Strona 98 z 98 PierwszyPierwszy ... 488895969798
Wyniki 1 941 do 1 952 z 1952

Temat: Strój do tańca brzucha

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

@anill, dokładnie tak jak napisała mamba. Robię podobnie. Zostawiam oryginalne zapięcie i podczas obszywania stanika, zostawiam na jednym boku więcej materiału, z którego robię "klapkę". Klapka ta zamyka się na zatrzaski trochę z boku. Dodatkowo można też wiązać stanik na kokardkę i zrezygnować z haftek.

Miasto
    Łódź
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie przyklejania cekinów, dżetów, koralików i innych ozdób do naszych cudnych strojów, macie jakiś wypróbowany klej do tkanim który sprawidziłyście? A może lepiej pozostać przy starym dobrym pistolecie do sklejania na gorąco??
    "Great dancers are not great because of their technique, they are great because of their passion". - Martha Graham

"Dance is the mother of all languages". - R.G. Collingwood

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Karishma Zobacz wiadomość
    Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie przyklejania cekinów, dżetów, koralików i innych ozdób do naszych cudnych strojów, macie jakiś wypróbowany klej do tkanim który sprawidziłyście? A może lepiej pozostać przy starym dobrym pistolecie do sklejania na gorąco??
    Ja używam dżetów które nie mają kleju więc kleję je na zwykłą "kropelkę" jak dla mnie niezawodna, ale trzeba uważać bo można pobrudzić tkaninę i przy okazji pokleić siebie. Warto więc najpierw troszkę poćwiczyć na jakimś niepotrzebnym skrawku materiału

Ja mam natomiast inne pytanie - czy ktoś wie może z czego są zrobione te błękitne "wężyki" na tym zdjęciu? Albo ma pomysł jak je zrobić? wygląda to trochę jak jakiegos rodzaju druciki obszyte materiałem i na to naklejone kryształki, ale pewnie jest to coś innego ozdoba.jpg
    Wielka Wyprzedaż Różności

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5857-D-Wielka-Wyprzeda%BF-r%F3%BFno%B6ci-belly-dance-i-nie-tylko-%29?p=171285#post171285

Miasto
    Bytom
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Witam
    Kiedyś na jakiejś imprezie, oprócz występu artystów, były prezentowane wyroby firmy Jablonex. Widziałem takie naszyjniki- wisiorki mniej wiecej takie... (foto) Wystarczy obszyć jakąś tasiemka i naszyć na materiał. Tak to widzę
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Miasto
    Łódź
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Jeżeli chce się uzyskać bardziej finezyjne a zarazem stabilne kształty, można pokombinować z naszywaniem kryształków na filc.
    Pasja + Wizja + Działanie = Sukces

Tanecznie: Amira

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Rozwiązanie jest jeszcze prostsze - to taka tubka z siatki do robienia biżuterii, można dostać w sklepach z półproduktami do biżuterii Taka jak na przykład tutaj:
    https://www.facebook.com/photo.php?f...size=640%2C479
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

dziękuję ślicznie za wszystkie odpowiedzi :*
    Wielka Wyprzedaż Różności

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5857-D-Wielka-Wyprzeda%BF-r%F3%BFno%B6ci-belly-dance-i-nie-tylko-%29?p=171285#post171285

Miasto
    zielona kraina.
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Zabieram się za moje pierwsze obszywanie stanika, jako że nie mogę nigdzie znaleźć takiego, jakiego potrzebuję. Maszyny nie posiadam, więc obciągnięcie materiałem raczej odpada, ale wymyśliłam sobie, że na całość naszyję cekiny takie na taśmie. Czy macie jakieś pojęcie, ile mniej więcej takiej cekinowej taśmy powinnam kupić? Stanik rozmiar... mały.
    vouz m'adorez, ne dites, pas le contraire...

Miasto
    Bytom
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Cześć Skomplikowana

Osobiście uważam, że powinnaś ten staniczek zabrać ze sobą do sklepu. Pokazać ekspedientce jak Ci się marzy obszyć tą taśmą z cekinami ów staniczek, i zakupić taśmę trochę dłuższą, niż tylko długość, na przykład brzegu miseczki. Chodzi o to, by zawinąć do wewnętrznej strony miseczki, postrzępione końce taśmy.

Pozdrawiam

Miasto
    Jaworzno
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Hej koleżanki i koledzy, postanowiłam napisać tego posta z prośbą o radę, gdyż wierzę, że może ktoś może mi pomóc.... Chodzi mi o czarną organzę/szyfon, pytam gdzie można coś takiego kupić w niższej cenie niż w sklepach z tkaninami. Szyfon jest na allegro, ale z organzy tylko taśmy, organzę widziallam swego czasu w LerouaMerlin, ale została wycofana (czarna). Byłam też w Castoramie, ale zwojów materiału ze świecą szukać . Czy oprócz allegro, gdzieś jeszcze znajdę??.... A może któraś z koleżanek poratuje??.... ....
    " A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,
    Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta,
    Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,
    I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza...
    I anioł i demon, i upiór i cud,
    I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna.
    Początek i koniec..."
    (J. Tuwim)

FARAYAH....

Miasto
    Śląsk
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Hej, trudno wyczuc z Twojego posta jak cena jest dla Ciebie satysfakcjonująca, bo znalezienie ( no, właśnie nie wiem czego bo jednak ogrganza i szyfon to różne tkaniny :/ ) organzy nie jest problemem.
    Prozisz masz:
    http://allegro.pl/organtyna-59-kol-s...142377513.html

http://www.tkaniny.net/organza.html

"My kobiety jesteśmy aniołami, a jak się nam podetnie skrzydła..., dalej lecimy na miotle "
    Serce ma swoje racje, których rozum nie zna
    (Pascal)

, ATS i taniec cygański

Miasto
    Bytom
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Cześć Farayah. W Katowicach, przy ulicy Jankego 32, mieści się w podwórku hurtownia tkanin "Zenitex". Z oferty tkaninowej tej hurtowni korzystałem kilka razy. Jestem przekonany, że znajdziesz tam,to czego szukasz. Pozdrawiam.
    "Bardzo mi się podoba, jak walczysz."- Momo Kadous.

Strona 98 z 98 PierwszyPierwszy ... 488895969798

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •