Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345
Wyniki 81 do 99 z 99

Temat: Witamy w nowym dziale. Tribalki, czcie si!:)

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Lomundra Zobacz wiadomo
    Taliko, ty przynajmniej masz szans na jaki instruktarz i warsztaty. Ja niestety nie. Doszam jednak do wniosku, e najpierw wzmocni minie brzucha przez kilka miesicy, potem zaczn wiczy. Z tego co przeczytaam bardziej bym si nadaa do belly i shimmy, ale ja zakochaam si w Tribalu I koniec. Chc go sprbowa. Mam wiadomo, e nie naucz si go w domu, bo to awykonalne bynajmniej. Ale jakie podstawy na pewno uszczypn i troch musia pouwodz . Smutno bdzie giba si samemu, ale c...
    Masz liczny avatarek Wprawdzie moliwoci eby skorzysta z kursw i warsztatw mam duo, ale w zwizku z kryzysem troch cienko z kas, poza tym troch si wstydz Hehe, taka ju jestem. Jak zamierzasz wzmacnia minie brzucha? Powiedz moe te sprbuj

Cytat Pierwotnie wysane przez Erinn Zobacz wiadomo
    Moe nikt nie ma weny, by co odpisa Ja przeczytaam, ale jako nie wiedziaam co, oprcz tradycyjnego: nie powinna si poddawa A nauczycielka i grupa powinny by po to, by wspiera, jak nie, to znajd inne i nie rezygnuj z marze!
    Dziki za wsparcie

Na razie rzuciam palenie! To dla mnie wielki sukces. A od przyszego tygodnia zaczynam chodzi na siowni. Musz troch rozrusza zwiotaczae minie. Moe do wrzenia dojrzej do decyzji o udziale w kursie. Dziki Smecia za wiadomo

Dzikuj wogle Wam wszystkim za dobre sowa

Doczy
    07-07-2009
    Miasto
    patrz: j.w.
    Wiadomoci
    45
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Hejka Talika.
    Ciesz, e podoba Ci si mj avatarek Ot zamierzam robi brzuszki, a poza tym wykorzysta porady i wiczenia, ktre zamieszczone s tu na forum. Bardzo pomoga mi Maya (ukon w jej stron). Nim dorw si do Tribal Basic Vol. 1 Chc si wzmocni i porozciga. Jest jeszcze co co si nazywa Bodyforming. Prbowaam troch. S to wiczenia na eleganck sylwetk. Jakby wyrazia ch to opisz Ci conieco.
    Z paleniem to u mnie jest do rzadko i okazyjnie. Faktycznie te powinnam rzuci. U mnie z kas niefajnie. Bezrobocie. Gdybym zapaa dobrze patn prac to moe wybieraabym si do Wrocawia na jakie warsztaty, ale tam chyba nie ma szkoy taca brzucha, a o Tribalu to tam nawet pewnie nie syszeli.
    Buziaki

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 550
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Z tego co przeczytaam bardziej bym si nadaa do belly i shimmy, ale ja zakochaam si w Tribalu
    Shimmy to ruch wibracyjny bioder, klatki piersiowej, ramion. S ich rne rodzaje. W tribalu rwnie wykonuje si niektre shimmy biodrami.
    Hejka Talika.
    Bardzo pomoga mi Maya (ukon w jej stron).
    Gdybym zapaa dobrze patn prac to moe wybieraabym si do Wrocawia na jakie warsztaty, ale tam chyba nie ma szkoy taca brzucha, a o Tribalu to tam nawet pewnie nie syszeli.
    Chyba chodzi o mnie? Mj nick to Maja
    Moe si zdziwisz, ale we Wrocawiu s szkoy, ktre ucz taca brzucha, tribalu rwnie. O jakoci nauczania nie chc si wypowiada. Moe niech to zrobi Erinn, bo tam mieszka.

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Hejka Talika.
    Ciesz, e podoba Ci si mj avatarek Ot zamierzam robi brzuszki, a poza tym wykorzysta porady i wiczenia, ktre zamieszczone s tu na forum. Bardzo pomoga mi Maya (ukon w jej stron). Nim dorw si do Tribal Basic Vol. 1 Chc si wzmocni i porozciga. Jest jeszcze co co si nazywa Bodyforming. Prbowaam troch. S to wiczenia na eleganck sylwetk. Jakby wyrazia ch to opisz Ci conieco.
    Z paleniem to u mnie jest do rzadko i okazyjnie. Faktycznie te powinnam rzuci. U mnie z kas niefajnie. Bezrobocie. Gdybym zapaa dobrze patn prac to moe wybieraabym si do Wrocawia na jakie warsztaty, ale tam chyba nie ma szkoy taca brzucha, a o Tribalu to tam nawet pewnie nie syszeli.
    Buziaki
    To podelij mi na maila co o tym bodyforming. Wprawdzie troch ze mnie leniuszek, ale moe sprbuj

Doczy
    07-07-2009
    Miasto
    patrz: j.w.
    Wiadomoci
    45
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Sorki Maja, co mi si popierniczyo w Twoim nicku. Uhmm.. To ja bym chtnie Erinn wysuchaa. Jestem bardzo ciekawa. We wrocawiu bywam nawet kilka razy w miesicu (niestety u lekarza). Mogabym zajrze we wskazane miejsce.
    Taliko, mam wanie ksik o Bodyforming. Mie wiczenia. Wkrtce sklec Ci mailika z pierwszym zestawem wicze. Jakoe mam skaner pjdzie szybko.
    Powodzenia.

Doczy
    26-02-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    455
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Ja nie tribalka co prawda ale licz na Wasza pomoc,przygotowujemy z moj grup choreografi,na kocu chcemy wple element tribalowy tylko e adna z nas nie wie jak prawidowo to powinno wyglda
    Chodzi o ruch "skradajcy si",na ugitych nogach,z ramion utworzona sztywna rama,donie falujce..nie wiem czy wystarczajco obrazowo to opisaam ale moe ktra z was skojarzy ten ruch i poratuje filmikiem?

Doczy
    20-11-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    489
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Mwic szczerze nic mi nie przychodzi do gowy.. Moesz wicej szczegw? Gdzie taki ruch widziaa (ATS? Fuzja?) i co robi biodra i nogi?
    it's all smoke and mirrors

Doczy
    02-08-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    280
    Sia Reputacji
    11

Domylny

A mi przychodzi do gowy element, ktry by kiedy na warsztatach z Ani Redlin: mam go opisany w zeszycie jako: krok skrzyny ze snakearmsami.
    Mniemam dzi, e chodzi po prostu o kroki nisko na nogach, bez zbytniej zmiany poziomw, stopy nadajce nowy krok do przodu stawiane tak, by jak najbardziej ( w ramach moliwoci i by wygldao to estetycznie) skrzyowa nogi (przy tym biodra i reszta ciaa nie skrca si w adn stron).

eby nada lekko mroczny charakter oczywicie bardzo wana jest postawa - silne ramiona, proste plecy, cinite opatki, brak ruchw klatk piersiow, a przy tym 'arm undulation'. Czyli: skrcenie okcia, by poszed w gr, potem do gry idzie nadgarstek, wykoczenie fali doni. Moim zdaniem najlepiej to wyglda przy niezbyt ruszajacych si ramionach (dla widza, w rzeczywistoci pracuj i to intensywnie) i niezbyt okazaym falowaniu: tzn. bez bardzo duych zmian poziomw rzdu 40 cm.

To moja interpretacja tego, co opisaa
    Myl, e najlepiej po prostu poeksperymentowa przed lustrem i przede wszystkim powiczy snake arms. Odsyam do pyty instruktaowej Rachel Brice Bellydance arms & posture.
    Szarloteneria!
    kostiumy tribal fusion
    https://www.facebook.com/pages/Szarloteneria-Charlotenery/442998359115892

Every time when you say "I can't" bellydance fairy dies.
    Mira Betz

Doczy
    20-11-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    489
    Sia Reputacji
    12

Domylny

No mnie zmieszao troch to falowanie domi, bo zasugerowao mi, e rce maj by nieruchome
    it's all smoke and mirrors

Doczy
    24-10-2009
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 611
    Sia Reputacji
    11

Domylny

postanowiam zosta tribalk kilka miesicy temu zarzekaam si, e nigdy w yciu... a teraz... mam zamiar zapisa si na kurs, jeli funduszy starczy odgrzebaam wielk spdnic ze sznurowaniami z rzemykw, ktra nadaje si do ATS i zrobiam sobie dzi 2 bluzki(jedn z leginsw, drug z piknych rajstop, ktre kiedy zniszczya, ale bya za drobie by je wyrzuci)... moecie by ze mnie dumne

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez DalaMadija Zobacz wiadomo
    postanowiam zosta tribalk kilka miesicy temu zarzekaam si, e nigdy w yciu... a teraz... mam zamiar zapisa si na kurs, jeli funduszy starczy odgrzebaam wielk spdnic ze sznurowaniami z rzemykw, ktra nadaje si do ATS i zrobiam sobie dzi 2 bluzki(jedn z leginsw, drug z piknych rajstop, ktre kiedy zniszczya, ale bya za drobie by je wyrzuci)... moecie by ze mnie dumne

Fajnie, e zostaa tribalk. Ja wanie w ten weekend prbowaam, ale mi nie wyszo. Chyba jest to mio nie odwzajemniona.
    A moe za szybko si poddaj.
    No c, brak koordynacji ruchowej niestety jest przeszkod
    Ale moe Tobie si uda, ycz Ci tego z caego serca, tribalko
    ... Sysz szum spienionej wody i czuj, jak w mojej piersi delikatnie uderza najczulszy z wszystkich odmierzajcych czas instrumentw - serce... (H.P.)

Tato...

Doczy
    26-10-2009
    Wiadomoci
    1
    Sia Reputacji
    0

Domylny

Gdybym zapaa dobrze patn prac to moe wybieraabym si do Wrocawia na jakie warsztaty, ale tam chyba nie ma szkoy taca brzucha, a o Tribalu to tam nawet pewnie nie syszeli.
    Syszeli, syszeli. Ja ucz si tribala w An-Najmie. Jest fantastycznie.

A w ogle, to serdecznie witam wszystkie forumowiczki

Doczy
    16-10-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    612
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez talika36 Zobacz wiadomo
    Fajnie, e zostaa tribalk. Ja wanie w ten weekend prbowaam, ale mi nie wyszo. Chyba jest to mio nie odwzajemniona.
    A moe za szybko si poddaj.
    No c, brak koordynacji ruchowej niestety jest przeszkod
    Ale moe Tobie si uda, ycz Ci tego z caego serca, tribalko

Nie poddawaj si tak szybko. Nic nie przychodzi samo. Trzeba powici troch czasu i pracy. Trzymam za Ciebie kciuki
    Kady dzie jest specjaln okazj...

Rodzisz si jako orygina. Nie umieraj jako czyja kopia.

Doczy
    09-02-2009
    Miasto
    gdzie tribe mj, tam miejsce moje ;-P
    Wiadomoci
    1 473
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez *Sylwia* Zobacz wiadomo
    Nie poddawaj si tak szybko. Nic nie przychodzi samo. Trzeba powici troch czasu i pracy. Trzymam za Ciebie kciuki
    Sylwia ma racj, a "brak koordynacji ruchowej" to nie jest cecha immanentna tylko stan przejciowy, to mona wywiczy
    http://www.oulednail.com

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez *Sylwia* Zobacz wiadomo
    Cytat Pierwotnie wysane przez Herbi Zobacz wiadomo
    Sylwia ma racj, a "brak koordynacji ruchowej" to nie jest cecha immanentna tylko stan przejciowy, to mona wywiczy
    Dzikuj Wam bardzo za te ciepe sowa. Postaram si nie poddawa!
    Zwaszcza z Waszym wsparciem
    ... Sysz szum spienionej wody i czuj, jak w mojej piersi delikatnie uderza najczulszy z wszystkich odmierzajcych czas instrumentw - serce... (H.P.)

Tato...

Doczy
    22-08-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    439
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Taliko, nie rezygnuj po jednych warsztatach! Ja rwnie po pierwszych warsztatach z Layali miaam wraenie, e to wszystko jest dla mnie za trudne, e niczego nie potrafi powtrzy jak trzeba, i e w ogle odstawiaam tam 'totaln porak'... Ale teraz, po dwch zaledwie miesicach zaj, zaczynam widziec e sporo rzeczy przychodzi mi atwiej

W dziale o aktualnych warsztatach pojawia si informacja o regularnych zajciach z fuzji z Iz - cana jest naprawd niewielka, chyba kady moe sobie na 40 z miesicznie Pochod na regularne zajcia jakie 2 czy 3 miesice - zobaczysz, bdziesz zdziwiona jakie przez ten czas zrobisz postpy!
    Niewane ile razy upadasz; wane, ile razy si podnosisz.

Doczy
    11-04-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 764
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Taliko, ja mam zamiar wydrze od kogokolwiek te 40 z na tribal z Iz, jeszcze nigdy nie prbowaam tego taca, ale w kocu trzeba sprbowa Chod, chod, bdziemy uczy si razem!
    Dawniej kirkewrozka

Oczy ma, jeli trzeba, raz modre, raz szare,
    czarne, wesoe, bez powodu pene ez.
    pi z nim jak pierwsza z brzegu, jedyna na wiecie.
    Urodzi mu czworo dzieci, adnych dzieci, jedno.
    Naiwna, ale najlepiej doradzi.
    Saba, ale udwignie.
    Nie ma gowy na karku, to bdzie j miaa.
    Czyta Jaspersa i pisma kobiece.

W. Szymborska, Portret kobiecy

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Ivoree Zobacz wiadomo
    Taliko, nie rezygnuj po jednych warsztatach! Ja rwnie po pierwszych warsztatach z Layali miaam wraenie, e to wszystko jest dla mnie za trudne, e niczego nie potrafi powtrzy jak trzeba, i e w ogle odstawiaam tam 'totaln porak'... Ale teraz, po dwch zaledwie miesicach zaj, zaczynam widziec e sporo rzeczy przychodzi mi atwiej

W dziale o aktualnych warsztatach pojawia si informacja o regularnych zajciach z fuzji z Iz - cana jest naprawd niewielka, chyba kady moe sobie na 40 z miesicznie Pochod na regularne zajcia jakie 2 czy 3 miesice - zobaczysz, bdziesz zdziwiona jakie przez ten czas zrobisz postpy!
    Cytat Pierwotnie wysane przez kirkewrozka Zobacz wiadomo
    Taliko, ja mam zamiar wydrze od kogokolwiek te 40 z na tribal z Iz, jeszcze nigdy nie prbowaam tego taca, ale w kocu trzeba sprbowa Chod, chod, bdziemy uczy si razem!
    Ju si zapisaam. Kirke, fajnie e te bdziesz . Ivoree, Ty te si zapisujesz?

Tato...

Doczy
    22-08-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    439
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Ogromnie bym chciaa, i mam nadziej e termin nie bdzie si pokrywa z zajciami z ATSu (ktre mam w czwartki o 20). Jeli tylko nie bdzie - to ju nawet zaklepaam sobie miejsce.

Teraz tylko czekam, a Iza ostatecznie poda termin zaj, i trzymam kciuki ebym daa rad poczy to z tym co mam.

Fajnie by byo, dziewczyny, spotka si tam z Wami!
    Niewane ile razy upadasz; wane, ile razy si podnosisz.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •