Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
A czy Ty nosisz dobry stanik? - Strona 2
Strona 2 z 127 PierwszyPierwszy 123451252102 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 21 do 40 z 2530

Temat: A czy Ty nosisz dobry stanik?

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Fajnie, że pojawił sie tu taki temat. Szkoda tylko, że tak niewiele osób się nim zainteresowało.

Ale od 1 stycznia w dziedzinie staników pojawiło się wiele nowości:

Lobby Małobiuściastych:
    http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580

Kalkulator rozmiarów:
    http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Artykuł w Wysokich Obcasach:
    http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obc...2,5017396.html

Portal Balkonetka:
    http://balkonetka.pl/
    Agta NIE JEST moim tanecznym pseudonimem, a jedynie nickiem na forum.

Pomóż poprawić hasło "Taniec brzucha" na Wikipedii!

Stanikowa wiedza w pigułce!

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Dobrze, że odkopano ten temat. Ja to już jestem "nawrócona" i drażnię panie ekspedientki w sklepach prośbą o 65E. I to wcale nie jest duży biust.

Do powyższych linków - bardzo wartościowych dodam jeszcze całkiem przydatny bra-fitter. Warto poczytać linki, zmierzyć się porządnie wg wskazówek, wpisać wyniki, a programik już przeliczy. Oczywiście nie jest to jedyny i słuszny wynik, ale pokazuje mniej więcej na co należałoby zmienić jedynie słuszne 75B. http://www.bra-fitter.prv.pl/

A na dokładkę całkiem zabawny tekst z netu - niestety, dużo w nim prawdy:

Profil szkolenia Pań z Przeciętnych Sklepów z Bielizną

1. Są 4 rozmiary - A, B, C, D i kilka fanaberii.
    2. Tak naprawdę są 3 rozmiary, A, B, C.
    3. W rzeczywistości jest jeden rozmiar. B. (patrz kurs wydzielony "B - Jedyny Słuszny Rozmiar")
    4. Jeśli klientka nie wie, jaki nosi rozmiar - nosi 75 lub 80 B. (patrz kurs wydzielony "Rentgenowskie Oko, czyli jak oceniać rozmiar przez dowolne ubranie")
    5. Klientki są zawsze głupsze od nas (patrz kurs wydzielony "Jak uświadamiać klientkę w zakresie Jedynego Słusznego Rozmiaru")
    6. Tabelki producentów należy konsekwentnie ignorować, ponieważ pojawiają się tam fanaberie. Producent twierdzący, że między 75C a 70D lub 75D i 70E jest różnica, nie wie co pisze.
    7. 10 cm różnicy w obwodzie pod biustem = 0 cm różnicy.
    8. Duży biust to jest C.
    9. Kaszaloty miewają D. Tak naprawdę to jest C, a w sumie B, tylko większe w obwodzie.
    10. Rozmiary powyżej D to fanaberie, a klientki upierające się, że taki mają, to kaleki i mutanty.
    11. Kalectwo należy tępić, a przynajmniej gnębić, w celu przywrócenia na łono społeczności Kobiet Normalnych.
    12. W przypadkach reformowalnych można rozszerzyć obwód o dowolną ilość centymetrów.
    13. Im mniej rozmiarów, tym bardziej elitarny sklep. Worów nie sprowadzamy, mutantów nie popieramy.
    14. Kobiety należy wdrażać do szycia (patrz kurs wydzielony "Niech se pani zwęzi"), ponieważ pielęgnowanie fanaberii prowadzi do rozwydrzenia, histerii i omamów.
    15. Kostiumy kąpielowe są wyłącznie dla normalnych kobiet, kaszalotów i mutantów na plaże nie wypuszczać.
    16. Duże biusty zgodnie z naturą miewają tylko kobiety karmiące.
    17. Klientki rozwydrzonej, z histerią i omamami należy się jak najszybciej pozbyć, o ile nie da się zastosować kuracji "B".
    18. Garb jest zgodny z naturą.

I jeszcze jeden, wzorowany na Chmielewskiej:

- Dzień dobry, 70 D poproszę.
    - No co pani! Na oko to najwyżej 75B!
    - Ale ja nie na oko potrzebuję, tylko na biust!

Ostatnio edytowane przez Blancari ; 21-04-2008 o 21:34

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

O, też się cieszę, że pojawił się taki temat (no przynajmniej dla mnie się pojawił, wcześniej go przeoczyłam ). Sama jeszcze niedawno kłóciłam sie z Blancari, że na takie miniaturki, jak moje, to tylko 75A, a 70 mnie ciśnie (no 70A ciśnie mnie ciągle ). Teraz noszę sobie to swoje 70C i zbieram fundusze, żeby wymienić sobie wszystko na 60DD/E Efekty psychologiczne takich zmian - bezcenne
    Ostatnio edytowane przez scarabee ; 23-04-2008 o 10:34
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

OOOOOOOoooooooooooooo, a to ci niespodziewajka! Całe życie się męczę z niewygodnymi stanikami się dziwie, czemu mi tak w nich źle. A tu sie okazuje, po skorzystaniu z magicznej tabeli, ze z A awansowałam do B Tylko gdzie ja znajdę taki obwód... Powinnyśmy zrobic pogrom polskich sklepów z bielizną.
    Ostatnio edytowane przez Inayat ; 21-04-2008 o 23:34
    We need to see to believe.

Have a bellyutiful day!

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Inayat Zobacz wiadomość
    skorzystaniu z magicznej tabeli, ze z A awansowałam do B Tylko gdzie ja znajdę taki obwód... Powinnyśmy zrobic pogrom polskich sklepów z bielizną.
    Podejrzewam, że wyszedł Ci obwód poniżej 70.
    W sklepach stacjonarnych będzie ciężko. Chociaż 65 bywają z rzadka. 60 raczej nie (chyba, ze z miseczką AAA, ale o taką nam nie chodzi)

Najlepiej kupić w internecie i wbrew pozorom nie jest to kupowanie kota w worku, a wręcz przeciwnie ma wiele zalet.

Każdy stanik kupiony w sklepie internetowym można zwrócić. Na ogół w ciągu 10 dni. Sklepy brytyjskie często wydłużają ten okres, kiedy im się napisze, że jesteśmy z Polski .

Mamy więc spokojnie sporo czasu, by przysłany stanik zmierzyć w kilku ciuchach, a nawet wykonać parę ruchów bellydance. Sprawdzić czy nic nie wypada przy machaniu woalem itd.
    Jak nie leży odsyłamy lub wymieniamy. Każdy porządny sklep w przypadku wymiany na inny rozmiar oferuje zniżkę lub pokrywa koszty kolejnych przesyłek.

Przy zamówieniach zagranicznych warto się umówić z koleżankami na większą paczkę. Pomierzyć i odesłać co nie pasuje w jednej paczce. Koszty przesyłki wtedy naprawdę stają się niewielkie.

Poza tym jestem za tym by nieustannie pytać w sklepach o małe obwody, żeby panie wreszcie zrozumiały, że jest zapotrzebowanie.

Gorzej z tym, że polscy producenci nie produkują obwodów poniżej 70.

No ale tancerka brzucha musi mieć ładnie wyeksponowany biust i nic jej nie powinno wypadać :>

Blog o sklepach z bielizną:
    http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

No ja gnębię panie w sklepach z bielizną od miesiąca

Najfajniejsze, co zaobserwowałam, to to, że dopóki prosiłam o 75A, wszystkie panie ze zrozumieniem kiwały głowami "bo taki mały biust". Kiedy z kolei (po usłyszeniu, że nawet na 65D nie mam co liczyć, a co dopiero 60E) godziłam się od biedy zmierzyć 70C (stacjonarnie niczego lepszego nie znalazłam), panie podawały mi od razu 70D "bo może będzie dobre" Oczywiście nie było, ale od razu widac, jaka jest siła sugestii

A co do zamawiania przez internet - zgadzam sie z Blancari. Sama ciułam na większą paczkę z intencją odesłania połowy Jeszcze jedna tego zaleta - nie jesteś ograniczona tym, co akurat maja na stanie w jakimśmałym sklepiku, tylko naprawdęwybierasz ze wszystkiego, co w danej chwili robią. A wbrew pozorom nie jest tego tak mało, nawet w obwodzie 60
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-które-bardzo-chcą-stać-sie-strojami-)

Miasto
    Gdynia/Mieroszyno
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Blancari Zobacz wiadomość
    Profil szkolenia Pań z Przeciętnych Sklepów z Bielizną

1. Są 4 rozmiary - A, B, C, D i kilka fanaberii.
    2. Tak naprawdę są 3 rozmiary, A, B, C.
    3. W rzeczywistości jest jeden rozmiar. B. (patrz kurs wydzielony "B - Jedyny Słuszny Rozmiar")
    4. Jeśli klientka nie wie, jaki nosi rozmiar - nosi 75 lub 80 B. (patrz kurs wydzielony "Rentgenowskie Oko, czyli jak oceniać rozmiar przez dowolne ubranie")
    5. Klientki są zawsze głupsze od nas (patrz kurs wydzielony "Jak uświadamiać klientkę w zakresie Jedynego Słusznego Rozmiaru")
    6. Tabelki producentów należy konsekwentnie ignorować, ponieważ pojawiają się tam fanaberie. Producent twierdzący, że między 75C a 70D lub 75D i 70E jest różnica, nie wie co pisze.
    7. 10 cm różnicy w obwodzie pod biustem = 0 cm różnicy.
    8. Duży biust to jest C.
    9. Kaszaloty miewają D. Tak naprawdę to jest C, a w sumie B, tylko większe w obwodzie.
    10. Rozmiary powyżej D to fanaberie, a klientki upierające się, że taki mają, to kaleki i mutanty.
    11. Kalectwo należy tępić, a przynajmniej gnębić, w celu przywrócenia na łono społeczności Kobiet Normalnych.
    12. W przypadkach reformowalnych można rozszerzyć obwód o dowolną ilość centymetrów.
    13. Im mniej rozmiarów, tym bardziej elitarny sklep. Worów nie sprowadzamy, mutantów nie popieramy.
    14. Kobiety należy wdrażać do szycia (patrz kurs wydzielony "Niech se pani zwęzi"), ponieważ pielęgnowanie fanaberii prowadzi do rozwydrzenia, histerii i omamów.
    15. Kostiumy kąpielowe są wyłącznie dla normalnych kobiet, kaszalotów i mutantów na plaże nie wypuszczać.
    16. Duże biusty zgodnie z naturą miewają tylko kobiety karmiące.
    17. Klientki rozwydrzonej, z histerią i omamami należy się jak najszybciej pozbyć, o ile nie da się zastosować kuracji "B".
    18. Garb jest zgodny z naturą.
    Z tego nie mogłam. Szkoda tylko, że to tak blisko prawdy jest. Już się boję szukania 70 B lub C.
    Uwolnić drżenie!!!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Tyle ze wedlug brafitera to ja mam 75 J (tak, jot!). Wiec ostatnio kupuje w Marks & Spencer 36DD i sa OK. Na pewno lepsze, niz nosilam kiedys - 80B
    مونيكا

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Ojej...załamałam się,no...Okazuje się, że wszystkie moje staniki są źle dobrane. Ale jako usprawiedliwienie mówię - zawsze chodzę po staniki z Mamą, która do cierpliwych nie należy i jak przymierzam 30 stanik to zaczyna mieć krzywą minę, więc biorę ten najlepszy... No i na mnie działa jeszcze walor estetyczny...jeśli stanik piękny to kupię...:/

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Noszę 70 B, jak mi się uda znaleźć, to 65 B. Wg brafittera polskie 65E. Po prawdzie to w moim przypadku nie wierzę zbytnio w to "niedopasowanie" - oprócz dni przed okresem, kiedy KAŻDY stanik powoduje dyskomfort, jestem zadowolona. Nic mi nie skacze, nie mam poduszeczek, wszystko się trzyma jak powinno. Przymierzyłabym chętnie to 65E, bo może nagle się okaże, że och i ach - ale szczerze wątpię.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

To na prawdę super ważny temat, bo zaniedbany biust tj. źle ubierany, ściskany czy krzywo ustawiony może być dużym problemem dla właścicielki - również zdrowotnym. Biustonosz jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest do noszenia biustu. Główną konstrukcją jest pasek otaczający korpus. Ma on szczelnie - ale wygodnie przylegać do ciała. Podczas przymiarki należy zapiąć pasek biustonosza nie zakładając jeszcze miseczek i sprawdzić, czy przylega on dokładnie do ciała i czy utrzymuje się samodzielnie bez ramiączek. Następną sprawą jest miseczka i tu często zaczynają się problemy, bo przymiarka biustonosza nie przebiega prawidłowo. Miseczka powinna mieścić w sobie biust tak, aby został ułożony komfortowo w dolnej jej części. Układanie biustu jest sprawą ważną, bo jest kilka rodzajów staników, w których miseczki w zależności od dekoltu są bliżej siebie, dalej siebie, lub w większym pionie czy tzw. "Bardotki" poziomie. Góra miseczki może bardziej lub mniej odkrywać czy ustawiać biust w zależności do dekoltu, ale to sprawa mniej ważna od wygody. Sprawdźcie, czy jest wam na pewno wygodnie. I ostatnią sprawą są ramiączka, oczywiście przydatne, ale jak dwa pierwsze warunki są spełnione to ramiączka są najmniej problematyczne, przy obfitym biuście polecam szerokie. Dobry stanik, to taki w którym wyglądasz rewelacyjnie i którego praktycznie nie czujesz na sobie. Nie bedę tu polecała sklepów, ani tego mojego ulubionego, bo kryptocha jest mi obca. Ale same znajdziecie te, w których obsługa chętnie współpracuje i gdzie jest dobry towar.
    Poczuj taniec, a poznasz radość...

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Trochę się pogubiłam - sama ze sobą .
    Do tej pory byłam pewna że noszę 75 (czasem 80)B.
    Właśnie brafitter wyliczył mnie na 65F!!!
    Jak powiem pani w sklepie z bielizna że chciałabym taki rozmiar to mogę się założyć że większosć sprzedawczyń nie będzie wiedziało o co mi chodzi (zgodnie z "Profilem szkolenia Pań z Przeciętnych Sklepów z Bielizną").
    Przyznam że z taką "numeracją" sama po raz pierwszysie spotykam.
    A jak dobrać stanik pod sukienkę bez ramiączek?
    Z tym mam kłopot bo z reguły "specjalistki" polecają bardotki a w moim przypadku bardotka nie dość że i tak układa się niezbyt ciekawie to po odpięciu ramiączek nadaje się tylko do zdjęcia ( wg mnie wcale nie trzyma biustu, rochodzi się na boki a po jakimś czasie noszenia i tak spada).
    Może źle dobieram?? A moze jest jakiś inny typ który można nosić bez ramiączek w którym biust wygląda przyzwoicie??

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Ja tam nie wiem, czy istnieją dobre staniki bez ramiączek. Noszę 70E: wiadomo, w ogóle trudno je kupić, a wszystkie staniki bez ramiączek spadają i nie trzymają w ogóle! Więc zrezygnowałam z nich. Chyba że taki szerszy półgorset ma szanse lepiej trzymać?

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

AMSAH: co do spadającej bardotki, to ja już uwierzyłam, że każdy dobrze dobrany stanik (odpowiednio dobrze trzymający pod biustem) powinien trzymać się nawet, gdy odepnie się oba ramiączka. Naprawdę, to obwód ma trzymać stanik na miejscu! Więc spróbuj tradycyjnie: przymierz bardotkę o mniejszym obwodzie i większej miseczce.
    Jak mam dobry stanik, to się trzyma i nic mi nie spada, ani nawet nie odstaje.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Dzięki Quesse ! Chyba czas na porządki bieliźniane .... porzucić sentymenty i wymeldować do śmieci z połowę tego towarzystwa .

Bollyanno - dobry pomysł z półgorsetem!

I weź tu kobieto usiedź spokojnie jak tu tyle potrzeb (zakupów) się robi

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

No właśnie - niedawno zorientowałam się, że prawie wszystkie staniki powinnam wywalić!

Tyle się wcześniej nasłuchałam, że powinnam nagle kupować staniki o dużo mniejszym obwodzie i większej miseczce - i nie wierzyłam. Dopóki nie przymierzyłam paru

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez vasanta Zobacz wiadomość
    Noszę 70 B, jak mi się uda znaleźć, to 65 B.
    Cytat Pierwotnie wysłane przez AMSAH Zobacz wiadomość
    Trochę się pogubiłam - sama ze sobą .
    Do tej pory byłam pewna że noszę 75 (czasem 80)B.

Zgroza! Dziewczyny, pora więc zauważyć, że miseczka B przy obwodzie 70 nie jest tożsama z B przy 65. I podobnie w przypadku 75B i 80B.

Rozmiar miseczki jest zależny od różnicy między obwodami. Więc chyba pora przyjrzeć się uważniej swoim stanikom, bo któryś z tych dwóch może być niewłaściwy. Albo oba, co wyraźnie widać w wyliczeniach brafittera.

Ja też mam problem z rozmiarem. Komputer dawno wyliczył mi 60H, więc to zignorowałam i celuję 65E/28F. Z braku dostępności w sklepach kupiłam 70D i przyznam, że mi zjeżdża. A też byłam dumną posiadaczką 75B.

Problem z 75B na ogół polega na tym, ze nasz biust z powodu za małej miseczki i zbyt dużego obwodu, rozpłaszcza się po obwodzie. I mamy wrażenie że wszystko jest ok. Dopiero właściwy stanik i właściwe go założenie (pochylamy się do przodu i wygarniamy piersi spod pachy - nawet te małe - i układamy w staniku) pokazuje, że jednak mamy więcej z przodu.

Istnieje tez zjawisko migracji biustu - tzn, że po kilku tygodniach noszenia właściwego stanika, piersi zaczynają wracać na miejsce. W tej sytuacji może się okazać, ze warto jeszcze zmniejszyć obwód a zwiększyć miseczkę.

Cytat Pierwotnie wysłane przez bollyanna Zobacz wiadomość
    Ja tam nie wiem, czy istnieją dobre staniki bez ramiączek. Noszę 70E: wiadomo, w ogóle trudno je kupić, a wszystkie staniki bez ramiączek spadają i nie trzymają w ogóle!
    Masz racje i nie masz

Masz, że 70E trudno kupić. Trudno, ale nie jest to niemożliwe.

Nie masz w pozostałej części. Bo istnieją dobre staniki bez ramiączek nawet do rozmiaru 80G. Można o tym poczytać na forum Lobby biuściastych (link gdzieś wyżej). Jeśli Twoje spadają, to powinnaś koniecznie zmniejszyć obwód (i pamiętać o zwiększeniu miseczki). Skorzystaj może z brafittera lub porad dziewczyn na Lobby, mają tam specjalny wątek, gdzie znawczynie tematu i pasjonatki pomagają dobrać właściwy rozmiar.

Cytat Pierwotnie wysłane przez Quesse Zobacz wiadomość
    AMSAH: co do spadającej bardotki, to ja już uwierzyłam, że każdy dobrze dobrany stanik (odpowiednio dobrze trzymający pod biustem) powinien trzymać się nawet, gdy odepnie się oba ramiączka. Naprawdę, to obwód ma trzymać stanik na miejscu! Więc spróbuj tradycyjnie: przymierz bardotkę o mniejszym obwodzie i większej miseczce.
    Jak mam dobry stanik, to się trzyma i nic mi nie spada, ani nawet nie odstaje.
    Święta racja

Cytat Pierwotnie wysłane przez AMSAH Zobacz wiadomość
    I weź tu kobieto usiedź spokojnie jak tu tyle potrzeb (zakupów) się robi
    Niestety! Ale przed większymi zakupami przypominam o migracji biustu. Lepiej niezbyt dużo od razu, bo się okaże że trzeba znów wymieniać.

Na szczęście te mało używane mało-obwodowce łatwo sprzedać na allegro.

I niestety jedna jest zła wieść: im mniejszy obwód, a miseczka bliżej środka alfabetu, tym zwiększa się prawdopodobieństwo konieczności zakupów w Wielkiej Brytanii.
    Na szczęście np. na Lobby biuściastych można znaleźć szczegółowe porady prawne i logistyczne, dotyczące takich zakupów.

A myślę, ze warto zadbać o maksymalnie piękny biust, bo jednak kobiecy taniec brzucha posiada wiele pięknych ruchów biustem.
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 23-04-2008 o 18:11

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Problem z 75B na ogół polega na tym, ze nasz biust z powodu za małej miseczki i zbyt dużego obwodu, rozpłaszcza się po obwodzie. I mamy wrażenie że wszystko jest ok. Dopiero właściwy stanik i właściwe go założenie (pochylamy się do przodu i wygarniamy piersi spod pachy - nawet te małe - i układamy w staniku) pokazuje, że jednak mamy więcej z przodu.
    Mnie się nic nie rozpłaszcza po obwodzie.
    Od wieku nastoletniego zakładam stanik właściwie, wygarniając spod pachy co trzeba. I to B naprawdę mi odpowiada!
    Tak BTW wg brafittera 70 B powinna nosić osoba, która ma pod biustem 80 cm, a w biuście 85. Chyba coś tu nie gra.

Cytat Pierwotnie wysłane przez Blancari
    specjalny wątek, gdzie znawczynie tematu i pasjonatki pomagają dobrać właściwy rozmiar.
    Stanikowa krucjata normalnie :>

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Mnie się nic nie rozpłaszcza po obwodzie.
    Od wieku nastoletniego zakładam stanik właściwie, wygarniając spod pachy co trzeba. I to B naprawdę mi odpowiada!
    Świetnie! Ja zwróciłam uwagę tylko, że B przy obwodzie 65 i 70 to są zupełnie różne miseczki Albo któraś z firm ma własną rozmiarówkę - to też jest możliwe i dlatego pasują Ci oba.

Tak BTW wg brafittera 70 B powinna nosić osoba, która ma pod biustem 80 cm, a w biuście 85. Chyba coś tu nie gra.
    Wszystko gra. Stanik jest z rozciągliwego materiału. To po pierwsze. Więc przy obwodzie 80cm pod biustem brafitter rzeczywiście zaleca 70 (tylko wtedy stanik bez ramiączek będzie się idealnie trzymał). Można ewentualnie zaproponować 75A. Ale na pewno nie 80, chyba że chcesz aby to ramiączka trzymały biust a nie obwód.

Po drugie - rozmiar miseczki jest wynikiem różnicy między obwodem stanika a obwodem biustu. Więc w przypadku wymiarów 80/85 liczymy to tak:

obwód stanika dla 80cm pod biustem: odejmujemy 5 cm i zaniżamy do rozmiaru w dół = 70

miseczka: mamy 85 w biuście i obwód stanika 70 czyli 15 cm różnicy.

A 15 cm to miseczka B.

A oto różnice i odpowiadające im miseczki

12-13 cm = miseczce A
    14-15 cm = miseczce B
    16-17 cm = miseczce C
    18-19 cm = miseczce D
    20-21 cm = miseczce E
    22-23 cm = miseczce F

Oczywiście, że krucjata.
    Ale jakie efekty!!!

Jeszcze trzeba podjąć drugą, żeby polscy producenci zaczęli produkować 65 i 60 z miseczkami C i wyżej, a nie tylko AAA

Ostatnio edytowane przez Blancari ; 23-04-2008 o 19:30

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Jeszcze trzeba podjąć drugą, żeby polscy producenci zaczęli produkować 65 i 60 z miseczkami C i wyżej, a nie tylko AAA

Chyba zmienia się na lepsze. Na Lobby są jakieś informacje na temat Dalii, Samanty, Kostara, Comeximu. Jak tak dalej pójdzie to za rok, najdalej dwa obwód 65 będzie normą.

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •