Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456
Wyniki 101 do 107 z 107

Temat: Poradnik - wybr szkoy taca dla pocztkujcych

Doczy
    06-10-2010
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    22
    Sia Reputacji
    9

Domylny

To ja mam do was pytanie, kupiam karnet, ale zastanawiam si czy nie pj jednoczenie do innej i m-c pochodzi rwnoczenie, a pniej wybra t, ktra mi bardziej odpowiada... Ale nie znam si na tym i obawiam si, ze taki system mgby wprowadzi mtlik. Nie znam te dobrych szk i co si z tym wie- instruktorek...
    Moe mi kto pomc? :-)

Doczy
    29-10-2008
    Miasto
    Kijw
    Wiadomoci
    5 949
    Sia Reputacji
    18

Domylny

Linki do dyskusji o szkoach masz podan w moim poprzednim pocie Pomys, aby chodzi do dwch jednoczenie, te jest dobry
    Przed lubem Ona myli, e On si zmieni.
    On ma nadziej, e Ona nigdy si nie zmieni.
    Po lubie On si nie zmienia, za to Ona tak.

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 584
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Abeille Zobacz wiadomo
    To ja mam do was pytanie, kupiam karnet, ale zastanawiam si czy nie pj jednoczenie do innej i m-c pochodzi rwnoczenie, a pniej wybra t, ktra mi bardziej odpowiada... Ale nie znam si na tym i obawiam si, ze taki system mgby wprowadzi mtlik. Nie znam te dobrych szk i co si z tym wie- instruktorek...
    Moe mi kto pomc? :-)
    Istnieje due prawdopodobiestwo, e to co zobaczysz u jednej, bdzie si miao nijak do tego, co zobaczysz u drugiej. To, co bdzie mwia jedna, pewnie bdzie rnio si od tego, co bdzie mwia druga. Uspokajam: to bdzie cakowicie NORMALNY w tym tacu objaw. Najwiksi nauczyciele arabscy przecz sobie wzajemnie tak, e ju bardziej nie mona, wic si nie przejmuj, tylko tacz.

Po jakim czasie dojdziesz do tego, co Ci pasuje bardziej, a chodzc jednoczenie do 2 nauczycielek bdziesz si 2 razy szybciej rozwija ni chodzc 2 razy w tygodniu do tej samej.

A gdyby jeszcze dorzucia do tego tak z raz miesicu warsztaty, to.. ho, ho, ho!
    Oczywicie, bdziesz miaa momenty zagubienia, ale wtedy postaramy si pomc
    Od 18 wrzenia 2010 w niektrych krgach znana jako "Siwa" [wym.: s-ia]

Dla niektrych
    - z niejasnych przyczyn - "Nizina" - miano nadane spontaniczne.

MNR/CM
    (czyt: Magosia-Naima-Roksolanka /Czarna Mamba

"Taniec brzucha NIE narodzi si w wityni IZYDY." Roksolanka/Naima

Doczy
    06-10-2010
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    22
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Szczerze mwic boj si troch tych waszych warsztatw. :-) W wikszoci si znacie i z tego co zauwazyam, ciko z kimkolwiek nawiza kontakt. Wielu rzeczy nie wiem i czasami przez dowiadczenia nabyte w innych stylach tan zaczynam si gubi...

Doczy
    29-10-2008
    Miasto
    Kijw
    Wiadomoci
    5 949
    Sia Reputacji
    18

Domylny

Zaczep kogo, kto te nikogo nie zna Zawsze pojawiaj si jakie nowe osoby, to nie jest zamknite rodowisko. A gdy nie wiesz, to pytaj albo szukaj na forum - bdziemy si staray pomc
    Przed lubem Ona myli, e On si zmieni.
    On ma nadziej, e Ona nigdy si nie zmieni.
    Po lubie On si nie zmienia, za to Ona tak.

Doczy
    31-05-2009
    Miasto
    d/Wrocaw
    Wiadomoci
    801
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Szahiya ma cakowit racj - pytaj jestem z Wrocawia, moe bd moga pomc - jeli nie chcesz na forum, moesz na priv
    Sue quisque fortunae faber est

Doczy
    20-12-2011
    Wiadomoci
    12
    Sia Reputacji
    0

Domylny

A ja si wahaam czy i do szkoy czy nie i...wiczyam sporadycznie w domu jak mi si chciao i zastanawiaam si ewentualnie do jakiej by pj....

A tu nagle na poczcie pojawi si GRUPON z dwch szk. Jedn z nich bya Nova, a drug Lubi to z Sosnowca. No i pochodziam do obu. Obie zupenie inne. W pierwszej poznawaam taniec od podstaw. Duy nacisk na shimmi, eby si go nauczy. Bardzo mia instruktorka, rzeczowa. Zajcia mi sie podobaj i zachcaj do rozwoju. Druga rwnie wspaniaa, lecz zupenie inaczej nastawiona. Na pierwszych zajciach byo wiele figur, z czego zapamitaam tylko par. Lao si ze mnie bo wiczenia byy bardzo intensywne. W zasadzie uczyam si ju choreografi, czy poprostu wykorzystania szeregu figur po sobie do konkretnej muzyki. Co zajcia bya inna. Gdyby nie to e taczyam w domu i co wiedziaam, to pewnie staabym i miaa problem. Mimo wszystko czuam, e tacz, e choreografia mnie rozwija i w sumie poczenie obu szk dodawao mi skrzyde. w jednej szlifowaam kad figur, a w drugiej szalaam i wiczyam wytrzymao. W gruncie rzeczy, e mnie nie sta na obie to wybraam Nov, jako e jednak wol nauczy si dobrze kadego ruchu by pniej sobie szale

A take ciesz si, e w ogle grupon mnie do tego zachci. Tak to wiczyabym raz na ruski rok, a teraz yje tym i to mnie napdza. Od pitku do pitku myle tylko o tacu. Kiedy ju siy sabn koo rody i czwartu, to znw aduj si na zajciach w pitek. Tak w kko. Zatem jeeli macie troch grosza to warto go zainwestowa dla siebie

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •