Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 36

Temat: [ODWOŁANE] Klasyczne warsztaty z Abir w Warszawie, 5.06.2011

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny [ODWOŁANE] Klasyczne warsztaty z Abir w Warszawie, 5.06.2011

Miło mi zaprosić na kolejne warsztaty z niesamowitą Abir, która niedawno zajęła 3 miejsce na podium w konkursie pro raqs sharki EuroRaqs jako jedyna Polka!!!

Tym razem Abir przygotuje dla Warszawianek coś wyjątkowo smakowitego...

Tematyka:
    3 h - Choreografia Golden Era w stylu Samii Gamal
    3 h - choreografia megeance konkursowe oraz omówienie jak przygotować się do konkursów

Kiedy: 5 czerwca 2011, godziny wkrótce

Gdzie: Swing Dance Cafe, ul.Rostworowskiego 32 (Bemowo)

Zapisy:
    Maile z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy przysyłać na firyal.bellydance@gmail.com

Cennik:
    Całość warsztatów - 150 zł płatne przelewem do 15 maja, po tym terminie 180 zł
    1 warsztat - 85 zł płatne przelewem do 15 maja, po tym terminie 100 zł

UWAGA! Dla uczestniczek CIS-u zniżka: 140 zł na całość i 70 zł za pojedynczy warsztat!!!

Dane do przelewu:
    Mbank 55 1140 2004 0000 3002 4819 5892
    Zuzanna Banaś
    ul.Skośna 7
    42-600 Tarnowskie Góry

UWAGA! Warsztaty odbędą się przy tylko przy minimalnej ilości uczestniczek.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów (w takim przypadku wszelkie wpłaty zostają zwrócone)

www.firyal.com.pl

Zapraszam serdecznie!

Ostatnio edytowane przez Firyal ; 05-05-2011 o 23:18

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

A nie mogłoby być jeszcze powrotu do Golden Ery ?:> Tak żeby poznać styl też innych gwiazd - Tahiya Carioca i Naima Akef . Tak dwie godzinki ekstra do Samii Gamal Było by super .

A czy warsztaty uda się jakoś skoordynować z warsztatami z Sharon Mesguich ?

Bardzo się cieszę na warsztat bo już pisałam w tej sprawie do Abirka Na Samii będę na pewno.
    "Nie rezygnuj z celu, tylko dlatego bo wymaga czasu. Czas i tak upłynie..."

"Tańca pod żadną postacią nie można wykluczyć z zakresu jakiegokolwiek szlachetnego kształcenia. Tańczyć nogami, ideami, słowami i – czyż trzeba jeszcze dodawać umiejętność tańca piórem".
    F. Nietsche

"I do not try to dance better than anyone else. I only try to dance better than myself." M. Baryshnikov

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Jeśli będzie więcej chętnych to możemy dołożyć,aczkolwiek nie wiem,czy 8 godzin na 1 dzień to nie za dużo Będę się starała połączyć jakoś elastycznie, ale to też będzie zależało od miejsca warsztatów i dostępności sali

UWAGA! Bardzo proszę o ponawianie maili, szwankuje mi skrzynka przez ostatnie parę dni!

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    15

Domyślny

Zawsze może być 2,5h Golden Ery i 3h Samii Gamal - jestem całkowicie otwarta i zrobię wszystko co chcecie!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Bu, nie ma mnie w Warszawie. Mam nadzieję upolować Lansera jeszcze przy jakiejś okazji - mogę polecić ją z całego serca jako instruktorkę!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Abir Zobacz wiadomość
    Zawsze może być 2,5h Golden Ery i 3h Samii Gamal - jestem całkowicie otwarta i zrobię wszystko co chcecie!
    Ja oczywiście także jestem elastyczna i nie upieram się, także w zależności,jak Wam będzie pasować

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Pewnie to poziom zaawansowany ja to jeszcze się nie łapię

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Poziom jest średniozaawansowany/zaawansowany Ale zawsze można iść na ambitniejsze warsztaty,także coś się z nich wyniesie

Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Bo chodzi o to, że ja się zastałam przez 2 lata i widzę to po zwykłych zajęciach regularnych... także wiele podstaw muszę sobie nadrobić :P zobaczymy jak się wyrobię do tego czerwca

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Coraz bliżej do warsztatów, miejsce już wiadome - warsztaty odbędą się w Swing Dance Cafe na Rostworowskiego 32 (Bemowo)! Godziny do Waszej dyspozycji, czy macie jakieś preferencje?

Chciałabym także nadmienić, że Abir w ostatni weekend zajęła 3 miejsce w konkursie na NovejOrient 2011 w kategorii solo klasyka professional!

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Ja mam pytanie do Abir - ta choreo w stylu Samii to nie jest to samo, co w zeszłym roku na warsztatach z Golden Ery w Chorzowie?

Bo wstępnie bym się pisała (Laseemo, na pewno nie będę nadążać, więc nie będziesz na szarym końcu ).

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

To ja odpowiem, bo już wiem - na tamtym warsztacie był kombinacje, a teraz będzie cała choreografia

Miasto
    warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

A i jest jakaś szansa na warsztat z kombinacjami innych gwiazd Golden Ery ? Wolałabym choreo w stylu Samii jako 2 warszat.

A jeśli teraz nie da tych kombinacji to można by w lipcu lub sierpniu jakiś warsztat z Abir zrobić z tym tematem i czymś jeszcze np. melaya leff + golden era kombinacje - mi by taki zestaw bardzo bardzo pasował
    Ostatnio edytowane przez kaisa ; 18-04-2011 o 14:56

"Tańca pod żadną postacią nie można wykluczyć z zakresu jakiegokolwiek szlachetnego kształcenia. Tańczyć nogami, ideami, słowami i – czyż trzeba jeszcze dodawać umiejętność tańca piórem".
    F. Nietsche

"I do not try to dance better than anyone else. I only try to dance better than myself." M. Baryshnikov

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Na razie w ogóle zgłoszeń jest mało - dopiero kiedy się wyklaruje ilość osó będziemy kombinować Ale chętnie zrobię także takie połączenie,jakie proponujesz))

Miasto
    Józefów
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Właściwie to już nie wiem, jaki jest program warsztatów, ale i tak mieszczą się w zasięgu moich oczekiwań. "Oczekiwań" nie mylić z możliwościami /tych brak/, jednak skoro Firyal zachęca, to jakoś to będzie, w najgorszym wypadku po prostu nie dam rady. Są jeszcze miejsca?

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Program jest taki, jak w pierwszym poście Propozycja kaisy chyba dotyczyła wakacji
    Ja wstępnie jestem chętna, ale raczej rezerwowo - nie wiem, jak to będzie z przyjazdem, zobaczę.

Miasto
    warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Chciałabym wyjaśnić moje rozważania na temat programu warsztatów. Propozycja z postu #13 tj. melaya leff i kombinacje innych gwiazd z golden ery to prośba na kolejne warsztaty z Abirkiem w okresie wakacyjnym. Natomiast propozycja w poście #1 jak najbardziej mi pasuje i odpowiadanna najbliższe warsztaty

F. Nietsche

Miasto
    Józefów
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

A, zmyliły mnie wcześniejsze rozważania nad dodaniem tematu Postaramy się pokombinować nad warsztatami wakacyjnymi

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

Przypominam o zbliżającym się terminie wpłat za warsztaty oraz zachęcam do zapisów!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •