Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
A czy Ty nosisz dobry stanik? - Strona 13
Strona 13 z 127 PierwszyPierwszy ... 3101112131415162363113 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 241 do 260 z 2530

Temat: A czy Ty nosisz dobry stanik?

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Ano, też się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam, co pokazują jako przykład mojego DD A na porządny sportowy stanik i tak się szarpnąć muszę, w sierpniu na kajaki płynę i jakoś nie wyobrażam sobie moich nowych koronek w tym kontkście
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

A mam do was takie pytanie: czy żeby płacić za przedmioty z Ebay, trzeba mieć konto walutowe? Bo jakoś nie mogę znaleźć info na ten temat...

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Ronja Zobacz wiadomość
    A mam do was takie pytanie: czy żeby płacić za przedmioty z Ebay, trzeba mieć konto walutowe? Bo jakoś nie mogę znaleźć info na ten temat...

Na eBayu płacimy za pomocą serwisu PayPal. Z trzech powodów - po pierwsze taniej, po drugie - bezpieczniej, po trzecie - większość sprzedawcó uznaje tylko ten sposób zapłaty

Kiedy masz już konto na Ebayu, musisz założyć na PayPalu (prowadzą tam linki z Twojego konta eBayowego). Potem do konta PayPal trzeba podpiąć kartę (tak kartę, nie konto bankowe). Powinna to być karta kredytowa, ale niektóre zwykłe bankomatowe też mogą być - np. zwykły delfinek z mBanku (nie ma konieczności fundowania sobie e-karty).
    Aha - serwis PayPal sam dokonuje przewalutowania, więc płacisz w złotówkach, korzystaj z ebay.pl, wtedy będziesz widziała ceny przeliczone na złotówki. Opłata pobrana przez PayPal będzie nieznacznie wyższa od fakturowej (muszą na czymś zarobić), ale to kwestia na ogół 2-3 zł - wynika to z wyższych kursów serwisu, niż średnie.

Kiedy już zgodnie z instrukcjami, które Cię poprowadzą, wszystko zrobisz. Możesz kupować na eBayu.

Jest to o tyle łatwe, że możesz płacić bezpośrednio z serwisu, zaraz po zakupie, klikając na przycisk "zapłać"

Uwaga - jeśli poprosiłaś o przesyłkę rejestrowaną (recorded delivery) lub nie wyświetla Ci się koszt przesyłki do Polski, albo kupujesz więcej przedmiotów: skorzystaj z zakładki "Poproś o podanie kosztów całkowitych". I poczekaj, aż na maila dostaniesz nową fakturę. Na tej fakturze też będzie link do zapłaty.

Brzmi to może skomplikowanie, ale tak naprawdę cały czas będą prowadzić Cię instrukcje. Do tego zawsze możesz zapytać sprzedawcę, albo tu na forum
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 25-06-2008 o 11:22

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Chyba wszystko pojęłam
    BARDZO ci dziękuję, że chciało ci się to wyjaśnić :*

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Dzisiaj weszłam do jednego ze sklepów z bielizną i spytałam się o mój rozmiar.
    Niezwykle Uprzejma Pani Sprzedawczyni powiedziała, że w Polsce takich tozmiarów nie produkują, a Ja jej powiedziałam, że owszem są. I powiedziałam jej nawet, w którym sklepie. Chyba kobietę trochę zatkało, ale przynajmniej poszerzyłam jej światopogląd.

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Nox Zobacz wiadomość
    Dzisiaj weszłam do jednego ze sklepów z bielizną i spytałam się o mój rozmiar.
    Niezwykle Uprzejma Pani Sprzedawczyni powiedziała, że w Polsce takich tozmiarów nie produkują, a Ja jej powiedziałam, że owszem są. I powiedziałam jej nawet, w którym sklepie. Chyba kobietę trochę zatkało, ale przynajmniej poszerzyłam jej światopogląd.

Hahahahaha! Brawo Nox! Trzeba uświadamiać polskie sklepy. Poza tym takie chodzenie i pytanie o rozmiary to całkiem niezła rozrywka.

Ale domagaj się, domagaj! I to nie żadnych namiotów w kolorze brudny beż tylko ślicznych kusidełek.

Jak coś kupisz "naziemnie" to się pochwal koniecznie

A ja Cię tymczasem dalej będę zachęcać do zakupów brytyjskich - po prostu łatwiej o kusidełko. A rozmiar 32FF/G - zupełnie w normie.

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Jak na razie oglądałam witr ów to we Wrocławiu jest sklep gdzie można kupić stanik na przykład w rozmiarze 70 G.
    Od razu podaję namiary: ulica Krupnicza. Po tej stronie co sex shop. Obok sklepu z ubranimi w dużych rozmiarach. Łatwo przegapić ten sklep.
    Kiedy pytałam o mój rozmiar Sprzedawczyni powiedziała, że 70 już nie ma. Znaczy się, że był
    Ostatnio edytowane przez Nox ; 03-07-2008 o 16:04

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

To może można zamówić, jednocześnie zapytaj się o gamę dostępnych kolorów.
    Poczuj taniec, a poznasz radość...

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Ok. Zapytam się. Z tego co widziałam to na pewno były białe.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

A Wy się tak nie boicie przez internet kupować staników?
    W sensie tak bez mierzenia?
    Ja jestem całkiem świeżo po wizycie w magicznym sklepie w Wa-wie na Grochowskiej, pani szalała nade mną i nad moim biustem raptem 10 minut i w efekcie z 80 A (czyli stanik niemal nie do zdobycia), przeskoczyłam na 65 E (czyli tak samo nie do zdobycia). Ładna różnica, nie?
    Proszę, nie pytajcie skąd ja wzięłam to 80 A....
    Spuśćmy nad tym zasłonę milczenia... Może być wymowne...
    Rzecz w tym, że nawet tam musiałam czekać na dopasowanie obwodu przez gorseciarkę.
    Mam 2 staniki na dobry początek - nie wiem, czy kupować kolejne, bo jak mi się biust skoryguje to co? kolejne kilka stów wyrzucić? Czy lepiej poczekać ze 3 miesiące z tymi dwoma (piorąc na zmianę?)
    Marzą mi się takie ładne z tych sklepów internetowych, ale... jak mam wybrać,skoro przymierzyć nie mogę. A nuż będzie uwierać pod pachą? Albo robił coś innego, o czym już wiem, że nie powinien?
    Wszystko to takie nowe...
    I nie wiem,jak mam się do tego zabrać.
    Pierwszy krok już za mną, ale co dalej?

Jezu...
    Ale dziwnie mi się pisze w tym wątku...
    W jakimś temacie Samii Gamal albo chociaż ghawazee byłoby łatwiej...
    Tu czuję się taka nieporadna.
    Ratunku!
    Od 18 września 2010 w niektórych kręgach znana jako "Siwa" [wym.: s-iła]

Dla niektórych
    - z niejasnych przyczyn - "Nizina" - miano nadane spontaniczne.

MNR/CM
    (czyt: Małgosia-Naima-Roksolanka /Czarna Mamba

"Taniec brzucha NIE narodził się w świątyni IZYDY." Roksolanka/Naima

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Roksolanko = Naimo - witaj wśród 65-ek!!!

Jeśli te dwa staniki Ci wystarczą - nie musisz niczego na gwałt kupować, możesz więc spokojnie zapolować na kolejne kusidełka.

Na początek istotne - ten rozmiar 65E to kontynentalny czy polski? Bo od tego będzie zależał przelicznik na brytyjskie. W brytyjskich sklepach znajdziesz mnóstwo kusidełek w tym rozmiarze.

Pytasz co dalej? I jak kupować w internecie? Pisałam o tym wielokrotnie, więc, proszę przejrzyj ten wątek od początku. A teraz w skrócie:

Zakupy w internecie to większa możliwość przymierzenia niż w stacjonarnym. Dlaczego?

Masz duużo więcej czasu na przymiarkę.

Stanik przychodzi do Ciebie do domu i ma na ogół 14 dni, a nawet miesiąc na zwrot (byle metka nie była zerwana). Możesz więc założyć go, pod jedną bluzką, pod drugą, pod sweterkiem, powyginać się w nim, sprawdzić jak leży i czy nie uwiera po 2 godzinach.

Jeśli wszystko będzie ok, zostaje.
    Jeśli nie pasuje - masz kilka możliwości:
    - zwrot do sklepu
    - wystawić na allegro (zwłaszcza jeśli kupiłaś w okazyjnej cenie, 65-tki idą jak świeże bułeczki, ale gdyby nie zeszła, zawsze zdążysz odesłać do sklepu)
    - dać przymierzyć koleżance - może na nią będzie pasował.

Uwaga na eBay - staniki kupione w tamtejszych sklepach również można zwrócić, od prywatnych sprzedawców zwykle nie, ale one są tak dużo tańsze, że spokojnie można je dalej odsprzedać.

Co do migracji - jak Ci obecne staniki przestaną pasować - sprzedaj je na allegro, zawsze trochę kasy odzyskasz.
    Kolejne kupuj w tej chwili lekko za duże, ale tylko lekko. Wypełnią się - ja startowałam chyba 3 miesiące temu z 30DD (polskie 65E) a dziś mam miseczkę większą.

Jak zwiększyć szansę, że stanik z netu będzie pasował?

czytać wątki producenckie na Lobby oraz Tabelę rzeczywistych obwodów (link tutaj )

Ilekroć wpadnie Ci w oko jakieś kusidełko, poczytaj opinie o nim, sprawdź jak się obwód rozciąga i jaka jest szerokość fiszbinów - i porównaj z obecnymi dobrymi - im większa różnica, tym większe ryzyko.

To tak w skrócie - w razie wątpliwości pytaj szczegółowo. Chętnie odpowiem.

Cytat Pierwotnie wysłane przez Roksolanka Zobacz wiadomość

Jezu...
    Ale dziwnie mi się pisze w tym wątku...
    W jakimś temacie Samii Gamal albo chociaż ghawazee byłoby łatwiej...
    Tu czuję się taka nieporadna.
    Ratunku!

Niemożliwe! Jest coś, czego Roksolanka nie wie! A przynajmniej nie jest ekspertką
    Myślę, że to kwestia czasu i nadgoni
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 03-07-2008 o 21:03

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Blancari...
    Jak ja Ci się odwdzięczę...
    Żeś mnie na bambus nie spuściła.
    Bo ja, przyznam, zaczęłam ten wątek czytać, ale już po kilkunastu postach stwierdziłam, że niestety połowy nie rozumiem...

Ale co teraz do mnie napisałaś, to zasadniczo rozumiem.

Choc z tego wynika, że będę też musiała zrozumieć także, jak sie sprzedaje na allegro (na razie wszystkie moje transakcje zamykają sie w liczbie 3 zakupów - słownie: trzech, z czego 2 to kostiumy od Rashy ), albo jak się kupuje na e-bayu. O, Boże....

Czyli polskie 65 E to to inne 30 DD?
    Ufff.. Znaczy się, że mamy ten sam rozmiar.
    Czyli rzeczywiście mogę pytać szczegółowo. Nawet bardzo
    W każdym razie już wiem, jakim mam rozmiar w tej innej numeracji - bo tabelom jakoś nie ufam.

Dziękuję Ci bardzo bardzo za to streszczenie.
    Dzięki temu łatwiej mi będzie coś pojąc z tych wszystkich dyskusji.
    Pozdrawiam bardzo wdzięczna...

Dla niektórych

MNR/CM

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Czyli polskie 65 E to to inne 30 DD?
    Ufff.. Znaczy się, że mamy ten sam rozmiar.
    Czyli rzeczywiście mogę pytać szczegółowo. Nawet bardzo
    W każdym razie już wiem, jakim mam rozmiar w tej innej numeracji - bo tabelom jakoś nie ufam.
    W skrócie: polskie 65E to kontynentalne 65DD i brytyjskie 30DD
    kontynentalne 65E to polskie 65F i brytyjskie 30E

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, to podeślij mi wymiary na priva,a podam Ci co gdzie. Tabelki, które zlinkowałam są tworzone na podstawie osobistych doświadczeń lobbystek, z miarką w ręku i stanikiem na biuście, więc warto się nimi sugerować. Zwłaszcza, ze rozmiar to jedno, ale staniki mają różne fiszbiny, fasony, są wielko i małomiseczkowce - stąd czasem dobrze wybrać literkę obok.

Ale nic się nie stresuj. Czytaj, oglądaj i pytaj. Na forum albo na privie. Odpowiedź gwarantowana Albo konkretna, albo stosowny link.

I uważaj - bra-fitting wciąga, a polowanie na cudne kusidełka staje się nałogiem Zwłaszcza po radosnej reakcji faceta na przesiadkę partnerki z pusiapko-spłaściapko-rozciapków na miękkie, przezroczyste koronki i tiule.

O zakupach na eBayu pisałam wyżej i chyba skutecznie, bo dostałam punkcik reputacji , to nie będę powtarzać.

Zakupy na brastopie czy w innych sklepacj różnią się tym, ze w niektórych nie płacimy PayPalem tylko normalnie kartą (kredytową, niektórymi zwykłymi też można)

Uff... tyle tego.. mam nadzieję, że na początek wystarczy...
    Jak Scarabee wróci z tribalowania to też pewnie tu coś dorzuci

Miłych poszukiwań

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Piękne te słowa: "kusidełka"....
    I przypuszczam, że same przedmioty piękniejsze jeszcze...

Dziękuję, bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc.

miękkie, przezroczyste koronki i tiule, powiadasz?
    reakcja faceta, powiadasz?
    Mmmm....

Dziękuję tym bardziej

Dla niektórych

MNR/CM

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

miękkie, przezroczyste koronki i tiule, powiadasz?
    reakcja faceta, powiadasz?
    Mmmm....
    ...i do tego świadomość, że to, co pod bluzką widać, to nie kawałek gąbki, tylko własny biust, który ponoć taki mały był
    I że te paskudne wałeczki spod pachy w cudowny sposób znikają i w ten sam cudowny sposób miseczka, która kilka dni wcześniej była pustawa, wypełnia się

I że na wyprzedażach w brytyjskich sklepach, ebayu itp. obkupiłam się stanikami nawet tańszymi od moich starych - a o wiele ładniejszymi i lepiej wykonanymi. I nawet nie przeszkadza mi to, że większość przesyłek, które dostałam, poszła dalej na allegro - przymierzenie tylu staników (i przy okazji dokładne ich opisanie z centymetrem w ręku) sprawiło, że coraz łatwiej nawet "na oko" i po tabeli mogę znaleźć coś pasującego idealnie.

Blancari właściwie wszystko o szczegółach napisała, nie mam zbyt wiele do dodania Ale pomocą techniczną w sprawach zamównieniowo-allegrowo-ebayowych zawsze służę
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Ciekawa jestem czy aktualnie można kupić w internecie gorsety w moim rozmiarze. Pewnie tak.
    Wiem, że to temat o stanikach. Tylko głośno się zastanawiam
    Ostatnio edytowane przez Nox ; 04-07-2008 o 11:16

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Nox Zobacz wiadomość
    Ciekawa jestem czy aktualnie można kupić w internecie gorsety w moim rozmiarze. Pewnie tak.
    Wiem, że to temat o stanikach. Tylko głośno się zastanawiam
    można... masz szansę znaleźć wszędzie tam gdzie sugerujemy Ci od dawna, żeby poszukać...

To temat o stanikach, ale gorsety się w nim mieszczą, podobnież wszelkie gatki i inne bieliźniane gadżety.

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Szukałam

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Szukaj basque. I pamiętaj o wpisywaniu brytyjskiego rozmiaru. Często w sklepach trzeba po prostu przejrzeć wszystko w Twoim rozmiarze, bo wyszukiwarka nie pokaże wszystkiego. Większość sklepów nie ma osobnej kategorii na gorsety.

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Dzięki za pomoc

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz