Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniaOstatnia
Wyniki 61 do 80 z 99

Temat: Witamy w nowym dziale. Tribalki, czcie si!:)

Doczy
    11-05-2009
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiadomoci
    39
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Witam
    Ja rwnie chciaam doczy do zaszczytnego grona tribalek na forum.

Doczy
    27-04-2009
    Miasto
    Katowice
    Wiadomoci
    240
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Witam
    Zasilam wasze szeregi:*
    Eruannriel
    Eriell

Doczy
    31-10-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 669
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Witam Was

"Nie ma nic bardziej aosnego od niespenionych marze"

/mikoaj gogol/

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Witajcie dziewczyny, i rozkrcajcie ten dzia
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    16-10-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    612
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Tak eby wszystko byo jasne... Zmieniam forumowy pseudonim na swoje imi
    Kady dzie jest specjaln okazj...

Rodzisz si jako orygina. Nie umieraj jako czyja kopia.

Doczy
    21-05-2009
    Miasto
    Bytom, Chorzw, Katowice
    Wiadomoci
    928
    Sia Reputacji
    11

Domylny

no to ja te sie przywitam )

Doczy
    31-10-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 669
    Sia Reputacji
    12

Domylny

witam

/mikoaj gogol/

Doczy
    05-05-2009
    Miasto
    Biaystok
    Wiadomoci
    159
    Sia Reputacji
    11

Domylny

te si przyczam :] Co prawda nawet raczkujca nie jestem w tribal

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny witajcie :)

Witam wszystkie mioniczki tribalu Jestem pod wielkim wraeniem wszystkich dziewczyn i kobiet taczcych tribal. A muzyka po prostu mnie elektryzuje Powiedzcie mi prosz czy to jest bardzo trudny taniec? czy trudno si go nauczy? Nie wiem czy mam zacz czy nie.

Doczy
    23-11-2008
    Miasto
    Katowice
    Wiadomoci
    166
    Sia Reputacji
    11

Domylny

zacz warto na pewno i w tym miejscu chyba nie dostaniesz innej odpowiedzi :P

przyjemnie trudny
    make love with chaos
    'ycie to zachowanie pijaka prowadzce do stanu cakowitego upojenia...' (lilith-a.r)

Doczy
    09-02-2009
    Miasto
    gdzie tribe mj, tam miejsce moje ;-P
    Wiadomoci
    1 473
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Zdefiniuj sowo "trudny" Dla kadego co innego jest trudne i co innego przychodzi atwo, a w kadym tacu s elementy, ktre mog sprawi problemy. Jeli ci si co podoba to ju p biedy, bo jest szansa, e ta sympatia dla taca bdzie dobr motywacj do pokonywania trudnoci. Po prostu sprbuj
    http://www.oulednail.com

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez talika36 Zobacz wiadomo
    Powiedzcie mi prosz czy to jest bardzo trudny taniec? czy trudno si go nauczy?
    Jak kada forma sztuki - wymaga pracy, wicze, zapau i chci Tylko tyle ;-))))
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Hmm. chodzio mi o to czy bardzo dugo trzeba wiczy aby tak piknie porusza biodrami. A co jeli s problemy z koordynacj? Poczucie rytmu niby mam, a jednak kiedy dochodzi do koordynacji ruchu rk i ng to po prostu totalna poraka Dlatego nie wiem czy dam rad. Chci to ja mam, ale talent te jest nieraz potrzebny ))

Doczy
    25-03-2009
    Miasto
    Bytom
    Wiadomoci
    100
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Hmm. chodzio mi o to czy bardzo dugo trzeba wiczy aby tak piknie porusza biodrami. A co jeli s problemy z koordynacj? Poczucie rytmu niby mam, a jednak kiedy dochodzi do koordynacji ruchu rk i ng to po prostu totalna poraka Dlatego nie wiem czy dam rad. Chci to ja mam, ale talent te jest nieraz potrzebny ))
    Nie przekonasz si, jeli nie sprbujesz

Sama myl od niedawna o tribalu. Widzc siebie na sali (ucz si klasycznego tb od p roku), mam wraenie, e Pan Bg da talent wszystkim, tylko nie mnie Ale i tak chc sprbowa, bo wiem, e tego potrzebuj. Ot, wanie - nie tylko chc, ale potrzebuj

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Taliko, kady ma inne predyspozycje ruchowe, jedni api szybciej inni potrzebuj odrobin wicej czasu na zaapanie danego ruchu/kroku. Problemy z "poruszaniem si" na pocztku s zawsze (prawie kada z nas tak zaczynaa, zupenie od zera i z "problemami" ), kady przez to przechodzi, ale z lekcji na lekcj bdzie coraz lepiej :-) Jak si nie zapiszesz i nie sprbujesz to si nie przekonasz, a n moe naleysz do szczliwcw, ktrym wszystko przychodzi "atwo, szybko i przyjemnie"? <zazdroci>
    Talent, talentem, ale osobicie postawiabym ponad wszystko, po prostu, prac nad sob :-)
    Farida

"
    Ehab Atia

Doczy
    09-02-2009
    Miasto
    gdzie tribe mj, tam miejsce moje ;-P
    Wiadomoci
    1 473
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Farida ma racj. Trudno jest da jak recept - "p roku i bdziesz wymiata" - wszystko zaley od zaangaowania, wysiku i czasu jaki temu powicisz, od predyspozycji w pewnym stopniu te, ale to nie jest najwaniejsze - myl, e kada z dziewczyn na forum mogaby ci opowiedzie histori o takim ruchu czy kroku, ktry wydawa si jej "nie do nauczenia", a ktry jednak opanoway mimo wszelkich trudnoci.
    http://www.oulednail.com

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

No dobra! Chciaabym bardzo sprbowa. Byam kiedy na kursie taca, troch innego, ale jakby nie byo taca. Niestety nie wiem czy to ja byam taka opniona, ale tempo nauki byo dla mnie troch zbyt szybkie, za mao powtrze, zbyt szybko nowe kroki, itp. Dlatego czsto si myliam i odstawaam od reszty grupy. Mwic szczerze zniechciam si po dwch warsztatach. Byo mi wrcz przykro. Osoba prowadzca cigle zwracaa mi uwag. To te byo nie w porzdku. Wkocu za zajcia zapaciam i chciaam si na nich poczu cho odrobin przyjemnie. Moe te dlatego, e od pozostaych uczestniczek byam troch starsza. Nie wiem. Pewnie zaraz powiecie, e za szybko si poddaam. I pewnie macie racj. Ale tak to jest z istotami aspoecznymi Moe jeszcze to przemyl i faktycznie sprbuj Dzikuj

Doczy
    25-06-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 112
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Czy ja napisaam co nie tak? Jako tak nikt nic nie pisze

Doczy
    31-10-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 669
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Moe nikt nie ma weny, by co odpisa Ja przeczytaam, ale jako nie wiedziaam co, oprcz tradycyjnego: nie powinna si poddawa A nauczycielka i grupa powinny by po to, by wspiera, jak nie, to znajd inne i nie rezygnuj z marze!

/mikoaj gogol/

Doczy
    07-07-2009
    Miasto
    patrz: j.w.
    Wiadomoci
    45
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Taliko, ty przynajmniej masz szans na jaki instruktarz i warsztaty. Ja niestety nie. Doszam jednak do wniosku, e najpierw wzmocni minie brzucha przez kilka miesicy, potem zaczn wiczy. Z tego co przeczytaam bardziej bym si nadaa do belly i shimmy, ale ja zakochaam si w Tribalu I koniec. Chc go sprbowa. Mam wiadomo, e nie naucz si go w domu, bo to awykonalne bynajmniej. Ale jakie podstawy na pewno uszczypn i troch musia pouwodz . Smutno bdzie giba si samemu, ale c...

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •