Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 1234512 ... OstatniaOstatnia
Wyniki 21 do 40 z 413

Temat: Przepis na cudowne warsztaty

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    13

Domyślny

Witam uczestniczki warsztatów! Czytam sobie i czytam jak się dobrze bawiłyście, i zastanawiam się, czy nie chciałybyście się pochwalić swoimi występami przed forumowicz(k)ami? Ja bym bardzo chętnie obejrzała taki występ chociażby na youtube... Bardzo ładnie proszę

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

Podczas pożegnań trzymałam się dzielnie, ale potem ryczałam pół niedzieli - no i oczywiście teraz jak to czytam... Więcej napiszę wieczorem, jak wrócę po zajęciach. Uwielbiam Was!

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

z tym youtubem to ja kategorycznie protestuje. nie chce upubliczniac swoich wystepow (przynajmniej jak na razie...) ale jesli inne dziewczyny maja ochote to niech sie pokazuja, czemu nie

chcialam kontynuowac moje sprawozdanie z wczoraj ale po przeczytaniu postu nadiry i wszystkich innych powyzej, odebralo mi mowe.
    i jak na razie brak mi ladniejszych slow, zeby opisac moje wrazenia...

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

O, rany, nawet nie umiem zacytować fragmentu wypowiedzi. Zamordujcie mnie ale inaczej nie porafię tylko tak po kozacku.

Nadira : Dziękuję Madzi, Kasi i Bożence za wzruszające przemówienie pożegnalne.
    Iza: a kim jest Kasia ? Czy kogoś pominęłam ...lub o kimś zapomniałam...

A teraz z wypowiedzi Suri skierowanej do Nadiry: I zazdroszcze Ci tego wcięcia w talii ogromnie!!!!

Ja też (jak my wszystkie zdaje się) zazdraszczam (co oznacza w języku normalsów zazdroszę bez zawiści lecz z podziwiem ...takie zazdro-zadziwienie-kompletnie- komplementujące :-))))))))))))))))))))
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 26-02-2008 o 12:30

I
    stota miłości polega na tym

że zakłada ona bezinteresowność
    samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

TAK SIĘ STARAM i nie cytuje tylko wkleja ale co tam, trudno:

Cytat Pierwotnie wysłane przez grashka Zobacz wiadomość
    z tym youtubem to ja kategorycznie protestuje. nie chce upubliczniac swoich wystepow (przynajmniej jak na razie...) ale jesli inne dziewczyny maja ochote to niech sie pokazuja, czemu nie
    Przyłączam się do protestu. Unikam fotografowania i filmowania się . A jeśli trzeba to się oflaguję i zorganizuję pikietę . Proszę o wyfiltrowanie mojego wizerunku z filmików. Mimo moich uników i stania z boku gdzieniegdzie się pojawiam niestety

Zachęcam jednak gorąco innych do pokazania się na Forum .
    Powrzucajcie proszę fotki z Waszych przepastnych zbiorów .

Madzia, Benka, Iwonka, Grażka, Suria i kto tam jeszcze posiadał sprzęt do sporządzania cyfrowych wizerunków jest proszony na klęczkach o powklejanie zdjątek i filmów. Póki co bardzo grzecznie proszę. W razie wyższej koniecznosci zastosuję przymus, tortury i kto wie co tam jeszcze .

Nasz Drogi Admin, którego publicznie niniejszym serdecznie pozdrawiam, twierdzi, że jest to możliwe i szalenie łatwe ale ja nawet boję się zapytać jak to zrobić bo po pierwsze nie posiadam zdjęć a po wtóre mogę nie zrozumieć o co chodzi... a to przeciez takie proste ...i będzie mi wstyd
    No i gdybym zaczęła tłumaczyć Wam wszystkim to czego nie kapuję to mogłoby to doprowadzić do unicestwienia Forum, albowiem po mych pokrętnych i nielogicznych zabiegach mogłoby ono zapaśc się po wsze czasy w czarnej dziurze wirtualnej odchłani i żadna sieć nie zdołałaby go wyłowić a przeciez nikt z nas nigdy, przenigdy nie życzyłby sobie takiego rozwoju wypadków .

No to bierzcie się Baby do roboty. Górolki nie gadać mi tam po kątach tylko na Forum Naszym Ulubionym, HEJ ! A fotków mi tu nawklejać ino (c)hyżo (na Janosika jakże się toto pisze ? :-) !!!

Agatka-TRIBALKA - czekamy, czekamy a Ty się spaźniasz Kobito. Weź to co reklamuje żona Małysza (tak w nawiązaniu do górolek:-), przestań buczeć i napisz do nas bo bardzo tu Ciebie brakuje .

Magda-blondynka - a Ty na co czekasz ???? chę ? Studia, studiami, tańce-ciągańce - tańcami. Zróbże dzieweczko przerwę od codzienności i odwiedzaj nas częściej w wonnych ogrodach orientalno-tanecznego forum

Bożenka i Magda z Lublina a dlaczego jeszcze nie zalogowane i gdzie przepadła Inci i Sylvestra vel Króliczek gdzie zaginęła ? Dajcie o sobie znać proszę
    Ostatnio edytowane przez Anielskaharmonia ; 26-02-2008 o 12:30

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Anielskaharmonia Zobacz wiadomość
    O, rany, nawet nie umiem zacytować fragmentu wypowiedzi. Zamordujcie mnie ale inaczej nie porafię tylko tak po kozacku.
    Polecam czytanie podpowiedzi - wątek Tips & Tricks na forum:
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php?t=55
    "Tip nr 2 - cytowanie"

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Zachęcam jednak gorąco innych do pokazania się na Forum . Powrzucajcie proszę fotki z Waszych przepastnych zbiorów . Madzia, Benka, Iwonka, Grażka, Suria i kto tam jeszcze posiadał sprzęt do sporządzania cyfrowych wizerunków jest proszony na klęczkach o powklejanie zdjątek i filmów. Póki co bardzo grzecznie proszę. W razie wyższej koniecznosci zastosuję przymus, tortury i kto wie co tam jeszcze .
    Filmy, które posiadywam są dalekie od doskonałości, bo gdy w końcu udało mi sie uruchomic nie tylko fonię ale tez wizję, to okazuje się że obraz jest ciemny i mało widać. Poza tym mam tylko dwa filmy jeden ze mną w roli głównej i jakimś czarnym woalem miotającym sie wokół, a drugi z iGrashką, która to juz wyraziła się niechetnie o publikowaniu wszem i wobec.

Filmy nagrywane przez męża Anety muszą przejść najpierw etap cenzury a najsampierw to w ogóle dotrzec do osób zainteresowanych najbardziej (wykonawczyń wygibasów różnych u Antka). Wtedy rozważę dopiero, czy odważę sie coś zamieścić bardziej publicznie. A lajkonikiem będąc w kwestii umieszczania - nie wiem czy istnieje inna mozliwość niż wrzucenie filmu najpierw na youtube a potem linka tutaj... czy da sie jakośc bezpośrednio (zaraz mi Admin podeśle linka do instrukcji...)

No i gdybym zaczęła tłumaczyć Wam wszystkim to czego nie kapuję to mogłoby to doprowadzić do unicestwienia Forum, albowiem po mych pokrętnych i nielogicznych zabiegach mogłoby ono zapaśc się po wsze czasy w czarnej dziurze wirtualnej odchłani i żadna sieć nie zdołałaby go wyłowić a przeciez nikt z nas nigdy, przenigdy nie życzyłby sobie takiego rozwoju wypadków . .
    Uśmiałam się serdecznie i radosnie - tekst powyższy kwalifikuje się do najśmieszniejszych na forum... dobre... Jak równiez pozostałe hasła naszej dowcipnej Harmonijki, ale nie będę wszystkiego tu wklejać, bo nie lubie długich cytatów...

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Suria Zobacz wiadomość
    mam tylko dwa filmy jeden ze mną w roli głównej i jakimś czarnym woalem miotającym sie wokół, a drugi z iGrashką.
    Suria tańczyłaś pięknie z czarnym woalem i bez. Jesteś fotogeniczna, myślę,że filmy będą też piękne.

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny moje ochy i achy

Dziewuszki moje kochane!
    Co do filmów, to tymi ze mną chętnie się pochwalę jak je dostanę. I zachęcam resztę – na żywo Wasz taniec był cudowny! A może wrzucimy np. ten filmik z Nadirą wnoszącą tort na głowie? Nadirko, co ty na to?
    O ile wiem, musimy wrzucić to najpierw na youtube – w galerii forumowej chyba można umieszczać tylko zdjęcia, nie filmy. Nawiasem mówiąc, przydałaby się taka opcja

Dziewczynki (no nie mogę się powstrzymać): Admin już podpowiedział, jak wklejać cytaty, to ja jeszcze podpowiem, żebyście zwróciły uwagę na tip nr. 8 (w tym samym linku) – dzięki temu unikniemy doublepostingu – czyli pisania dwóch postów pod rząd przez jedną osobę

Ostatnia uwaga: jeśli w wakacje odbędzie się kurs na następny stopień, to koniecznie musi trwać dłużej! Przynajmniej dwa tygodnie!! I zachęcam do przyjazdu też inne forumowiczki – bo było BOSKO!

Jak miło, że możemy być wciąż w kontakcie Moja skrzynka pełna Waszych maili, a tutaj jesteście niemal wszystkie

I do rzeczy.

Zacznę od wielkiego zaskoczenia.

Nie spodziewałam się, że zajazd „U Antka” będzie tak luksusowy, wygodny, z miłą obsługą, o saunie i wibratorze nie wspomnę xD

Nie spodziewałam się, że można nauczyć się tak wiele w tak krótkim okresie czasu – a umiem parokrotnie więcej, niż przed wyjazdem, a jeszcze więcej będę umiała jak wyćwiczę te ruchy i powtórzę je sobie.

Nie spodziewałam się, że Iwonka będzie aż tak fantastyczną organizatorką. To dzięki Tobie wszystko grało!

Nie spodziewałam się, że Nadira okaże się absolutnym ideałem instruktorki, a ona przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Teraz i my wszystkie mamy swoją Mistrzynię!

Nie spodziewałam się, że zbierze się taka doborowa, zgrana, zintegrowana, rozrywkowa, szalona, ciepła, miła, nieco pijana, mocno nieprzyzwoita, najsympatyczniejsza na świecie ekipa!!! To, co się tam stało, to dla mnie coś niezwykłego i nowego, coś, co zapamiętam na całe życie – jak to grupa kobiet całkiem odmiennych, nie znających się wcześniej, pochodzących z różnych zakątków Polski, w różnym wieku i o różnych charakterach (a nawet charakterkach) zgrała się tak doskonale i wytworzyła razem taką dawkę przyjaźni i ciepła. Pierwszy raz w życiu widziałam taką atmosferę na warsztatach. I mam nadzieję, że latem nastąpi ten drugi raz. Gdyby mi ktoś wcześniej powiedział, że właśnie tak będzie – nie mogłabym uwierzyć!

Czas na wielkie emocje.

Śmiałam się do łez przez cały czas.

Chichotałam jak wariatka podczas słynnych już dialogach przy stole i w pokoju nr. 15 (dialogi w większości nie nadają się do powtórzenia)

Czułam ciary i dreszcze gdy oglądałam Wasz taniec – dałyście z siebie wiele i każda odsłoniła kawałek swej duszy, a w efekcie powaliłyście publiczność na kolana – WSZYSTKIE!

Miotała mną zazdrość (ale taka życzliwa) na widok Waszych umiejętności – każda miała jakąś specjalność, każda była w czymś najlepsza, a wszystkie byłyście świetne!

Ogarniała mnie błogość po pasjonujących zajęciach, w saunie, na imprezach, z Wami – bo stworzyłyśmy sobie taki niepowtarzalny babski klimacik, atmosferę stuprocentowej kobiecości, wzajemnej akceptacji i podziwu.

Wpadałam w euforię, gdy tańczyłam – i mogłam dzielić euforię z Wami!

Czułam się bezpiecznie – bo w tym wyłącznie kobiecym towarzystwie każda mogła być sobą.

Kręciło mi się w głowie – od wielości wrażeń i zdarzeń – i bardziej dosłownie, od wielości trunków

Ogarnął mnie smutek – bo się skończyło...

Ciepło mi na sercu – gdy tylko zacznę wspominać

I na końcu przejdźmy do najważniejszego – podziękowań.

Dziękuję całej obsłudze zajazdu „U Antka” za to, że uprzyjemniali nam pobyt, jak tylko mogli, odgadywali nasze żywieniowe kaprysy i dogadzali nam

Dziękuję Karolinie i małej Magdzie oraz Kasi– za to, że choć były z nami tak krótko, przyczyniły się do przesympatycznej atmosfery i mogłyśmy obserwować, jak szybko się rozwijają i jak pięknie tańczą! Karolinie dodatkowo za to, że pokazała, jak zaliczenie egzaminu wyglądać powinno!

Dziękuję Izuni – za niezwykłą subtelność, wrażliwość, ciepło i emocjonalność, za stroje, które czyniły Cię ucieleśnieniem Orientu, za przecudny taniec na egzaminie – zwłaszcza przy zawoalowanym tańcu kobry szczęka opadła mi do podłogi! Pokazałaś nam, jak ważne w tańcu są emocje. I dziękuję za cudowne sprawozdanie!

Dziękuję Magdzie – za to, że świetnie się z Tobą mieszkało, za ten nie schodzący z buzi uśmiech, za najradośniejszy taniec i za to, że pod koniec przestałaś się odchudzać

Dziękuję Magdzie Hindusce – za piękny malunek henną, za to że dla nas zawsze tak pięknie wyglądała, za nieustający spokój ducha i uśmiech i za fantastyczną wspólna podróż (to kolejna historia nie nadająca się do opowiadania )

Dziękuję Beatce Gąsieniczce – za wspólna podróż, za przemiłe komplementy, za to, że pokazała jak się ujarzmia woal i robiła z nim cuda, za to, że oczarowała nas swoim tańcem, uśmiechem i figurą

Dziękuję Bożence – za to, że choć była z nami tak krótko, świetnie wpasowała się w atmosferę, zatańczyła uroczo, dowcipnie i bezpretensjonalnie, udowodniła, że ten taniec najlepiej pasuje do kobiet dojrzałych, świadomych swej kobiecości

Dziękuję Anecie – za piękny taniec ze skrzydłami i efektowne drum solo, za poczucie humoru i pogodę ducha – szkoda, że nie była z nami na co dzień.

Dziękuję Grashce – za to, że byłaś takim życzliwym i uśmiechniętym widzem, za to, że pokazałaś nam, ile daje piękna i dopracowana choreografia, za pogawędki przy stole, za poczucie humoru i za możliwość obejrzenia na żywo Twoich pięknych strojów.

Dziękuję Agnieszce – za porywający i powalający na kolana taniec z woalami, za przepiękne emocje w tańcu, za Twój spokój ducha, takt i subtelność, za to, że oglądając Cię w tańcu widziałyśmy, że odlatujesz ku czemuś wyższemu, bo taniec to przeżycie ducha, a nie tylko ciała.

Dziękuję Króliczkowi – za najdowcipniejszy, najzabawniejszy i najbardziej pomysłowy taniec z rekwizytem (mówię o koszu, choć następnego dnia pokazałaś też, co potrafisz z laską i filarem), za uroczy sposób mówienia, za emanującą od Ciebie wielką energię, która udzielała się też innym, za dowcipne pogawędki

Na końcu najważniejsze:

Dziękuję Iwonce – za niezmierny talent organizacyjny, za ogarnięcie tego chaotycznego zgromadzenia kobiecych emocji, za stałą dbałość o dobrą atmosferę, za to, że zapominając o sobie, stale się o nas troszczyłaś i miałaś siłę to wszystko udźwignąć, za to, że udzielały się nam niewyczerpane pokłady Twojej energii i radości. To dzięki Tobie to wszystko miało miejsce – jesteśmy Twoimi dłużniczkami!

Dziękuję najpiękniejszej w tańcu, naszej boskiej Mistrzyni – Magdzie Nadirze, która od pierwszej do ostatniej chwili warsztatów była zachwycająca. Nie potrafię wypowiedzieć, jak wiele Ci zawdzięczam – jak wiele Ci wszystkie zawdzięczamy. Byłaś instruktorką idealną, nie mogłabym wyobrazić sobie lepszej, w niesamowicie krótkim czasie przekazałaś na ogromnie dużo wiedzy, potrafiłaś wytłumaczyć tak, że nam wychodziło, miałaś cierpliwość by podejść do każdej z nas i jej podpowiedzieć i by odpowiadać na niekończące się pytania, a kiedy mówiłaś „to teraz zróbmy osiem schodków”, Twój zachęcający głos sprawiał, że nam się udawało i wszystkie robiłyśmy rzeczy, o których przedtem mogłyśmy tylko marzyć. Po prostu Twoje „spróbujcie” sprawiało, że wszystko się udawało Zawsze miałaś siłę, gdy my już ledwo mogłyśmy ustać na nogach, zawsze pięknie wyglądałaś i trzymałaś fason, zawsze wyglądałaś stuprocentowo orientalnie, dzięki czemu cały czas czułyśmy magię Orientu. Zawsze byłaś uśmiechnięta – a nawet roześmiana! Twój śmiech wabił nas z daleka i był niesamowicie zaraźliwy. Dziękuję Ci za to, ze przekazałaś nam nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także swoją radość i śmiech. Dziękuję Ci za to, że pokazałaś nam nie tylko technikę, lecz nauczyłaś nas także przekazywania emocji w tańcu – a wcześniej żadna instruktorka, którą widziałam, nie umiała tak tego nauczyć! To cudowna i najważniejsza w tańcu umiejętność, dużo ważniejsza od techniki czy widowiskowych ruchów – a zawdzięczamy ją tylko Tobie. Dziękuję za Twoje miłe słowa, za to, że byłaś tak subtelna, że gdy podczas zajęć czy egzaminów trzeba nam było powiedzieć parę drobnych uwag krytycznych, Twoja delikatność sprawiała, że żadnej nie sprawiło to przykrości. Dziękuję na zapierający dech w piersiach pokaz. Dziękuję za to, że nauczyłaś nas bardzo, bardzo wiele, o tańcu i nie tylko. To głównie dzięki Tobie atmosfera była tak orientalna, tak roztańczona, tak wesoła! Zasadniczo dziękuję, dziękuję, dziękuję!
    Mam nadzieję, że zobaczymy się w Krakowie

Siła Reputacji
    12

Domyślny

No to teraz i ja się poryczałam...Tyle ciepłych słów na tym forum i skrzynka mailowa pękająca od Waszych wiadomości ze wspomnieniami, podziękowaniami...Dziękuję Wam za wszystko!!Nigdy Was nie zapomnę i nigdy nie zapomnę tej przygody!!Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa. Nie wiem czy do wszystkich kochanych uczestniczek doszedł już mail o przedsięwzięciu naszych Góralek ? Dziewczyny chcą po świętach zorganizować wspólny weekend w Krakowie Myślą o jakimś wieloosobowym pokoju (bo i tak napewno spędzimy tą noc w jednym ) tylko jest jeden problem...jedna łazienka hihihi
    P.S. W moich podziękowaniach poobozowych zgubiłam jedną cudowną Istotkę-śliczną Martusię, która była z nami bardzo krótko ale zapisała się również w mojej pamięci.Martusiu jesteś śliczną, przesympatyczną dziewczyną i szkoda, że musiałaś nas opuścić ale może następnym razem...
    Tęsknię za Wami wszystkimi!!
    Ściskam i caluję-Nadira

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

No to się spotkamy! Szczegóły jeszcze sie dogada.
    Wy też nadal biegacie w chustkach? Dzisiaj kolega na studiach spytał "Przebrałaś się za Cygankę?"

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Nieeeee..... znowu mnie wywaliło i nie chce wkleić tego co płodziłam .....

Nie mam już siły pisać tego trzeci raz ....

Po krótce - UWIELBIAM WAS WSZYSTKIE MOJE KOCHANE GUPOLKI!!!!!!! Mam Was wszystkie w serduszku i dziękuję Wam wszystkim za tak cudowny czas ....

Buziaki
    Gąsienica Gupolka

Siła Reputacji
    12

Domyślny

gdzie przepadła Inci i Sylvestra vel Króliczek gdzie zaginęła ? Dajcie o sobie znać proszę
    Nigdzie nie przepadłam, tylko natłok obowiazków związanych z powrotem do pracy nie pozwala mi pojawiać sie tutaj o innej porze niż wieczorem, i to późnym.

W pierwszej kolejności chciałam sie przyłączyć do podziękowań, przede wszystkim Nadirze - za super warsztaty, a reszcie naszego "sabatu" za to, jakimi wspaniałymi kobietkami jesteście. Od każdej z Was można się było nauczyć czegoś innego. Każda tańczy inaczej, w swoim stylu, i nie stara się nikogo kopiować - to właśnie jest piękne. A pomimo tego potrafiłyśmy się jakoś zgrać we wspólnych pląsach Poza tym , super z Was imprezowiczki, wyluzowane, spontaniczne...naprawdę, ja odreagowałam wcześniejsze stresy. No i przecudne miejsce, w którym byłyśmy. Polecam każdej dziewczynie taki wypoczynek)

Co do publikowania filmów : z moim udziałem wolałabym nie...

Co do spotkania: jestem jak najbardziej ZA!!! Musze jedynie wiedzieć o tym na jakieś 1-2 tygodnie wcześniej (wiadomo: o planach ew. urlopu musi wiedzieć szef))
    Ostatnio edytowane przez Isar ; 26-02-2008 o 21:29

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    16

Domyślny

tja... znowu wlazlam, zeby cos dopisac... i znowu mnie zatkalo.
    a nawet zalzawily mi sie oczeta kiedy czytalam kolejne posty a place zdretwialy z wrazenia i ciezko stukaja w klawisze
    obiecuje jutro dodac jeszcze pare fotek, tylko musze powybierac co fajniejsze. mam nadzieje, ze nikt nie bedzie mial mi za zle, ze umieszczam jego twarzyczke w swojej galerii...
    chyba nikt (oprocz surii) nie ma mojego maila bo nie dostalam zadnego info o spotkaniu w krakowie. nie wiem tez czy sa juz fotki na 'hindusowym' serwerze. czy mozecie cos mi na ten temat napisac (maila tu nie podam, zeby mnie nie spamowalo za bardzo (sa programy, ktore skanuja siec wylapujac adesy@...)) wiec jak ktos nie chce oficjalnie to na prywatna wiadomosc przez forum... please please please

ehhh
    tydzien temu o tej porze szalalam z agniecha na parkiecie podczas gdy reszta zabawiala sie henna na lezaco...

stare dobre czasy....

Siła Reputacji
    12

Domyślny

zdjęcia już są właśnie je ściągam...

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Chciałam wsadzić kilka zdjęć ale z tego co się doczytałam muszę mieć 20 wysłanych tutaj postów .... więc jeszcze trochę

Siła Reputacji
    12

Domyślny

A takie zdjęcia

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Silvee Zobacz wiadomość
    zdjęcia już są właśnie je ściągam...
    Dziewczyny - nie dostałam linka do strony ze zdjęciami - podeslijcie PLEASE !!!!! O info o spotkaniu w Krakowie tez cisza... może mnie tam nie chcą, buuu

Cytat Pierwotnie wysłane przez grashka Zobacz wiadomość
    ehhh
    tydzien temu o tej porze szalalam z agniecha na parkiecie podczas gdy reszta zabawiala sie henna na lezaco...
    stare dobre czasy....
    iGrashko, taki sentymentalizm w Twoim wydaniu, jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem... Ale nie powiem, że nie rozumiem Chętnie śmigałabym nadal po tym parkiecie...
    Ostatnio edytowane przez Suria ; 27-02-2008 o 07:03

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny Tak Hurtem do Was wszystkich :-)

Przede wszystkim dzięki Agatko za piękne powarsztatowe refleksje oraz za bardzo miłe słowa. Łza kręciła się w oku a w gardle ściskało gdy czytałam. Wspaniale formułujesz myśli i opisujesz emocje...no i o wszystkich pamietałaś, nikogo nie pominęłaś (nie to co ja:-(. Fantastycznie to zrobiłaś. Dzięki .

Przepraszam Kasię i Martę za to, ze o nich nie wspomniałam. Wszystko przez to, ze tyle się wydarzyło w tak krótkim czasie a pisaniki swe rozpoczełam gdy jeszcze kręciło mi się w głowie od miesznaki euforii, smutku, zmęczenia, tęsknoty i pożegnalnych drinków. Krótki pobyt Kasi i Marty wydawał sie tak odlegly, choć od tamtego czasu minęło zaledwie kilka dni to były one tak szczelnie wypełnione, że w korowodzie nowych doznań, zdarzeń, emocji gdzies uciekł mi początek wydarzeń

Najzgrabniejsza i Najbardziej Różowa choć niby to Pomarańczowa Gąsienniczko jaką znam! Mam taki pomysł byś przesłała te fotki 3-balowej (czytaj;TriBalowej :-)) Agatce. Ona ma tyle wiadomości, że może już chyba wsztystko na naszym ulubionym Forum ... a już na pewno może umieścić zdjęcia i z pewnością potrafi to zrobić.
    Co do słów, które stąd uciekają. Może spróbuj pisać w jakims edytorze tekstów i wklejać.

iGrashko - ja wykasowałam wiadomośc Madzi przed przeczytaniem nie wiedzac, że to od niej (ale przeciez uprzedzałam, ze to komputer robi ze mna co chce a nie odwrotnie :-). Nie mam więc linka na hindusowo. Prosiłąm o replay ale jeszcze nie otrzymałam.
    O spotkaniu w Kraku na razie wiem tyle ile napisała Nadira. Moja propozycja to jeden wspólny pokój i kilka łazienek .. i koniecznie musimy wybrać się do orientalnego klubu w Krakowie

Cos jeszce miałam napisac...ale zpomniałam. Jak mi sie przypomni to uzupełnię hej !

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Suria: nie krygować tu mi się (czyli misie) ... na co nasz kolega Hindus mówi - Co kota nie ma to misie szaleją co w języku białasów znaczy tyle co: Kota nie ma myszy harcują ... ale to tak na marginesie
    A...no bo krygowanie dotyczy Twojej fotogeniczności. Komisyjnie stwierdzono, ze takową posiadasz i proszę nie zaprzeczać bo i tak nikt nie uwierzy

A fotki wyrwiemy. Nie martw się .

Acha... ponieważ posiadasz mój adres e-mailowy a ja Twojego nie, proszę wyślij cokolwiek do mnie plus adres Grażki a ja je roześlę dlalej.

I

samą bezinteresowność
    i tylko bezinteresowność

Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 1234512 ... OstatniaOstatnia

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •