Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 891011121314 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 201 do 220 z 413

Temat: Przepis na cudowne warsztaty

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

nadirko
    prosbe mam
    czy znasz wykonawcow piosenek, do których uczylas nas ukladow? jesli tak, to czy moglabys mi podac (na forum, na maila, jak wolisz...)

a wracajac do tematu spotkania, to maz nie moze jechac do krakowa
    wiec jeszcze nie wiem jak z moja obecnoscia na spotkaniu

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Suria Zobacz wiadomość
    Ja wczoraj widziałam rower Tribal....
    Tak sobie dumałam co też w odniesieniu do roweru moze oznaczać Tribal...i nagle mnie olśniło wobec czego MUSZĘ podzielić się z Wami tą ważną informacją natychmiast. Od trybów w rowerze...no bo jak inaczej ?!

Cytat Pierwotnie wysłane przez Quesse Zobacz wiadomość
    Beatko, ja też się piszę na występowanie, może złożymy grupę taneczną? Proponuję nazwę "Danse macabre" xD
    Cytat Pierwotnie wysłane przez Silvee Zobacz wiadomość
    Co do nazwy proponowałabym dodanie Objazdowa Orientalna Grupa Kameralna "Dance macabre" Zawsze to brzmi po trosze swojsko...
    A może by tak konkurs ogłosić ? Zastanawiałam sie czy ona, ta grupa rzeczywiście kameralna jest. Ja proponuję zatem: Objazdowa Trupa Orientalna "Dance Macabre"...jakoś trup-trupa bardziej mi pasuje do macabre. W skrócie brzmiało by to tak:OTO "Dance Macabre"
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 15-03-2008 o 20:48 Powód: prosiackowanie

I
    stota miłości polega na tym

że zakłada ona bezinteresowność
    samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Siła Reputacji
    12

Domyślny

hahaha no to mamy juz nazwę, ciekawe co będzie dalej

A co do emblematu : poprzedni był tymczasowy, znowu się zakamuflowałam, Izo:P

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

A co do emblematu : poprzedni był tymczasowy, znowu się zakamuflowałam, Izo:P
    No ja właśnie chciałam zauważyć; zmiennaś niewiasto, nadążyć nie można. Jak rzekł był poeta: "Kobieto Boski diable"...

Tak Moja Droga, a Ty zdekonspirowałaś mnie przypadkiem bowiem Iza P. to moje kolejne wcielenie od "P" jak Prosiaczek...że zacytuję za autorem "Kubusia Puchatka" (...)" to ja Prosiacek pomocy, pomocy" (powinno być jeszcze koślawo nabazgrane bo Prosiaczek nie umie pisać i oczywiście robi błędy). Prosiaczek to mój ulubiony bohater, z którym się właśnie utożsamiam w chwilach zagubienia czyli odwrotnie od chwil odrętwienia i zastygania w stanie błogości gdy utożsamiam się raczej z Misiem o Bardzo Małym Rozumku czyli tytułowym Kubisiem P. skądinąd tyle, że od "P" jak Puchatek i wtedy to myślę jego słowami...) "nie słyszę bo mam trochę puchu w uchu"
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 15-03-2008 o 20:45

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Anielskaharmonia Zobacz wiadomość
    No ja właśnie chciałam zauważyć; zmiennaś niewiasto, nadążyć nie można. Jak rzekł był poeta: "Kobieto Boski diable"...

Tak Moja Droga, a Ty zdekonspirowałaś mnie przypadkiem bowiem Iza P. to moje kolejne wcielenie od "P" jak Prosiaczek...
    hahaha normalnie intuicja chyba zostanę wróżką

Ty też całkiem dobrze trafiłaś z cytatem; wszak Djabliczka to moje inne wcielenie - z poprzedniego życia...

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Hihihihi ! Oj zapachniało siarką
    Diablico, ależ szalejesz na naszym forumie. Na twój ostatni post na temat imprezy w Orientmanii chciałam Ci odpisać: cZe ShyLfka poKlikaSH ? ... ale sie Admina boję (tutaj może nie zobaczy) hi No co ja zrobię jak we mnie też Diabołek siedzi przekorny taki a psotny, nieszkodliwy w sumie i integrować sie lubi bardzo (taki K.O.-wiec społeczny, trochę mniej niż ORMO-wiec ale też głupie)

A skoro już plotkujemy o Adminie to zauważyłyście, że przestał on pocieszać płaczące kobiety słowami Boba Marleya lecz mur warowny z linknów wypasionych dla mniej forumowo rozgarniętych (do których i ja się zaliczam) wybudował bo sam pewnie nie raz zapłakał nad ubóstwem informatycznym niektórych użytkowniczek forum (do których i ja niewątpliwie się zaliczam)
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 15-03-2008 o 21:39

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Siła Reputacji
    12

Domyślny

...może chłopinie już ledwie serce pika, a nerwy na postronku trzyma, jak popatrzy co tu wyrabiamy...

Ale przecież, chociaż powoli, to jednka robimy postępy (znaczy się ktoś te posty czyta)

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ty też całkiem dobrze trafiłaś z cytatem; wszak Djabliczka to moje inne wcielenie - z poprzedniego życia...
    Tak tak z Djabliczki i w tym życiu coś masz.
    Wysłałam Ci zdjęcia z anielskiego miejsca. Szkoda, ze tłumnie zgromadzeni widzowie nie zobaczyli Twoich anielskich skrzydeł.- brakiem notki do konferansjera przyczyniłam sie do tego- wybaczysz?

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

O ! Właśnie spostrzegłam, że naszej Inci na emblemacie rogi wyrosły...może lepiej pójdę spać obłożona czosnkiem

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

O ! Właśnie spostrzegłam, że naszej Inci na emblemacie rogi wyrosły...może lepiej pójdę spać obłożona czosnkiem
    Niech ja cię w poniedziałek dopadnę- to i czosnek nie pomoże.

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

No patrzajcie i mamy tu prawie jak w Maglu

Quesse, zapraszam Cię do opowiedzenia w wątku "Arabskie oczy" o umiejętnościach wizażowych Nadiry czyli hurtowo acz profesjonalnie wykonanym na 5-ciu czy większej ilości kursantek make-upie
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 15-03-2008 o 22:54

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Inci Zobacz wiadomość
    Tak tak z Djabliczki i w tym życiu coś masz.
    Wysłałam Ci zdjęcia z anielskiego miejsca. Szkoda, ze tłumnie zgromadzeni widzowie nie zobaczyli Twoich anielskich skrzydeł.- brakiem notki do konferansjera przyczyniłam sie do tego- wybaczysz?
    ...nie, bo nie mam czego... Konferansjer był jakiś zamotany...może to przez nas

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

a nam pokazecie te zdjecia???

oficjalnie, z bolem serca potwierdzam, ze nie bedzie mnie na spotkaniu w kwietniu w krakowie

nastepnym razem, please please please, spotkajmy sie we wrocku... <błaga na kolanach>

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Quesse, zapraszam Cię do opowiedzenia w wątku "Arabskie oczy" o umiejętnościach wizażowych Nadiry czyli hurtowo acz profesjonalnie wykonanym na 5-ciu czy większej ilości kursantek make-upie
    Może faktycznie coś o tym skrobnę to było coś!

Cytat Pierwotnie wysłane przez grashka Zobacz wiadomość

oficjalnie, z bolem serca potwierdzam, ze nie bedzie mnie na spotkaniu w kwietniu w krakowie

nastepnym razem, please please please, spotkajmy sie we wrocku... <błaga na kolanach>
    Szkoda...
    No, to do roboty - następne spotkanie organizujemy we Wrocku.

A może by tak konkurs ogłosić ? Zastanawiałam sie czy ona, ta grupa rzeczywiście kameralna jest. Ja proponuję zatem: Objazdowa Trupa Orientalna "Dance Macabre"...jakoś trup-trupa bardziej mi pasuje do macabre. W skrócie brzmiało by to tak:OTO "Dance Macabre"
    Mi się podoba xD To jest to!

Oj, tęskni mi się za Wami... Choć nauczyłam się z powrotem dobrze bawić na imprezach - a to już sukces, bo niedawno jeszcze żadna impreza po obozie nie smakowała... Ale ten weekend miałam intensywny
    Już niedługo się widzimy

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Mnie też się tęskini za Wami Towarzyszko Quesse... a wczoraj widziałam spódnicę w Twoim stylu i do tego zieloną...i miałam na nią ochotę...ale się opamiętałam i oparłam pokusie kopiowania czegoś co jest nie do podrobienia

A teraz poważnie bo czasami żartujemy... jak trafnie ujęła to jedna Magda co to się waha czy jechać z nami pod Wawel - codzienność wchłania nas. Rozmywają się w niej nasze wspomnienia i znów jest nam dobrze tak jak było przed obozem w Tomaszowie choć jeszcze tydzień temu zdawało się, że już nic i nigdy nie będzie takie samo

A Ty Magda masz jechać i tyle ! Niniejszym proszę tu Was dziewczyny o doping dla subtelnej Magdy, tej która opuściła nas po pierwszym stopniu i czuje się za mało z nami zintegrowana co jest jedynym powodem jej wątpliwości lecz jeśli ją ponamawiamy to pojedzie (tak zeznała przypiekana żywym ogniem). Toż my po to tam dziewczyno jedziemy by się integrować! Nieprawdaż dziołchy ?
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 18-03-2008 o 07:49

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Przekaż Magdzie, że jeśli się czuje z nami za mało zintegrowana, to najwyższy czas to nadrobić! A my ją przecież dobrze pamiętamy, mimo, że wyjechała wcześniej. Niej jedzie do Krakowa koniecznie!
    <dopinguje Magdę>

Siła Reputacji
    12

Domyślny

A teraz poważnie bo czasami żartujemy... jak trafnie ujęła to jedna Magda co to się waha czy jechać z nami pod Wawel - codzienność wchłania nas. Rozmywają się w niej nasze wspomnienia i znów jest nam dobrze tak jak było przed obozem w Tomaszowie choć jeszcze tydzień temu zdawało się, że już nic i nigdy nie będzie takie samo
    ..po obozie jestem juz innym człowiekiem, i tego cofnąć sie nie da...I nic nie jest takie, jak przedtem, bo to co było wcześniej dla mnie stało się nudne...Teraz oprócz roboty, istnieje tylko taniec...odbiło mi

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

A ja czuję, że moje poglądy o tym, co jest w tańcu najciekawsze i jak ja chciałabym tańczyć, bardzo się zmieniły. Wcześniej chciałam tańczyć głównie fuzje i uważałam, że można tańczyć jak się chce i do dowolnej muzyki - a teraz chcę pogłębiać swoją skromną wiedzę o gatunkach tańca orientalnego i nauczyć się stosować czyste style. A fuzje - dopiero na takiej bazie.

I tęsknię za atmosferą obozu... To było naprawdę niesamowite i niepowtarzalne.

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez grashka Zobacz wiadomość

nie wiem, czy je pokazywać, bo główną rolę gra statyw od mikrofonu, który skutecznie wybija sie na miejsce pierwsze( zdjęcia były robione z pewnej odległości jak mniemam), a poza tym nie wiem co reszta bandy, która jest na tych zdjęciach - a jak je wytnę, to w sumie nie ma czego odlądać, mnie już widziałyście

co do spotkania: to już wiem, że Inci też nie będzie (nawał obowiązków), więc będziecie ( tu alert do Grashki i Inci) musiały to jakoś odrobić. Wykaz prac ciężkich - jako pokutę, wymyślimy w Krakowie, czy Bóg wie gdzie tam będziemy.

Spotkanie we Wroławiu: czemu nie, tylko, żebym miała się gdzie przespać, i jak dojechać ( w sumie, z tej mojej wsi to jakis pociąg ponoś jest). Cała to dla mnie wyprawa, ale Wrocław podobno miasto warte zobaczenia...Konkludując: jam na propozycje wyjazdowe otwarta, byle mi urlopu w pracy udzielili, i finanse pozwolily

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ja na Wrocław też jestem bardzo otwarta ... na kazde spotkanie z Wami

No i teraz smutna - dla mnie - wiadomość .. III stopien obozu jest 6-12 lipca ... a ja juz na ten czas wykupiłam urlopową wycieczke wię nie będzie mnie z Wami - i juz zaczełam płakac i wyć

Miałam nadzieję że to będzie jakoś później No ale cóź ... takie życie
    ...تملي معك ...

Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 891011121314 ... OstatniaOstatnia

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •