Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 411121314
Wyniki 261 do 273 z 273

Temat: molestowanie, napastowanie, obleni faceci - czyli o cikim losie kobiety

Doczy
    29-09-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    300
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Ja dzisiaj wspominaam rne sytuacje i przypomniaa mi si jedna.. Do zabawna, nie zwizana z molestowaniem, napastowaniem, ale opisz j dla przykadu, e nie zawsze spotkanie z ulem, czy innym osobnikiem musi by traumatyczne. Ot, staam na przystanku suchajc mp3.. Masa ludzi. Ktem oka widz jak zblia si do mnie facet po 50-tce. Nie wyglda na pijanego, trzyma si nawet niele, ale jak tylko podszed to odrzuci mnie odr alkoholu.. Podchodzi i pyta z przejciem (zdyszany, zdenerwowany):
    - Widziaa pani moe zebr? Tak w paski, siga mniej wicej do ramion?? Ucieka mi z zoo..
    Podchwyciam temat:
    - widziaam, przesza przez pasy a potem pobiega w stron palmy- i wskazuj kierunek (Nowego wiatu)..
    - Oooo - mwi pijaczek, a raczej krzyczy- prbowaem zabi besti, strzelaem, ale jedyne co, to strzeliem sobie w stop - i pokazuje mi stop, raczej buta, a ludzie obok si miej pod nosem..- Zakleiem plastrem, cigle krwawi i boli jak cholera..
    - to moe do lekarza trzeba i - mwi jak gdyby nigdy nic...
    - Nie... Musz zabi to bydle.. Jakby Pani j gdzie zobaczya, to ja tu jeszcze bd jaki czas..
    Chwila ciszy i facet sobie poszed.
    Zastanawiaam si czy to wpyw alkoholu, czy moe jednak ten czowiek mia problemy z gow, ale mimo wszystko poprawi mi humor.. "Wariaci" s wrd nas (w pozytywnym tego sowa znaczeniu;p)
    ...Uwierzyabym tylko w takiego boga, ktry potrafi taczy...

Doczy
    29-04-2008
    Wiadomoci
    193
    Sia Reputacji
    12

Domylny

No moe, nie wiem. Z reszt niewane, nastpnym razem po prostu zjem i wyjd, a jeli zdarzy si, e akurat bd tam jada w czwartek, to ewentualnie zapytam czy nie sprawi kopotu jeli posiedz godzink(bo tyle wtedy czekam na zajcia z tureckiego).
    "Bir hazine ki: o en kiymetli, o entatli. Ama kimde anahtari: nerede sakli?"

Tarkan "Ozgurluk icimizde"

Doczy
    22-03-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    415
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Mnie te zdarzya si taka niekomfortowa sytuacja :/

Wracaam z tacw, wic byam caa upocona, zmczona i na pewno najlepiej nie wygldaam. Byo dosy pno, po 21, wic nie jechao zbyt wiele ludzi,a ja na nieszczcie wsiadam prawie na samym kocu tramwaju. Usiadam na podwjnym miejscu, wic obok mnie byo wolne, co zauway starszy facet, po ktrym byo wida, e naley do tzw. "meneli", jednak nie by pijany. Podszed do mnie i spyta czy moe usi-to byo dziwne, gdy wczeniej siedzia przede mn na podwjnym miejscu sam. Przytaknam, bo w sumie nic innego nie przyszo mi do gowy... Zacz mnie zagadywa "A czemu pani taka smutna?" Co mu tam odpowiedziaam i stwierdziam, e chyba nie ma zych zamiarw i po prostu chcia sobie z kim pogada. Potem spyta, gdzie jad. Odpowiedziaam jako oglnikowo, e do domu. To ju zaczo budzi moje wtpliwoci... Po czym wycign ciasteczka i chcia mnie nimi poczstowa! Kilka razy pyta si mnie czy nie jestem godna, czy na pewno nie chc (raczej nie byy niczym nafaszerowane, bo otwiera pudeko przy mnie). Pniej mylaam, e da mi spokj, bo zamilk na chwil, jedzc te ciastka, ale nie... Chwil pniej odezwa si do mnie "Wie pani, moe pani pjdzie ze mn do hotelu albo gdzie..? "To byo okropne! Zrobio mi si niedobrze, nie wiedziaam co robi. Nie mogam specjalnie ucieka, bo siedziaam przy oknie on obok mnie, wic baam si, e mnie zapie za co albo wemie torebk. Krzyk nic by nie pomg, bo nikogo nie byo w pobliu. Odwrciam si jak tylko mogam w stron okna. I stwierdziam, e zadzwoni do rodzinki, eby sysza, e kto po mnie przyjdzie... I tak jechaam, mylc jak ja przejd obok niego, jeli wczeniej on nie wysidzie. Pniej na szczcie pojawio si wicej ludzi w tramwaju, wic miaam nadziej, e w razie czego kto mi pomoe. Wysiadaam wczeniej od niego i oczywicie on w aden sposb si nie usun, chyba chcia ebym w jaki sposb go dotkna :/
    Kady ruch jest ukryty w ciele, jednak droga do jego odnalezienia bywa inna.
    Dlatego kada z nas jest wyjtkowa .

Doczy
    17-07-2008
    Miasto
    Czstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Wiadomoci
    2 060
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Ja miaam podobn propozycj, na dworcu PKP w Katowicach w soneczno-pochmurny dzie. Czekaam na koleank miaa mnie odebra... byam za wczenie, chodziam sobie raz w jedn stron mostu raz w drug... i podchodzi starszy pan z brakujcym zbem, raczej ul i si pyta: "pojedziesz z nami?.." i gupawy umiech, co jeszcze powiedzia, ale nie pamitam. W miar kulturalnie powiedziaam, eby si odczepi. Teraz ju wiem, e tam nie za bardzo naley sta, bo tam maj miejsce panie oferujce rne usugi.

Doczy
    07-04-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    3 899
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Ech te ci tramwajowi gawdziarze.
    Razu pewnego jad sobie tramwajem i czytam ksik. Dosiedli si jacy i prbuj mnie zagadywa, a gdzie jad, a co czytam, etc. Ja, jak zwykle, udaj guch i czytam dalej, nic a nic nie reaguj. Ale w kocu za ktrym pytaniem "a gruba ta ksika?" nie wytrzymaam "gruba, nie wida?!". Chyba nie oczekiwali odrobiny agresji w odpowiedzi, bo si odczepili. Z tekstem "pozdrowienia od grnikw ze lska".
    Innym razem jechaymy z siostr pocigiem. Jaki taki ulik zacz do nas gada. Ja jak zwykle, chciaam ola, bo jako dysputa z ulikiem mi nie pasowaa, ale siostra rozpocza dyskusj, wic z kultury co tam czasem bkaam. ulik w pewnym momencie zacz wypytywac o nazwisko, o rodzicw, o to, gdzie mieszkamy, chcia numer telefonu. Na cae szczcie siostra si w tym momencie opamitaa i zacza kama... ju si zastanawiaam, jak odkrca, jesli chlapnie prawd. Chyba ju lepiej jest milczeniem zbywa takich ni wciga si w jakie pogaduszki.
    live free or die!

Doczy
    29-09-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    300
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Nie wiem co jest lepsze: wej w dyskusj, czy raczej 'zbywa' cisz... Przecie to i to moe si le skoczy- zaley z kim mamy do czynienia.. Czasem jak czytam Wasze historyje to mam wraenie jakby to bya jedna wielka loteria.. Ile razy nam si jeszcze upiecze? Ile jeszcze bdziemy miay tego szczcia?
    ...Uwierzyabym tylko w takiego boga, ktry potrafi taczy...

Doczy
    04-11-2007
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    8 883
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Te mnie to przeraa, Aini... A przedwczoraj miaam wystp i umalowaam si w domu, i jechaam z takim okiem na p twarzy przez cae miasto... Niemoebny stres, na szczcie nikt mnie nie zaczepi.

Ale za to zaczepi mnie jaki debil w pocigu... Dojedamy do Krakowa, pocig osobowy, wic zatrzymuje si na paru stacjach przed gwn. Spieszyam si na autobus, wic stanam ju przy drzwiach. A obok mnie - chopak, na oko modszy ode mnie. Spyta, czy to ju teraz bdzie dworzec gwny, odpowiedziaam zgodnie z prawd, e nie wiem (ciemno byo). Kolejne pytania przypominay ju jaki wywiad: a skd wiem, kiedy wysi, a jak dugo tu jed, a po co jed, a co robi w Krakowie, a gdzie studiuj, a gdzie pracuj... Odpowiadaam zdawkowo, w kocu zirytowana rzuciam "przepraszam, ale to moja sprawa" i si zamkn.

A najgorsze, e miaam pniej kaca moralnego, e moe chopak przeze mnie si zamkn w sobie czy co... Ech.

Doczy
    06-02-2008
    Miasto
    Rne. Nadmiar kosmopolityzmu, zwany te bezdomnoci.
    Wiadomoci
    636
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Nie dajmy si zwariowa. Nie kady facet, ktry nas zaczepia jest potencjalnym zodziejem/gwacicielem/morderc.

Nigdy w yciu aden ul mnie nie zaczepi, nawet kiedy byam na studiach, a nale do osb rzucajcych si w oczy. Wiele razy brano mnie za prostytutk, ale to byo na studiach w Mediolanie, przeom lat 90. i 00. i Polki wtedy rzecywicie rzadko zajmoway si czym innym, wic nawet mnie to bawio.

Mamy prawo wychodzi z domu adnie ubrane i umalowane. Podejrzane typy lgn do saboci, kiedy widz takie obawiajce si o swoje zdrowie dziewcz to uderzaj. Nigdy nie zaczepi pewnej siebie kobiety. ule cign do saboci, obaw. A jak zaczepi jak w przypadku hurricae to trzeba kaza gociowi spada bo ma cay tramwaj peen miejsc. Jeli kto zasypuje pytaniami to moecie odpowiedzie, e nie macie nastroju do pogawdki. Po ciemnych parkach w nocy mam nadziej nie chodzicie. I tyle.

Ja w kopotach zawsze znajdowaam si na yczenie, ale z wielu sytacji mrocych krew w yach uszam z yciem. Tak naprawd najbardziej nieprzyjemne zachowania spotkay mnie ze strony tzw. porzdnych ludzi z wadz i pienidzmi, ktrym wydaje si, e mog sobie na wszystko pozwoli. I pomagali mi rni ludzie, czonkowie rosyjskich nazistowskich bojwek na przykad.

Doczy
    29-10-2008
    Miasto
    Kijw
    Wiadomoci
    5 949
    Sia Reputacji
    18

Domylny

Vranjanko, ale czasem nie trzeba si zetkn z gwacicielem, eby poczucie obrzydzenia i upokorzenia mczyo przez jakich czas

A co do saboci to si podpisuj! Dewianci sami s zazwyczaj sabi i szukaj kogo, kim mog si podbudowa
    Przed lubem Ona myli, e On si zmieni.
    On ma nadziej, e Ona nigdy si nie zmieni.
    Po lubie On si nie zmienia, za to Ona tak.

Doczy
    06-02-2008
    Miasto
    Rne. Nadmiar kosmopolityzmu, zwany te bezdomnoci.
    Wiadomoci
    636
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Jasne, ale to co napisaam odnosi si te do uli i innych osobnikw chccych nas zdegradowa ku swojej uciesze.

Doczy
    29-10-2008
    Miasto
    Kijw
    Wiadomoci
    5 949
    Sia Reputacji
    18

Domylny

Nie wiem, czy ju to gdzie tu pisaam, ale podobno 50% gwatw dotyczy kobiet pijanych i na dodatek znakomita wikszo z nich odbywa si w ich wasnym domu...
    Przed lubem Ona myli, e On si zmieni.
    On ma nadziej, e Ona nigdy si nie zmieni.
    Po lubie On si nie zmienia, za to Ona tak.

Doczy
    02-02-2008
    Wiadomoci
    10
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Mhm, mnie niestety czsto zaczepiaj tacy panowie. Domylam si e to z powodu mojej niewinnej buki, ale co jak co na szczcie wyszam z wszystkich sytuacji cao.
    A wszystko zaczo si kiedy miaam koo 8 lat. Szam po schodach w bloku, bo panicznie baam si wind. Chciaam zapyta kolegi czy pjdzie ze mn do sklepu po gum do ucia. Nagle z ciemnego kta wyoni si jaki gruby facet z brod i zapyta czy chce z nim uprawia seks. Odpowiedziaam e tak, bo w sumie nie wiedziaam co to znaczy. Kaza mi cign szelki, ktre miaam na sobie. Wtedy poczuam e co jest nie tak i powiedziaam mu obiecujco e zaraz wrc, tylko kupi gum do ucia. Nie wrciam.
    Nastpny raz byam ciut starsza. Miaam moe z 13 lat, kiedy to szam na ul.Dugiej w kierunku Wawelu. Id sobie beztrosko, gdy jaki facet pyta mnie czy chce zarobi. Mwi nie, wic wyprzedza mnie i idzie do kiosku. Wtedy stanam i zastanawiaam si czy i i go wyprzedzi czy skrci gdzie w jak uliczk. Uznaam e przejd obok niego i tak te zrobiam. Wtedy on biegn na tramwaj zapa mnie za tyek mwic e adna ze mnie suka.
    Trzy razy jacy faceci ledzili mnie na rowerze.
    Raz w parku Jordana jaki stary dziadziu wali na awce obok swego zwisa, kiedy zajadaam si buk.!?
    Dwa razy faceci ledzili mnie i walili przy mnie w klatce schodowej.
    Raz, mj wasny kolega (!?) chcia mnie zgwaci nad tak rzeczk, gdy byo ciemno. Nie wiedziaam co wtedy zrobi, wstyd mi e nic mu wtedy nie powiedziaam, ale na szczcie do niczego nie doszo.
    I tyle sobie na razie przypominam... Nie rozumiem jak mona posun si do tak oblenych rzeczy, niektrzy ludzie to naprawd maj co z gow... Najbardziej auje e zawsze zachowywaam si panicznie, zamiast stan i gono wybuchn miechem.

Doczy
    24-07-2008
    Miasto
    Lubin
    Wiadomoci
    582
    Sia Reputacji
    12

Domylny

hmm ja moge powiedzie tyle. Mam figur bardziej klepsydry i staram si ja podkrela. A e troch mam psychike "zryt" to w czasie paniki reaguje agresja ( nie umiem sie oduczy) Take jak jaki facet rzuca do mnie tekstem to staje, patrze w oczy i mwie "Co ci nie pasuje????!" i jak on mwi e tak no to jezeli jest to jaki leszcz to po prostu go " ustawiam". Karki si raczej do mnie nie czepiaj bo jhak mi kto powiedzia mam "chodne i agresywne spojrzenie"

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 411121314

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •