Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 101718192021 OstatniaOstatnia
Wyniki 381 do 400 z 413

Temat: Przepis na cudowne warsztaty

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Mniam, mniam
    Bardzo apetyczna próbka, działa na wszystkie zmysły

Miasto
    Trójmiasto / Szczecin
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

My teraz z Emilka (amadzon) jestesmy na niesamowitych warsztatach, mam nadzieje, ze jak wroce to bede miala chwilke by opisac nasz 5 dniowy wyjazd pozdrawiam Was serdecznie buziaki :*
    Farida

"Aby osiągnąć sukces, musisz ciężko pracować, nigdy nie rezygnować, lecz przede wszystkim pielęgnować swą wspaniałą obsesję." Walt Disney

"Jeśli spojrzysz na 20 uczennic na zajęciach, zauważysz, że są między nimi różnice, każda tańczy inaczej. To dlatego, że każda jest inna. A taniec jest jak imię, określa cię. Nie próbuj być kimś innym, nie staraj się tańczyć jak ktoś inny
    "
    Ehab Atia

"Nie mam pieniędzy, ale przynajmniej mam pasję"

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Izunia .... cudne ja chętnie poczytam jeszcze

A co do spotkania - ja też mam nadzieję że się z Wami wszystkimi zobaczę znowu .... na obozie zimowym bardzo chętnie ale może uda się wcześniej.

buziaki
    ...تملي معك ...

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Farida Zobacz wiadomość
    My teraz z Emilka (amadzon) jestesmy na niesamowitych warsztatach, mam nadzieje, ze jak wroce to bede miala chwilke by opisac nasz 5 dniowy wyjazd pozdrawiam Was serdecznie buziaki :*
    Pewnie sie trajbalicie. Czy tak? No czekamy na opisy i zdjątka.

Nie macie pojęcia jak ja sie cieszę, że się znalazłam w tym RAJU
    Ja do spotkań pierwsza jestem - to wiadomo. A Madzia do hindusów się udała bo na miale nie odpowiada? Tęsknię za Wami dziewczyny.

I
    stota miłości polega na tym

że zakłada ona bezinteresowność
    samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Trójmiasto / Szczecin
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Anielskaharmonia Zobacz wiadomość
    Pewnie sie trajbalicie. Czy tak? No czekamy na opisy i zdjątka.
    I trajbalowałyśmy <trajbaliłyśmy?> się <ale słowo, harmonio >i brzuchowałyśmy 1:1
    To były najcudowniejsze warsztaty jakie kiedykolwiek mogły mi się przydarzyć
    <idzie spać, smutna, ze tak krótko trwało>
    Ostatnio edytowane przez Farida ; 01-07-2008 o 01:25
    Farida

"Aby osiągnąć sukces, musisz ciężko pracować, nigdy nie rezygnować, lecz przede wszystkim pielęgnować swą wspaniałą obsesję." Walt Disney

"Jeśli spojrzysz na 20 uczennic na zajęciach, zauważysz, że są między nimi różnice, każda tańczy inaczej. To dlatego, że każda jest inna. A taniec jest jak imię, określa cię. Nie próbuj być kimś innym, nie staraj się tańczyć jak ktoś inny
    "
    Ehab Atia

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ostatnimi czasy, gdy dopadł mnie ból istnienia powędrowałam w miejsce. Bazgroląc na starych wydrukach z bankomatu kilka grafomańskich tekstów, które tu bezwstydnie zacytuję, doszłam do iście egzystencjalnych wniosków.

Pizza jedzona samotnie smakuje smutniej wielokrotnie

(ballada o barze)

To tu uciekam
    Telefon nie dzwoni
    Bar zębem czasu nadgryziony
    Bezpiecznie tutaj i wesoło bywa
    Do domu?
    E tam, mam jeszcze pół piwa.

(coś o samotności)

azyl mój podziemny
    lek na splin najlepszy
    miejsce w kącie zaciszne
    słońce złote w oczy
    co przez szybę świeci
    i ukojenie w bursztynie zaklęte

(coś o marzeniach)

Mini Morris – wymarzona zabawka
    Lepsza bywała jedynie trawka
    Ta sama jazda
    Wyższych wymiarów rezystancja

(coś o rymach)

babo, tam do licha
    nie leć częstochową
    pranie w pralce czeka
    kot głodny
    …………………a jednak ktoś woła!

Upsss… wygląda to na zwierzenia alkoholiczki .
    Pocieszenie: A. Osiecka też tak miała J

P.S.
    Nabazgrałam jeszcze jeden pean miłosno-czestochowki ale nie nadaje się on do publicznego ujawnienia tym bardziej, że podmiot liryczny pozostaje dotąd nieodgadniony .
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 03-07-2008 o 13:31

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez admin Zobacz wiadomość
    Anielska jesteś Boska
    Trzeba by było Anielską przemianować na BoskąHarmonię

Bosko-Anielska, rozkręcaj się! Podoba się!

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Coś o samotności bardzo Mi się spodobało

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Hej dziewczyny, są wakacje- okres intensywnego warsztatowania. Mam taki epytanie do osób, które korzystają z ofert warsztatowych. Jak oceniacie przydatnosć uczestnictwa w warsztatcie? Pytam raczej od technicznej strony, bo możliwość poznania różnych metod nauczania oraz różnych osobowości scenicznych jest nie do przecenienia. Chodzi mi o to co faktycznie można zrobić w 4 godziny warsztatu i ile z tego zostaje do "wykorzystania".
    Czy jesli uda nam sie poznać kilka nowych figur, których na normalnych zajęciach nie będzie okazji poćwiczyć, to możemy liczyć że same nauczymy się wykonywać je poprawnie? Powiedzcie jakie sa wasze doświadczenia? Ile "rzeczy" można nauczyć się przez tak krótki okres czasu, ile z nich zostanie zapamiętanych, jakie umiejętnosci można nabyć..... opiszczie jakie nauki pozostały Wam po różnorodnych warsztatach.

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ja byłam tylko raz na warsztatach, które opisałam powyżej. Nauczyłam się niezmiernie dożo ...ale już o tym wszystkim pisałam przecież

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Z mojego niezwykle skromnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle: każdy nauczyciel ma właśną metodę i styl. Może pokazać nam nowe kroki, figury. Może zdarzyć się tak, że nie pokazuje Nam niczego czego byśmy nie znały.
    Jednak uważam, że na warsztaty warto chodzić. Poznamy nowych ludzi. Poprawimy te elementy tańca, które Nam nie za bardzo wychodziły.
    A co do nauki to wszystko zależy od naszej zdolności przyswajania wiedzy

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

No więc właśnie...poprawiamy elementy, które na nie wychodza. Ale mamy na to parę godzin....niektórych elementów uczymy się miesiącami, za każdym razem korygujac z instruktorem istniejące błędy. Stąd pytanie...ile naprawdę da się zrobić w te parę godzin. Czegoś nowego się uczymy, mając możliwosć ponownego spotkania danego instruktora dajmy na to za rok, co z tą wiedzą, któej nikt nam nie może skorygować w tym czasie, poćwiczyć z nami, wytłumaczyć raz jeszcze, powtórzyć po raz setny gdzi epowinny być ręce i jak ułożone powinny być stopy?

Oczywiście wyłączając z tego warsztaty np. tygodniowe, kiedy to niejako cały tydzień jest szansą na zdobycie wiedzy, powtarzania, dopytania, powtórzenia. A wszystko spowite jest odpowiednią atmosferą. Pytam o takie jednodniówki typu 4 godzinki i do domu
    Ostatnio edytowane przez Sakina ; 05-07-2008 o 20:49

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Ja się znam jedynie na tygodniówkach wiec nie pomogę
    A może warto było by założyć oddzielny wątek na temat krótkich warsztatów ? Bo ten akurat jest o takich długich... co to trwają już z pół roku chyba

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

No i co, podczepiamy tu następny temat, czyli kolejny obóz z cyklu Totalnie Cudownych Warsztatów z przepisu Rashy, ugotowanych przez Nadirę do spółki z Inci w kuchni u Antka? Anielska miała się pojawić, co się niestety nie stało, więc kto, ach, kto opisze barwnie dla potomności te nasze miauczenia, klapania saggatami i wywijania różnymi przedmiotami...?
    "Człowiek człowiekowi wilkiem,
    Wydawałoby się,
    Lecz niekiedy, lecz na chwilkę,
    Człowiek człowiekowi misiem!"

Kabaret "Potem"

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Sakina Zobacz wiadomość
    Hej dziewczyny, są wakacje- okres intensywnego warsztatowania. Mam taki epytanie do osób, które korzystają z ofert warsztatowych. Jak oceniacie przydatnosć uczestnictwa w warsztatcie? Pytam raczej od technicznej strony, bo możliwość poznania różnych metod nauczania oraz różnych osobowości scenicznych jest nie do przecenienia. Chodzi mi o to co faktycznie można zrobić w 4 godziny warsztatu i ile z tego zostaje do "wykorzystania".
    Czy jesli uda nam sie poznać kilka nowych figur, których na normalnych zajęciach nie będzie okazji poćwiczyć, to możemy liczyć że same nauczymy się wykonywać je poprawnie? Powiedzcie jakie sa wasze doświadczenia? Ile "rzeczy" można nauczyć się przez tak krótki okres czasu, ile z nich zostanie zapamiętanych, jakie umiejętnosci można nabyć..... opiszczie jakie nauki pozostały Wam po różnorodnych warsztatach.

Warto, warto i jeszcze raz warto!

Po pierwsze, nawet, jeśli każda adeptka tańca brzucha ma swoją ulubioną instruktorkę, na której się wzoruje, to przecież nie zamierza zostać jej kopią - u innych tancerek i instruktorek też może znaleźć coś, co pomoże jej wyrobić sobie własny styl. Uważam, że należy uczyć się u wielu osób - bo to inspiruje, poszerza horyzonty, można od każdego podpatrzeć jakiś fajny element czy kombinację, jakiś ozdobnik Nie warto zamykać się na inspiracje i ograniczać do naśladowania jednej instruktorki - dlatego warto czasem wpaść na warsztaty

Po drugie, na warsztatach można zapoznać się z czymś, co nie jest "przerabiane" na stałych zajęciach - jakiś inny rekwizyt, jakaś ciekawa fuzja, jakieś nowe podejście do tańca. Często tematem warsztatów są ciekawe zagadnienia, które nie znalazły się w programie stałych kursów.

Warsztaty to niekiedy taki kurs w pigułce - duża dawka informacji technicznych, intensywny taniec przez kilka godzin... Po jednodniowych warsztatach często czuję, że wyniosłam ogromnie wiele, że mam nagle masę nowych pomysłów na swój taniec, że przełamałam się w kwestii jakiegoś zagadnienia technicznego, że moja technika pewnych ruchów będzie lepsza i bardziej świadoma.
    Z warsztatów można wynieść nową choreografię lub kombinację albo poszerzyć słownik ruchów. Można też wynieść lepsze rozumienie muzyki i stylów tanecznych, inspirację i natchnienie. Nawet krótkie warsztaty mogą być bardzo pouczające. Nie łudźmy się, że zapamiętamy na zawsze wszystkie ruchy i choreografie z warsztatów - ja jednak sądzę, że z każdych dobrych warsztatów wynosi się sporo, to, co dla nas jest najciekawsze. Te ruchy i kombinacje, które spodobały mi się najbardziej, pamiętam jeszcze po wielu miesiącach i pewnie zapamiętam na długo le dotyczy to w moim wypadku tylko tego, co do mnie pasuje, co mi się najbardziej spodobało i najlepiej weszło w ciało. Jeśli na warsztatach nie czułam się dobrze w jakimś ruchu czy stylu, szybciej wietrzeje mi on z głowy Ale od czego są notatki.

I są jeszcze warsztaty z instruktorami wybitnymi. Z takimi, do których będziemy tęsknić przez długie miesiące po warsztatach. Z takimi, którzy sprawiają, że nawet w piątej godzinie warsztatów chce nam się tańczyć. Z takimi, dzięki którym na nowo zakochujemy się w tańcu, zdobywamy nową motywację i znów uświadamiamy sobie, że to jest to, co chcemy robić przez całe życie Każdy, kto ma za sobą choć jedne takie warsztaty, wie o czym mówię - a reszcie tego z całego serca życzę

Miasto
    Trójmiasto / Szczecin
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

Dobrze prawisz, Quesse Chyba nawet nic więcej nie dodam poza tym, ze naprawde WARTO uczyć się od różnych instruktorek

Cytat Pierwotnie wysłane przez Quesse Zobacz wiadomość
    I są jeszcze warsztaty z instruktorami wybitnymi. Z takimi, do których będziemy tęsknić przez długie miesiące po warsztatach. Z takimi, którzy sprawiają, że nawet w piątej godzinie warsztatów chce nam się tańczyć. Z takimi, dzięki którym na nowo zakochujemy się w tańcu, zdobywamy nową motywację i znów uświadamiamy sobie, że to jest to, co chcemy robić przez całe życie Każdy, kto ma za sobą choć jedne takie warsztaty, wie o czym mówię - a reszcie tego z całego serca życzę
    Ach <wzdycha>...Boska Samantha....
    Farida

"
    Ehab Atia

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

No patrzcie, i mnie olały.... A już przecież 2 cykle warsztatowe należałoby opisać... I kto to zrobi? Mają tak się rozpłynąć we mgle forumowego zapomnienia?
    "Człowiek człowiekowi wilkiem,
    Wydawałoby się,
    Lecz niekiedy, lecz na chwilkę,
    Człowiek człowiekowi misiem!"

Kabaret "Potem"

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Talking c.d.n.

Ja obiecuję opisać warsztaty na które wybieram w lutym jak zwykle do Tomaszowa (patrz. III stopień TUK w Tomaszowie Lubelskim w "Wieściach z orientalnych scen")

Hej dziewczyny z zeszłorocznej zimowej edycji (I i II stopień) czy wracacie myślami do tamtych chwil magicznych, bezcennych, wesołych, smutnych, pachnących kadzidłami i lakierem do paznokci?

Zima idzie a z nią wracają wszystkie wspomnienia tamtych chwil i tęsknica za serce chwyta...możne dlatego, że to moja najmniej ulubiona pora roku... i właśnie dlatego łyk orientu co rozgrzewa jak imbir, goździki i cynamon tak ważny jest

Czy któraś z Was wybiera się na obóz?.....Bo zima idzie a z nią wracają tamte wspomnienia i chce się więcej i więcej pracy z Nadirką, więcej wylanego potu, więcej tańca, nowych wzruszeń, roześmianych i pysznych chwil przy wspólnym stole, chwil na shisha party, chwil spędzonych na pogaduszkach, na pocieszaniu wątpiących, na malowaniu henną i zdobieniu paznokci, na słuchaniu muzyki co rozgrzewa jak imbir, goździki i cynamon w Antkowym grzańcu.

Jedźmy do Tomaszowa!
    To co, że potem ból rozstania pali jak dziki pieprz. Wszak stanowi on nieodłączną część tego cyklu zlotów zaczarowanych tańcem motyli

Bardzo liczę na to, że spotkamy się w dawnym składzie ...bo zima idzie a z nią wracają wszystkie tamte wspomnienia co rozgrzewają....... jak imbir, goździki i cynamon.

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

och, Harmonijko, chcialabym pojechac ale nie wiem jak z kasa i urlopem i planami mojego meza. na pewno przed 1.12 nie podejme zadnej decyzji...

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •