Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniaOstatnia
Wyniki 41 do 60 z 99

Temat: Witamy w nowym dziale. Tribalki, czcie si!:)

Doczy
    05-05-2008
    Miasto
    Biaystok
    Wiadomoci
    588
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Hurra, zwaszcza wieci z tribalowych scen s wietnym pomysem, nie musz ju "przesiewa" ) Farido, gratulacje! I oglnie jelelelelleleleleleleeeej!!!
    Szabla- wyrnia si jednosiecznym, wygitym ostrzem. Przeznaczona do zadawania ci i sztychw.
    Mieczma prost gowni (ostrze) i otwart rkoje, jest obosieczny. Wyjtek to japoska katana z zakrzywion, jednosieczn gowni.

Doczy
    25-10-2008
    Miasto
    Biaystok
    Wiadomoci
    19
    Sia Reputacji
    0

Domylny

huuuraaa!!
    Nie wierzyam wasnym oczom, mylaam, e co mi si wydajeale nie, jednak to prawda! mamy wasne, cudowne ,wynione miejsce do tribalkowaniaPodzikowania dla realizatorw!!
    Taczy kady moe...!

Doczy
    30-05-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    640
    Sia Reputacji
    12

Domylny

W takim razie witam si z ca rzesz tribalek

Doczy
    08-06-2008
    Miasto
    Trjmiasto
    Wiadomoci
    144
    Sia Reputacji
    12

Domylny

O, ja te si witam, tribalki drogie, moe dziki temu dziaowi bd czciej zaglda na forum

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiadomoci
    74
    Sia Reputacji
    13

Domylny tribalowa spoeczno

Farida, pomys miodzio!
    Od dawna brakowao mi takiej tribalowej przestrzeni, gdzie wszystko byoby skupione w jednym miejscu i atwe do odnalezienia. W poszukiwaniu rozwizania zaoyam www.mathab.socjum.pl - ale forum belly-dance to najbardziej "nasza" z wszelkich dostpnych tacobrzuchowych cyberprzestrzeni. Jeste wielka, e udao Ci si znale rozwizanie w ramach forum. Kawa dobrej roboty!
    Z radoci przynosz swoje zabawki do tej piaskownicy, innej nam nie trzeba. "Mathab" zachowam jako rodzaj "spisu treci" gsto zapakowanego linkami - oczywicie z niniejszym forum na pozycji honorowej

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    16

Domylny

Ju mi si gupio robi Ja "tu tylko sprztam" Hah :-)
    Ciesz si, e pomys tego dziau, spotka si z takim entuzjazmem :-)
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    05-04-2009
    Miasto
    Biaystok
    Wiadomoci
    53
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Moecie mnie uwiadomi na czym waciwie polega tribal? Czym si rni od zwykego BD?

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez nereida Zobacz wiadomo
    Moecie mnie uwiadomi na czym waciwie polega tribal? Czym si rni od zwykego BD?
    Takich pyta byo ju sporo. Polecam gorco opcj "szukaj".
    Kilka wtkw poniej jest ju wtek "Czym rni si tribal od taca brzucha?"
    Zajrzyj rwnie do gwnego sownika na naszej stronie.

Doczy
    05-04-2009
    Miasto
    Biaystok
    Wiadomoci
    53
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Dziki...
    Tak, tak, owszem - znalazam ten wtek niestety jest zamknity.
    Do sowniczka take zajrzaam.

I nadal nie mog znale tych istotnych rnic (pomijam kwestie stroju, itp.)

Doczy
    23-11-2008
    Miasto
    Katowice
    Wiadomoci
    166
    Sia Reputacji
    11

Domylny

a filmiki? tez nie pomagaj w ich odnalezieniu ?
    make love with chaos
    'ycie to zachowanie pijaka prowadzce do stanu cakowitego upojenia...' (lilith-a.r)

Doczy
    08-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    611
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez nereida Zobacz wiadomo
    Dziki...
    Tak, tak, owszem - znalazam ten wtek niestety jest zamknity.
    Do sowniczka take zajrzaam.

I nadal nie mog znale tych istotnych rnic (pomijam kwestie stroju, itp.)
    Chcesz powiedzie, e po przeczytaniu poniej wklejonych hase ze sownika nadal nie wiesz czym charakteryzuje si tribal

American Tribal Style (ATS)
    Tribal Fusion
    Tribal

Zajrzyj tez do dziau filmy, znajdziesz tam mnstwo przykadw po ktrych nie powinna ju mie wtpliwoci co do rnic.
    Rzeczywicie tak jak ksiyc, Ludzie znaj mnie tylko z jednej, Jesiennej strony.
    - Jesienna zaduma; Elbieta Adamiak

Doczy
    05-05-2008
    Miasto
    Biaystok
    Wiadomoci
    588
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Nereido- tribal jest przede wszystkim tacem, mona powiedzie, nowoczesnym. Inspiruje si tradycyjnym TB, ale nie mieci si w jego kanonach i reguach. ATS (American Tribal Style) to taniec spoecznoci kobiecych, oparty na ruchach wprowadzonych przez Carolene Nericcio, zaczerpnietych przez nia z kolei w duej mierze z plemiennych tacw beduiskich, klasycznego TB i paru innych inspiracji. Polega na tym, e liderka taczy okrelon sekwencj, a reszta grupy, odpowiednio poinformowana za pomoc gestu, taczy to, co ona. Potem liderka zmienia si. W ten sposb taniec cay czas jest improwizowany, a zarazem tworzy niesamowite poczucie wizi micy tancerkami (Co nie? ). To w bardzo duym uproszczeniu. W Biaymstoku te to wiczymy z dziewczynami weekendowo, jakby bya zainteresowana "Dzieckiem" ATS jest tribal fusion, zwykle solowy, gdzie do taca dodawane s rne inne inspiracje (dlatego jest to fuzja) i nie ma sztywnych regu oprcz takich podstawowych, typu postawa. Duy nacisk kadzie si przede wszystkim na izolacje, layering (nakadanie ruchw jedne na drugie), inna jest praca rk (rce czsto s podobne do tych we flamenco, tacach cygaskich i oczywicie ATSowych), mimika twarzy (zwykle dumna, a nie wprost zalotna, bardziej wadcza ni romantyczna, demonstrujca kobiecoc w wymiarze wewntrzej siy, a nie eterycznej delikatnoci ) Strj jest jakby wtny do tej caej idei. Typowe s spodnie dzwony (zwykle melodie melophienixy, co z szafy Kathleen Crowley albo wasne wyroby na temat), monetki te s inne- zwykle pakistaskie, cisze, muszelki kauri zamiast cekinw, dugie frdzle, rkawiczki, cika biuteria, kwiaty we wosach- jak kto lubi, poczyta o tym mozna na forum naprawd godzinami Praca miednicy wynika bardziej z napinania poladkw tudzie mini skonych brzucha, a nie samych bioder, jak w TB itd. itp. mona o tym par dni gada mam nadziej, e ciut przybliym specyfik tribalu ) A najlepiej wpa na trening i poczu na wasnej skrze Pozdrwki!
    Szabla- wyrnia si jednosiecznym, wygitym ostrzem. Przeznaczona do zadawania ci i sztychw.
    Mieczma prost gowni (ostrze) i otwart rkoje, jest obosieczny. Wyjtek to japoska katana z zakrzywion, jednosieczn gowni.

Doczy
    13-03-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    327
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Jako wiea adeptka tribalu melduj si na wtku

Doczy
    07-10-2008
    Miasto
    lsk, Katowice
    Wiadomoci
    790
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Musz si pochwalic, ze ja i moja mama, zapisaymy si na tribal (do yolandy).
    Jako pocztkujce tribalki potrzebujemy porady, gdzie na internecie i "na ywo" kupic melodie?
    A swoj drog, to dua rnica miec za sob rok nauki TB i kilka lekcji tribalu?
    Dawniej Yaminah Ayse ..

Doczy
    05-05-2008
    Miasto
    Biaystok
    Wiadomoci
    588
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Gratulujemy! Melodie i melopodobne spodenki masz tutaj .
    Ostatnio edytowane przez Sirvana ; 20-04-2009 o 14:40 Powd: Dopicowanie szczegw ;)

Doczy
    31-10-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 669
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Witam Rony i gratuluj Yaminah podreptania z mam na tribal

"Nie ma nic bardziej aosnego od niespenionych marze"

/mikoaj gogol/

Doczy
    04-11-2008
    Miasto
    Gdask
    Wiadomoci
    2
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Pozdrawiam wszystkie tribalki, zwaszcza te z trjmiasta ..auje, e nie moge chodzi na zajcia

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    16

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Khira Zobacz wiadomo
    Pozdrawiam wszystkie tribalki, zwaszcza te z trjmiasta ..auje, e nie moge chodzi na zajcia
    Ojej, ale dlaczego nie moesz? Jak bdziesz moga, docz do nas :-)))
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    04-11-2008
    Miasto
    Gdask
    Wiadomoci
    2
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Niestety pracuje 11h dziennie, i czsto wypadaj mi rne dni, a nie moge ustawi sobie grafika tak eby wszystkie wtorki (bo z tego co pamitam tego dnia s zajcia) mie wolne . W weekendy te czsto pracuje...a do tego mam przy was kompleksy dziewczta. Byam na warsztatach z Ani Redlin (pierwszy raz na tribalu) ju od dawna wiem, e to jest to co mi w duszy gra, ale moje ciao mnie nie chce sucha . Jak bde pracowa w normalnych godzinach to napewno dolcze do jakiej pocztkujcej grupy..Bo jestem pewna,e bdzie nas coraz wicej i wicej.

Doczy
    31-10-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 669
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Witaj wrd nas

"Nie ma nic bardziej aosnego od niespenionych marze"

/mikoaj gogol/