Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
A czy Ty nosisz dobry stanik? - Strona 127
Strona 127 z 127 PierwszyPierwszy ... 2777117124125126127
Wyniki 2 521 do 2 530 z 2530

Temat: A czy Ty nosisz dobry stanik?

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Hmm, troszeczkę się przeczołgałam przez wątek (no, przez ostatnie kilka stron ) i korzystając z tego, że jestem zdezORIENTowana, postanowiłam się wmieszać.

Drogie Panie (Farasha, Djamila) - wspominacie, że miski do strojów arabskich są zrobione z raptem kilku standardowych wytłoczek.

A co by było, gdyby zrobić taki "słownik misek arabskich", czyli na przykład: (zmyślam, bo nie mam pojęcia)
    ::arabskie A::
    - rozstaw fiszbiny: 11 cm (można odginać w zakresie 2 cm)
    - głębokość: 12 cm
    i potem przy opisie stroju tylko dodawać np. "arabska miska C, obwód można regulować w granicach 63-79 cm" i ewentualnie odsyłać do powyższego słowniczka? W ten sposób wszyscy będą zachwyceni, a ewentualnego dodatkowego pomiaru miski będzie można dokonać tylko wtedy, gdy ktoś naprawdę się zainteresuje? Przecież każda dziewczyna raczej zna orientacyjną głębokość misek, które na nią pasują...

Chyba że już powstał taki słowniczek, to ja przepraszam, ale nie znalazłam

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Sylvano - też tak myślałam, kiedy jeszcze nie miałam strojów z arabskich pracowni. W niektórych przypadkach naprawdę nie można mówić o fiszbinie czy czymkolwiek. Miseczka może być większa albo mniejsza i trzeba ją najczęściej domowymi sposobami dopasować. Posługiwanie się tutaj centymetrami ma mało sensu, bo te miseczki nie są tak ścisłe rozmiarowo. Mają taki kształt, że za pomocą różnych tricków można tam umieścić bardzo różne rozmiary biustu.

I tak jak na co dzień jestem orędowniczką brafittingu tak w przypadku arabskich strojów wszelkie te zasady mają mało zastosowania. Przydają się tylko do pamiętania, aby przy dopasowywaniu stroju uwydatnić biust z przodu a nie pod pachami

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Troszkę nie do końca na temat, ale jesteście rozeznane co jest na rynku stanikowym.
    Poszukuje takiego stanika jak w załączniku. Wiecie gdzie można coś takiego kupić w Warszawie lub przez internet? zależy mi własnie na takim kroju misek, aby fiszbiny były po środku odsłonięte.
    Ewentualnie czy macie pomysl jak coś takiego zrobić. Potrzebuje do kostiumu. Taki krój jest bardzo popularny wśród wschodnich tancerek
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Sapphire ; 02-11-2011 o 14:02

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Z takim jak na Twoich zdjęciach nie spotkałam się, natomiast wiem, że jest coś takiego z firmy Esotiq:
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

A próbowałaś spytać na Lobby Biuściastych ? Może tam coś pomogą.
    Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni,i tygodni smutku i rozczarowań.

— Paulo Coelho Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam

http://ciemna-strona-ksiezyca.blogspot.com/

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

http://www.soyelle.pl/Biustonosze-Eves-Bra-c21.html Pod tym adresem znajdziesz coś podobnego. O ile dobrze się przyjrzałam to tył jest przezroczysty.
    Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni,i tygodni smutku i rozczarowań.

— Paulo Coelho Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam

http://ciemna-strona-ksiezyca.blogspot.com/

Miasto
    Kijów
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Mogłybyście mi polecić sklepy stacjonarne w Warszawie?
    Przed ślubem Ona myśli, że On się zmieni.
    On ma nadzieję, że Ona nigdy się nie zmieni.
    Po ślubie On się nie zmienia, za to Ona tak.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Miasto
    Łódź
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Sapphire Zobacz wiadomość
    Troszkę nie do końca na temat, ale jesteście rozeznane co jest na rynku stanikowym.
    Poszukuje takiego stanika jak w załączniku. Wiecie gdzie można coś takiego kupić w Warszawie lub przez internet? zależy mi własnie na takim kroju misek, aby fiszbiny były po środku odsłonięte.
    Ewentualnie czy macie pomysl jak coś takiego zrobić. Potrzebuje do kostiumu. Taki krój jest bardzo popularny wśród wschodnich tancerek
    Trochę późno, ale dopiero zobaczyłam
    Mogę polecić Ci taki stanik włoskiej firmy Papillon by Ladyberg Biustonosz Spettacolo, kiedyś taki nosiłam, jest fajny bo na jednej fiszbinie (zwłaszcza do głębokich dekoltów) ale to straszny rozciągliwiec
    Sprzedają go np. tutaj:
    http://sklep.fabrykastanika.pl/biust...llon-p-77.html
    Ismaena - dawniej judi

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Szkoda, że mało kto łapie się na ich rozmiarówkę...
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •