Strona 1 z 11 1234 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 217

Temat: Druga edycja kursu instruktorskiego -uprawnienia państwowe ST Djamila Lublin od listopada 2011

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    15

Domyślny Druga edycja kursu instruktorskiego -uprawnienia państwowe ST Djamila Lublin od listopada 2011

ST DJAMILA ogłasza nabór na Drugą edycję kursu instruktorskiego dającego państwowe uprawnienia do nauczania innych

KURS NA UPRAWNIENIA PAŃSTOWE INSTRUKTORA TAŃCA SPORTOWEGO-specjalizacja Belly Dance

Kurs wyjątkowy bo skonstruowany pod kątem szkolenia tancerek arabskich.

Szczegóły:
    Kurs obejmuje 82,5 godzin zajęc praktycznych z tańca w tym az 57,5 tańca orientalnego.
    Zajęcia poprowadzą sami topowi nauczyciele i super gwiazdy tańca orientalnego z ogromnym doświadczeniem pedagogicznym i scenicznym: Osama Emam, Nasra, Lubna Emam, Kazafy, Fereshteh Hosseini
    25 godzin z pozostałych technik jak balet, jazz, tańce ludowe, techniki nowoczesne, które poprowadzą wybitni nauczyciele z Polski.

Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora wg wzoru z rozporządzenia Ministerstwa Sportu. Absolwent kursu uzyskuje państwowe uprawnienia zawodowe. Legitymacja wystawiana jest max. w ciągu 2-3 TYGODNI od zdania egzaminu! Dodatkowo absolwent otrzymuje CERTYFIKAT INSTRUKTORSKI w języku angielskim ze szczegółowym programem kursu, numerami i pieczęciami wg standardów UE.
    Co oznacza zdobycie uprawnień państwowych do nauczania tańca?

Kurs instruktora tańca przygotowuje kursantów do pracy w klubach sportowych i rekreacyjnych, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.
    Legitymacje wydaje Uczelnia - partner PAS, na podstawie przyznanych przez Ministerstwo uprawnień oraz rozporządzenia z dnia 27 czerwca 2001 (Dz.U. z dnia 10 lipca 2001). Wszystkie legitymacje są rejestrowane w bazie w Ministerstwie Sportu, a dzięki ratyfikacji międzynarodowej są ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Legitymacja instruktorska jest jedynym i niezbędnym dokumentem do pracy w charakterze instruktora!

Kurs otwiera drzwi do późniejszej pracy w charakterze trenera bądź sędzi na mistrzostwach tanecznych. Skonstruowany jest tak by zdobyte uprawnienia mogły zostać wykorzystane w pracy w innych technikach tańca (wszystkich tańcach sportowych) ale jednocześnie dający solidną wiedzę z zakresu tańca orientalnego

Kurs obejmuje również częśc ogólną.
    Wielkim atutem naszego kursu jest nauka części ogólnej w formie e-learningowej, nie tak jak do tej pory -na zjazdach. Oszczędzacie swój czas, pieniądze na dojazd i noclegi i same organizujecie swój czas na naukę.
    Częśc ogólna daje ogromną wiedzę z zakresu zarówno tańca m.in:

taniec w teorii i praktyce, Metodyka zajęć tanecznych, Systematyka tańca, taniec współczesny, Przepisy PTT, Pozycje baletowe

jak i ogólnych zagadnień sportu i anatomii:
    anatomia człowieka, rozgrzewka - cele i zadania, sport dzieci i młodzieży, teoria sportu , sport a ontogeneza, siła, szybkość wytrzymałośc gibkosć oraz koordynacja, podstawy treningu siłowego, fizjologia człowieka, testy wydolności fizycznej, resuscytacja Basic Life Support, pierwsza pomoc przedmedyczna, odnowa biologiczna i żywienie, korektywa i kompensacja, metodyka i teoria wf, antropomotoryka, żywienie sportowców, perfekcyjny wygląd, emisja głosu, pedagogika, ustawa o kulturze fizycznej, prowadzenie zajęć sportowych, prawo w kulturze fizycznej, odpowiedzialność cywilna i prawna instruktora sportu, anatomia czynnościowa, psychologia pracy indywidualnej

Po ukończonym kursie uczestnicy przystępują do egzaminu złozonego z 2 części:
    częśc pisemna: z materiałów cześci ogólnej i teorii tańca
    część praktyczna: prezentacja dwóch tańców przed komisją egzaminacyjną -klasyki arabskiej oraz folkloru llub modernu.
    Osoby posiadające udokumentowane zaliczenie egzaminu z cześci ogólnej (np absolwenci AWF,instruktorzy fitness czy rekreacji ruchowej) są zwolnione ze zdawania jej po raz kolejny oraz opłacają kurs 350 zł taniej.
    Pozostaje im do zaliczenia teoria tańca(test) oraz praktyka.

koszty:3320 zł (!)
    opłata za legitymację i wpis do rejestru instruktorów: 100 zł
    koszty organizacyjne:200 zł
    Na Wasze prośby: możliwosć rozłożenia na 4 raty!!!
    1-sza 1000zł wraz z zapisem do 15 października
    2. 1000 zł -do 15 listopada
    3. 1000 zł -do15 grudnia
    4. 520zł (320 kurs plus 200 zł opłaty organizacyjne)-do 15 lutego
    przed przystąpieniem do egzaminu 100 zł

Miejsce: Lublin, ST Djamila

Wymagania-ukończone 18 lat ,wykształcenie średnie,wykupione upezpieczenie NW i oświadczenie o braku zdrowotnych przeciwskazań do udziału w szkoleniu

Uwaga! Zdobycie uprawnień państwowych do nauczania tańca nie było nigdy az tak proste bo:
    w drugiej edycji kursu w pulę godzin specjalistycznych wejdą:
    warsztaty w ramach full pass na Orient Addicts 2 :www.orient-addicts.djamila.pl
    (za wyjątkiem zajęć z Randą Kamel-mozna dokupić za opłatą wg. cennika OA2))

ZJAZDY

zjazd inauguracyjny-z technik pozostałych: 26-27 listopad (tylko sob i ndz)
    zjazd specjalistyczny z Osamą Emam
    2-4 grudnia:6 zagadnień z folkloru arabskiego w tym teoria dotycząca każdego tańca, technika i choreografia
    w programie:
    nubian, hagalla, bambooti, dabke, pharaonic, fellahy
    zjazd specjalistyczny z Fereshteh Hosseini-13-15 styczeń 2012
    12,5 godz zajęć (5 warsztatów)
    zagadnienia, m.in: baladi, modern egyptian, performance skills, learn to improvise
    18-19 luty 2012-zjazd ogólny
    22-25 marzec 2012-Orient Addicts

Kurs rozpocznie się zajęciami z Osamą w grudniu -pod warunkiem,że będziemy mieć już sporo zgłoszeń festiwalowych , tak by zagwarantować na niego super cenę 800 zł
    Jeśli nie-warsztaty z Osamą przełozone zostaną na styczeń w miejsce zajęć z Fereshteh natomiast jej zajęcia przesuną się na luty
    W przypadku odwołania festiwalu zostanie przeprowadzony weekendowy zjazd z jednym lub dwoma instruktorami (15 godzin) oraz godzinny wykład z metodyki nauczania

Na egzamin zostanie wyznaczony odrębny dzień w marcu lub kwietniu 2012(do uzgodnienia z kursantakmi)
    Będzie to test z cześci ogólnej, najstepnie test z teorii tańca i egzamin praktyczny.
    Egzamin praktyczny przewiduje prezentację dwóch tańców-obowiązkowo klasyki orientalnej oraz do wyboru-folklor lub modern arabski
    Przysługuje jeden bezpłatny egzamin poprawkowy w razie niepowodzenia zarówno dla cz. pisemnej jak i praktycznej.

Do czasu egzaminu nalezy równiez dostarczyc dziennik praktyk instruktorskich zaliczonych w wybanej szkole tańca (30 godz).

WAŻNE kurs będzie miał specjalizaję -taniec arabski!
    Zapraszamy. Pierwsza grupa dyplomowanych tancerek orientalnych już w Polsce jest!
    Dołącz do grona profesjonalistów!

niebawem pojawi sie tez strona www z wykazem dypolmowanych nauczycielek
    belly dance. Kazda absolwentka kursu znajdzie się w wykazie

zapraszam
    Djamila
    Ostatnio edytowane przez Djamila ; 29-09-2011 o 10:48 Powód: uzupełnienie
    Orient Addicts IBDF 2014-szczegóły
    www.djamila.pl

Trzecia edycja kursu instruktorskiego 2012/2013-szczegóły. wkrótce nowa!!!

Miasto
    Trójmiasto
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Teraz już w odpowiednim wątku mogę pisać znowu: jestem bardzo chętna
    Opcja z OA2 - suuuuuper
    WHAT YOU GIVE IS WHAT YOU GET.

Miasto
    Zamość
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

ja chyba też, ale ciekawi mnie co dokładnie będę miała napisane na legitymacji - instruktor tańca brzucha?

Miasto
    Trójmiasto
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Wydaje mi się, że "instruktor tańca sportowego".

Miasto
    Lublin / Rzeszów
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Czy wiadomo już kiedy zacznie się kurs i do kiedy mniej więcej potrwa?

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Tak wiadomo-kurs zaczyna się w czerwcu warsztatami z Soraią i Sumayą a kończą Orient Addicts 2

Oczywiście o ile będą chętni bo na razie zgłoszen nie mamy wcale (!?)
    Im więcej osób się zgłosi tym większe szanse na uruchomienie kursu
    www.djamila.pl

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Ja byłabym chętna,ale dopiero od września Wiadomo jak to jest kwestie finansowe oraz wakcje

Miasto
    Lublin / Rzeszów
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Też byłabym bardzo zainteresowana aczkolwiek mam podobny problem do Nailaa'i. Nie wiadomo jak to się wszystko ułoży, ale jak już coś zadecyduję, dam znać. Mam nadzieję, że uda się zorganizować ten kurs jeszcze niejednokrotnie w przyszłości

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

dziewczęta drogie-jesli jesteście zainteresowane i macie swoje preferencje terminów rozpoczęcia to odzywajcie się-najlepiej do mnie na info[at]djamila.pl
    jesli zechcecie zacząć od wrzesnia festiwalowym zestawem ok tylko musze wiedzieć wcześniej bo nie tylko ode mnie zależy termin. Muszę dostać po 1. pozwolenie na kurs a po 2. mam narzucone wymagania odgórnie i nie wszystko da się tak elastycznie dopasować, więc im wczesniej przyjda uwagi/zgłoszenia tym łatwiej będzie kurs zorganizować.
    Propozycja rozpoczecia kursu w czerwcu wynikła z tego,że byłoby Wam łatwiej go ukończyć-będąc w Lublinie tylko 4 razy w tym raz na festiwalu Orient Addicts, na który i tak się cześć z Was wybiera i który w całości kosztowałby Was tylko niewiele ponad 400zł (!!!!!) oraz drugi raz na super warsztatach z Soraią Zaied i Sumayą-zwłaszcza tą pierwszą grzech by było przepuścić....
    System wpłat byłby ratalny rozłozony na 4 raty do sierpnia
    Tym sposobem miałybyście ukończony kurs do września
    pomyślcie i dajcie znać
    www.djamila.pl

Siła Reputacji
    11

Domyślny

Ja jestem za jak najszybszym rozpoczęciem kursu.

Przy okazji, czy wybiera się ktoś z Krakowa lub okolic?

Miasto
    Trójmiasto
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Ja również jestem za tą opcją z OA2 i rozpoczęciem od czerwca. To jest świetna sprawa i bardzo ułatwiłaby mi zrobienie kursu. Do tej pory nie wysłałam oficjalnego zgłoszenia, bo jeszcze zbieram kasę na pierwszą ratę...

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

aktualnie mocno zastanwiam sie and kursem i musze rpzyznac, ze ja zdecydowanie wolalabym zaczac kurs we wrzesniu.

Za to bez wzgledu na wszystko czerwcowe warsztaty to dla mnie pozycja obowiazkowa

"The true art of oriental dancing is to visually hear the music" Hossam Ramzy

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Czy już się ustaliło, kiedy i od czego zaczyna się kurs? Od Sorai w czerwcu, czy dopiero we września? Bo w zasadzie to nie wiem, która z informacji w tym wątku jest aktualna.
    Od 18 września 2010 w niektórych kręgach znana jako "Siwa" [wym.: s-iła]

Dla niektórych
    - z niejasnych przyczyn - "Nizina" - miano nadane spontaniczne.

MNR/CM
    (czyt: Małgosia-Naima-Roksolanka /Czarna Mamba

"Taniec brzucha NIE narodził się w świątyni IZYDY." Roksolanka/Naima

Miasto
    Trójmiasto
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Myślę, że nie zapadła ostateczna decyzja, bo mało osób się tu udziela... I chyba niewiele jest chętnych na rozpoczęcie w czerwcu? Tak przynajmniej wnioskuję z postów na forum... To mnie w sumie bardzo dziwi, bo opcja jest extra. Ja mówiąc szczerze, ciągle o tym myślę i to bardzo intensywnie i kombinuję i mam nadzieję WIELKĄ, że uda się jak najszybciej (z OA2)!
    Djamilo, kiedy najpóźniej trzeba wysłać oficjalne zgłoszenie do Ciebie wraz z pierwszą ratą (na ewentualny czerwiec)...?
    Ostatnio edytowane przez Nailah ; 21-04-2011 o 09:16

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Gdyby zaczynal sie od wrzesnia, to moglabym to powaznie rozwazyc - ale niestety moje decyzje na nastepny rok sa zawieszone do konca czerwca, wiec tak czy inaczej nie zdecyduje sie od razu.
    W kazdym razie bede trzymac reke na pulsie

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Niestety ze zgłoszen a raczej jego braku nie uda się rozpocząc kursu w czerwcu.

Zatem próbujemy jeszcze we wrześniu festiwalem.
    Szczegółów jeszcze nie ma bo nie chcę angżowac instruktorów skoro nie wiadomo czy będzie dla kogo (

Tez dziwię się frekwencji bo opcja z festiwalem gdzie mozna w dodatku dokupic full pass za 400 zł wydawała sie atrakcyjna.

Ponowię swój apel-jesli sa osoby które jeszcze się nie zgłosiły a przymierzają się do kursu i maja jkaies preferencje terminowe-prosze o info. Inaczej nigdy nie ruszymy bo kazdy będzie czekał na zgłoszenia innych
    www.djamila.pl

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Ja jestem bardzo zainteresowana kursem, ale dopiero od września... w tej chwili jestem całkowicie bez kasy niestety

Miasto
    Trójmiasto
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Ale opcja od września też zawiera OA II? Bo to też by było super... I jak widać większej ilości osób to pasuje.

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    15

Domyślny Druga edycja od września

Druga edycja kursu rozpocznie się we wrześniu-od festiwalu Orient Addicts 2

Zakonczy się najpóźniej w marcu. Szczegóły warsztatowe są jeszcze uzgadniane

Dostałam info,że być może uda się by ten kurs miał specjalizację taniec orientalny!!

Jeszcze nad tym intensywnie pracujemy
    www.djamila.pl

Siła Reputacji
    11

Domyślny

uuuuuuu.... za taką specjalizację pojeżdżę do Lublina... na 70% mogę się zgłosić, na 100% będę wiedziała w czerwcu i dam Ci znać. Jeśli mogę trochę pogrymasić to bardzo bym chciała, by zjazdów było jak najmniej... może więcej godzin podczas jednego zjazdu, ale mniej...myślę, że Nailah też się przyłączy do mojej prośby (dalekooo)

Strona 1 z 11 1234 ... OstatniaOstatnia

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •