Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
A czy Ty nosisz dobry stanik? - Strona 11
Strona 11 z 127 PierwszyPierwszy ... 8910111213142161111 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 201 do 220 z 2530

Temat: A czy Ty nosisz dobry stanik?

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

100 D? O rany... A naprawdę ma 85 J. Duża różnica.
    Trzeba było odpowiedzieć jednym z ulubionych tekstów sprzedawczyń i zamiast oznajmić "proszę pani, taka miseczka to na słonia!", to sparafrazować: "proszę pani, taki obwód to na słonia!"

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez figa Zobacz wiadomość
    Do tej pory jak przeszłam z 80B na 75C/70D myślałam że jest OK. Teraz sie zdziwiłam i nie moge uwierzyć.
    Witamy kolejną dobrze ostanikowaną. Nie dziw się, bo za miesiąc może się okazać, że potrzebujesz 70F, bo migracja mogła się jeszcze nie zakończyć. W każdym razie życzymy Twojemu biustowi, aby szybciutko wracał na miejsce, po "masakrze" 80B

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Blancari Zobacz wiadomość
    Witamy kolejną dobrze ostanikowaną. Nie dziw się, bo za miesiąc może się okazać, że potrzebujesz 70F, bo migracja mogła się jeszcze nie zakończyć. W każdym razie życzymy Twojemu biustowi, aby szybciutko wracał na miejsce, po "masakrze" 80B
    sluchajcie, o co dokladnie chodzi z ta migracja? jak sie domyslam zmienia sie troche ulozenie biustu ale czy w takim razie nie bedzie mi sie zaczynal gdzies gleboko pod pacha????

w sklepie mierzylam 75 F i niestety nie lezal ladnie - z przodu byl jakby ciut za luzny w miseczkach a pod pacha jeszcze bula ;(;(;( i od gory tez bula i to sie nie da zwalczyc bo biust mam z lekka wiotki (jak chcialabym miec cala figure wiotka, tak w przypadku biustu wolalabym zeby byl on nabity w sobie)
    i niestety musze miec miseczki bardzo zabudowane... sztuka taki znalezc
    No arrow shot at a target is ever wasted, no matter how many break...

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Sparrow Zobacz wiadomość
    sluchajcie, o co dokladnie chodzi z ta migracja? jak sie domyslam zmienia sie troche ulozenie biustu ale czy w takim razie nie bedzie mi sie zaczynal gdzies gleboko pod pacha????

w sklepie mierzylam 75 F i niestety nie lezal ladnie - z przodu byl jakby ciut za luzny w miseczkach a pod pacha jeszcze bula ;(;(;( i od gory tez bula i to sie nie da zwalczyc bo biust mam z lekka wiotki (jak chcialabym miec cala figure wiotka, tak w przypadku biustu wolalabym zeby byl on nabity w sobie)
    i niestety musze miec miseczki bardzo zabudowane... sztuka taki znalezc

Migracja to taki efekt, że biust, który dotąd był rozsmarowywany po obwodzie i pod pachami i na plecach (nie jest to szczególnie widoczne ale jest) zaczyna wędrować na miejsce, bo w związku z większą miseczką, to miejsce się znalazło.

Ja w ciągu około miesiąca straciłam 2 cm w obwodzie, a zyskałam je w miseczkach. W efekcie sprzedałam staniki 65DD i poluję na 65E a nawet F. A jakby mi się trafiła jakaś 60 FF to już byłoby cudownie.

Co do buły pod pachą i luzu w miseczce - czy to aby nie objaw za małej miseczki (fiszbina nie obejmuje piersi, więc ta się w niej nie mieści, miseczka pozostaje pusta, a pierś robi buły wokoło?) - sprawdź tutaj, i tutaj czy to nie "efekt pomarańczy w szklance"?

A co do zabudowanych miseczek - ja mam problem odwrotny - chciałabym ślicznego half cupa - ale producentom wydaje się, że 65E to są wielkie melony , a tak naprawdę, to raczej średni rozmiar i to w dolnej granicy średnicy.

Zabudowanych staników jest mnóstwo, zwłaszcza na eBayu można tanio nabyć nowe śliczne brytyjczyki.

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Blancari Zobacz wiadomość
    Migracja to taki efekt, że biust, który dotąd był rozsmarowywany po obwodzie i pod pachami i na plecach (nie jest to szczególnie widoczne ale jest) zaczyna wędrować na miejsce, bo w związku z większą miseczką, to miejsce się znalazło.

Ja w ciągu około miesiąca straciłam 2 cm w obwodzie, a zyskałam je w miseczkach. W efekcie sprzedałam staniki 65DD i poluję na 65E a nawet F. A jakby mi się trafiła jakaś 60 FF to już byłoby cudownie.

Co do buły pod pachą i luzu w miseczce - czy to aby nie objaw za małej miseczki (fiszbina nie obejmuje piersi, więc ta się w niej nie mieści, miseczka pozostaje pusta, a pierś robi buły wokoło?) - sprawdź tutaj, i tutaj czy to nie "efekt pomarańczy w szklance"?

A co do zabudowanych miseczek - ja mam problem odwrotny - chciałabym ślicznego half cupa - ale producentom wydaje się, że 65E to są wielkie melony , a tak naprawdę, to raczej średni rozmiar i to w dolnej granicy średnicy.

Zabudowanych staników jest mnóstwo, zwłaszcza na eBayu można tanio nabyć nowe śliczne brytyjczyki.
    krotko i zwiezle - niekompatybilnosc kroju... dzieki Blancari myslalam ze jak przymierze 70 F no to bedzie juz cos z tego... bo nawet taki rozmiar maja u nas w sklepie, jest nawet 75 G (niestety mniej w obwodzie nie ma i tylko z jednej firmy wiec ta niekompatybilnosc neistety jest pewna i zostaje internet) ale jakos nie wyobrazam sobie zamawiania i odsylania i zamawiania i odsylania i znow i tak w kolko - przeciez ja potrafie przymierzyc 50 biustonoszy (a eksedientki zieja nienawiscia) i powiedziec ze zaden.... tak wlasnie zrobilam w krakowie <lol> ale chyba jakos trzeba bedzie cos przypolowac... na ebayu...

dziewczyny wklejcie jeszcze raz link do brafittera <prosi> wlasnie spedzilam 20 minut na poszukiwaniu go i nic - jakos sie chyba komputer na mnie obrazil... albo cos, bo ostatnio nic mi nie idzie z nim
    Ostatnio edytowane przez Sparrow ; 22-06-2008 o 13:26

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Lepsza wersja kalkulatora jest chyba pod tym adresem:
    http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Przynajmniej tak mi się wydaje, że to jest bardziej aktualna wersja.
    Agta NIE JEST moim tanecznym pseudonimem, a jedynie nickiem na forum.

Pomóż poprawić hasło "Taniec brzucha" na Wikipedii!

Stanikowa wiedza w pigułce!

Siła Reputacji
    12

Domyślny

<w szoku> nie moge sie otrzasnac, ale przejgladnelam te artykuly i zdjecia i one mowia same za siebie i faktycznie cos w tym jest (pisze to ponownie po przejsciu juz na inny rozmiar a i tak to nie to.... )
    dziekuje slicznie

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Tak,znalazłam! Znalazłam idealny stanik! Z firmy Tessa,model Antiope, 75 D - mam kremowy i brązowo fioletowy xD Jestem niesamowicie zadowolona,że pani w sklepie była miła i nie wmawiała mi, że mam B skoro mam D
    Ostatnio edytowane przez Firyal ; 22-06-2008 o 15:03 Powód: Literówka

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Jestem ciekawa, gdzie ja znajdę stanik dla siebie.. wolałabym nie zamawiać w wysyłkowych, jednak co przymierzenie to przymierzenie. W tabelkach brytyjskich wyszło mi 65(30)F, a zważając na ten kalkulator Bra-Fitter ... rozmiar polski 65H?

Umarłam.. całe życie żyłam ze świadomością że mam to 75/80 C (trochę podjeżdzało zawsze, ale nie myślałam wcześniej że to może być szkodliwe). Nie no, mój światopogląd normalnie runął w gruzach i okazuje się, że nie mam zadnego odpowiedniego stanika *szok*
    Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go.
    Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie,
    jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia.
    Wyjdź mu naprzeciw.

Phil Bosmans

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Sileas - stacjonarnie dostaniesz, ale tylko w większych miastach i o wiele drożej niż wysyłkowo... Pamiętaj o tym, że zamówiony w sklepie internetowym stanik możesz zawsze odesłać, niektóre sklepy dają na to nawet miesiąc. Masz więc mnóstwo czasu na przymierzenie stanika - i to pod każdą bluzką i w jakiej tanecznej pozie chcesz I - do znudzenia będę powtarzać - zawsze możesz wystawić stanik na allegro, a 65-tki schodzą tam jak świeże bułeczki i na pewno na tym nie stracisz.

Depeche Mode

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Rilla, skąd wzięłaś takie cudo? I czy mieli 60 i 65 cokolwiek?

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Vasanto z sklepu Buduar w Silesi - nie wiem, co mieli, ale sądzę,że pewnie by się znalazło Będziemy tam jeszcze jechać jak przyjedziesz,więc pójdziesz spytać

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Zaczęłam dzisiaj przeglądać radar.pl. To taka strona podobna do allegro.
    I znalazłam sklep internetowy, w którym są biustonosze w moim rozmiarze !
    Bardzo się z Tego cieszę.
    Podaję adres : http://www.lip-service.com/
    Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla Siebie.
    Nie nie zapłacili Mi za reklamę
    I tak chcę pomóc innym

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

hmm gdzie dokładnie znaleźć te staniki w dobrej rozmiarówce? Bo ja znalazłam tu jeden stanik i jedno bikini - w rozmiarówce S, M itd... W dodatku modelki mają podręcznikowo źle dobrany rozmiar...
    Ostatnio edytowane przez scarabee ; 23-06-2008 o 18:03

Depeche Mode

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Mój błąd, wstawiłam nie ten adres co trzeba.
    http://www.ekskluzywna.com.pl/
    To jest ten adres, o który Mi chodziło.
    Szukajcie pań przy kości, jeśli macie miseczkę J.

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

No, tak lepiej Cieszę się, że znalazłaś coś dla siebie I szkoda, że z 65 mają tylko cieszącą się złą sławą na lobby bardotkę Alles, a z 60 to już w ogóle nic

A w ogóle muszę się pożalić, moja jedna paczka idzie już dwa tygodnie, a ja siedzę w jednym staniku, w dodatku z tych trochę wzorzystych i prześwitujących przez wszystko...

Depeche Mode

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

A to Ja Cię pocieszę: Ja w ogóle nie mam żadnego dobrego stanika.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Nox,to nie pociecha,raczej tragedia:* Ale nie ma masową skalę - przez ostatnie 2 miesiące też nie miałam żadnego dobrego stanika...Może kup sobie na zastępstwo taki sportowy,one są chyba łatwiejsze do znalezienia?

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Wiesz, chyba w końcu będę musiała to zrobić.

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •