie adnych problemw z piknie taczc dziewczyn czy on. To tylko powd do dumy i zachwytu,
    Jak wiat stary, zawsze ludzie mieli tendencje do chowania piknych rzeczy w sejfach, skrytkach za grubymi cianami. Wycigali je tylko na szczeglne okazje. Dlaczego tak robili? Z obawy przed strat!
    Dlatego wanie ten powd do dumy i zachwytu rodzi obawy i zazdro.

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    296
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez admin Zobacz wiadomo
    Jak wiat stary, zawsze ludzie mieli tendencje do chowania piknych rzeczy w sejfach, skrytkach za grubymi cianami. Wycigali je tylko na szczeglne okazje. Dlaczego tak robili? Z obawy przed strat!
    Piknie to uje!

Kiedy tacz nie zajmuje mnie nic poza taczeniem,
    trwam w teraniejszoci stajc si szczliw kobiet
    .

Mona Monne

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Monne Zobacz wiadomo
    Piknie to uje!
    To pocign temat dalej
    Niestety takie podejcie tworzy problemy. (chowanie piknych rzeczy)
    Ona chce si pokazywa, taczy, bo czuje si pikna... im wzbudza wicej zachwytu tym jej mczyzna czuje si bardziej zagroony...

Ale wracajc do pytania Nomada... Rozumiem, e zadae to pytanie, bo komentarze znajomych wzbudziy w Tobie zaniepokojenie.

Masz dwie drogi, pierwsza przej si tymi komentarzami i okazywa swoje niezadowolenie z jej taca. W krtkim czasie doprowadzisz do sytuacji, jak wietnie opisuje maja_329. Pokaesz jej, e nie obchodzi Ci jej pasja, czyli ONA. Koniec atwo przewidzie.

Druga droga to zaakceptowa, zrozumie i wspiera. Zyskujecie wspln pasj, tematy rozmw, co, co Was bdzie czy a nie dzieli.
    Prywatnie zdradz Ci msk tajemnic (dziewczyny nie czyta)
    Nie ma nic gorszego ni jedna ze stron w zwizku bez zainteresowa lub pasji. Zazwyczaj taka osoba nie toleruje adnych hobby drugiej strony. Kiedykolwiek chciaby powici czas dla siebie na ich realizacj, natychmiast dostaby po gowie. Cokolwiek chciaby robi a nie skupiaoby si to na drugiej stronie traktowane by byo jak wykroczenie i obraza.

Prosty przykad moich kolegw. Mamy bardzo duo sportowych pasji. cz si one z wyjazdami. Ci z nas, ktrzy maja ony, dziewczyny ze swoimi pasjami, Np taniec brzucha, wyjedaj bez przeszkd. Nasze Panie wiedz jak wane jest to dla nas i akceptuj to! Wiesz, przez co przechodz pozostali

Wybr naley do Ciebie

Doczy
    02-10-2007
    Wiadomoci
    33
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Druga droga to zaakceptowa, zrozumie i wspiera. Zyskujecie wspln pasj, tematy rozmw, co, co Was bdzie czy a nie dzieli.
    Wybieram bramk numer dwa

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Doczy
    08-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    611
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Wybieram bramk numer dwa
    Witaj w klubie
    To si chopaki dogadali

Prosty przykad moich kolegw. Mamy bardzo duo sportowych pasji. cz si one z wyjazdami. Ci z nas, ktrzy maja ony, dziewczyny ze swoimi pasjami, Np taniec brzucha, wyjedaj bez przeszkd. Nasze Panie wiedz jak wane jest to dla nas i akceptuj to! Wiesz, przez co przechodz pozostali
    Jeszcze niedawno troche oburzyabym sie za taki tekst wiem, wiem w moim towarzystwie mam ju opini wojujcej feministki.
    Ale trudno mi nie przyzna ci racji po obserwacji moich znajomych.
    Moja bardzo dobra przyjacika wanie morduje swj zwizek w sposb jaki opisujesz. Dopki ze swoim facetem byli tylko par wszystko byo ok. Po lubie przesza dziwn metamorfoz. Nie pracuje, siedzi w domu a jej jedyn pasj jest wysprztane mieszkanie i m. Na jej nieszczcie facet ma wielk pasj w postaci nurkowania. Za kadym razem kiedy chce pojechac ponurkowac zaczyna mu robi niez jazd. Zaczyna si czepia o wszystko, zachowuje si jakby miaa klimakterium.
    Z boku wszyscy znajomi to widz, ale ona jest gucha na to co my widzimy.

Doczy
    16-10-2007
    Wiadomoci
    2 850
    Sia Reputacji
    16

Domylny

A ja tak sobie myl, e to w duej mierze zaley od podejcia obojga - zarwno do samej pasji jak i do wzajemnych relacji midzy sob. Jeli realizujc pasje nie daje si drugiej stronie powodw do niepewnoci i jednoczenie ta pasja nie staje si waniejsza od partnera, nie powoduje zaniedbywania drugiej osoby - wszystko jest w porzdku, a przynajmniej nie powinno by wikszych problemw. Nie wane czy to chodzi o TB czy zwyk pik non . Zwykle u podstaw takiego zachowania jak w przykadzie, ktry opisuje Moon ley co zupenie innego ni to rzeczone nieszczsne nurkowanie

A reakcja mczyzny bliskiemu mojemu sercu na wie, e zaczam chodzi na zajcia z orientu? - z rozanielonym umiechem zapyta: "any figures to show me?" Wiadomo, e jeli kto jeszcze poza mn moe na tym skorzysta, to jest to wycznie on sam.

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Antares Zobacz wiadomo
    A reakcja mczyzny bliskiemu mojemu sercu na wie, e zaczam chodzi na zajcia z orientu? - z rozanielonym umiechem zapyta: "any figures to show me?" Wiadomo, e jeli kto jeszcze poza mn moe na tym skorzysta, to jest to wycznie on sam.
    Super, o tym wanie pisaem - wsplne zainteresowania, korzyci cz

Problem zaczyna si jednak, kiedy indziej. Nomada naszy wtpliwoci dopiero po wystpie jego pani. Rozumiem go doskonale, bo sam odczuwaem kiedy to samo.
    Dopki dziewczyna chodzi na zajcia i to jeszcze do damskiego klubu to nie wzbudza negatywnych emocji u facetw. Problemem s wystpy. Cz facetw nie potrafi tego zaakceptowa. Moe pokutuje tutaj problem opinii i skojarze z tacem brzucha?

Doczy
    10-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    168
    Sia Reputacji
    13

Domylny

a'propos zdjecia, ja tancze akurat sambe.. czyli jestem bezpruderyjna :P widocznie...
    Uwazam, ze to moja sprawa, co sprawia mi przyjemnosc - jaki taniec
    Jesli mnie aprobuje, to musi i moje zainteresowania )))
    Gatha Moran - Dawniej NOURHAN
    "Po co nam skrzyda, jeeli nie czuje si powiewu wiatru na twarzy?"

CASTING DO ZESPOU ZAHRA!!!!

http://www.belly-dance.pl/forum/show...-2011-Warszawa

Gr.redniozaawansowana - Wt. 20.00 - 21.00
    Gr. pocz. - Wt. 19.00 - 20.00

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 125
    Sia Reputacji
    17

Arrow Instrukcja ycia z Tancerk Brzucha Bellydance

Nie mam obecnie faceta ale chciaabym aby mj partner odnosi si do mnie jako tancerki i do moich publicznych wystpw rwnie dobrze jak Admin i Nomad do swoich taczcych kobietek.
    Szacun!!! dla waszej postawy chopaki

Chciaabym aby partner akceptowa i ceni taniec brzucha na deskach sceny i mnie jako tancerk. Brak takiej akceptacji i zrozumienia ze strony partnera oznaczaby, e nie chce, nie kocha wanej czci mojej osoby.

Bo taniec brzucha to nie zainteresowania ktre mona zmieni, a wystpowanie to nie praca ktr mona porzuci. Taniec brzucha to nawet co wicej ni pasja, z ktrej przecie nie da si zrezygnowa poniewa jest po prostu integraln czci czowieka
    .
    Taniec brzucha to cz kobiecej natury, ktra szczliwym trafem zastaa przez ni odkryta i wyraona wystpami.
    Jeli zabroni kobiecie taczy taniec brzucha dla siebie i innych to jakby ZABI w niej kobiet, jej twrcz osobowo, kawaek jej duszy.
    Jeli partner nie akceptuje taca brzucha swojej partnerki to jakby nie akceptowa wanej czci jej osobowoci, a kocha tylko t cz ktra mu pasuje, cz z ktr moe si pogodzi i pasuje mu do wyznawanych dotd pogldw.

Dlatego Drodzy Panowie zakochani w kobietach taczcych Taniec Brzucha – kochajcie CAE „Wasze” Kobiety, take t cz co wystpuje i subtelnie „uwodzi” publiczno - to dla Niej to przede wszystkim rado z bycia sob a nie flirt.

I pamitajcie Panowie - jestecie szczciarzami, gdy wasze kobiety taczc Taniec Brzucha:
    •odzyskuj poczucie wasnej wartoci,
    •uwalniaj si od kompleksw,
    •czuj si i staj si pikniejsze,
    •staj si modsze,
    •s radoniejsze
    •oraz cierpliwsze i bardziej wyrozumiae dla Was – dla swoich partnerw.
    Same zyski !!!
    Ostatnio edytowane przez Sowillo ; 18-10-2007 o 15:00
    Ju od roku zakochana w baroku

Ech - Chciaoby sie podzieli wiedz z belly dance, uczy, inspirowa, tworzy....
    Sowillo / Safi

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Wiadomoci
    756
    Sia Reputacji
    13

Thumbs up

Cay twj post Safiro, powinien by obrobiony w zote ramki i powieszony nad telewizorem (najwaniejsza cz domu ) przez mczyzn, ktrzy nie rozumiej taca brzucha. A przerobiony mona da wszystkim, ktrzy nie rozumiej pasji ukochanej osoby. Za ten tekst, dla Ciebie Wielki Respect
    Uwolni drenie!!!

Doczy
    04-09-2007
    Wiadomoci
    80
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Safiro Zobacz wiadomo
    .Taniec brzucha to cz kobiecej natury, ktra szczliwym trafem zastaa przez ni odkryta i wyraona wystpami.
    Jeli zabroni kobiecie taczy taniec brzucha dla siebie i innych to jakby ZABI w niej kobiet, jej twrcz osobowo, kawaek jej duszy.
    Jeli partner nie akceptuje taca brzucha swojej partnerki to jakby nie akceptowa wanej czci jej osobowoci, a kocha tylko t cz ktra mu pasuje, cz z ktr moe si pogodzi i pasuje mu do wyznawanych dotd pogldw.
    pamitam, jak mj chopak zareagowa na mj wystp :-(

grupa znajomych, zataczyam raz i bardzo chciaam dalej, podobao si, a on ZAENOWANY powiedzia, e adnie, ale ju starczy. a mnie wcale nie wystarczyo. Poczuam sie jak przekuty balon.

Panowie, straci nas prdzej moecie przez swoj zazdro, wyimaginowane problemy, zarzuty o sprawy, ktre czsto nawet nam by do gowy nie przyszy, a przede wszystkim straci nas mona, kiedy odetnie nam si TLEN czyli co, bez czego y nie moemy.

Skarby i cenne przedmioty od wiekw chowano do sefjfw, jak pisa Admin, tylko to byy przedmioty, ktre tam pozostay, a my jestemy ludmi i bdziemy staray si jednak wydostawa z ewentualnych niewoli. Albo bdziemy widy. I jedno i drugie niezbyt optymistyczne, prawda?

A zaufanie budowane jest przez obie strony. Zreszt chyba najlepiej bdzie nie czyni drugiemu, co Tobie niemie.
    I'm a survivor,I'm gonna make it

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Martina27 Zobacz wiadomo
    Skarby i cenne przedmioty od wiekw chowano do sefjfw, jak pisa Admin, tylko to byy przedmioty, ktre tam pozostay, a my jestemy ludmi i bdziemy staray si jednak wydostawa z ewentualnych niewoli. Albo bdziemy widy. I jedno i drugie niezbyt optymistyczne, prawda?
    Niestety wielu facetw traktuje swoje kobiety jak przedmioty, ktre maj ozdabia jego mienie za co przepraszam w imieniu wszystkich takich facetw

Jedno sprawdziem na swojej skrze... rozmowa, rozmowa, rozmowa!
    Trzeba tumaczy drugiej stronie szczerze dlaczego tak nas co pasjonuje, jak wane jest to dla nas. Jeeli natomiast mamy opory przed zaakceptowaniem pasji drugiej strony, to te warto szczerze o tym mwi! O tym co czujemy i czego si obawiamy a nie wymyla zastpcze powody.
    To zadziaao w moim przypadku w 100% Nie od razu, potrzeba byo na to trocz czasu.
    Przychodzi mi jeszcze jedna myl do gowy, ktr chciabym przekaza Nomadowi (i innym facetom z podobnymi obawami).
    Wsplne przeywanie chwil, sytuacji w ktrych przeywa si due emocje bardzo zblia. W ten sposb powstaj najwiksze przyjanie. Jeeli zaakceptujesz wystpy swojej Pani, a nawet bdziesz w tym wspuczestniczy chociaby jako widz to bdziecie mieli setki wsplnych przey, tematw do rozmw i wspaniaych wsplnych wspomnie!

Doczy
    11-09-2007
    Wiadomoci
    220
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Dziki Wam za te wszystkie sowa.
    Day mi naprawd duo do mylenia. Widz jakie bdy popeniaam.
    Kto, kiedy mia do mnie pretensje o moje pasje, ja si wtedy zamykaam i oddalaam zamiast porozmawia - zabrako zrozumienia.
    Na szczcie dzi jestem starsza i mdrzejsza. Mam nadziej e nie popeni takiego bdu jeszcze raz.

Doczy
    09-10-2007
    Miasto
    Gliwice, Bytom, Chorzw, Katowice
    Wiadomoci
    180
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Pomagaja zapi gore od kostiumu przed wystepem i dokonczyc szycie spodnicy przed samym spektaklem.....
    Tak wlasnie reaguja PRAWDZIWI faceci, dorosli, dojrzali i kochajacy
    Dance first. Think later. It's the natural order.
    Samuel Beckett

Strona 1 z 18 123411 ... OstatniaOstatnia

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •