Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Nasze filmiki na You Tube
Wyniki 1 do 17 z 17

Temat: Nasze filmiki na You Tube

Miasto
    Tarnów
    Siła Reputacji
    11

Cool Nasze filmiki na You Tube

Tutaj możecie dawać linki do swoich profili na You Tube z umieszczonymi filmami jak tańczycie itp. (jeżeli oczywiście jesteście tam zarejestrowane/ni) Na początek Dam coś od siebie (powiem coś o moich filmikach były robione na szybkiego i do tego mało miejsca w moim pokoju eh) z góry przepraszam jeżeli coś niedobrze mi wyszło w tańcu

http://www.youtube.com/user/magdarzyma?feature=mhum
    Jak powiedział rodak artystki, pisarz Gabriel Garcia Marquez, laureat Literackiej Nagrody Nobla, muzyka Shakiry jest bardzo charakterystyczna, nieporównywalna do żadnej innej. Nikt nie potrafi śpiewać ani tańczyć jak ona, z tak niewinną zmysłowością, niezależnie w jakim byłby wieku.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Mam wrazenie, ze te funkcje juz spelniaja od dawna watki "Polskie tancerki w sieci" oraz "Wirtualna szkola tanca" - informacje tu:
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php?t=1334

Mysle, ze mozesz tam umiescic swoj filmik Albo poprosic moderacje o przeniesienie.

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Istnieje już wątek "Nasze profile na youtubie, myspace i innych społecznościowych portalach": http://www.belly-dance.pl/forum/show...hlight=profile

A twojego tańca Shakiro nie ocenię, bo jako tako znam się tylko na orientalu, którego na tych filmach nie prezentujesz, więc nie mam pojęcia, czy tańczysz dobrze czy źle
    Dawniej kirkewrozka

Oczy ma, jeśli trzeba, raz modre, raz szare,
    czarne, wesołe, bez powodu pełne łez.
    Śpi z nim jak pierwsza z brzegu, jedyna na świecie.
    Urodzi mu czworo dzieci, żadnych dzieci, jedno.
    Naiwna, ale najlepiej doradzi.
    Słaba, ale udźwignie.
    Nie ma głowy na karku, to będzie ją miała.
    Czyta Jaspersa i pisma kobiece.

W. Szymborska, Portret kobiecy

Miasto
    Tarnów
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Quesse - nie mam zamiaru dawać lekcji tańca Belly Dance
    kirkewrozka - A czy ktoś wspominał o ocenianiu tańca Ja tam tańczę różne style i sama układam kroki oraz biorę też kroki z danego teledysku
    A jeżeli chodzi o ten wątek to niewiedziałam że są takie watki jak tam podałyście i z góry przepraszam tylko że tam jest wszystko wymieszane a u mnie jest tylko i wyłącznie You Tube
    Ostatnio edytowane przez Shakira ; 18-10-2010 o 13:21
    Jak powiedział rodak artystki, pisarz Gabriel Garcia Marquez, laureat Literackiej Nagrody Nobla, muzyka Shakiry jest bardzo charakterystyczna, nieporównywalna do żadnej innej. Nikt nie potrafi śpiewać ani tańczyć jak ona, z tak niewinną zmysłowością, niezależnie w jakim byłby wieku.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

A kto mowi o dawaniu lekcji?!
    Nie rozumiem...

Co do tanca tez sie nie wypowiem, ale w zasadzie nie do konca rozumiem, czego oczekujesz - myslalam, ze jak ktos upublicznia swoj taniec to chcialby dostac komentarze, a napisalas ze nie chcesz byc oceniana - w takim razie chodzi po prostu o to, by filmik na forum wrzucic, ale zeby nikt sie o nim nie wypowiedzial? Czuje sie zagubiona
    Ostatnio edytowane przez Quesse ; 18-10-2010 o 13:30

Miasto
    Tarnów
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Sama napisałaś "Wirtualna szkola tanca" no to samo przez się rozumie
    A poza tym niekoniecznie musisz oceniać filmiki choć było by miło usłyszeć jakąkolwiek opinię A za profesjonalną lub półprofesjonalną tancerkę się jeszcze nie uważam tylko za zwykłą dziewczynę która lubi tańczyć
    Ostatnio edytowane przez Shakira ; 18-10-2010 o 13:43

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Shakiro, no wlasnie zupelnie nie o to chodzi. "Wirtualna Szkola Tanca" to miejsce, w ktorym osoby uczace sie tanca wrzucaja swoje filmiki, by dostac od bardziej doswiadczonych tancerek porady, uwagi, feedback. Co zreszta wyjasnia link, ktory podalam

Miasto
    Tarnów
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Ale mnie tam nie chodzi o porady bo sama jestem potem zuważyć ewentualnie co zrobiłam źle a co dobrze tylko o obejrzenie filmu i skomentowania lub też nie i tyle

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Shakira Zobacz wiadomość
    kirkewrozka - A czy ktoś wspominał o ocenianiu tańca
    Cytat Pierwotnie wysłane przez Shakira Zobacz wiadomość
    tylko (chodzi) o obejrzenie filmu i skomentowania lub też nie i tyle
    To w końcu można oceniać (=komentować), czy nie?
    Dawniej kirkewrozka

Oczy ma, jeśli trzeba, raz modre, raz szare,
    czarne, wesołe, bez powodu pełne łez.
    Śpi z nim jak pierwsza z brzegu, jedyna na świecie.
    Urodzi mu czworo dzieci, żadnych dzieci, jedno.
    Naiwna, ale najlepiej doradzi.
    Słaba, ale udźwignie.
    Nie ma głowy na karku, to będzie ją miała.
    Czyta Jaspersa i pisma kobiece.

W. Szymborska, Portret kobiecy

Miasto
    Tarnów
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

No jak już tak bardzo chcesz to niema sprawy

Miasto
    tam gdzie są warsztaty
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez kirkewrozka Zobacz wiadomość
    To w końcu można oceniać (=komentować), czy nie?

Myślę, że chodzi o to, że nie masz oceniać (czyli pisać, co było źle), tylko komentować (takie komcie, jak na onecie) czyli pisać: ojej, jak ty fajnie tańczysz.

Tak zrozumiałam. Bo skoro to się nie nadaje do wątku "Moje profile w sieci" to chyba o to chodzi.

Miasto
    Wrocław, przede wszystkim :)
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

To skoro można komentować a nie można oceniać, to ja powiem, że kiedyś w konkursie kroszonkarskim wygrałam takiego samego pajacyka, jak u Ciebie na ścianie wisi

Miasto
    Tarnów
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Isonia - fajnie by było przeczytać takie komentarze ale i tak wiem że niektórym się nie podoba Po prostu albo masz ochotę skomentować albo nie proste A komentarz jest tylko po to by wiedzieć czy się komuś to podoba czy nie a jeżeli się komuś nie chce pisać to zostaje opcja

Miasto
    Tarnów
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Hehe tego pajacyka sobie kupiłam bo mi kolorystycznie do pokoju pasował

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Shakiro, ja mam dla Ciebie jedną uwagę. Proszę wyprostuj plecy, bo strasznie się garbisz
    Każdy ruch jest ukryty w ciele, jednak droga do jego odnalezienia bywa inna.
    Dlatego każda z nas jest wyjątkowa .

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

rzeczywiscie chyba lepiej nie komentowac....
    Moje ciało jest świątynią,a taniec jest moją modlitwą

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Po naradzie moderacja zdecydowała, że ten wątek dubluje się w treści z

Nasze profile na youtube, myspace....

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php?t=2108

Dlatego go zamykamy i zapraszamy do dyskusji w wątku powyżej

Shakiro- proszę zamieść swój profil jeśli chcesz we wskazanym wątku.

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •