Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 2027282930
Wyniki 581 do 585 z 585

Temat: Grupa wsparcia dla chccych przyty/schudn?

Doczy
    20-11-2010
    Miasto
    Wrocaw / Kielce
    Wiadomoci
    982
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Rijah Zobacz wiadomo
    I jak mylicie, jest jaka szansa na schudnicie dla osoby z chor tarczyc?
    Hm, w dziecistwie wczesnym i pnym oraz w okresie dojrzewania czsto spdzaam wakacje u mojej babci z moj siostr cioteczn, ktra miaa chor tarczyc. I w sumie jada mniej wicej tyle co ja (bdc tam) i bya wyranie grubsza ode mnie. Wiem jednak, e bardzo tusto jadaa w domu |(bo ciocia tak swojego czasu gotowaa) i co tydzie pieka ciasta, moja siostra potrafia sama zje p tego ciasta (a byy zwykle duuue). Wic myl, e gdyby troch wzia si wtedy za siebie to byoby ok. Potem pojechaa na studia, zacza si inaczej odywia i schuda

Pewnie zaley jak zaawansowana jest choroba tarczycy, ale myl, e zawsze co mona zrobi.

Ja natomiast walcz o dodatkowy cho jeden kilogram i wanie zjadam na niadanie dwa grubane naleniki z bananami i nutell (jeah, nie ma to jak zdrowe jedzonko), no ale! niadanie musi da energi na cay dzie a dzi warsztaty z Jamilah
    Wielka Wyprzeda Rnoci

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5857-D-Wielka-Wyprzeda%BF-r%F3%BFno%B6ci-belly-dance-i-nie-tylko-%29?p=171285#post171285

Doczy
    07-04-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    3 899
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Rijah Zobacz wiadomo
    Jak tam Wasze odchudzanie?
    Doczam do grupy odchudzajcych si. Niestety, brak mi silnej woli (a schudn musz), brak rygoru w dietach, wic na razie ograniczam sodycze.
    live free or die!

Doczy
    20-11-2010
    Miasto
    Wrocaw / Kielce
    Wiadomoci
    982
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Nika Zobacz wiadomo
    Doczam do grupy odchudzajcych si. Niestety, brak mi silnej woli (a schudn musz), brak rygoru w dietach, wic na razie ograniczam sodycze.
    I to jest bardzo dobry pocztek. Moja Mama przytya sporo po urodzeniu mojego modszego Brata. W kocu przestaa je sodycze a ziemniaki zastpia grubymi kaszami. Teraz ju jej organizm tak si przyzwyczai, e nawet nie cignie jej do sodyczy (od czasu do czasu co tam sodkiego zje oczywicie ale bardziej z ciekawoci "hm, jak to smakuje?" ni z samej chci jedzenia sodyczy).

Ja jestem straszn sodyczar, ale zuwayam tego lata, e jak jadam duo arbuza to nie chciao mi si ju tak strasznie sodyczy. Pewnie dlatego e arbuz tez sodki
    Wielka Wyprzeda Rnoci

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5857-D-Wielka-Wyprzeda%BF-r%F3%BFno%B6ci-belly-dance-i-nie-tylko-%29?p=171285#post171285

Doczy
    07-04-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    3 899
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Ja szukam raczej uzalenienia. Kiedy zerwaam z col odkryam, od czego si uzaleniam: od sigania po butelk, samego ruchu (podobnie, jak czasem maj palacze - s uzalenieni od samego palenia papierosa, samego ruchu). Zamieniam col na sok/wod i pomogo. Teraz szukam, co mnie uzalenio od sodyczy. Nie zerw z nimi do koca, nawet tego nie oczekuj, ale chc mocno ograniczy.
    live free or die!

Doczy
    20-11-2010
    Miasto
    Wrocaw / Kielce
    Wiadomoci
    982
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Aha, rozumiem jest to sposb
    ja mam tak, e po obiedzie musz zje co sodkiego, bo inaczej mnie nosi nie wiem, moe za pno dociera do mojego mzgu informacja, e ju si najadam ale zjem sobie ze dwie kosteczki czekolady i jest ok prawdziwy sza zaczyna si pnym popoudniem...
    Wielka Wyprzeda Rnoci

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •