Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 41 do 50 z 50

Temat: Wystp publiczny – jak go przey? :)

Doczy
    29-10-2008
    Miasto
    Kijw
    Wiadomoci
    5 949
    Sia Reputacji
    18

Domylny

Kto zaufany, na kogo zawsze mona spojrze z pewnoci, e bdzie mia umiech na twarzy, bardzo si przydaje
    Przed lubem Ona myli, e On si zmieni.
    On ma nadziej, e Ona nigdy si nie zmieni.
    Po lubie On si nie zmienia, za to Ona tak.

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Trjmiasto / Szczecin
    Wiadomoci
    4 771
    Sia Reputacji
    16

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Szahiya Zobacz wiadomo
    Kto zaufany, na kogo zawsze mona spojrze z pewnoci, e bdzie mia umiech na twarzy, bardzo si przydaje
    Tak, tak... Widziaymy na Twoim zdjciu
    Farida

"Aby osign sukces, musisz ciko pracowa, nigdy nie rezygnowa, lecz przede wszystkim pielgnowa sw wspania obsesj." Walt Disney

"Jeli spojrzysz na 20 uczennic na zajciach, zauwaysz, e s midzy nimi rnice, kada taczy inaczej. To dlatego, e kada jest inna. A taniec jest jak imi, okrela ci. Nie prbuj by kim innym, nie staraj si taczy jak kto inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pienidzy, ale przynajmniej mam pasj"

Doczy
    16-09-2010
    Wiadomoci
    31
    Sia Reputacji
    9

Domylny Umiech

Cytat Pierwotnie wysane przez Szahiya Zobacz wiadomo
    Umiech to poowa sukcesu podczas wystpu! Naburmuszona i izolujca si tancerka nigdy nie nawie kontaktu z publicznoci, choby nie wiem, jak wspaniale bya przygotowana "technicznie". A wic dziewczyny - umiechajcie si!!!

Doczy
    13-10-2008
    Miasto
    Knurw
    Wiadomoci
    116
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Inazuma Zobacz wiadomo
    Umiech to poowa sukcesu podczas wystpu! Naburmuszona i izolujca si tancerka nigdy nie nawie kontaktu z publicznoci, choby nie wiem, jak wspaniale bya przygotowana "technicznie". A wic dziewczyny - umiechajcie si!!!
    Szczerze mwic, nie lubi takiego podejcia, bo kiedy czuj presj, e mam si umiecha, od razu trac na to ochot. Wydaje mi si, e jeli tancerka nie potrafi si umiecha na scenie, to po prostu jeszcze nie jest gotowa na takie wystpy. Porwnam to do zaj: kiedy instruktorka kae si uczennicom umiecha o lustra, to rednio to wychodzi, ale kiedy sama emanuje radoci z taca, rozlunia atmosfer i jej nastrj udziela si uczestniczkom, wtedy jest zupenie inaczej. W moim przypadku umiech pojawia si wrcz podwiadomie, nie musz si do niego zmusza.

Doczy
    16-09-2010
    Wiadomoci
    31
    Sia Reputacji
    9

Domylny :))

Cytat Pierwotnie wysane przez Nawara Zobacz wiadomo
    Szczerze mwic, nie lubi takiego podejcia, bo kiedy czuj presj, e mam si umiecha, od razu trac na to ochot. Wydaje mi si, e jeli tancerka nie potrafi si umiecha na scenie, to po prostu jeszcze nie jest gotowa na takie wystpy. Porwnam to do zaj: kiedy instruktorka kae si uczennicom umiecha o lustra, to rednio to wychodzi, ale kiedy sama emanuje radoci z taca, rozlunia atmosfer i jej nastrj udziela si uczestniczkom, wtedy jest zupenie inaczej. W moim przypadku umiech pojawia si wrcz podwiadomie, nie musz si do niego zmusza.
    Nie chodzio mi o sztuczne "suszenie zbw", takie, ktre wieje faszem na kilometr. Miaam na myli to, co sama opisaa - uzewntrznienie wasnej radoci z taca i przekazanie jej innym. Zabrako mi tylko sw.

Doczy
    13-10-2008
    Miasto
    Knurw
    Wiadomoci
    116
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Nie chodzio mi o sztuczne "suszenie zbw", takie, ktre wieje faszem na kilometr. Miaam na myli to, co sama opisaa - uzewntrznienie wasnej radoci z taca i przekazanie jej innym. Zabrako mi tylko sw.
    Ok, rozumiem
    Zauwayam, e umiejtno okazywania swoich emocji w tacu przychodzi z czasem - o ile naprawd lubimy to, co robimy
    Bo np. miaam krtk przygod z bollywoodem i, mimo e bardzo lubi oglda tego typu wystpy, to wystpujc, nie czuam tego, co czuj, wykonujc taniec arabski. Skutkiem tego bardzo si stresowaam podczas wystpu.

Doczy
    11-12-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    534
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Nie chodzio mi o sztuczne "suszenie zbw", takie, ktre wieje faszem na kilometr...
    Wiadomo, e najlepiej kiedy na twarzy tancerki maluje si naturalny umiech, spowodowany przyjemnoci z taca i bycia na scenie. Jest on jednak moliwy tylko wtedy, kiedy nie ma tremy lub jest ona mniejsza, ni wyej wspomniana rado i przyjemno.
    Niemniej, s tancerki, ktre czuj skrpowanie i denerwuj si w czasie wystpu. Musz te si silnie koncentrowa, aby nie pomyli krokw, nie zaplta si w kostium, itp. Czowiek, ktry intensywnie myli nie umiecha si - zobaczcie na dzieci w czasie wykonywania prac plastycznych

Konkludujc - jeeli naturalny umiech nie jest moliwy, ja w peni zadowalam si umiechem sztucznym, a nawet suszeniem zbw. Nawet sztuczny umiech moim zdaniem wyglda lepiej, ni ponura twarz albo jaka dziwna mimika, wskazujca na to, e tancerka sama nie jest zadowolona z wasnego wystpu (przewracanie oczami, rozbiegany wzrok, przygryzanie wargi, itp).

Doczy
    06-01-2008
    Miasto
    Lublin
    Wiadomoci
    1 624
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez avocado2 Zobacz wiadomo

Konkludujc - jeeli naturalny umiech nie jest moliwy, ja w peni zadowalam si umiechem sztucznym, a nawet suszeniem zbw. Nawet sztuczny umiech moim zdaniem wyglda lepiej, ni ponura twarz albo jaka dziwna mimika, wskazujca na to, e tancerka sama nie jest zadowolona z wasnego wystpu (przewracanie oczami, rozbiegany wzrok, przygryzanie wargi, itp).
    Dokadnie. Najgorzej, kiedy tancerka taczy "bez twarzy", czyli min ma totalnie obojtn, nie wyraajc nic i nie zmieniajc si przez cay taniec. Niestety, ale czowiek bez umiechu wydaje si niesympatyczny, a taniec w zaoeniu ma by czym miym i adnym.
    "Czowiek czowiekowi wilkiem,
    Wydawaoby si,
    Lecz niekiedy, lecz na chwilk,
    Czowiek czowiekowi misiem!"

Kabaret "Potem"

Domylny

Moim zdaniem, trzeba si totalnie wyluzowa, nie myle "och nie pokaz publiczny" tylko "jak cudownie - oni chc mnie zobaczy" . 99% publicznoci bdzie si wami zachwycao ale przyzna si do tego za pomoc wyrazu twarzy 45% a za pomoc sw moe 15% Mam ju 7 lat dowiadczenia w pokazach publicznych i to w kady nieomal weekend i uwierzcie mi najlepszym sposobem jest praktyka... Z czasem publiczno zaczyna was tylko motywowa i bawi Naprawd - zaczynacie "ich" lubi Pozdrawiam!

Doczy
    29-06-2008
    Miasto
    Trjmiasto
    Wiadomoci
    1 260
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Poniej ciekawe i warte uwagi wskazwki profesjonalistki, o wielu z nich ju bya mowa na naszym forum
    Nathalie's Belly Dance Tips!!
    WHAT YOU GIVE IS WHAT YOU GET.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •