Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Próbki kosmetyków znanych marek

Miasto
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    10

Red face Próbki kosmetyków znanych marek

Hej dziewczyny znalazłam stronkę na której po zalogowaniu i uzbieraniu 100 punktów nazwanych ShinyStars (poprzez polecenie, ale mają wprowadzić inne sposoby zdobywania gwiazdek ) można co miesiąc za darmo odbierać paczuszkę z 5 próbkami kosmetyków znanych marek i je testować! Sama postanowiłam spróbować, gdyż jestem kosmetykoholiczką
    Jeśli, któraś z was chciałaby spróbować to zostawiam mój link polecający pod którym można się zalogować (tak będę mieć z tego korzyści... 5 punktów za 1 zalogowaną z tego linku osobę) Oto on: http://shinybox.pl/?ref=03dd334

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Idea takich pudełeczek jest dość znana i rozpowszechniona przez Youtube. Pierwszy w Polsce był Kissbox, teraz wydano też glossybox (obecny w wielu krajach świata) także nie wiem czy jest sens czekać na 100000 osób na otwarcie subskrypcji jak już są w Polsce gotowe do zamówienia. Ja zamawiam Kissbox od początku jego istnienia i jestem zadowolona

Miasto
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

O dziękuję za informację, nie wiedziałam o innych tego typu stronach. Zaraz sobie sprawdzę Ostatnio nosi mnie na próbowanie jakichś fajnych kosmetyków

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Napiszcie coś więcej o idei tych kissboxów, itp. I jak to zdobyć?

"Nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń"

/mikołaj gogol/

Miasto
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Laseemo a czy na Kissbox za taką paczuszkę trzeba płacić czy można uzbierać punkty i dostaje się za darmo taką paczuszkę?

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

w celu zdobycia kissboxa należy zalogować się na stronie kissbox.pl a potem kupic pudełko jak w zwykłym sklepie internetowym z tymże kupowanie jest udostępniane 20 dnia każdego miesiąca o godzinie 20:00. Ilość pudełek ograniczona, rozchodzą się w kilka godzin z tego co wiem. Kosztuje to 35zł i dostaje się je kurierem około połowy następnego miesiąca. Fajna rzecz - co znajdowało się w pudełeczkach do tej pory to można łatwo odnaleźć na YT wpisując Kissbox - pierwsze pudełko nie było wysokich lotów, ale następne bardzo mi pasowały - oceńcie same

Co do punktów to jakieś tam kisspunkty się zbiera, ale to nie do końca się tym interesowałam, ale można o tym poczytać na stronie.

Co do Glossybox zapisywać się można cały czas na stronie, pudełeczko jest droższe, bo kosztuje 49zł, ale z założenia jest przeznaczone na produkty tzw. luksusowych firm kosmetycznych - dobre info można odnaleźć na Youtube wpisując np. Glossybox Polska. Z tego co wiem przychodzą pod koniec lub na początku miesiąca.

Osobiście jakbym sama zarabiała i miała pieniądze zamówiłabym Glossyboxa - zawartość pierwszego pudełeczka była bardzo przyjemna.. Ale ze względu na brak kasy kupuję kissbox - może kosmetyki z nieco niższej półki (aczkolwiek nie z najniższej ), ale dają produkty pełnowymiarowe i się już do nich przyzwyczaiłam. Ale w nadmiarze gotówki zamówię też glossy

EDIT: Dużo info o kissboxach można też znaleźć na Facebooku Kissbox.pl,
    PS. Nie reklamuję żadnego z tych pudełek ani nie mam z tego korzyści :P po postu sama zamawiam i interesuję się tym i dzielę się swoimi spostrzeżeniami.
    Ostatnio edytowane przez Laseema ; 04-03-2012 o 21:33

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •