Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Rangi na forum (zdezORIENTowana)
Strona 1 z 4 1234 OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 62

Temat: Rangi na forum (zdezORIENTowana)

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Thumbs up Rangi na forum (zdezORIENTowana)

Forum przydziela automatycznie rangi uczestnikom w zależności od ilości napisanych wiadomości, stażu itd.

Nowe rangi przedstawiają się następująco:

0 - zdezORIENTowana
    Nowa osoba która dopiero się zarejestrowała i jest zdezorientowana ponieważ nie zna naszych zwyczajów i zasad. Wszyscy chętnie jej pomagają i udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania.

20 - ORIENTująca się
    Już orientuje się w naszych zwyczajach. Dostała również możliwość założenia własnej galerii zdjęć.

100 - zORIENTowana
    Jest już z nami na tyle długo, że dobrze orientuje się we wszystkim. Chętnie pomaga innym i odpowiada na ich pytania.

500 - miłośniczka ORIENTu
    Osoba z dużym uznaniem. Należy liczyć się z jej uwagami. Może podpowiadać innym jak obsługiwać forum.

1000 - znawczyni ORIENTu
    Po napisaniu ponad 1000 wiadomości na naszym forum i przeczytaniu jeszcze większej ilości ta osoba jest znawczynią ORIENTU. Należy liczyć się z jej forumowym doświadczeniem.

5000+ - (dowolny opis użytkownika)
    Osoba, która napisała tyle wiadomości w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju forum. Otrzymuje wielkie zaufanie od Admina i sama może wybrać dowolny opis.

Komentarze mile widziane...
    Jeżeli macie inne jeszcze propozycje, szczególnie na rangi ponad 5000 to piszcie

(jest to skrót długiej dyskusji Wymyślmy rangi na forum związane z tańcem brzucha)

Miasto
    W-wa/Olsztyn
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

1000 postów to strrrasznie dużo... ja na największym forum o bębnach wypowiadałem się i wypowiadałem mam z 600 postów i wymiękłem... już o wszystkim była mowa i mi się nie chce już pisać... tak więc życzę nam żeby tu nam się nie odechciało... =) choć nie sądzę żeby ktoś doszedł do 1000 =) jak tak, będę respektował znawców, a właściwie znawczynie ORIENTu jak nikogo... <szacun>
    Dobrze jest grać naszemu Bogu...

Miasto
    Trójmiasto / Szczecin
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Djemboy Zobacz wiadomość
    1000 postów to strrrasznie dużo... ja na największym forum o bębnach wypowiadałem się i wypowiadałem mam z 600 postów i wymiękłem... już o wszystkim była mowa i mi się nie chce już pisać... tak więc życzę nam żeby tu nam się nie odechciało... =) choć nie sądzę żeby ktoś doszedł do 1000 =) jak tak, będę respektował znawców, a właściwie znawczynie ORIENTu jak nikogo... <szacun>
    Phi 1000 to duzo? Zobacz Djemboyku, w ciągu niecałych 5 miesięcy 5 użytkowniczek dochodzi już do liczby 500 postów Czyli możemy sie spodziewać ze pod koniec wiosny Ta magiczna liczba 1000 może zostać przekroczna Kobietki to z reguły gaduły A jeśli łączy je wspólna pasje i cele, mogą nawijać i nawijać i nawijać Tutaj nie tylko rozmawiamy o tańcu, ale i o życiu
    Ostatnio edytowane przez Farida ; 20-01-2008 o 09:47
    Farida

"Aby osiągnąć sukces, musisz ciężko pracować, nigdy nie rezygnować, lecz przede wszystkim pielęgnować swą wspaniałą obsesję." Walt Disney

"Jeśli spojrzysz na 20 uczennic na zajęciach, zauważysz, że są między nimi różnice, każda tańczy inaczej. To dlatego, że każda jest inna. A taniec jest jak imię, określa cię. Nie próbuj być kimś innym, nie staraj się tańczyć jak ktoś inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pieniędzy, ale przynajmniej mam pasję"

Miasto
    W-wa/Olsztyn
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

ok... no dobra... tam jakoś nieomu się nie udało tyle nabić... ale tam więcej facetów się wypowiadało... faktycznie Wy możecie tu nieźle namieszać...
    i Adminku może walnąć (jeśli nie ma) rangę taką unikatową, bo samo pisanie postów nie czyni wszechwiedzącą i powszechnie szanowaą w światku BD... oczywiście to tylko propozycja i może zostać odrzucona... =)

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Adminku może walnąć (jeśli nie ma) rangę taką unikatową, bo samo pisanie postów nie czyni wszechwiedzącą i powszechnie szanowaą w światku BD... oczywiście to tylko propozycja i może zostać odrzucona... =)
    Propozycja została przyjęta ... już jakiś czas temu
    Najlepszym przykładem unikatowych rangi jesteś Ty "Drum Masterze".

Co do ilości postów na forum to mnie zaskoczyłeś. Jak wpadniesz do mnie pograć, to przy okazji pokażę Ci fora na których ludzie mają po kilkanaście tysięcy postów na swoim koncie!

Mały przykład:
    Forum Wizaż, najwięcej postów 19600
    Forum CMS Joomla - 4000
    itd

Miasto
    W-wa/Olsztyn
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Oj dobra dobra... wygrałeś... ale pewnego dnia, to ja! obejmę władzę nad światem! hahaha! hahahaha! HAHAHAHA!... <wygłupił_się> =)

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

Też myślę, ze rangi unikatowe dla znanych tancerek (jak np. Rasha) to byłby dobry pomysł - to osoby, które mogą odpowiedzieć na każde pytanie i można ufać w ich wiedzę, mimo że nie nabiły sobie wielu postów

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

To byłby dobry pomysł... Zdezorientowane użytkowniczki mogą czuć się zdezorientowane po zobaczeniu, że np. Rasha też jest zdezorientowana, a tańczy hohoho.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Rangi drogie Panie (patrzcie opisy) nie odzwierciedlają jak ktoś tańczy, tylko na ile jest zorientowany w obsłudze i życiu forum.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez admin Zobacz wiadomość
    Rangi drogie Panie (patrzcie opisy) nie odzwierciedlają jak ktoś tańczy, tylko na ile jest zorientowany w obsłudze i życiu forum.
    Adminie, zgadzam się, ale w chwili, kiedy przychodzi do nas Rasha i odpowiada na jakieś pytanie, to hasło "zdezorientowana" pod jej nickiem może w pewien sposób zmniejszać wagę jej słów - a ona jest znawczynią przecież i wie więcej niż większość z nas. Dlatego może dla osób rejestrujących się nickami zastrzeżonymi (znane tancerki) ranga mogłaby być po prostu wyłączona?

Siła Reputacji
    15

Domyślny

A ja w pełni zgadzam się z Adminem - ranga forumowa jest jedynie świadectwem stażu na forum i wkładu w jego rozwój. Fakt, że ktoś jest początkujący na forum nie wyklucza, że jest doświadczonym profesjonalistą, tak samo jak nabicie sobie postów w BD cafe nie czyni jeszcze z nikogo specjalisty . W końcu dojdzie do tego, że każdy będzie miał inną nazwę rangi a to chyba nie o to chodzi.

To, co moim zdaniem było bardzo słusznym posunięciem, to dostosowanie rang dla naszych "rodzynków" bądź co bądź są facetami . Myśl, która w związku z tym mi się nasuwa to ewentualność przyporządkowania innego zestawu rang do płci użytkownika, choć nie wiem jak wyglądałoby wprowadzenie takiej zmiany od strony technicznej dla tego konkretnego forum, chodzi mi tu raczej o obsługę bo w samej bazie danych to nie powinna być wielka zmiana - w porywach jedna tabela więcej .

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Antares Zobacz wiadomość
    A ja w pełni zgadzam się z Adminem - ranga forumowa jest jedynie świadectwem stażu na forum i wkładu w jego rozwój. Fakt, że ktoś jest początkujący na forum nie wyklucza, że jest doświadczonym profesjonalistą, tak samo jak nabicie sobie postów w BD cafe nie czyni jeszcze z nikogo specjalisty . W końcu dojdzie do tego, że każdy będzie miał inną nazwę rangi a to chyba nie o to chodzi.
    Dokładnie o to chodzi. Jeszcze raz proszę zwróćcie uwagę na opis rang. ZdezORIENTowana nie oznacza, że ktoś mało wie na temat tańca, tylko że nie zna jeszcze zasad na forum, nie do końca orientuje się w obsłudze. Czyli jeżeli osoba z tą rangą zrobi dubleposta, to zamiast ją ochrzaniać wystarczy z wytłumaczyć, że tak się nie robi. Jeżeli zapyta o coś co było wałkowane 1000 razy na forum, to zamiast krzyczeć jej, że funkcja "szukaj" nie gryzie, warto jej podesłać w odpowiedzi linki do odpowiednich tematów.
    Po za tym, najniższa ranga znika po 20 postach , przedstawisz się, kilka razy zagrasz w skojarzenia, podziękujesz za ciekawe wiadomości i już masz "Orientująca się".
    Na koniec i tak przecież wiadomo, że oceniamy użytkowników po jakości ich wypowiedzi. Jeżeli ktoś napisze kilka mądrych wiadomości, które pomogą wszystkim to będzie bardziej szanowany niż ktoś kto nabije sobie 1000 postów nic nie znaczącymi wiadomościami.

Wyróżnianie znanych osób specjalnymi tytułami niesie za sobą kolejne niebezpieczeństwo. Kto będzie decydował komu przyznać a komu nie taki tytuł? Według jakich kryteriów? Widzę tutaj potencjalne ognisko niepotrzebnych emocji. Jeżeli ktoś zasłuży sobie w oczach użytkowniczek tym, że będzie pomocny, będzie się dzielił wiedzą to wtedy na wniosek użytkowników można mu przyznać specjalny tytuł. Ale tylko wtedy.

Cytat Pierwotnie wysłane przez Antares Zobacz wiadomość
    To, co moim zdaniem było bardzo słusznym posunięciem, to dostosowanie rang dla naszych "rodzynków" bądź co bądź są facetami . Myśl, która w związku z tym mi się nasuwa to ewentualność przyporządkowania innego zestawu rang do płci użytkownika, choć nie wiem jak wyglądałoby wprowadzenie takiej zmiany od strony technicznej dla tego konkretnego forum, chodzi mi tu raczej o obsługę bo w samej bazie danych to nie powinna być wielka zmiana - w porywach jedna tabela więcej .
    Po pierwsze już kiedyś pisałem, że takich rodzynków mamy na razie dwóch. Możesz sprawdzić, że jeden ma unikatowy tytuł "Drum Master" (Djemboy) na który zasłużył bo jest świetnym bębniarzem, jedynym w naszym towarzystwie, który zna się na tym. Do tego coraz więcej wie o akompaniowaniu tancerkom. Drugiemu (Nomadowi) zmieniłem ręcznie tytuł na "ORIENTujący się". Przebudowywanie bazy danych byłoby używaniem kafara do wbicia gwoździa. Do tego nie jest to tylko problem jednej tabeli w bazie, ale setek odwołań do niej w trakcie chodzenia po forum. Mogło by to zwolnić działanie itd. Wolę takie rozwiązania zostawić na potrzebniejsze gadgety

To wszystko o czym piszecie da się załatwić w jeszcze inny sposób
    Każdego użytkownika forum można nagradzać za pomoc i wiedzę przydzielając mu punkty. Będzie to kolejny sposób na to aby się wyróżnić, bez nabijania sobie postów . Na pewno będzie to dużo cenniejsza rzecz niż rangi i to ona będzie mówiła o tym kto jest ekspertem i warto go słuchać i cenić!
    Za to jednak weżniemy się po konkursie . Widzicie ile jeszcze czeka Was atrakcji i możliwości na naszym wspólnym forum! Nie dam Wam się znudzić!!!

Siła Reputacji
    15

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez admin Zobacz wiadomość

Po pierwsze już kiedyś pisałem, że takich rodzynków mamy na razie dwóch. Możesz sprawdzić, że jeden ma unikatowy tytuł "Drum Master" (Djemboy) na który zasłużył bo jest świetnym bębniarzem, jedynym w naszym towarzystwie, który zna się na tym. Do tego coraz więcej wie o akompaniowaniu tancerkom. Drugiemu (Nomadowi) zmieniłem ręcznie tytuł na "ORIENTujący się". Przebudowywanie bazy danych byłoby używaniem kafara do wbicia gwoździa. Do tego nie jest to tylko problem jednej tabeli w bazie, ale setek odwołań do niej w trakcie chodzenia po forum. Mogło by to zwolnić działanie itd. Wolę takie rozwiązania zostawić na potrzebniejsze gadgety
    Właśnie to miałam na myśli Adminie lepiej nie mogłabym tego ująć . Dopóki mamy tylko 3 panów, w tym jedna regularna ranga Administrator a dwie pozostałe podrasowane ręcznie (i pamiętamy o tym) nie ma potrzeby wprowadzania przeróbek. Co za tym idzie - tym bardziej nie ma potrzeby wprowadzać zamieszania z rangami pań bo wtedy zrobi się bałagan w bazach i nawet najbardziej skrupulatny admin będzie miał kłopot z zapanowaniem nad tym . Doskonale wiem z czym się wiąże taka "niby mała zmiana" jak dołożenie tabeli - dlatego wspomniałam o obsłudze tego wszystkiego, mając na myśli paskudną robotę przy modyfikacji skryptów to obsługujących nie wiedząc, czy przypadkiem nie ma czegoś takiego w opcjach administracji forum (co raczej mało prawdopodobne). Stąd też moje poparcie. Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 20-01-2008 o 19:18

Miasto
    W-wa/Olsztyn
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Admin jak zwykle stoi na wysokości zadania i czuwa nad wszystkim z rozsądkiem... brawo dla tego Pana... <klap_klap>

Miasto
    Kalisz
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

A ja właśnie 20
    لاثممغ يشىث هس شمصشغس قهلاف ك٠

Miasto
    Trójmiasto / Szczecin
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Shajane Zobacz wiadomość
    A ja właśnie 20

A swoją drogą Admin zmienił kolory rang :> Uwielbiam fiolet
    Farida

"Aby osiągnąć sukces, musisz ciężko pracować, nigdy nie rezygnować, lecz przede wszystkim pielęgnować swą wspaniałą obsesję." Walt Disney

"Jeśli spojrzysz na 20 uczennic na zajęciach, zauważysz, że są między nimi różnice, każda tańczy inaczej. To dlatego, że każda jest inna. A taniec jest jak imię, określa cię. Nie próbuj być kimś innym, nie staraj się tańczyć jak ktoś inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pieniędzy, ale przynajmniej mam pasję"

Miasto
    Kraków i Warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ja też! Ja już chcę fiolet Ale ten oranż ładnie komponuje mi się z awatarkiem, więc też ok.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to watch.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable to play for.
    A relaxed, tuned-in dancer is the most enjoyable dancer to be.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

A mnie ostatnio dręczy takie pytanko: czy kiedy Admin dobije do 1000 wiadomości, stanie się Administratorem - Znawcą ORIENTu? Myślę, że powinien, bo po takim czasie administrowania tym forum pewnie już stał się unikatową męską kopalnią wiedzy o BD

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Może w nagrodę po przejściu 1000 wiadomości przechrzczę się na Wielkiego Szejka albo Wezyra Co lepsze?
    I tak już wszyscy do mnie w ten sposób mówią.

Cały czas czekam również na pomysł następnych rang dla wszystkich forumowych Tancerek powyżej 1000 postów. Może ogłoszę konkurs na ten temat!

A przy okazji zacytuję niedowiarka. Ciekawie wygląda jego wypowiedz z perspektywy czasu.

Strona 1 z 4 1234 OstatniaOstatnia

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •