Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Tatuaże
Strona 1 z 32 123411 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 627

Temat: Tatuaże

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    13

Domyślny Tatuaże

Temat trochę (raczej bardzo trochę ) zainspirowany Rachel. Podobają Wam się tatuaże? Macie jakieś, albo chcecie mieć? Jakie i w jakim miejscu są według Was fajne? Ja osobiście nigdy nie chciałabym zrobić sobie prawdziwego, ale taki tatuaż z henny, na wakacje, czemu nie Już nawet kiedyś miałam głowę tygrysa na barku, fajnie wyglądał

W nadchodzące wakacje (kiedy to będzie??? ) chciałabym sobie zrobić taką hennę właśnie na bioderku
    Uwolnić drżenie!!!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Mnie się marzy motyw kwiatowy, np. lilie. Marzy mi się, ale nie wiem, czy zrealizuję to marzenie. Chcialabym na boku brzucha, a to miejsce strategiczne u kobiety Najbezpieczniej będzie na plecach... Jeszcze pomyślę.
    A zachwycona jestem tatuażem Zoe Jakes:
    http://www.pixievisionproductions.com/gallery/indigo/IMG_2736_small
    Ostatnio edytowane przez Maja ; 05-11-2007 o 21:41

Siła Reputacji
    13

Domyślny

Ja nigdy nie zrobię sobie tatuażu
    Jest to zbyt drastyczne i jednorazowe rozwiązanie. Moja koleżanka zrobiła sobie jeszcze w liceum tatuaż delfinka obok pępka. Wiecie jak dzisiaj wygląda ten tatuaż?... jak wielki brzydki wieloryb! Stało się tak, bo minęło kilka lat, trochę jej się przytyło i ma problem bo wstydzi się teraz gdziekolwiek rozebrać i pokazać brzuch.
    Malowanie henną jest o wiele ciekawszym rozwiązaniem, można zawsze zmienić wzór, namalować go w innym miejscu.
    Kiedyś interesowałam się tym i znalazłam cuda zrobione w ten sposób. Niestety wadą, a może właśnie zaletą jest krótki okres trwałości takiego malunku. Przy dobrej hennie ok 2 tygodni.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Kiedyś czytalam o biotatuażach. Nie są one "dożywotnie", znikają po 2-3 latach. Barwnik naturalny wstrzykuje się plycej pod skórę niż ma to miejsce w przypadku normalnego tatuażu. Wadą tego malunku jest to, że może nierównomiernie zanikać, co będzie brzydko wyglądać [jak niedorobiony tatuaż!]

Miasto
    Wawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Tatuaże są jeszcze wciąż kontrowersyjną ozdobą.
    Mnie przeraza i powstrzymuje przed zrobieniem sobie tatuażu właśnie to, że jest to nieodwracalne.
    Moje gusta tak często się zmieniają, że za rok mój tatuaż mógłby mi się już nie podobać.
    -Gdy kobieta tańczy, tworzy sztukę, a zarazem staje się bardziej zmysłowa. (Ehab Atia)

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    14

Domyślny tatu

Mamy już swoje znaki na ciele, te niepowtarzalne. Jakoś nie kręcą mnie żadne dodatkowe ani u innych ani umnie samej. Ale przecież nie tylko ja tu jestem...

Miasto
    Sopot
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Mnie osobiście imponowal tatuaż Rachel i myślalam, żeby sprawić sobie podobny...jedkaże z wiadomo jakich przyczyn zrezygnowalam i jedynie skuszę się na tatuaż z henny xD

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Sharon Kihara

Jill Parker

Tatuaż jako forma sztuki może zachwycać... ale u kogoś innego, ja "sobię nię zrobię"

Tutaj znajduje się link do podstrony "Tatuaż a tribal bellydance"
    Uwolnić drżenie!!!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Mnie zainspirował tatuaż Sharon. Chciałam sobie taki zrobić. Jest piękny, ale po pierwsze nie chce kopiować czyjegoś znaku rozpoznawczego, a po drugie obawiam się że za kilka lat mógłby mi się znudzić.

Miasto
    Kraków i Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Mnie strasznie podobają się takie tatuaże jak mają m.in. tancerki bellydance - subtelne, kolorowe, kobiece, motywy roślinne lub zwierzęce. Na mój gust to prawdziwa ozdoba kobiecego ciała, nie jak kotwica na ramieniu

Sama parę lat temu zdecydowałam że kiedyś zrobię sobie tatuaż, ale jak poczuję że 1. to jest właśnie ten moment w życiu gdy chcę go zrobić, 2. to jest właśnie ten wzór który chcę nosić do końca życia.
    A że warunków tych jeszcze nie spełniłam, to tatuaż jeszcze poczeka
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to watch.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to play for.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable dancer to be.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Osobiście miałam takiż tatuaż,niestety,krótko się trzymał,około dwóch tygodni. Miałam dwa motywy na dłoniach i może dlatego tak szybko zniknęły,w końcu ręce się najczęściej myje... Efekt był śliczny,choć wszyscy pytali,czy się poparzyłam...
    Ale polecam,bo zabawy jest niemiara,gdy nie można niczego dotknąć,bo się brudzi henną

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Ja akurat mieszkam niedaleko miejsca, gdzie w sezonie jest mnóstwo budek z henną. Tygryska zrobiłam za osiemnaście złociszy, a jak byłam na plaży to wysechł i pod koniec dnia już miałam gotowy. Proste i bezbolesne . Jeszcze przypomniało mi się, że jak dziewczyna mi robiła tatuaż, to jej ptak narobił na głowę i nie wiedziałam jak jej to powiedzieć, bo sama się nie zorientowała
    Uwolnić drżenie!!!

Siła Reputacji
    13

Domyślny

Dostałam dużo wzorów tribalowych. Część nadaje się na pewno na tatuaże. Jak już będzie galeria to może powrzucam tam.
    Chcecie?

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Pewnie, że tak!!! Byłoby fajnie
    Uwolnić drżenie!!!

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    13

Question

Nie wiem, czy o tym słyszałyście, ale jakieś dwa miechy temu przeczytałam (bodajże w "Fakcie" - baaaardzo kompetentne źródło ) o dziewczynce, która zrobiła sobie tatuaż z henny i ją poparzyło. Czy możliwe, żeby w składzie henny występowały aż tak niebezpieczne związki? Zdjęcia najpiękniejsze nie były, przerażały, ale czego nie można zrobić fotomontażem...
    Uwolnić drżenie!!!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez MarTinka Zobacz wiadomość
    Nie wiem, czy o tym słyszałyście, ale jakieś dwa miechy temu przeczytałam (bodajże w "Fakcie" - baaaardzo kompetentne źródło ) o dziewczynce, która zrobiła sobie tatuaż z henny i ją poparzyło. Czy możliwe, żeby w składzie henny występowały aż tak niebezpieczne związki? Zdjęcia najpiękniejsze nie były, przerażały, ale czego nie można zrobić fotomontażem...
    Nie słyszałam... To dość dziwne, nie wydaje mi się żeby henna mogła być żrąca, ale może się mylę...

Cytat Pierwotnie wysłane przez Keira Zobacz wiadomość
    Mnie strasznie podobają się takie tatuaże jak mają m.in. tancerki bellydance - subtelne, kolorowe, kobiece, motywy roślinne lub zwierzęce. Na mój gust to prawdziwa ozdoba kobiecego ciała, nie jak kotwica na ramieniu

Sama parę lat temu zdecydowałam że kiedyś zrobię sobie tatuaż, ale jak poczuję że 1. to jest właśnie ten moment w życiu gdy chcę go zrobić, 2. to jest właśnie ten wzór który chcę nosić do końca życia.
    A że warunków tych jeszcze nie spełniłam, to tatuaż jeszcze poczeka
    Mam bardzo podobną sytuację Marzę o tatuażu (tatuażach? ) ale jeszcze chyba nie dorosłam do tego, by to zrobić. Mam parę pomysłów na wzory i miejsca, ale poczekam aż będę zupełnie pewna. Marzą mi się jakieś różyczki wijące się po brzuchu Ale to miejsce jest ryzykowne, bo tatuaż zostaje całe życie, a kto wie czy za kilkadziesiąt(kilkanaście?!) lat mój brzuch nie przybierze takiej formy, że tatuaż będzie zniekształcony i będzie szpecił zamiast zdobić
    Ostatnio edytowane przez Quesse ; 20-11-2007 o 18:30 Powód: literówka

Miasto
    Gliwice i okolice
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

a ja mysle, ze za kilka/kilkanascie lat medycyna estetyczna pojdzie tak daleko do przodu, ze usuniecie tatuazu bez pozostawienia szpecącego sladu nie bedzie najmniejszym problemem o ile juz nie jest wiecej jesli robic to wlasnie teraz, za mlodu ze tak powiem mnie na razie powstrzymuja tylko finanse
    ... w tańcu grzech wiedzie nas za rękę...

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Quesse Zobacz wiadomość
    Nie słyszałam... To dość dziwne, nie wydaje mi się żeby henna mogła być żrąca, ale może się mylę...
    Henna nie jest żrąca, ale zdarzają się poparzenia, które nie są tak naprawdę poparzeniami, tylko ostrymi reakcjami alergicznymi. A dzieci mają wrażliwszą skórę i czasem od takich reakcji pozostają blizny.
    Czytałam o czymś takim na jakiejś angielskojęzycznej stronie. Było o tym, że są dwa rodzaje henny: ta brązowa, która nie uczula niemal nigdy, i czarna, do której czegośtam się dodaje, żeby była ciemniejsza, i ona powoduje czasem - zwłaszcza u dzieci - alergie.
    W przypadku pierwszego tatuażu z henny najlepiej jest zrobić małą plamkę np. na nadgarstku (tam, gdzie skóra jest cienka) i poczekać, aż wyschnie - wtedy wiadomo, czy nie mamy uczulenia :-)

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Quesse Zobacz wiadomość
    Oryginalna henna jest bezpieczna, podróbki już nie.
    Istnieje tzw czarna henna której jednym ze składników jest toksyczny składnik PPD.

Przykłady poparzenia po zastosowaniu czarnej henny:

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Te obrazki powinny być dostępne raczej po kliku. Coś strasznego.
    A tu o czarnej hennie - wspomniana stronka.

Strona 1 z 32 123411 ... OstatniaOstatnia

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •