Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
A czy Ty nosisz dobry stanik? - Strona 101
Strona 101 z 127 PierwszyPierwszy ... 51919899100101102103104111 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 2 001 do 2 020 z 2530

Temat: A czy Ty nosisz dobry stanik?

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

A tam, jakby co, to tę antośkę na pewno ktoś od Ciebie odkupi Zwłaszcza czerwoną. Jak zobaczysz gdzieś 30E to proszę o info. Choćbym miała się zadłużyć.

A tak szczerze:

antośka jest rarytasem i do tego stanikiem wcale nie na co dzień, bo pod większością bluzek odcina się jej górna krawędź...

do tego ma szeroko przyszyte ramiączka

Ale buduarowo nie ma sobie równych... to nie jest stanik... to kusidełko

Ja mam turkusową i noszę ją do czarnej bluzki z wielkim dekoltem, z którego mi nieco wystaje i "powiewa" koralikami.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

A ja do antośki nie wzdycham. Podoba mi się, ale są staniki, które podobają mi się bardziej.
    Choćby kokietka. Niewiele brakowało, a kupiłabym drugą identyczną. Na szczęście się powstrzymałam.
    Agta NIE JEST moim tanecznym pseudonimem, a jedynie nickiem na forum.

Pomóż poprawić hasło "Taniec brzucha" na Wikipedii!

Stanikowa wiedza w pigułce!

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

No to ja Wam zlosliwie powiem, gdzie jest spory wybor maskaradek. Na amerykanskim ebayu :> Z tym, ze nie nazywaja sie one Masquerade tylko Harlequin Milych zakupow :>
    Tanecznie - Katia

http://www.carameldance.com

Miasto
    Różne. Nadmiar kosmopolityzmu, zwany też bezdomnością.
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ja właśnie jestem na etapie dylematu czy wziąść kokietkę czy antośkę, bo potrzebuję czegoś na poprawę humoru. Problem polega na tym, że do kokietki nie mogę nigdzie dostać majtek a ja z tych, którzy bieliznę kupują wyłącznie w komplecie.
    Co ma zresztą negatywny wpływ na mój budżet. (Ale dobry na psychikę w te maskaradkowe 36 to ja się spokojnie mieszczę)

A może jednak Tiffany bandeau?

Czy możecie mi podpowiedzieć jak jest z intensywnością kolorów w kokietce i antośce turkusowej? Czy to jest taki mocny turkus? Bo kokietka jest chyba ciemniejsza niż na zdjęciach katalogowych.
    Ostatnio edytowane przez Vranjanka ; 29-12-2009 o 08:17

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Blancari Zobacz wiadomość
    Ja mam turkusową i noszę ją do czarnej bluzki z wielkim dekoltem, z którego mi nieco wystaje i "powiewa" koralikami.
    Wg Glamour to będzie trend 2010 - noszenie stanika pod bluzką tak,żeby wystawał

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez klymenystra Zobacz wiadomość
    No to ja Wam zlosliwie powiem, gdzie jest spory wybor maskaradek. Na amerykanskim ebayu :> Z tym, ze nie nazywaja sie one Masquerade tylko Harlequin Milych zakupow :>
    no właśnie dziwne dla mnie było, że na UK ebay to mogę maskaradki znaleźć, ale w US już nie - osz ty, Klymenystro! No i co teraz będzie z moim oszczędzaniem????....chociaż to postanowienie noworoczne jest, a do Nowego Roku jeszcze trzy dni Może jak zgrzeszę jeszcze w 2009, to nie będzie mi policzone
    Natura chciała, aby kobieta była arcydziełem - John Ruskin

Life isn't how to survive the storm, but how to dance in the rain

Bella Italia 18-27 września...ahhhh

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    11

Smile

Rihano Intimo4you to wlasnie ten na Kurdwanowie Otworzyli drugi sklep na Dietla
    Dziękuję!

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez agta Zobacz wiadomość
    A ja do antośki nie wzdycham. Podoba mi się, ale są staniki, które podobają mi się bardziej.
    Uff A już myślałam, że jakaś dziwna jestem

Czekam na Confetti czarno-złote (prezent gwiazdkowy). Jutro się wybieram do Intimo na Dietla, chcę zmierzyć kilka maskaradek, bo pienia i peany czytam od zawsze na ich temat, a żadnej nigdy nie testowałam nabiustnie.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Fakt, sa Maskaradki ladniejsze od Antoski, chocby moj ukochany Aragon czy Nashira, ale jednak co efekt bandeau to efekt bandeau Tiffany tez robi super dekolt, nie wiem nawet, czy nie lepszy, niz Antoska, ale Antoska to historia i sentyment i objawienie stanikowe
    Tanecznie - Katia

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Blancari Zobacz wiadomość
    Z Twoim 30GG to jesteś mutantem.
    Tak właśnie myślałam i tak się czuję Idę straszyć dzieci.

A moja przesyłka z brastopu dalej gdzieś w trasie...

Miasto
    Kijów
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Vranjanka Zobacz wiadomość
    Ja właśnie jestem na etapie dylematu czy wziąść kokietkę czy antośkę, bo potrzebuję czegoś na poprawę humoru. Problem polega na tym, że do kokietki nie mogę nigdzie dostać majtek a ja z tych, którzy bieliznę kupują wyłącznie w komplecie.
    Co ma zresztą negatywny wpływ na mój budżet. (Ale dobry na psychikę w te maskaradkowe 36 to ja się spokojnie mieszczę)

A może jednak Tiffany bandeau?

Czy możecie mi podpowiedzieć jak jest z intensywnością kolorów w kokietce i antośce turkusowej? Czy to jest taki mocny turkus? Bo kokietka jest chyba ciemniejsza niż na zdjęciach katalogowych.
    Kokietka jest ciemniejsza, delikatniejsza, bardziej stonowana i ją kocham bardziej, chociaż kreskę zrobiła mi z biustu dopiero po mocniejszym zszyciu miseczek Tak jak pisze Blanka, Antośka średnio nadaje się na co dzień, ale robi ładną dolinkę do bluzek z prosto ściętym dekoltem. I ma intensywniejszy kolor, choć turkusem bym tego nie nazwała Trochę w kierunku zieleni idzie. Kokietka też turkusowa to raczej nie jest
    Przed ślubem Ona myśli, że On się zmieni.
    On ma nadzieję, że Ona nigdy się nie zmieni.
    Po ślubie On się nie zmienia, za to Ona tak.

Miasto
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Sahiya Zobacz wiadomość
    Trochę w kierunku zieleni idzie. Kokietka też turkusowa to raczej nie jest
    To dobrze - nie znoszę turkusu i to mnie powstrzymywało

Ale ta uwaga Klymenystry, że może tiffany bandeau robi lepszy dekolt znów zasiała we mnie zwątpienie.
    <powtarza sobie w głowie mantrę "nie kupuj obydwu">

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Tiffany ma troche inaczej wszyte ramiaczka, wiec to tez zalezy od biustu Kup oba
    Tanecznie - Katia

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Tiffany tez robi super dekolt, nie wiem nawet, czy nie lepszy, niz Antoska, ale Antoska to historia i sentyment i objawienie stanikowe
    Dla mnie nie sentyment, bo jak pisałam, nigdy tego na żywo nie widziałam... A na zdjęciach... Cóż, nie wygląda jakoś nietypowo jeśli chodzi o wzór.

Miasto
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Tiffany ma troche inaczej wszyte ramiaczka, wiec to tez zalezy od biustu Kup oba
    Taka jest właśnie moja definicja dobrej rady

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Na Dietla jest filia Intimo4You
    W którym miejscu, zeby nie biegac po całej i obu odległych stronach.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Miedzy Starowislna a Stradomiem :> Adres powinien byc na stronie.

Vasanto
    nie pamietam, kiedy dokladnie pojawila sie pierwsza Antoska, mam wrazenie, ze cos kolo dwoch lat temu, kiedy za szczyt seksownego stanika uchodzila rozowa Arabella M&S i La Senze malo kto u nas kupowal wtedy, chodliwa byla glownie Freya (z Arabella na czele) i Panache (niesmiertelne Tango, Eliza i Fiesta). Kabaretowa Antoska o pieknym wzornictwie (wtedy dopiero zaczynala sie moda na czarne koronki na jasnym spodzie) i niecodziennym kroju byla odkryciem
    Tanecznie - Katia

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Dzieki, blisko pracy zagladne.

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Vranjanka Zobacz wiadomość
    To dobrze - nie znoszę turkusu i to mnie powstrzymywało
    Tak właściwie to jest teal. Uwaga techniczna - wszystkie Panache i Masquerade, które w katalogu są turkusowe, w rzeczywistości okazują się charakterystycznym kolorkiem teal. Czyli takim zgaszonym, nieco w stronę zieleni. W sumie ładny kolorek.

Vasanto
    nie pamietam, kiedy dokladnie pojawila sie pierwsza Antoska, mam wrazenie, ze cos kolo dwoch lat temu, kiedy za szczyt seksownego stanika uchodzila rozowa Arabella M&S i La Senze malo kto u nas kupowal wtedy, chodliwa byla glownie Freya (z Arabella na czele) i Panache (niesmiertelne Tango, Eliza i Fiesta). Kabaretowa Antoska o pieknym wzornictwie (wtedy dopiero zaczynala sie moda na czarne koronki na jasnym spodzie) i niecodziennym kroju byla odkryciem
    Ja też nie wiem, kiedy pierwsza antośka, nawet nie wiem jaki miała kolor, ale na moje czasy uświadamiania przypada pojawienie się czerwonej antośki. Czyli rok 2008.

Jak zaczynałam szukac dla siebie stanika i zapoznawac się z eBay, przeleciałam też stacjonarne w Poznaniu. Yoshi jeszcze nie było, w jednym bieliźniaku znalazłam dwie czarne arabelki. I to była załamka, obwód rozciągliwy jak diabli, miseczki za duże i do tego cena: 270zł (sic!)

Kupowałam potem na eBay pierwsze miękkie (Panache Samba).

Kiedy pojawiła się czerwona antosia, mogłam ja podziwiać tylko na zdjęciu, również na zdjęciach właścicielek z galerii lobby. Ale nie było szans, żeby ją kupić. Ze sklepów internetowych wyparowała, a w dopiero otwartym Yoshi nawet się nie pojawiła. Ponoć jak składały zamówienie, to antosia była już na pniu wyprzedana.

Tak więc pierwszy prawdziwie buduarowy model, dodatkowo w takiej kolorystyce, trudno dostępny, no i limitowany jak każda maskaradka. I jeszcze wygrał plebiscyt na Kusidełko Roku 2008. Trudno się dziwić, że sporo osób ma do niego sentyment.

To tak jak upolowanie dziś Rigby&Peller - firma szyjąca swego czasu dla królowej brytyjskiej, dziś nieistniejąca. Czasem można złapać pojedyncze sztuki na eBay. Zawsze to kupienie czegoś co nie jest tak łatwo dostępne - a więc dodatkowa satysfakcja

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Może ja uściślę: dla mnie wzornictwo Antośki ogólnie nie jest nietypowe. Faktycznie niewiele staników firm brytyjskich wytrzymuje z nią konkurencję (do teraz nie rozumiem, co wszyscy widzą w tej Arabelli... choć pewnie na większobiuściastych wygląda lepiej niż na mnie), ale samo zestawienie czarnej koronki na czerwonym tle widywałam w każdym bieliźniaku odkąd pamiętam. I czarno-czerwony stanik to był synonim seksownej bielizny, kiedy byłam nastolatką. Opatrzyło mi się

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •