Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Poszukiwane bdy w dziaaniu forum! - Strona 7
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniaOstatnia
Wyniki 121 do 140 z 150

Temat: Poszukiwane bdy w dziaaniu forum!

Doczy
    05-01-2008
    Miasto
    lsk
    Wiadomoci
    746
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Wielki Szejku dzikuj za interwencj .
    Ju mog zalogowa si z grnej belki
    Dziaaj "guziczki" do zwijania i rozwijania

Za to okno forumowe na ekranie zamiast wywietla si centralnie przytulio si do lewej strony . Czy mona z tym co zrobi ?
    Strona gwna wywietla si centralnie, tylko forumowisko ma skonno do lewa

Pozdrawiam.

"My kobiety jestemy anioami, a jak si nam podetnie skrzyda..., dalej lecimy na miotle "
    Serce ma swoje racje, ktrych rozum nie zna
    (Pascal)

, ATS i taniec cygaski

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez asha Zobacz wiadomo
    Wielki Szejku dzikuj za interwencj .
    Ju mog zalogowa si z grnej belki
    Dziaaj "guziczki" do zwijania i rozwijania

Za to okno forumowe na ekranie zamiast wywietla si centralnie przytulio si do lewej strony . Czy mona z tym co zrobi ?
    Strona gwna wywietla si centralnie, tylko forumowisko ma skonno do lewa

Pozdrawiam.
    Forum jest ju znowu wyrodkowane.
    Przejciowe kopoty jak si okazuje byy zwizane z prb wamania na nasz serwer. Mam nadziej, e sytuacja zostaa ju opanowana. ;-)

Doczy
    16-10-2007
    Wiadomoci
    2 850
    Sia Reputacji
    15

Domylny Link w emailach informacyjnych - subskrybcje

Zauwayam, e emaile z informacj o nowych postach w subskrybowanych tematach zawieraj link do tematu w takiej formie:

Gdzie musi by w ustawieniach zdublowany pocztek adresu

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Antares Zobacz wiadomo
    Zauwayam, e emaile z informacj o nowych postach w subskrybowanych tematach zawieraj link do tematu w takiej formie:

Gdzie musi by w ustawieniach zdublowany pocztek adresu
    Dziki Antares! Poszukam gdzie to moe by.

EDIT:

Znalezione i poprawione. Prosz o informacj czy wszystko jest ju ok.

Doczy
    05-01-2008
    Miasto
    lsk
    Wiadomoci
    746
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Witam, chyba od wczoraj inne miniaturki fotek wywietlaj si po wejciu na forum, a inne po wejciu do galerii. Wyglda e po dodaniu zdj prze Vard nie zaktualizoway sie miniaturki na pierwszej stronie forum :/. A gdy weszam do galerii, na dole ( kto w galerii ) wywietlao e s tam 3 Vardy !!! :O
    Czy to nowe waciwoci czy jaki bd si wkrad?

"My kobiety jestemy anioami, a jak si nam podetnie skrzyda..., dalej lecimy na miotle "
    (Pascal)

, ATS i taniec cygaski

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Doczy
    01-03-2010
    Miasto
    Rzeszw
    Wiadomoci
    236
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Zaobserwowaam dziwn rzecz w wtku w ktrym zaczyam zdjcia rzeczy do sprzedania - znika mi jedna fotografia i nie mog jej doda drugi raz ( link z imageshack), prbowaam wstawi link, rwnie nie dziaa... Czy dao by si co z tym zrobi?
    "Learn to dance because the angels in heaven will not know what to do with you."
    /St. Augustine/

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Shanta Zobacz wiadomo
    Zaobserwowaam dziwn rzecz w wtku w ktrym zaczyam zdjcia rzeczy do sprzedania - znika mi jedna fotografia i nie mog jej doda drugi raz ( link z imageshack), prbowaam wstawi link, rwnie nie dziaa... Czy dao by si co z tym zrobi?
    Mgbym zobaczy co sie stao gdyby podaa link do wiadomoci. Bez tego trudno mi zgadywac.

Doczy
    01-03-2010
    Miasto
    Rzeszw
    Wiadomoci
    236
    Sia Reputacji
    10

Domylny

"Learn to dance because the angels in heaven will not know what to do with you."
    /St. Augustine/

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Sprawd czy problem jeszcze wystpuje. Moze byc to powodem ograniczenia iloci zamieszczanych grafik w jednej wiadomoci. Ustawienie w tej chwili pozwala na 30 zdj. Byc moze podmiana zdjcia jest traktowana jak dooenie kolejnego co spowodowao przekroczenie limitu.

Doczy
    20-04-2012
    Miasto
    Bytom
    Wiadomoci
    203
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Witam

Przez okoo rok czasu, gdy kto wysya e-maila na mj profil w "belly-dance", otrzymywaem na moj skrzynk mailowa scainet@interia.pl, wiadomo, e "oczekuje na mnie wiadomo na portalu belly-dance".
    Od pewnego czasu nie mam tych "potwierdze", pomimo przychodzenia wiadomoci na moj skrzynk, na portalu belly-dance.
    Czy ta funkcja zostaa wyczona celowo?
    Pozdrawiam
    Grzegorz.

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Grzegorz - to jest chyba jaki wiey bd, bo ja wanie te zauwayam, e od niedawna nie otrzymuj powiadomie. Admin z pewnoci si tym zajmie, a do czasu naprawy - pozostaje zaglda na forum bez czekania na powiadomienie.

Doczy
    21-02-2013
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    81
    Sia Reputacji
    7

Domylny

to prawda, dopiero jak przeczytalem, ze ktos ma ten problem to sam zauwazylem ze nie przychodza, bylem jednak przekonany, ze wylaczylem ta opcje zapomniawszy o tym.
    Yaten Kou
    https://www.facebook.com/yaten.kou.tribal

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Grzegorz Zobacz wiadomo
    Witam

Przez okoo rok czasu, gdy kto wysya e-maila na mj profil w "belly-dance", otrzymywaem na moj skrzynk mailowa scainet@interia.pl, wiadomo, e "oczekuje na mnie wiadomo na portalu belly-dance".
    Od pewnego czasu nie mam tych "potwierdze", pomimo przychodzenia wiadomoci na moj skrzynk, na portalu belly-dance.
    Czy ta funkcja zostaa wyczona celowo?
    Pozdrawiam
    Grzegorz.
    Firma hostingowa wyczya czasowo maila forumowego, poniewa zosta przejty przez spamerw. Pracuj nad tym aby przywrci jego prawidowe funkcjonowanie. Do tego czasu forum nie moe wysya adnych powiadomie.

Jak tylko usun t awari wszystko wrci do normy.

Doczy
    05-01-2008
    Miasto
    lsk
    Wiadomoci
    746
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Witam,
    byo by dobrze umieci informacj o wyczeniu powiadomie w widocznym miejscu, nawet bez logowania. Nie bywam tu czsto i nie miaam pojcia e co takiego si podziao
    Mam nadziej e uporaj si w kocu ze spamerami.

(Pascal)

, ATS i taniec cygaski

Doczy
    17-07-2008
    Miasto
    Czstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Wiadomoci
    2 060
    Sia Reputacji
    14

Domylny

A ju mylaam, e co z moj skrzynk jest nie tak. Nie zagldaam regularnie ostatnio i wiadomoci byy niespodziank i czuam si zakopotana odpisujc tak pno.
    Czekam na popraw sytuacji
    * szycie kostiumw na zamwienie
    * stroje treningowe, topy

Doczy
    31-05-2009
    Miasto
    d/Wrocaw
    Wiadomoci
    801
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Wielki Szejku - nie wiem, czy problem jest tylko u mnie, ale jak wchodz na forum i chc si zalogowa, tudzie wej w jakie zakadki, wymaga ode mnie podania nazwy uytkownika i hasa - obojtnie co chc zrobi. Jakim cudem udao mi si teraz zalogowa i napisa t wiadomo, ale nawet nie wiem, jak to si stao, bo od dwch dni usiuj si zalogowa na forum i nie mog :P zreszt - jak si udao, chciaam zmieni zakadk i problem wystpi ponownie - daam wic cofnij i szczliwie mnie nie wywalio, wic postanowilam od razu napisa tego posta. Nie wiem natomiast, czy uda mi si odczyta wiadomo, jeli napiszesz j na forum :P dlatego podaj maila na wszelki wypadek, gdyby problem wystpowa tylko u mnie bazylia7@tlen.pl
    Sue quisque fortunae faber est

Doczy
    17-07-2008
    Miasto
    Czstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Wiadomoci
    2 060
    Sia Reputacji
    14

Domylny

U mnie to samo... Czyli nie jestem sama z tym problemem.
    * szycie kostiumw na zamwienie
    * stroje treningowe, topy

Doczy
    20-04-2012
    Miasto
    Bytom
    Wiadomoci
    203
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Cze Brzuszkowiczki
    To dodatkowe okienko ktre Wam si pojawia, to jest powany bd serwera portalu Belly... To okienko dotyczy logowania si administratora, tudzie moderatorw. Jeli jest to moliwe, to drogie uytkowniczki, wyczajcie to okienko za pomoc X-a, w prawym grnym rogu. Administracja forum musi jak najszybciej zaj si tym problemem.
    Na'imah gorco pozdrawiam

Doczy
    31-05-2009
    Miasto
    d/Wrocaw
    Wiadomoci
    801
    Sia Reputacji
    12

Domylny

i wzajemnie Grzegorzu
    u mnie problem dalej wystpuje - nie mam tego krzyyka, klikam anuluj szybko i jednoczenie przesuwam scroll na myszy, eby mi strona przeskoczya - co ktry raz si udaje :P ale to nie metoda na dusz met Adminie - pomocy
    Sue quisque fortunae faber est

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniaOstatnia

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •