Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Taniec brzucha a cia i macierzystwo - Strona 3
Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 12345613 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 41 do 60 z 565

Temat: Taniec brzucha a cia i macierzystwo

Doczy
    24-03-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    1 360
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Uosz......wciso w fotel. Niesamowite. Muzyka, choreografia no i podnosc na podnium. Powiem Wam, e do mnnie to przmemawia. Wzruszajce, tajemnicze... wow

Doczy
    18-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    239
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Mnie sie nawet podobalo - niezly spektakl. W koncu historycznie rzecz iorac niewatpliwie tb byl tanczony w ciazy. Dobrze, ze na koniec nie urodzila na scenie, bo to juz by bylo za wiele
    مونيكا

Doczy
    22-01-2008
    Miasto
    Warszawa:)
    Wiadomoci
    36
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Vasanto, ja te wiele razy syszaam i czytaam, e w ciy mona robi waciwie wszystko (poparte przykadami). Istniej tylko pewne przeciwwskazania, ktre niekoniecznie musz wszystkim kobietom zagrozi, tak jak piszesz
    Mao tego - wysiek fizyczny bardzo dobrze na te kobiety wpywa - czuy si szczliwsze, czuy, e cia jest elementem ich ycia, a nie ciarem i miay mniejsze problemy z depresj okooporodow
    A co od kobiet, ktre pal w czasie ciy, a potem rodz zdrowe dzieci.. poyjemy, zobaczymy.. Niektre po prostu s mniej inteligentne (albo maj problemy z czym innym), czego czsto nie wie si z naogiem matki, bo problemy w szkole zwykle czy si z biecymi sprawami.
    Mao tego - u wybitnych pechowcw (tyczy si i kobiet i mczyzn) TYLKO jeden wypalony papieros (toksyny w nim zawarte) moe trwale uszkodzi jaki gen w komrkach rozrodczych, co moe wpyn na nasze dzieci za kilka adnych lat - wtedy, kiedy zostan poczte - niestety nie mwi si o tym zbyt czsto, a uwaam, e jest to istotna informacja dla kobiet i mczyzn, ktrzy chc by dobrymi rodzicami
    Pisz tutaj o jednym papierosie. Ale dugotrwae palenie przed ci pozostawia zmiany w naszym organizmie.. o tym chyba mwi nie musz
    *"..Tacz! wiat Na Ciebie Czeka!.."*

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Jesli jestemy ju przy uywkach, to mysle, ze nalezaoby rwniez wspomniec, o szkodliwym dziaaniu alkoholu na pd, wypijanego przez ciarne m.in czerwone wino, po ktre tak chtnie sigaj przysze matki. Caly alkohol, ktry kobieta wypija, trafia do organizmu jej przyszego dziecka!Ono nie potrafi go rozkada tak sprawnie, jak czowiek dorosy...Tutaj wchodzimy w temat podowego zespou alkoholowego (FAS) <odsyam do googli> majcego niestety zgubne konsekwencje, ktre ujawni si w yciu dziecka, naraonego na dziaanie tej substancji.
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    16-03-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    126
    Sia Reputacji
    12

Domylny

dziewczyny, a czy na terenie Warszawy lub okolic dziaaj jakie 'wyspecjalizowane' instruktorki w tej domenie? zaley mi na tym, eby zasign rady 'u rda';-)

Doczy
    04-04-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    68
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Madeleine_K Zobacz wiadomo
    dziewczyny, a czy na terenie Warszawy lub okolic dziaaj jakie 'wyspecjalizowane' instruktorki w tej domenie? zaley mi na tym, eby zasign rady 'u rda';-)
    znalazam to http://taniecbrzucha.pl/ciaza.html - kady czwartek
    18:30-19:30

Doczy
    16-03-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    126
    Sia Reputacji
    12

Domylny

dzikuj;-) widziaam;-)

a czy ktra z Pa w czasie ciy nie bya pod 'patronatem' jakiej instruktorki?

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Wydaje mi si, ze rowniez Rasha ma duza wiedza nt. taca w ciy

ps.A ja w ciy bede pod swoim 'patronatem Ale mam dobrze
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

Doczy
    20-04-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    436
    Sia Reputacji
    12

Domylny

A mnie ciekawi ile czasu zajmuje tancerce dojcie do formy po porodzie. Moecie, drogie mioniczki taca, podzieli si wiedz na ten temat?
    ""Nie ma koca. Nie ma pocztku. Jest tylko niezaspokojona pasja ycia." (Federico Fellini)

Doczy
    04-09-2007
    Miasto
    Wawa
    Wiadomoci
    467
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Amethis Zobacz wiadomo
    A mnie ciekawi ile czasu zajmuje tancerce dojcie do formy po porodzie. Moecie, drogie mioniczki taca, podzieli si wiedz na ten temat?
    Amira zacza wystpowa po p roku.
    Patrzc na inne moje koleanki to rnie trwao w zalenoci od tego ile pracy i zainteresowania w to woyy.
    Niektre w par miesicy po porodzie wyglday tak jak gdyby nigdy nie byy w ciy inne nie doszy do starego wygldy nigdy. Gwnie za spraw braku motywacji i cakowicie zmienionych priorytetw.
    -Gdy kobieta taczy, tworzy sztuk, a zarazem staje si bardziej zmysowa. (Ehab Atia)

Doczy
    25-11-2007
    Miasto
    Krakw,Katowice
    Wiadomoci
    172
    Sia Reputacji
    12

Domylny

W Dzie dobry TVN by program o tancu brzucha w ciy. Troch marne przygotowanie prowadzcych( do muzyki hinduskiej...) tb dla kobiet w ciy pozbawiony jest podskokw...tak jakby ich bya tam waie najwicej...
    http://dziendobrytvn.onet.pl/4,1486383,poradnik.html

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Solencja Zobacz wiadomo
    W Dzie dobry TVN by program o tancu brzucha w ciy. Troch marne przygotowanie prowadzcych( do muzyki hinduskiej...) tb dla kobiet w ciy pozbawiony jest podskokw...tak jakby ich bya tam waie najwicej...
    http://dziendobrytvn.onet.pl/4,1486383,poradnik.html
    Bardzo fajny filmik No i nie ukrywam, ze chciaabym kiedy takie co prowadzic moze jako jakies dodatkowe zajecia w ramach szkoy rodzenia
    Farida

"
    Ehab Atia

Doczy
    11-02-2008
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiadomoci
    339
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cudowne !!
    Teraz ju jestem pewna ze chce prowadzic takie zajecia kiedys !!

i z yogi...

Blancari dzikuje za ten filmik !!
    ( jeszcze nie moge sciagnac, bo karz pacic, ale cos wykombinuje !)

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Vea Zobacz wiadomo
    Blancari dzikuje za ten filmik !!
    ( jeszcze nie moge sciagnac, bo karz pacic, ale cos wykombinuje !)
    Jak to paci?

Na pierwszej stronie masz do wyboru: DOWNLOAD i BUY.
    Wybierasz pierwsze, odlicza si czas, pojawia kod do wpisania i potem znw na DOWNLOAD i cigasz za darmo.

Sprbuj jeszcze raz.

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Vea Zobacz wiadomo
    Cudowne !!
    Teraz ju jestem pewna ze chce prowadzic takie zajecia kiedys !!

i z yogi...
    Vea, razem mozemy wiecej <poleca sie na przyszlosc >
    Farida

"
    Ehab Atia

Doczy
    11-02-2008
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiadomoci
    339
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Farida Zobacz wiadomo
    Vea, razem mozemy wiecej <poleca sie na przyszlosc >

Bardzo chtnie !!

Nom wanie mnie si nie ciga bo wychodzi cos takiego "We are sorry, but all downloading slots for your country are busy." i wyskakuje okienko ze moge zapacic i cos tam poczekam...

Doczy
    11-02-2008
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiadomoci
    339
    Sia Reputacji
    12

Domylny

ciagam powoli

juz nie moge sie doczeka... narazie mam 4 czesci
    Ostatnio edytowane przez Vea ; 16-05-2008 o 18:35

Doczy
    12-10-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    423
    Sia Reputacji
    11

Domylny

podbijam temat bo mnie interesuje.
    Jak widz zdania s podzielone- jak zawsze. Ja planuje dzieciaczka po przyszych wakacjach (Wiem wiem odlegly termin ale jak si ma cukrzyc to tak trzeba niestety). Mam zamiar w trakcie ciy troszk tacowa ale wszytsko zaley od tego jak bdzie przebiega moja cia... oczywicie nie wszystkie figury ale pobuja si jak semeczk czy co... a jeli nie myl nad jog dla ciarnych
    co do filmikw... pani ktra robi fale brzucha w ciy mnie przeraa...
    Farida pisaa o smarowaniu krocza olejkami... jakimi? jakimi specjalnymi??? Bardzo chciaabym rodzi metod naturan - w wodzie a najchtniej w pozycycji kucznej ale lekarze ju strasz mnie cesark (i wbrew pozorom jak to jest zazwyczaj - jej si cholernie boj)

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Erykah Zobacz wiadomo
    Farida pisaa o smarowaniu krocza olejkami... jakimi? jakimi specjalnymi???
    Erykah, jeli chodzi o skad olejku to na pewno: olejek migdaowy, witamina E, olejek z kiekw pszenicy. I to si miesza razem. W odpowiednich proporcjach. Teraz nie pamitam dokadnie ile czego, ale w internecie na pewno mona takie informacje znale Na pewno najwicej, olejku migdaowego Ma wietne waciwoci!!! Na rynku s rwnie dostpne gotowe olejki do masau krocza np. OLEJEK WELEDY
    Ostatnio edytowane przez Farida ; 09-12-2008 o 21:30 Powd: link
    Farida

"
    Ehab Atia

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •