Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Poszukiwane bdy w dziaaniu forum!
Strona 1 z 8 1234 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 150

Temat: Poszukiwane bdy w dziaaniu forum!

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny Poszukiwane bdy w dziaaniu forum!

Tutaj prosz umieszcza informacj o le dziaajcych funkcjach forum, rozjedajcej si grafice itp.

Do bdw w tumaczeniach jest odrbny wtek tutaj:
    Poszukiwane bdy w tumaczeniu forum!

Doczy
    04-05-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    2 539
    Sia Reputacji
    15

Domylny Poszukiwane bdy w dziaaniu forum!

Sypie mi sie widok "pokoju zwierze" (zacznik) - tylko pokj zwierze (by moe tylko mi)

Mam te pytanie: dlaczego, jak przejrz jeden wtek i wracam do najnowszych wiadomoci, to ten wanie przejrzany temat ju si nie pokazuje na licie. Jeli sobie co nagl przypomn i chc jeszcze raz go sprawdzi, bd doda odpowied, musz wraca do gwnego forum i szuka go w podforach. P biedy jeli wiem, gdzie go szuka
    Zaczone obrazki Zaczone obrazki
    Natura chciaa, aby kobieta bya arcydzieem - John Ruskin

Life isn't how to survive the storm, but how to dance in the rain

Bella Italia 18-27 wrzenia...ahhhh

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    16

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez carmenta Zobacz wiadomo
    Mam te pytanie: dlaczego, jak przejrz jeden wtek i wracam do najnowszych wiadomoci, to ten wanie przejrzany temat ju si nie pokazuje na licie. Jeli sobie co nagl przypomn i chc jeszcze raz go sprawdzi, bd doda odpowied, musz wraca do gwnego forum i szuka go w podforach. P biedy jeli wiem, gdzie go szuka
    Doczam do tego pytania
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Sypie mi sie widok "pokoju zwierze" (zacznik) - tylko pokj zwierze (by moe tylko mi)

Tak na szybko bo walcz z czym innym:
    AD1. Zmie IE na firefoxa, na nim ani na chromie nic si nie sypie. W ostatecznoci zrb upgrade IE do najnowszej wersji.

AD2. Ta funkcja wydaje mi si logiczna, jak ju przeczytasz dan wiadomo to nie jest ju "nowa" i dlatego znika. Moesz natomiast zrobi to w inny sposb Jak ju bdziesz miaa firefoxa to otwrz okno z nowymi wiadomociami. Kliknij rolk w temat, ktry chcesz przeczyta. Spowoduje to otwarcie tej wiadomoci na nowej karcie. Ten sam efekt dusz drog: na tytule wiadomoci PPL i z otwartego menu wybierz "otwrz odnonik w nowej karcie".

Doczy
    05-02-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 410
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Ja mam inny problem - od ostatniego logowania (kilka godzin temu ) wyskoczyo mi... 99 stron tematw z nieprzeczytanymi wiadomociami :O Co z tym fantem zrobi?
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-ktre-bardzo-chc-sta-sie-strojami-)

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez scarabee Zobacz wiadomo
    Ja mam inny problem - od ostatniego logowania (kilka godzin temu ) wyskoczyo mi... 99 stron tematw z nieprzeczytanymi wiadomociami :O Co z tym fantem zrobi?
    Czy logowaa si na tym samym komputerze? Czy czycia pliki cookies?

Doczy
    05-02-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 410
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Admin Zobacz wiadomo
    Czy logowaa si na tym samym komputerze? Czy czycia pliki cookies?
    Hmm... no nie na tym samym i nie czyciam. Ale tych 99 stron, to chyba nie wyjania... Zwaszcza e s w nich tematy, ktre przeczytaam i na tym komputerze, co teraz, i na tym, co poprzednio, i w ogle daaawno
    Ostatnio edytowane przez scarabee ; 12-11-2010 o 21:29
    To the soul's desires the body listens
    What the flesh requires keeps the heart imprisoned
    What the spirit seeks the mind will follow
    When the body speaks all else is hollow

Depeche Mode

Scarabee szyje! Stroje do tribalu i nie tylko
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/4654-Scarabee-szyje!-Stroje-gotowe-i-tkaniny-ktre-bardzo-chc-sta-sie-strojami-)

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    16

Domylny

Mnie rwnie wyskakuje w "Nowych wiadomociach" 5 stron tematw (co prawda, tylko), ktre zostay wczeniej przeczytane.
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    07-04-2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    3 899
    Sia Reputacji
    17

Domylny

Te tak miaam. Ale odkd oznaczyam wszystkie wtki jako przeczytane (na tym nowym forum) pojawiaj mi si tylko te naprawd nieprzeczytane.
    live free or die!

Doczy
    16-10-2007
    Wiadomoci
    2 850
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Miaam to z rana po swoim pierwszym od reinstalacji wejciu na forum, po klikniciu np. w tematach "id do pierwszej nieprzeczytanej" te mnie przenosio do starutkich postw. Widocznie upgrade sprawi, e skrypt najzwyczajniej cz takich danych "zapomnia".
    Przejrzaam wic wtki, w ktrych widziaam e od ostatniej wizyty si pojawio co nowego po czym kliknam Zaznacz fora jako przeczytane by "wyzerowa" zaznaczonych milion stron . Odtd si ju wywietla na bieco.

Doczy
    11-11-2010
    Wiadomoci
    23
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Tak dua ilo rzekomo nieprzeczytanych tematw jest spowodowana ingerencj w bazie danych przy aktualizacji wersji skryptu. Niestety jest to czsto nieuniknione, ale jak ju zostao zauwaone istnieje opcja Zaznaczenia wszystkich tematw jako przeczytane, polecam w takim wypadku ze skorzystania z teje funkcji.

Pozdrawiam
    Mateusz - Wsparcie techniczne

Doczy
    05-01-2008
    Miasto
    lsk
    Wiadomoci
    746
    Sia Reputacji
    12

Domylny

W edycji profiu,
    -pod okienkiem "Tancerka, ktra stanowi dla Ciebie wzr:"
    jest podpowied "twoje hobby, itd"

-pod okienkiem "Ulubiony rekwizyt w tacu: "
    jest podpowied "twoja praca"

Co do grafiki.... to faktycznie jak ju kto wczeniej wspomnia, proporcje miedzy "stopk" danego uytkownika, a polem z treci postu s fatalne. Ona jest za dua i wychodzi na pierwszy plan. Chyba za duo w niej "powietrza" midzy wersami?

"My kobiety jestemy anioami, a jak si nam podetnie skrzyda..., dalej lecimy na miotle "
    Serce ma swoje racje, ktrych rozum nie zna
    (Pascal)

, ATS i taniec cygaski

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Ju pisaam gdzie indziej, ale powtrz:

w Kalendarzu: w widoku miesicznym:

jesli s 2 wydarzenia, to drugie si czciowo nie mieci i nie mona w nie klikn, ani przewinc
    jeli 3 to trzeciego w ogle nie wida

Doczy
    04-05-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    2 539
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Admin Zobacz wiadomo
    Tak na szybko bo walcz z czym innym:
    AD1. Zmie IE na firefoxa, na nim ani na chromie nic si nie sypie. W ostatecznoci zrb upgrade IE do najnowszej wersji.

AD2. Ta funkcja wydaje mi si logiczna, jak ju przeczytasz dan wiadomo to nie jest ju "nowa" i dlatego znika. Moesz natomiast zrobi to w inny sposb Jak ju bdziesz miaa firefoxa to otwrz okno z nowymi wiadomociami. Kliknij rolk w temat, ktry chcesz przeczyta. Spowoduje to otwarcie tej wiadomoci na nowej karcie. Ten sam efekt dusz drog: na tytule wiadomoci PPL i z otwartego menu wybierz "otwrz odnonik w nowej karcie".

No to kicha, bo firefoxa mam tylko w domu, a w pracy only IE i mamy zblokowane instalowanie czegokolwiek innego...ot korporacja i regulaminy ;(

Doczy
    11-11-2010
    Wiadomoci
    23
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Przykro mi, ale kalendarz zosta tak skonstruowany i nie ma racjonalnej moliwoci zmiany widoku miesicznego aby wielko okienka danego dnia dopasowywaa si do dugoci danego tekstu. Gdy mamy do czynienia z niewidocznymi wydarzeniami zamieszczonymi w kalendarzu musimy po prosty przej na tryb "Widok tygodnia" lub "Dzie". Tryby te znajduj si bezporednio nad kalendarzem.

Pozdrawiam
    Mateusz - Wsparcie Techniczne

P.S. Jeli dla Was bdzie wygodniej to mog jako domylny ustawi tryb "Widok tygodnia" zamiast "Widok miesica". Tylko potrzebuj co do tej zmiany zgody gwnego Administratora.
    Ostatnio edytowane przez IT Support ; 14-11-2010 o 15:58

Doczy
    11-04-2009
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    1 764
    Sia Reputacji
    12

Domylny

By moe o zaley od przegldarki, a moe nie, wic napisz - kiedy wczam np. galeri, to wywietla mi si na nowej karcie. By moe tak ma by na stae?
    Dawniej kirkewrozka

Oczy ma, jeli trzeba, raz modre, raz szare,
    czarne, wesoe, bez powodu pene ez.
    pi z nim jak pierwsza z brzegu, jedyna na wiecie.
    Urodzi mu czworo dzieci, adnych dzieci, jedno.
    Naiwna, ale najlepiej doradzi.
    Saba, ale udwignie.
    Nie ma gowy na karku, to bdzie j miaa.
    Czyta Jaspersa i pisma kobiece.

W. Szymborska, Portret kobiecy

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez IT Support Zobacz wiadomo
    Przykro mi, ale kalendarz zosta tak skonstruowany i nie ma racjonalnej moliwoci zmiany widoku miesicznego aby wielko okienka danego dnia dopasowywaa si do dugoci danego tekstu. Gdy mamy do czynienia z niewidocznymi wydarzeniami zamieszczonymi w kalendarzu musimy po prosty przej na tryb "Widok tygodnia" lub "Dzie". Tryby te znajduj si bezporednio nad kalendarzem.

Pozdrawiam
    Mateusz - Wsparcie Techniczne

P.S. Jeli dla Was bdzie wygodniej to mog jako domylny ustawi tryb "Widok tygodnia" zamiast "Widok miesica". Tylko potrzebuj co do tej zmiany zgody gwnego Administratora.

Eeee - no to sabo, w takim razie kalendarz traci troch sens, skoro nie wida nawet czy jest wicej wydarze. Raczej nikt nie bdzie si przecza na widoki tygodniowe, bo zalet kalendarza byo to, e mona byo jednym spojrzeniem ogarn cay miesic i widzie co si dzieje w jakim miecie.

A tak to tylko wida, e jest jakie kolejne wydarzenie, ale nie sdz, eby kto specjalnie klika w widoki tygodniowe, eby sprawdzi, co si dzieje.

W poprzedniej wersji to dziaao jak trzeba - moe chocia czcionk zmniejszy, bo tak ze 2-3 wydarzenia powinny si mieci.

Albo... nie wiem. W sumie taki kalendarz jak teraz to niestety jest bezuyteczny

Doczy
    04-05-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    2 539
    Sia Reputacji
    15

Domylny

to zapewne nie bd, ale mam pytanko: czy daoby rad przenie szybkiego linka do sownika na forum, tak eby nie musie si cofa do strony gwnej i dopiero stamtd wchodzi w sownik? Ot, tak, eby szybciej byo

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

to zapewne nie bd, ale mam pytanko: czy daoby rad przenie szybkiego linka do sownika na forum, tak eby nie musie si cofa do strony gwnej i dopiero stamtd wchodzi w sownik? Ot, tak, eby szybciej byo
    Wszystko si da To dobry pomys.
    Niedugo nad forum pokarze si baner i menu z gwnego portalu i tam mia by ten link. Ale na razie mona doda go te na belce forum.

Doczy
    11-11-2010
    Wiadomoci
    23
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Blancari Zobacz wiadomo
    Eeee - no to sabo, w takim razie kalendarz traci troch sens, skoro nie wida nawet czy jest wicej wydarze. Raczej nikt nie bdzie si przecza na widoki tygodniowe, bo zalet kalendarza byo to, e mona byo jednym spojrzeniem ogarn cay miesic i widzie co si dzieje w jakim miecie.

A tak to tylko wida, e jest jakie kolejne wydarzenie, ale nie sdz, eby kto specjalnie klika w widoki tygodniowe, eby sprawdzi, co si dzieje.

W poprzedniej wersji to dziaao jak trzeba - moe chocia czcionk zmniejszy, bo tak ze 2-3 wydarzenia powinny si mieci.

Albo... nie wiem. W sumie taki kalendarz jak teraz to niestety jest bezuyteczny
    Kwestia kalendarza jak na razie pozostaje otwarta, bd szuka, szpera, grzeba kombinowa eby jako temu zaradzi, miejmy nadziej, e co zadziaa.

P.S. Dodaem w menu zakadk "Sownik".
    Ostatnio edytowane przez IT Support ; 14-11-2010 o 22:39

Strona 1 z 8 1234 ... OstatniaOstatnia

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •