Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniaOstatnia
Wyniki 41 do 60 z 96

Temat: Prezenty: Dzwonki do telefonów!

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Przydałyby się jakieś dzwonki do sms, coś krótkiego ale wyraźnego, żeby wiadomo było że to z kieszeni brzęczy. Ale nie mam pojęcia- może jakieś dwa trzy uderzenia w bęben. Nie wiem co to mogłoby być.
    A pomysłów na dzwonki to mam dużo , szkoda ze nazywają się u mnie Track 1 , Unknown artist.
    HHIHI

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Oto wyzwanie dla naszego nowego draburkowicza!
    Poczuj taniec, a poznasz radość...

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Sakina Zobacz wiadomość
    Przydałyby się jakieś dzwonki do sms, coś krótkiego ale wyraźnego, żeby wiadomo było że to z kieszeni brzęczy. Ale nie mam pojęcia- może jakieś dwa trzy uderzenia w bęben. Nie wiem co to mogłoby być.
    Też mi tego brakuje! Orientalny dzwonek na SMSa - admiiinie...

Miasto
    Trójmiasto / Szczecin
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

Dobry pomysl z tym dzwiekiem sms Ja poprosze o saidi
    Farida

"Aby osiągnąć sukces, musisz ciężko pracować, nigdy nie rezygnować, lecz przede wszystkim pielęgnować swą wspaniałą obsesję." Walt Disney

"Jeśli spojrzysz na 20 uczennic na zajęciach, zauważysz, że są między nimi różnice, każda tańczy inaczej. To dlatego, że każda jest inna. A taniec jest jak imię, określa cię. Nie próbuj być kimś innym, nie staraj się tańczyć jak ktoś inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pieniędzy, ale przynajmniej mam pasję"

Miasto
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

W końcu zaopatrzyłam się w odpowiedni telefon, by mógł je obsługiwać.. już weloniki sobie ustawię, naprawde świetny pomysł - dzięki Adminie!

Mam jeszcze tylko pytanie, bo marzy mi się też jakiś króciutki theme na SMSka, ale nie wiem w jakim programie można to robić, by zapisywać jako format *.aac? Jestem pod tym względem odrobinę zielona I czy takowy można gdzieś ściągnąć, darmowy?
    Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go.
    Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie,
    jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia.
    Wyjdź mu naprzeciw.

Phil Bosmans

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Siła Reputacji
    12

Domyślny

a ja zaszalalam i wszystkie sciagnelam fajna sprawa z tymi dzwonkami.
    moglby mi ktos powiedziec cos na temat "demo" , jaki to tytul i wykonawca?? podoba mi sie
    pozdrawiam

Miasto
    Leszno
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Ehab Tawfik "Allah Aalek Ya Seidi".

Siła Reputacji
    13

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez admin Zobacz wiadomość
    Ze względu na różnorodność modeli, niektóre telefony mogą nie odtwarzać wszystkich dzwonków.
    Mogą posiadać ograniczenia co do wielkości plików, typu kompresji itd.

Jeżeli ktoś będzie miał kłopot z jakimś dzwonkiem, to proszę o napisanie w tym wątku. Pomyślimy co da się z tym zrobić
    Marnujesz się normalnie... żeby tylko co poniektórzy potrafili to docenić...Nie masz wolnego brata?

Miasto
    Radzionków
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Adminie ja bym chciała dzwonek.. ale całkiem z innej bajki.. Na codzien sama wycinam fragmenty piosenek i robie z nich dzwonki, ale z jedna mam problem poniewaz problem za pomoca ktorego zawsze tne piosenki nie chce zaczac od 1 sekundy.. Moze Ty moglbys mi pomoc? :>

Chodzi o piosenke kapeli Týr - Sinklars Visa z plyty Lade i sekundy 0:01 - 0:43. Z góry dziękuje za pomoc

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Genialny pomysł z tymi dzwonkami! oczywiście skorzystałam i robią furorę
    Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni...

Siła Reputacji
    12

Domyślny

No dobrze, to skoro już wróciłam na forum, to przyjmuje zamówienia na orientalne dzwonki. Bywam częściej niż adminek i mogę wstawiać częściej. Z czego, na jaki format, jaki przedział czasowy z utworu. Ktoś chciałby jakiś dźwięk smsa?
    Przyjmuję zamówienia.
    Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wiedzieć, co z tobą zrobić.
    Święty Augustyn

Siła Reputacji
    0

Domyślny

a czy ktos posiada cala wersje szik szak szok??
    bo szukam szukam i nie umiem znalesc byla bym wdzieczna agapikok@interia.pl

Siła Reputacji
    16

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez lireen Zobacz wiadomość
    a czy ktos posiada cala wersje szik szak szok??
    bo szukam szukam i nie umiem znalesc byla bym wdzieczna agapikok@interia.pl
    Masz na myśli cały utwór jako utwór a nie dzwonek?

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Kilka dzwonków mojego autorstwa - format MP3:
    [Beledi] (nie wiem, jaki tytuł ma ta piosenka)
    Dalida - Helwa ya baladi
    Paul Dinlentir - Ice Queen
    Shakira - Ojos Asi
    Om Om
    Tres Mundos - Zana

Piosenki pocięłam dla własnych celów Nie zapewniam wsparcia technicznego (np. zmiana formatu pliku).

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Vasanto, bardzo fajne, najbardziej podoba mi sie Paul Dinlentir - Ice Queen i Tres Mundos - Zana, ale chyba nie mogłabym ich mieć jako dzwonki, bo zaraz bym zaczęła tańczyć,nieważne gdzie by dzwoniło, no a później byłoby mi głupio

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Dzięki Vasanta już sciągam i instaluję. Ja bardzo często zmieniam dzwonki i mam ich chyba ze sto wgranych
    Rzeczywiście tak jak księżyc, Ludzie znają mnie tylko z jednej, Jesiennej strony.
    - Jesienna zaduma; Elżbieta Adamiak

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Mnie budzi Dalida na zmianę z Om Om, a Ice Queen do mnie dzwoni I tańczę, a co mi tam!

Miasto
    Radzionków
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ja też się podzielę - Zeina w skróconej wersji mam ustawiony ten dzwonek jako alarm budzika - dzięki temu już poranki są bardzo miłe i przyjemne

http://www.wrzucaj.com/243650

dziękuję bardzo Vasanto! za pomoc

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Długo pisałam i uciekło...może dlatego, że ja po prośbie (a nie lubię prosić ) do Vasanty lub innej dobrej duszy która zechciałby dla mnie pociachać Tarkana na dzwonka do dzwonków tzn. jego kawałki rozczłonkować.

Vasanto, bardzo podobają mi się wykonane przez Ciebie dzwoneczki lecz ja je szereguję raczej w rzędzie "Wyciszanek/Kołysanek". Potrzebuję bowiem czegoś bardziej energetyzującego by wstać o 5,30 rano, opuścić sny o ciepłych morzach i orientalnych klimatach i wyjść na mżawkę i jesienny wiatr (choć jesień to moja ulubiona pora roku - ot kobieca przewrotność ).

Przejdę do sedna:
    Pięknie proszę o 5 alarmów z „Sikidim” na dzień dobry (tyle nastawiam by się dobudzić). Podaję czasy z wersji YouTubowej z angielskimi napisami bo moje w mp3 różnią się od nich czasowo (nie wklejam jednak by tu nie śmiecić).
    Zatem: 1) 0-0.42, 2) 0.43 – 1.03, 3) 1.04 -1.46, 4) 1.46 – 2.46, 5) 2,47 – do końca.

Ponadto bardzo chciałabym mieć dzwoneczki do smsów z „Dudu” (refren: 1.03 -1.13) i „Unutmamali” (refren: 0.46 -1.27 i fraza z refrenem: 2.25 – 3.36)

I jeszcze dodatkowo <Oj, tak wiem, że to dużo…lecz potrzebuję energii by się wydobyć z paskudnego przeziębienia (nie pomaga drugi już antybiotyk)..a kiedy słuchając Kuzu Kuzu wyobrażę sobie te uśmiechy Tarkanowe i ten świetny dropik i shimmy ramion i ósemeczki pionowe i taniec z sagatami i wszystko do kupy to wraca do mnie życie>

W sprawie Kuzu Kuzu prosiłabym więc o: 1) 1.04 – 1.31 (refren – like a lamb), 2) 1.31 – 1.51 (instrument.), 3) 1.51 – 2.34 (hit this foolish head..), 4) 2.59 – 3.55 (sagaty + put hot pepper on my lip if I’m saying something wrong + like a lamb..)

Z góry, z dołu i z każdej innej strony dziękuję wszystkim, którzy są skłonni pomóc informatycznej inaczej znaczy Ishukuzukuzu meeeeemee (u nas to się raczej cielęcina nazywa).

P.S.
    Nie proszę o tę przysługę Wielkiego Szejka bo wiem, ze bardzo jest zajęty ale zawsze pamiętam, że orientalne dzwonki to jego pomysł i z wdzięcznością pozdrawiam.

Na marginesie chciałam zapytać: HURYSY DLACZEGO NASZ SZEJK MA TAK MAŁO PUNKTÓW REPUTACJI?!. Zdaje się, ze zasługuje na duuuuużo więcej!
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 19-11-2008 o 17:03

I
    stota miłości polega na tym

że zakłada ona bezinteresowność
    samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •