Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 1926272829
Wyniki 561 do 572 z 572

Temat: Sklepy ze strojami i rekwizytami. Polskie i zagraniczne.

Miasto
    Gliwice
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

W Bielsku Białej jakiś czas temu otwarto sklep z akcesoriami orientalnymi przy ulicy Cyniarskiej 13. Są tam chusty, pasy, alladynki i biżuteria do tańca brzucha jeśli chodzi o inne akcesoria to podobno jest możliwość ściągnięcia.

W Gliwicach niedaleko rynku też jest sklep, gdzie widziałam chusty i topy w kształcie motyla. Na allegro są podobne.
    Ostatnio edytowane przez Paulina_ ; 07-01-2011 o 23:34

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Abeille Zobacz wiadomość
    Kurcze, sporo adresów int, ale widzę, że często coś odpada lub jest nie take jak powinno. Wolałabym się przejść, ew pojechać i kupić osobiście. Możecie mi podać sklepy najlepiej we Wro, ale Opole i Gliwice też jak najbardziej, najwyzej wykozystam znajomych, a co. ;-p
    Jest sklep Taj Mahal w Feniksie we Wrocławiu, część artykułów (te takie "nasze" typu chusty, pasy, stroje, haremki itp) są dostępne w Szkole Tańca Al-Mara przy ul Kołłątaja
    Tu masz adres szkoły:
    http://www.al-mara.pl/kontakt.html
    Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała: czasem zabawy, czasem bólu."
    Martha Graham

Miasto
    Częstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Paulina_ Zobacz wiadomość
    W Bielsku Białej jakiś czas temu otwarto sklep z akcesoriami orientalnymi przy ulicy Cyniarskiej 13. Są tam chusty, pasy, alladynki i biżuteria do tańca brzucha jeśli chodzi o inne akcesoria to podobno jest możliwość ściągnięcia.

W Gliwicach niedaleko rynku też jest sklep, gdzie widziałam chusty i topy w kształcie motyla. Na allegro są podobne.
    Dodam, że w Gliwicach sklep jest po dostawie i ma sporo nowych akcesoriów do tb np. pasy metalowe, których już dłuższy czas nie było.
    * szycie kostiumów na zamówienie
    * stroje treningowe, topy

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Kontynuując temat eBaya.

Pobiliśmy rekord podczas dotychczasowych zakupów. Paczka z Hong Kongu szła do nas 6 dni!

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Witam,

gdyby ktoś miał ochotę zamówić sobie baaardzo dobrej jakości jedwabny woal, to polecam sklep na ebay Silk n Belly Dance:
    http://stores.ebay.pl/silknbellydance
    Od tego sprzedawcy pochodzą m.in. woale, z którymi tańczyły Jasirah i Shadijah w Mam talent podczas półfinałów.
    Z pewnością ciekawą opcją jest możliwość zamówienia woalu w wybranych przez siebie kolorach, kształcie, wymiarach; kwestia uzgodnienia wszelkich detali ze sprzedawcą.
    Ze sprzedawcą można porozumieć się w języku angielskim (sprzedawca jest obywatelem USA i stamtąd są wysyłane przesyłki).
    Gorąco polecam.
    Belly Dance - sztuka napisana ciałem kobiety

Dawniej Raszida.

Miasto
    Drzenin- Gyfino-Szczecin
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Dla mieszkających w zachodniopomorskiem, w Szczecinie głównie i okolicach, dowiedziałam się ostatnio, iż na Osiedlu słonecznym jest pani, która sprzedaje w bardzo atrakcyjnych cenach staniczki belly-dance i chusty i jeszcze inne orientalne rzeczy! Mam zamiar się tam wybrać, jak coś już nabędę, to się podzielę opinią i detalami adresowymi!
    "W ziarnku piasku ujrzeć świat cały
    Całe niebo - w kwiatku koniczyny,
    Nieskończoność zmieścić w dłoni małej
    Wieczność poznać w ciągu godziny." - William Blake

Miasto
    Koluszki
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Czy miała któraś styczność ze tym sklepem: http://www.silkbamboo-store.com/ jeśli chodzi o woale?

Miasto
    Lublin / Poznań
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Też jestem ciekawa, bo widzę tam ładne fanveile Pamiętam, że kiedyś buszowałam po tej stronie, ale nie mogę sobie przypomnieć, czy ten link był z czyjejś rekomendacji, czy po prostu gdzieś mi wyskoczył przypadkiem...
    'Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.' /Samuel Beckett

“Dwell not upon thy weariness; thy strength shall be according to the measure of thy desire."

Miasto
    Bielsko-Biała
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Zamawiałam z tego sklepu fan veile i jestem zadowolona
    "Taniec jest lustrem w którym możemy zobaczyć i poznać swoje wnętrze..."
    Moje orientalne imię to Aliyah.

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Też podobają mi się woale stamtąd i mają całkiem niezłe ceny. Mogłaby mi tylko któraś z Was powiedzieć, ile kosztowała wysyłka, bo jakoś nie umiem jej oszacować na stronie sklepu oraz ile trzeba było czekać na zamówiony towar?
    "Sha'ira (known to many as the Consort) is a well-known and influential asari who works in the Consort's Chambers of the Citadel. She has many famous and powerful clients that see her for a variety of reasons; each person's needs are unique, but Sha'ira always manages to accommodate them. [...] 'Sha'ira' comes from an Arabic word meaning 'poetess', or 'female poet'."
    (Mass Effect Wiki)

Miasto
    Belarus
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Подскажите, пожалуйста, может, кто знает, в Белостоке есть магазин товаров для танца живота?

Miasto
    Jaworzno
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Fajne stroje i akcesoria są też w kingofbellydance.com ,jest to sklep mieszczący się w Egipcie, sprzedawca zna się na rzeczy....
    " A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,
    Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta,
    Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,
    I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza...
    I anioł i demon, i upiór i cud,
    I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna.
    Początek i koniec..."
    (J. Tuwim)

FARAYAH....

Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 1926272829

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •