Strona 3 z 98 PierwszyPierwszy 1234561353 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 41 do 60 z 1952

Temat: Strój do tańca brzucha

Miasto
    Kraków i Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Inaya jak będziesz mieć możliwość to wklej proszę zdjęcie
    Podziwiam osoby które uszyły sobie strój - mam taki ambitny plan ale na razie nie mam "wizji artystycznej" no i wybitnym talentem nie jestem.

A z tym stanikiem to jak? Taki zwykły? Co zrobić żeby stanik trzymał się pewnie na szczupłej osobie o niewielkim biuście? Prześladuje mnie wizja, że robię wygięcie do tyłu a stanik... No same wiecie
    I koraliki i cekiny tak po jednym naszywałaś czy nawleczone na nitki?
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to watch.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to play for.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable dancer to be.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Agoosia, tak zbaczając z tematu: przeczytawszy Twój post przeraziłam się, bo nigdy nie uważałam, że osoba mierząca 159 jest niska (sama mam 165, niewielka różnica) i że wymiary jakie podałaś należą co "powiedzmy apetycznych kształtów"...
    <idzie się odchudzać>

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez vasanta Zobacz wiadomość
    Agoosia, tak zbaczając z tematu: przeczytawszy Twój post przeraziłam się, bo nigdy nie uważałam, że osoba mierząca 159 jest niska (sama mam 165, niewielka różnica) i że wymiary jakie podałaś należą co "powiedzmy apetycznych kształtów"...
    <idzie się odchudzać>
    slonko nie odchudzaj sie!!! wzmacniaj miesnie i bedziesz slicznie wygladac waga i wymiary a wyglad rzeczywisty to dwie rozne sprawy...

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Vasanta ja nie mowie ze jestem gruba ale chuda tez nie ejstem ;p a tak prawde mowiąc to 6 cm to jednka sporo jest.. wiesz ile bym dała za takie 6 cm?? teraz juz sie przyzwyczailam do mojego wzrostu w koncu to czego nie moge zmienic nie moze byc moim kompleksem!!
    I apetyczne kształty to kiobiece kształty.. wiec tez nie radze Ci sie odchudzac a jesli moja wypowiedzCie uraziła to przepraszam
    tak Jak Sparrow zauwazyla "waga i wymiary a wyglad rzeczywisty to dwie rozne sprawy"

Siła Reputacji
    15

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez agoosia Zobacz wiadomość
    teraz juz sie przyzwyczailam do mojego wzrostu w koncu to czego nie moge zmienic nie moze byc moim kompleksem!!
    A ja z moich 158 cm wzrostu wolałam zrobić wręcz atut . Ale fakt wieczne skracanie wszystkich kupionych rzeczy to zmora.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Vasanto,masz się nie odchudzać,bo dopiero nie będziesz mogła akcentów brzuchem zrobić;P

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Gliwice i okolice
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

ehhh ja mam 160 cm wzrostu i co mnie denerwuje to przymus skracania doslownie kazdych spodni, ktore kupie...
    ... w tańcu grzech wiedzie nas za rękę...

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Agoosia: nie uraziła mnie twoja wypowiedź ani trochę :-) Po prostu uderzyła mnie ogromna różnica, z jaką postrzegają dwie osoby o podobnych wymiarach ludzie - na mnie ostatnio wszyscy krzyczą, że schudłam :| Ale chyba rzeczywiście Sparrow ma rację - dwie osoby mogą mieć podobne wymiary, ale inne figury...

Nie znam bólu skracania wszystkiego, ale wierzcie mi, dużo łatwiej skracać niż przedłużać. Ja mam nogi długie i mimo że to mój atut, to większość spodni, jakie przymierzam, jest przykrótka. Skracanie to nic, podciąć i obrębić - ale przedłużanie to jest łamigłówka... Na szczęście się wycwaniłam i jedyne co mi się zdarza za krótkie kupić, to spodnie od piżamy. Ale to się da przeżyć :-)

Siła Reputacji
    15

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez vasanta Zobacz wiadomość

większość spodni, jakie przymierzam, jest przykrótka. Skracanie to nic, podciąć i obrębić - ale przedłużanie to jest łamigłówka...
    Masz rację - przedłużanie to dopiero wyzwanie . Dla mnie to temat na tyle obcy, iż przestałam sobie zdawać sprawę, że ludzie mogą mieć problem dokładnie odwrotny. I znów człowiek sobie uświadamia, że inni mogą mieć gorzej...

<idzie skracać rękawki od topu>

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Antares Zobacz wiadomość
    Masz rację - przedłużanie to dopiero wyzwanie . Dla mnie to temat na tyle obcy, iż przestałam sobie zdawać sprawę, że ludzie mogą mieć problem dokładnie odwrotny. I znów człowiek sobie uświadamia, że inni mogą mieć gorzej...

<idzie skracać rękawki od topu>
    Zaraz gorzej... Inaczej! :-)

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

inaczej to fakt!! ale długie nogi to atut i jestem pewna ze nie musisz przedłuzac spodniczek!!

ja tez mam juz dosc skracania spodni ale znalazłam 1 marke ktora robi spodnie na długosc w miare dobra do bucika z obcasem nie trzeba skracac..
    no i znowu nasuwa mi to watek ze musze szyc spodnice do tanca bo inaczej nie znajde na swoje wymiary!!
    ale ja juz sie postaram zeby była wystrzałowa ;P

Siła Reputacji
    0

Unhappy

sluchajcie, mam pytanie, jak myslicie ile mogloby wyniesc uszycie takiego stroju u krawcowej?
    sama chcialabym sprobowac zrobic go, ale nie potrafie
    i co mam zrobic, podac moje wymiary i wydrukowac obrazek, zeby mi go uszyla? nie mam pojecia, wogole na ten temat, dlatego prosze pomozcie, nie wiem co mam robic doradźcciee, bede czekaćć

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Cześć,
    Ja akurat nie mam doświadczenia z krawcowymi. Być może znajdziesz taką, która podejmie się takiego nietypowego zlecenia i będzie jej się chciało bawić z rękodziełem (mam na myśli naszywanie koralików i takie tam). A ile weźmie to niestety nie mam pojęcia.
    Może wrzuć tutaj zdjęcie swojego wymarzonego stroju, to się zastanowimy jak do tego podejść?

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Też mam zamiar zanieść krawcowej materiał,podać wymiary i dać rysunek,aby uszyła,bo ja nawet dziury w bluzce zaszyć dobrze nie umiem
    Cena chyba zależy od krawcowej i tego,co ma uszyć. Jeśli będzie szyła zwyczajną bluzkę to będzie mniej,ale jeśli trudniejszą do wykonania to więcej Zorientuj sie u krawcowych w Twoim mieście

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

A może poszukać osób, które zajmują się konkretnie szyciem strojów do tańca? http://www.lila.ara.pl/ To strona mamy Jasmin Mazloum.

Miasto
    Kraków i Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Myślę że lepiej kupić gotowy strój i najwyżej go poprzerabiać jak nie będzie pasował. Bo krawcowa pewnie zażąda za takie szycie jakiejś horrendalnej sumy, tak mi się wydaje :/ ale może się mylę. Na Allegro można spokojnie znaleźć strój poniżej 200 zł pięknie obszyty koralikami itp.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to watch.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to play for.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable dancer to be.

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

mozna ale niestety spodnice szyte na wysokie dziewczyny tzn szyte takie sprowadzaja i nawet po podwinieciu za długie na mnie.. i pozostaje tylko uszycie ode mnie zazyczyła sobie krawcowa 150 zł ale wydaje mi sie ze za duzo wiec poszukam innej.. coz nie bedzie taki ładny ale narazie wystarczy a jak mi sie skonczy sesja postaram sie sama z ozdobkami pokombinowac w pasmanterii mozna teraz znalesc najdziwniejsze i bardzo ładne rzeczy

Siła Reputacji
    15

Domyślny

Spódnicę możesz dać do uszycia na miarę a resztę stroju kupić w sklepie (gotowy pas i górę). Pas nie jest zszywany ze spódnicą - jest osobno

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

i tak własnie zamierzam zrobic.. narazie ogranicze sie do spodniczki i woala pozniej dokopie reszte

Miasto
    Białystok
    Siła Reputacji
    12

A ja z moją przyjaciółką Afyą, jedziemy niedlugo na zakupy, po cekiny, i takie tam różne, i weźmiemy sie do roboty. Mam nadzieje że coś wyjdzie

~~Qamar~~
    Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce.

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •