Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 3456789 OstatniaOstatnia
Wyniki 101 do 120 z 177

Temat: Aleksiej Riaboszapka tancerz, pedagog, osobowośc seniczna

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez lolka Zobacz wiadomość
    On ma jakiś taki niesamowity czar w sobie. Poprostu bardzo przyjemnie się na niego patrzy w tańcu.
    No właśnie! Monja pokaz nam jeszcze jakiś filmik ze swych przepastnych zasobów pozyskanych dzieki wyspecjalizowanym rusolubnym wtyczkom .
    Taki erzac w wersji wirtualnej zanim NBA objawi się nam żywy i znów baaaaardzo przyjemnie będzie na niego patrzeć w realu

(Jest to 100-ny post w tym wątku ... Sto lat, sto lat...)
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 22-10-2010 o 09:18

I
    stota miłości polega na tym

że zakłada ona bezinteresowność
    samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Dla wszystkich zainteresowanych - planujemy zaproszenie Aleksieja do Polski w pierwszym tygodniu lipca 2011. Tym razem chcemy zrobić warsztaty w formie obozu.
    "Człowiek człowiekowi wilkiem,
    Wydawałoby się,
    Lecz niekiedy, lecz na chwilkę,
    Człowiek człowiekowi misiem!"

Kabaret "Potem"

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

Proszę o info!!!! - plan urlopowy w pracy muszę zgłosić już w styczniu
    Już od roku zakochana w baroku

Ech - Chciałoby sie podzielić wiedzą z belly dance, uczyć, inspirować, tworzyć....
    Sowillo / Safi

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Planujemy obóz na pierwszy tydzień lipca.
    Od niedzieli 3 lipca. Wierzę,że do stycznia będę mogła potwierdzić ten termin na 100%

Aleksiej pozdrawia wszystkie dziewczyny, które poznał.
    "Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię"[/I] - [B]J.V.Goethe

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Tego filmu tu nie widziałam, a szkoda. Bo tu Aleksiej w intrygującym, faraonicznym wydaniu.... A potem ognista Vesta Una na wokalu i inne koleżanki z Ligi Profesjonalistów...

Гала-концерт Лиги профессионалов Восточного танца

http://www.youtube.com/watch?v=hOQX3Q4s0wU
    Wydawałoby się,

Kabaret "Potem"

Miasto
    Kraków/ Dubai
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Pokaz ten widziałam na żywo na Cyprze, zamiast skrzydlatej akrobatki tańczyła Ramazanova i zdecydowanie bardziej wolę tę wersję, choć tego stroju, a szczególnie "ręcznika a'la sumo" i tak Aleksiejowi nie wybaczę

Odnośnie obozu: być może zostanie zarzucony mi brak obiektywizmu, ale ja( i pewnie nie jestem w tym odosobniona) wiem, że będą to jedne z najbardziej wartościowych zajęć w tym roku!!!
    Obecność obowiązkowa! W kalendarzu już termin zapisany, a na samą myśl o tym obozie dostaję, hmmm, ślinotoku związanego z ilością i jakością serwowanej na nim wiedzy!

...I liczę na doborową ekipę, z którą można będzie dobrze imprezować wieczorami...
    Ostatnio edytowane przez Zaina ; 08-12-2010 o 12:07
    زينا
    Gdyby kiedykolwiek kazano mi wybierać:taniec czy oddychanie,bez chwili wahania wybrałabym to pierwsze.
    Bo bez tańca życia nie ma...

Miasto
    Częstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Co jakiś czas tu zaglądam, nie miałam okazji uczyć się u Aleksieja ale tak bardzo bym chciała na obóz

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Obóz odbędzie się w pięknym hotelu z wieloma wygodami.
    http://hotelantoni.pl/
    "Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię"[/I] - [B]J.V.Goethe

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

UUuuu, hotel "Antoni" zaszalał z rozbudową. Kto pamięta poprzednią wersję "Zajazd u Antka", wie, że był fajny, ale teraz jeszcze + basen z bajerami, + kręgielnia, + sauna sucha i mokra... + Aleksiej = niezły obóz!
    Wydawałoby się,

Kabaret "Potem"

Miasto
    Kraków/ Dubai
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Miranda Zobacz wiadomość
    UUuuu, hotel "Antoni" zaszalał z rozbudową. Kto pamięta poprzednią wersję "Zajazd u Antka", wie, że był fajny, ale teraz jeszcze + basen z bajerami, + kręgielnia, + sauna sucha i mokra... + Aleksiej = niezły obóz!
    Ja zamawiam saunę suchą z Mirandzią na czele ( i znów wyłożę się na górnej półce niczym heros) oraz mokrą z Anielską i jej maseczkami błotnymi i Inci, która masuje jak nikt inny odwdzięczę się moimi magicznymi specyfikami do włosów.

Do basenu wchodzę tylko z moją Camilią! Do tego czasu bębenek z pewnością się zrośnie, więc Mężu Moja, liczę na Ciebie!

Zbieram chętne osoby do mojej bowling ekipy, najlepiej takie, co mają dobry rzut, bo ja zbytnio dobra w te kule i pałki nie jestem

A czy to w tym Antku mieli to wystrzałowe, słynne ze swego wyśmienitego smaku jedzonko?!

Aleksieja zostawiam na deser. Jakkolwiek dwuznacznie by to nie brzmiało

زينا
    Gdyby kiedykolwiek kazano mi wybierać:taniec czy oddychanie,bez chwili wahania wybrałabym to pierwsze.
    Bo bez tańca życia nie ma...

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Zaina Zobacz wiadomość
    choć tego stroju, a szczególnie "ręcznika a'la sumo" i tak Aleksiejowi nie wybaczę

Odnośnie obozu: być może zostanie zarzucony mi brak obiektywizmu, ale ja( i pewnie nie jestem w tym odosobniona) wiem, że będą to jedne z najbardziej wartościowych zajęć w tym roku!!!
    Hmmm a może chmmm...pozwolę sobie nie zgodzić się z Twym zdaniem Zaino w kwestii stroju do faraonika. ...tj. RA w tym stroju . Dla mnie bomba...szczególnie jego brzuszek poprzez tę siateczkę wygląda bardzo e..chmmm...a przepaska na biodrach dodaje smaczku podkreślając linię nóg....Wyszło jakbym opisywała dziewczę w pończoszkach ze szwem ale nie umiem inaczej...a może jednak: jego rzeźbione mięśnie pulsujące pod....E tam, dajmy spokój lepiej sobie popatrzeć

Brak obiektywizmu? Skądże!!!

Tak, to u Antka jest serwowane to osławione, pyszne i pięknie podane jedzonko tudzież inne atrakcje wzbogacone ostatnimi czasy basenem, saunami, kręgielnią i night-clubem z parkietem do tańca. To naprawdę magiczne miejsce. Byłam tam trzykrotnie i za każdym razem wyjeżdżałam ze łzami w oczach. Czas beztroski, w miłej kompaniji belly-dancem uwiedzionych spędzony...a dookoła pola roztoczańskie...a w oddali urokliwe Szumy na Tanwi i Czartowe Pole i bór i na błękicie nieba kilka białych chmur....

I
    stota miłości polega na tym

że zakłada ona bezinteresowność
    samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Planujemy obóz z Aleksiejem
    3-9 lipca w Tomaszowie Lubelskim
    www.hotelantoni.pl

Mam pytanie jakie tematy was interesują. Jakie folklory?
    W niedzielę jedziemy na kongres do Doniecka i osobiście przekażemy Aleksiejowi wasze sugestie dotyczące tematów.

Piszcie co byście chciały. Planujemy 5-6 tematów.

Miasto
    Kraków, Częstochowa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Hotel Antoni? Czy nie oczy nie mylą czy to dawny Zajazd u Antka (ten z boskim jedzieniem)?

EDIT:
    AAA już widzę, że tak. Nie wiem czemu nie przeczytałam poprzednich postów, przepraszam za niepotrzebne zajmowanie miejsca
    Ostatnio edytowane przez Geesou ; 24-01-2011 o 22:27 Powód: ślepota

Miasto
    Częstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Ja jeszcze Aleksieja nigdy nie spotkałam ale jest to moje marzenie brać udział w jego zajęciach
    Proponowałabym: nubijski, laskę, może iraki (ale ja z moim błędnikiem nie dam rady ), halidżi, ghwazee, perski
    Trudno jest tam do tego miejsca dojechać?
    Jeśli cena byłaby przystępna dla mnie to jestem chętna na obóz
    * szycie kostiumów na zamówienie
    * stroje treningowe, topy

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Dziękuję za wasze propozycje.
    Cen oficjalnych jeszcze nie mam.
    Postaramy się zamknąć w kwocie 1800 zł za
    wyżywienie
    noclegi
    atrakcje basenowe ( aqua fitness i indywidualne masaże wodne, szaleństwa poranne lub nocne czy jakuzzi)
    zajęcia aerobikowe- aktivdance i belly dance aerobik
    wycieczki po urokliwym Roztoczu
    warsztaty z naszymi instruktorkami
    warsztaty z Aleksiejem.

Jak wrócę z Doniecka to wszystko już będę wiedziała.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Och... O zgrozo pasuje mi termin w miare. To oznacza, ze bedzie mnie to bardzo kusic, a naprawde juz nie powinnam myslec o kolejnych warsztatach...

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

A może Dapkę? (do tego nie trzeba mieć metrowych włosów jak w Iraki ) - można ją by ćwiczyć codziennie w ramach rozgrzewki cardio czy odchudzającego aerobiku, a na koniec turnusu zatańczyć razem w ramach mini hafli

PS Swoją drogą próbuję dociec czym się różni się dapke libańska od syryjskiej a palestyńskiej oraz dowiedzieć się dlaczego na imprezach cykle kroków są rozkładane zawsze na 6 nieżalenie od metrum – szukam specjalisty.

A może coś z kategorii comedy belly dance ?
    Już od roku zakochana w baroku

Ech - Chciałoby sie podzielić wiedzą z belly dance, uczyć, inspirować, tworzyć....
    Sowillo / Safi

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

O, rodzaje dabki i różnice między nimi - to by mogło być ciekawe!
    Wydawałoby się,

Kabaret "Potem"

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Sowillo Zobacz wiadomość
    PS Swoją drogą próbuję dociec czym się różni się dapke libańska od syryjskiej a palestyńskiej oraz dowiedzieć się dlaczego na imprezach cykle kroków są rozkładane zawsze na 6 nieżalenie od metrum – szukam specjalisty.[/COLOR]

A może coś z kategorii comedy belly dance ?
    Zapisuję następne propozycje.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 3456789 OstatniaOstatnia

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •