Strona 1 z 127 12341151101 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 2530

Temat: A czy Ty nosisz dobry stanik?

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    17

Domyślny A czy Ty nosisz dobry stanik?

Jako że wątek się rozrósł - dzięki uprzejmości i magicznym zdolnościom naszego Wielkiego Szejka - zamieszczamy tu spis najważniejszych postów w tym wątku.

Stanikowa wiedza w pigułce - agta zebrała najważniejsze informacje dotyczące mierzenia, doboru stanika i oceniania, czy dobrze leży. Ponadto podała ważne linki oraz adresy sklepów z szeroką rozmiarówką.

Jak płacić na eBayu - przewodnik dla tych, co nie wiedzą, jak się zabrać za zagraniczne płatności.
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 26-04-2009 o 21:20

Siła Reputacji
    10

Domyślny A czy Ty nosisz dobry stanik?

http://besame.blox.pl/2007/02/Stanik...radnikowo.html
    oraz
    http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
    oraz
    http://stanikomania.blox.pl/html

Niestety duża część z nas nosi zły rozmiar i przez to wygląda gorzej(np. przy większych biustach straci się talię). Dlatego polecam sprawdzić jaki się nosi rozmiar. Niestety w większości sklepów nie można polegać na sprzedających.
    Ważna rzecz: obwód się rozciąga! Pomimo tego, ze mam 76cm pod biustem to noszę obwód70 ale lepszy byłby 65.
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 26-04-2009 o 20:47 Powód: nie było innej możliwości wstawienia naszej 'pigułki' na początek wątku

Siła Reputacji
    10

Domyślny

sluchajcie - to jest wrecz wstrzasajace... jest dokladnie tak jak opisano... ;( wszystkie moje biustonosze nadaja sie... nie poweim gdzie bo sie nie bede wyrazac wulgarnie i rynsztokowo... a kupic nowych niepodobna... tzn we wlasciwym rozmiarze no i trzeba sie wybrac na zakupy do jakiejs metropolii... po Swietach juz neistety a do Swiat... niestety bede nieatrakcyjnie wygladac w sferze od pasa w gore...

Miasto
    Kraków,Katowice
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Bardzo ciekawe stronki i zdecydowanie potrzebne porady. NA szczęście już kiedyś zapoznałam się z tymi zasadami i teraz mam fiołam na punkcie doboru stanika. A koleżanka to nienawidzi zabierać mnie na zakupy bieliźniane, bo ja jej ciągle gadam jak ma leżeć a jak nie powinien
    Zwłaszcza latem można zauważyć jak często kobiety noszą niedopasowane staniki. za małe z "wylewającym"się biustem, lub pasek z tyłu mocno się unosi na łopatki:-/
    Pod cienkimi bluzkami to wygląda tragicznie.

A co do sklepów internetowych...Mi jeszcze nie udało się dobrze kupić w ten sposób. 3 staniki na Allegro i 2 z Quelle. Do uelle odesłałam a te z Allegro leżą.
    Jeśli można stanik oddać bo nie pasuje to w zasadzie nie ma ryzyka. Gorzej jak drogi jest i nie ma drogi odwrotu...

O, status mi się zmienił
    Ostatnio edytowane przez Solencja ; 18-12-2007 o 22:36 Powód: Z radości;)

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Dziewczyny z forum biuściastego kupują w Anglii, chociaż teraz mamy dwa internetowe sklepy w Polsce http://www.peachfield.pl/, http://www.avocado.com.pl/. Należy pamiętać, że do sklepu internetowego zawsze możemy odesłać ciuszek.
    Polcem:http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=71257160

Miasto
    Wawa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Kiedyś czytałam w jakiejś gazecie medycznej ciekawy artykuł o stanikach pt. "lepiej żaden niż zły"
    Ten tytuł doskonale oddaje problem. Dla nas tancerek jest on szczególnie ważny ponieważ w tańcu wykonujemy dużo szybkich ruchów, a stanik musi nam zapewnić maksymalny komfort.
    -Gdy kobieta tańczy, tworzy sztukę, a zarazem staje się bardziej zmysłowa. (Ehab Atia)

Miasto
    Gliwice i okolice
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

hmmm... wszystko fajnie ale chyba sie zgodzicie, ze czasami jak sie skroci ramiaczka ciut bardziej to biust wyglada na wiekszy w dekolcie
    ... w tańcu grzech wiedzie nas za rękę...

Siła Reputacji
    10

Domyślny

co prawda to prawda, a przydatny ten trick czasem... a rzeczywiscie taki niedobry??

Siła Reputacji
    10

Domyślny

zły, bo jeśli tak możesz zrobić to masz zły stanik . Jak masz dobry stanik(ścisły pod biustem) to conajwyżej ramionczka będą Tobie wpijać się w ciało. Dobrze dobrany biustonosz jest najlepszą ozdobą.

jeśli chcesz powiększyć biust to najlepiej kupić stanik dobrze zbierający piersi balkonik.
    Ostatnio edytowane przez Aida ; 19-12-2007 o 14:03

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Mam dosyć mały biust. Widziałam kiedyś w telewizji program o prostych wynalazkach, na których przeciętni ludzie zarobili miliony. Było tam o stanikach Wonder Bra z silikonem (iście genialny pomysł ), niestety nie wiem, czy można je dostać też w Polsce. Wiecie coś na ten temat?
    Uwolnić drżenie!!!

Siła Reputacji
    10

Domyślny

To, że jest mały nie znaczy, że jest dobrze ostanikowany , sama też mam mały- 70C/65D- lecz wystarczy dobry stanik a piersi się pięknie prezentują np. http://stanikomania.blox.pl/2007/12/...istaKomentarzy a dziewczyna ma miękki stanik, bez push upów.
    Wonderbra możesz szukać na allegro lub e-bay'u, bo w Polsce nie ma :/

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Na naszą niekorzyść - prócz staników - działają też bluzki i swetry, które ubieramy. Ja nie powinnam, na przykład nosić bluzek kopertowych. Znacie jakieś zasady dotyczące ubierania się, aby wyeksponować (w tym dobrym sensie) biust?
    Uwolnić drżenie!!!

Miasto
    Gliwice i okolice
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Aida Zobacz wiadomość
    jeśli chcesz powiększyć biust to najlepiej kupić stanik dobrze zbierający piersi balkonik.
    no tak... niestety przy moim 75C raczej balkonik nie jest dobrym rozwiazaniem bo zawsze jak sie schylam to mam wrazenie, ze mi piersi wypadną
    ... w tańcu grzech wiedzie nas za rękę...

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Są sklepy z bielizną, w których miłe panie ekspedientki pomagają dobrać odpowiedni stanik. W Warszawie SŁYSZAŁAM (bo jeszcze nie miałam okazji sprawdzić), że jest taki na placu Szembeka, nazywa się "Jagienka", ale z pewnością jest ich więcej.

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Gdzie jest fachowa obsługa? http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...992&a=27220992

W Warszawie napewno na grochowskiej w triumpie jest fachowa obługa i w Poznaniu na Półwiejskiej- Amazonka.

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Podpisuję się obiema rękami pod tym, że dobry stanik we właściwym rozmiarze jest bardzo ważny!

Niestety ciężko taki kupić. Ja noszę rozmiar 70E, wiem że to "E" w porównaniu z wszechobecnym w sklepach 75B może trochę straszy, ale wcale nie mam bardzo dużego biustu! Wiele firm w ogóle nie produkuje takiego rozmiaru, ale cóż, ich strata. Przekonałam się do polskiej Samanty i wiele modeli z tej firmy na mnie pasuje, co nie znaczy wcale że wszystkie. A jeśli chodzi o obsługę w sklepach, to niestety mam jak najgorsze zdanie. Te sprzedawczynie, na które trafiałam, na siłę chciały sprzedać coś, co w ogóle nie pasowało. W myśl zasady "70E nie ma, ale jest 75D i 80C, a to prawie to samo". Grrr! Wniosek taki, że trzeba być bardzo krytyczną i grymasić tak długo, aż znajdzie się coś, co naprawdę pasuje! I nie słuchać ekspedientek

Poza tym dodam jeszcze, że po jakimś czasie stanik rozciąga się pod biustem, a wtedy go bezceremonialnie zwężam i tyle. Jeszcze nie udało mi się trafić w sklepie na rozmiar 65, chociaż może taki byłby najlepszy...

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Ja nie mam większych kłopotów z bielizną - nic mi się nie przesuwa ani nie wyłazi, biust mam raczej standardowy, ale plecy bardzo wąskie - trudno dostać 70 albo nawet 65 B, ale jakoś mi się dotąd udaje :-) Mam kilka wypróbowanych firm, w których zawsze znajduję to, czego mi potrzeba, a że są to sklepy samoobsługowe (Intimissimi, Reserved, Cubus) to odpada kłopot z obsługą - szukam na wieszaku tego, czego mi potrzeba i mierzę, póki nie będzie ok.

Nigdy nie kupiłabym stanika przez Internet, bo nawet w obrębie jednej firmy profile biustonoszy mogą się różnić. Ostatnio w Intimissimi przymierzałam takie brązowo-złote cudo, w którym moje piersi wyglądały jak dwa naleśniki. Nie ten kształt, mimo że dobry rozmiar.

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Jeżeli chodzi o kupowanie w internecie, to zawsze możesz stanik odesłać do sklepu i muszą ci oddać pieniądze. Czasem troche trwa zanim trafi się na odpowiedni rozmiar czy model, ale za to ma się świetnej jakości staniki i z dobry obwodem, a nie jakąś obwisłą 70, tylko 65 czy 60.

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Ja kupiłam przez internet raz, stanik znanej mi firmy, tak na ryzyk fizyk, i... pasował

Miasto
    Bielsko- Biała
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

U mnie to tak jest dziwnie czesto pasuja na mnie trzy rozmiary a, b, c... To dziwne ale pewnie kazda firma ma inne rozmiarowki....:/
    Your gang of jamaican Al Pacinos drinking blue mountain cappucinos...

Strona 1 z 127 12341151101 ... OstatniaOstatnia

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •