Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 1926272829
Wyniki 561 do 565 z 565

Temat: Taniec brzucha a cia i macierzystwo

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    lsk
    Wiadomoci
    359
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Kaczuszka23 Zobacz wiadomo
    Chciaam Wam si pochwali, moja maa Aurelia urodzia si 27.01.2012 o godz. 01:45, 3450g i 52 cm wzrostu. To na prawd byo niesamowite przeycie Maleka jest przecudna (kada mama tak pewnie mwi... )
    Po 2 dniach niestety mielimy akcj w szpitalu, bo jaki idiota zadzwoni i powiedzia, e w szpitalu jest bomba i wszystkich musieli ewakuowa... Przewozili nas karetkami do innych szpitali...Kobiety z dziemi na rkach w samych szlafrokach, klapkach (ciuchy i buty pozabierali mowie - takie wymogi szpitala) pozawijane w kodry....Totalna masakra... O 24:00 miaa wybuchn, udao si nam stamtd wydosta jeszcze przed czasem, aczkolwiek nic nie wybucho.... szczcie w nieszczciu.....
    To takie krtkie relacje... Wraenia niczego sobie:/ Na poonictwie mwili o maluszkach, e to bd "bombowe dzieci"

Z ma mamy si dobrze, pomau si "docieramy"... na razie ma wczony tzw. tryb nocny, dzie fajnie przesypia w nocy troszk gorzej, ale bdzie dobrze
    Gratulacje!!! I ycz samych spokojnych dni i nocy.

Domylny

Dziewczyny, wierzcie lub nie ale przeczytaam cay wtek i jestem zachwycona! wietnie si czytao info e jestecie w ciy, przez relacje przebiegu a po zdjcia maluszkw a teraz do rzeczy: PLANUJEMY z mem ci - chcemy i postara za jakie 3 miesice (na jesieni).
    Czy mog co zrobi przed? zaniecha taca i da stawom si podregenerowa i odpocz zanim zajd w ci i doo kilogramw, czy wannie taczy, wiczy co konkretnego, co wzmacnia szczeglnie?
    Tylko jedna osoba pisaa o tacu przed ci - ciekawa jestem Waszych opinii.
    Pozdrawiam wszystkie mamy i przysze mamy te!

Doczy
    11-12-2008
    Miasto
    Gdynia
    Wiadomoci
    449
    Sia Reputacji
    11

Domylny

I jeszcze jedna "brzuchata" tancerka, tym razem taczy tribal. I trzsie brzuszkiem
    http://Zoe Jakes, Kami Liddle, Mira ...ve Spectacular
    3balka z 3miasta

Samozwaczy Szaman Plemienia Mandragora

Doczy
    30-05-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    640
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Jestem jedn z tych pechowcw, co przeleay prawie ca ci, ale przed bardzo aktywnie taczyam teraz te ju wrciam do ulubionego zajcia nie wiem, jak przed ci, ale w ciy lepiej sobie zrobi wakacje od taca, bo wszelkie wstrzsy, shimmy, camele itp nie s raczej dobre... zreszt w pewnym momencie ciao nawet na takie szalestwo nie bardzo si chce godzi, albo dzidzia, bo j po prostu to mczy... wszystko jest dobrze, gdy jest dobrze, ale nikt nie zagwarantuje, e tacowanie moe spowodowa odklejanie si oyska czy jakie inne cuda wianki... Najlepiej chyba na ten temat orientuje si Zahara, moe napisz do niej maila? Wiem, e ksztacia si konkretnie pod tym ktem

Cytat Pierwotnie wysane przez margeritue Zobacz wiadomo
    Dziewczyny, wierzcie lub nie ale przeczytaam cay wtek i jestem zachwycona! wietnie si czytao info e jestecie w ciy, przez relacje przebiegu a po zdjcia maluszkw a teraz do rzeczy: PLANUJEMY z mem ci - chcemy i postara za jakie 3 miesice (na jesieni).
    Czy mog co zrobi przed? zaniecha taca i da stawom si podregenerowa i odpocz zanim zajd w ci i doo kilogramw, czy wannie taczy, wiczy co konkretnego, co wzmacnia szczeglnie?
    Tylko jedna osoba pisaa o tacu przed ci - ciekawa jestem Waszych opinii.
    Pozdrawiam wszystkie mamy i przysze mamy te!
    pseudonim taneczny: Meg

Doczy
    05-01-2008
    Miasto
    lsk
    Wiadomoci
    746
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Leyel Zobacz wiadomo
    Witam dziewczyny. Postanowiam si wypowiedzie na temat tb a ciy, bo bardzo mnie zaciekawi ten temat, a poza tym, mam co do powiedzenia.

Taczyam do 5 miesica ciy, bo powiem szczerze nie wiedziaam, czy mog tacvzy czy nie. Nikt nie pomg, nikt nic nie powiedzia, bo wiedza mojej ginekolog nt. taca a taca brzucha w szczeglnoci jest nika, albo adna. Moja instruktorka - wietna chorreograf, tancerka, kobieta, ktra jednak w ciy nie bya, pilnowaa mnie bym nie robia adnych ruchw wg. niebezpiecznych dla dziecka, bym nie skakaa, nie fikaa, nie draa, nie camelowaa itp. Dziki temu mogam cieszy si lekkim ruchem w czasie tych pierwszych 4 miesicy i nie narzeka na brak aktywnoci fizycznej, a co za tym idzie na brak formy, linii itd.
    w 5 miesicu zaczy si problemy - kady ruch nawet najmniejszy powodowa bl w lewym biodrze. Szybko zrezygnowaam z taca.
    Nie byo to spowodowane tylko tacem - miaam po porstu obcione bardziej lewe biodro, spaam na lewym boku, bo tak trzeba i problem narasta.
    Prawda jest taka, e nie mamy wiedzy czy mona czy nie taczy tb w ciy. Nie maj jej lekarze, nie maj poone, nie maj tancerki. Moe tylko stare Arabki wiedz co z tym fantem zrobi
    Nie wiem do tej pory czy to gwnie taniec, czy inne te formy mojej aktywnoci - okrutnie duo chodz na piechot i w ciy przebywaam kilometry - i inne takie tam spowodoway, e po porodzie miaam straszne problemy z lewym biodrem. Bl by nie do zniesienia. Szybko po ciy zaczam biega - i to pogorszyo spraw. Czekaam 14 miesicy zanim mogam zrobi rtg - wczeniej karmiam piersi - i wyleczy si. Przebyam 10 zabiegw (prdy, wiata i takie tam), jadam elatyn i prgi woowe i cierpiaam. Nie mogam taczy, ani biega. Wrziam do taca po ponad 2 latach od ciy. Dlatego teraz jestem gdzie jestem i umiem co umiem.
    Dlatego prosz was: na wszelki wypadek, lepiej nie taczy w ciy, nie przegina z aktywnoci, wiczy, ale umiarkowanie pod okiem poonych. Na wszelki wypadek. Gdyby nie moje biodrowe problemy, mogabym wrci do taca 3 - 4 miesice po urodzeniu dzieciaka. Kocham taniec, kocham tb, a od niedawna realizuj si te w ATS, jestem uzaleniona od taca, teraz nadrabiam zalegoci i pluj sobie w brod, e dopiero po 30. zmdrzaam.
    Jeli bd w kolejnej ciy - odstawiam nadaktywno na daleki plan i czekam na dzidzi. Lepiej troch "pocierpie" w bezruchu ni potem cierpie bezczynnie dwa lata. Ot i tyle.
    Dziki, e poruszyycie ten temat. Pozdrawiam i ycz przyszym mamom bellydancerkom wszystkiego dobrego.

Aha may jak by 8 - miesicznym maluchem to taczy mi w brzuchu na Powiewie Orientu w Katowicach okropnie intensywnie taczy, a teraz mj kochany Gawe - ju prawie 3-letni lubi sobie podrygiwa przy flamenco i orientalnej nucie hehehehe, co m nie bardzo cieszy...
    He he Leyel ale deklaracj odkurzyam przypadkiem....., chyba jednak Ci nie wyszo bo Twoja dziewczynka rwnie taczya z Tob podczas ostatniej Nowej Orient ;D . Tak to jest jak mam uzaleniona od taca

Taniec w ciy to jednak bardzo indywidualna sprawa, jednym suy i mog sobie na niego pozwoli innym niestety nie.
    Wanie odkryam moj uluion Shereen w takiej odsonie. Jej najwyraniej suy

Shereen @Al Wady Lounge Dorobanti 1st dance - Better quality

Shereen @Al Wady Lounge Dorobanti 2nd dance - Better quality

"My kobiety jestemy anioami, a jak si nam podetnie skrzyda..., dalej lecimy na miotle "
    Serce ma swoje racje, ktrych rozum nie zna
    (Pascal)

, ATS i taniec cygaski

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •