Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Duet Jasirah i Shadija dzis w Mam Talent PӣFINAY - sobota, godz.20.00, TVN, 12 listopada 2011 - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniaOstatnia
Wyniki 41 do 60 z 101

Temat: Duet Jasirah i Shadija dzis w Mam Talent PӣFINAY - sobota, godz.20.00, TVN, 12 listopada 2011

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Qiramida - masz racj, tyle e to naprawd nie jest program, w ktrym chodzi o talent. A przynajmniej nie na pierwszym miejscu. Tu chodzi o show telewizyjne. Co nie znaczy, e osoby tam wystpujce to beztalencia. Owszem, wiele z nich prezentuje rewelacyjny poziom (tak jak nasze dziewczyny), jednak nawet utalentowana osoba jest filtrowana przez pytanie: czy da si z niej zrobi widowisko dla mas?
    I tego w tym programie nie zmienimy, poniewa taka jest jego formua.

Trzymajmy kciuki, eby dziewczyny przeszy teraz odsiew "stolikowy" i trafiy do pfinaw. Licz, e wtedy zobaczymy wicej taca i e tancerki lub menederka bd miay okazj wtrci swoje 3 grosze do realizacji. Zobaczymy. Ale na pokazywanie tego taca 100% tak jak my oczekujemy to bym nie liczya. To jest przede wszystkim show telewizyjne. Jak dobrze pjdzie to realizatorzy zauwa, e taniec brzucha moe si podoba jako cao, a nie same zblienia na biodra. Tyle, e kamera i tak bdzie troch fruwa-bo program ma przecie by "dynamiczny" Taka jest rzeczywisto telewizyjna.

Doczy
    23-01-2011
    Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Wiadomoci
    653
    Sia Reputacji
    9

Domylny

No dzisiaj ogldaam wreszcie Super dziewczyny

Nadira rwnie daa czadu i nie daa si zbi z tropu :P

Doczy
    04-05-2010
    Miasto
    Drzenin- Gyfino-Szczecin
    Wiadomoci
    221
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Nika Zobacz wiadomo
    Ishaniro, to podobno moe by kwestia przegldarki i zainstalowanych programw mulitmedialnych. Prbuj do skutku. Dziewczyny mona obejrze co najmniej z dwch miejsc na tej stronie.
    U mnie na FF i Vicie chodz tylko pojedyncze nagrania kolejnych wystpujcych, a cao nie chce si odtworzy.
    Blancari, Nika, dziki za podpowiedzi i wskazwki, mj Firefox to wredny Lis jest i mimo zainstalowania blokady reklam, to i tak mi dziad nie da obejrze na stronie programu wystpu - gupia reklama farby, gahhhhh! Ale oczywicie, e do skutku szukaam w wujku google i znalazam tadaaam: http://www.milanos.pl/vid-49101-Mam-...-Tanczacy.html, adnych reklam, czyste video Tak wic ogldam i zrobi edit co do moich wrae po wystpie dziewczyn!

EDIT: Dziewczyny, wow, wiedziaam, e tak bdzie! Pieknie, z klas, tak jak to by powinno! Podpisuj si pod sowami Agnieszki Chyliskiej i Magosi Foremniak! Oto nadejszla wiekopomna chwia na taniec brzucha taki jak trzeba! Podobao mi si akurat podoenie po wystpie piosenki Beyonce- Who run the world (girls) i dokadnie takie to mamy pikne i utalentowane dziewczyny, ktre podbij wiat w MT enada z panem montayst, ktry krci brzuchem i si umiaam z piosenki z Bollywood z "K3G", tu si pokaza stereotyp, ale koniec kocw, mamy Was Jasirah i Shadijo w MT i trzymam kciuki, pokacie im TB na poziomie, Niech si ludzi ucz, ta masa ciemna!
    Ostatnio edytowane przez Ishanira ; 04-09-2011 o 22:55
    "W ziarnku piasku ujrze wiat cay
    Cae niebo - w kwiatku koniczyny,
    Nieskoczono zmieci w doni maej
    Wieczno pozna w cigu godziny." - William Blake

Doczy
    23-01-2011
    Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Wiadomoci
    653
    Sia Reputacji
    9

Domylny

No wanie te zauwayam, e pucili w tle Bollywood :P dla nich orient to jeden worek :P

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Brzuchem krci techniczny od dwiku Montaysta robot mia dopiero pniej - ale niewane.

Co do nietrafionych melodyjek to tam si jeszcze "Skrzypek na dachu" we fragmencie pojawi. Ale naprawd - spjrzcie na inne wystpy - tam te podkad muzyczny czasem jest z innej bajki. W ogle tam nie chodzi o to, eby podkad pasowa kontekstem, tylko eby wywoywa odpowiednie skojarzenia - rwnie dobrze mogo si pojawi "Wyginam miao ciao", ale to ju babcie na szczcie obstawiy.

Wiecie, eby nie wyszo, e mi si to podoba. Nie podoba, ale formua programu jest znana od 3 edycji i wiadomo, o co w tym programie chodzi. Jest robiony na licencji, ma okrelone zasady: scenografii, zachowania jury, krcenia odcinkw, montowania. Wszystko aby manipulowa emocjami przecitnego widza, aby go przycign przed ekran. I musi si sprzeda. Wic jad wg schematu. Taniec brzucha nie jest tu wcale bardziej poszkodowany ni inne sztuki "ruchowe"- trzeba to uczciwie stwierdzi.

O wiele wiksz szkod robiy startujce dotd niedouczone tancereczki - wtedy nawet kiepskie pokazywanie nie ukryo- jak to okrelia Chyliska - kiczu ocierajcego si o wulgarno. Teraz pojawiy si znakomicie przygotowane dziewczyny, z akuratn choreografi, piknymi strojami i w dodatku same szalenie apetyczne i sympatyczne. To po prostu wreszcie piknie wygldao w telewizji mimo mankamentw montau.

Miejmy nadziej, e w pfinaach bdzie wicej taca pokazanego. I nunczaku - bo te zrobili "teledysk", a pokaz by fajny.

Doczy
    23-01-2011
    Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Wiadomoci
    653
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Jako kilkuletnia adeptka sztuk walki powiem, e to cae nunczaku to by miech na sali, a dziewczyna nie umie porzdnie podstawowego ciosu do przodu tylko bezwadnie macha apami :P

Te tricki z nunczaku wygldaj na trudne, ale w sumie takie nie s. Solidne 2-3 miesice wicze.

Jedyne co zasugiwao na uwag to przerzuty do tyu tego faceta (chyba do tyu?) i zachowane mniej wicej synchrony :P

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

No widzisz- jak niewiele trzeba, eby si co spodobao laikowi (bo ja si na sztukach walki nie znam) - nawet jeli to jest proste i pocite w montau na kawaki.

W pfinaach doo im ogie albo inne wodotryski i bdzie show jak si patrzy. I moe dziki temu kilka osb zainteresuje si nunczaku, pjdzie na jakie zajcia i tam dowie wicej.
    Ostatnio edytowane przez Blancari ; 05-09-2011 o 00:11

Doczy
    06-01-2008
    Miasto
    Lublin
    Wiadomoci
    1 624
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Blancari Zobacz wiadomo

W pfinaach doo im ogie albo inne wodotryski i bdzie show jak si patrzy. I moe dziki temu kilka osb zainteresuje si nunczaku, pjdzie na jakie zajcia i tam dowie wicej.
    wietnie to uja! I to chyba najbardziej chwalebny cel takich programw.

A tak w ogle to zdaje mi si, e tam raczej rzadko zgaszaj si prawdziwi profesjonalici w danej dziedzinie. Tacy chyba maj co robi - koncertuj, wystpuj, ucz itp. Chyba, e kto chce swoj dziedzin pokaza szerszej publice i rozpropagowa, jak np. Aa Kusznir na Ukrainie. Ale komu przeszkadza, e np. dziecko nie piewa tak do koca poprawnie, jeli jest sodkie i robi mie wraenie?
    "Czowiek czowiekowi wilkiem,
    Wydawaoby si,
    Lecz niekiedy, lecz na chwilk,
    Czowiek czowiekowi misiem!"

Kabaret "Potem"

Doczy
    20-02-2010
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    191
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Blancari Zobacz wiadomo
    Teraz pojawiy si znakomicie przygotowane dziewczyny, z akuratn choreografi, piknymi strojami i w dodatku same szalenie apetyczne i sympatyczne. To po prostu wreszcie piknie wygldao w telewizji mimo mankamentw montau.
    O to, to, to jest wypowied w dych (lub w dech)
    - Niech Rytm bdzie z Tob!
    - I z brzuchem Twoim!

Najblizsze warsztaty:
    Warszawa, 12 maja
    Krakw, 18 maja
    Gdynia, 25 maja
    Olsztyn, 26 maja

Doczy
    29-06-2008
    Miasto
    Trjmiasto
    Wiadomoci
    1 260
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Osoby z pracy, ktore wiedza, ze tancze, dzis od samego wejscia pytaly mnie czy widzialam MT!
    Oby coraz wiecej ludzi mialo poprawne zdanie o naszym tacu Dobrze, ze cos sie dzieje w tej kwestii.
    WHAT YOU GIVE IS WHAT YOU GET.

Doczy
    04-05-2010
    Miasto
    Drzenin- Gyfino-Szczecin
    Wiadomoci
    221
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Montaysta, czy dwikowiec, pal go licho hehehe I tak, to prawda, taki ma by show, pokazowy, z efektami, ma by przynt na widza i go w ten sposb przycign. Oraz tak wasnie byo, trafiy Nam (Im si) wietnie przygotowane dziewczynyi chwaa im za to. Teraz trzeba czeka na dalsze wystpy.
    "W ziarnku piasku ujrze wiat cay
    Cae niebo - w kwiatku koniczyny,
    Nieskoczono zmieci w doni maej
    Wieczno pozna w cigu godziny." - William Blake

Doczy
    24-02-2008
    Wiadomoci
    58
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Dziekujemy za tak mile komentarze i Wasze opinıe na temat wystepu moich cudownych dziewczynek i zupelnie przez przypadek mojej skromnej osoby ;p Chyba jestem jedyna osoba ktora jeszcze nıe ogladala programu bo jestem na wakacjach Generalnie samo nagranıe trwalo dlugo,naszych wyczynow bylo wiecej ale nıestety w TV pokazuja tylko urywkı...ale zapraszamy do0 ogladanıa polfınalu juz nıebawem )) Pozdawıam cıelputko z goracej Turcji i jeszcze raz dzıekujemy za mile slowa ))

Doczy
    13-10-2010
    Wiadomoci
    23
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Bardzo mi si podoba wystp dziewczyn i mam nadziej, e bd dalej i jak burza!
    tu link do ich wystpu http://www.milanos.pl/vid-49101-Mam-...-Tanczacy.html

Doczy
    06-11-2008
    Miasto
    Czelad,Katowice, Sosnowiec
    Wiadomoci
    1 612
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Cytat Pierwotnie wysane przez Nadira Zobacz wiadomo
    zapraszamy do0 ogladanıa polfınalu juz nıebawem ))

To super

Ostatnio edytowane przez safona ; 05-09-2011 o 13:21

Doczy
    15-03-2010
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    101
    Sia Reputacji
    10

Domylny

Serdecznie gratuluj dziewczyny !!!

Trzymam mocno kciuki za nastpne wystpy w MT.

Doczy
    05-09-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 584
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Ogldnam - wszystko z klas i elegancko.
    Bardzo si ciesz, e tak dobrze dziewczyny wypady i serdecznie gratuluj!
    Trzymam kciuki za pfina.
    Od 18 wrzenia 2010 w niektrych krgach znana jako "Siwa" [wym.: s-ia]

Dla niektrych
    - z niejasnych przyczyn - "Nizina" - miano nadane spontaniczne.

MNR/CM
    (czyt: Magosia-Naima-Roksolanka /Czarna Mamba

"Taniec brzucha NIE narodzi si w wityni IZYDY." Roksolanka/Naima

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 165
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Dziewczyny zataczyy wspaniale, z gracj, elegancko, piknie si przy tym umiechajc. To jest ich pasja i ju! Operator, osoby z jury nie s we wszystkim ekspertami, ale czy musz? Nikt nie jest (mam nadziej) i nie musi. Uwaam, e te znone komentarze, ktre pady z ust jury na temat tego taca pady po czci po prostu z rozsdku. eby nie byo tak samo jak wczeniej. Ja tam si ciesz, e poznaam troszk te klimaty i taniec orientalny, inni niech ciesz si ze swoich spraw...
    Poczuj taniec, a poznasz rado...

Doczy
    15-12-2008
    Miasto
    Krakowie
    Wiadomoci
    807
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Super dziewczyny gratuluje! Slicznie wygladalyscie i wystep z klasa. No i widze ze Madzia zrobila furore w jury jako Pani trener
    If you have to walk on thin ice you might as well dance

almass-taniec@tlen.pl

Doczy
    08-08-2011
    Miasto
    Rzeszw
    Wiadomoci
    84
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Wiem, e mam wietny refleks, ale dopiero dzisiaj koleanka wspomniaa o wystpie Tancerek Belly Dance w Mam Talent. Nie ogldajca telewizji, wic nie majca o tym wczeniej pojcia dorwaam si do internetu i naprawd mi si podobao Dziewczyny byycie super, ogldajc Wasz wystp coraz bardziej mam ochot wiczy si w tym cudownym tacu!

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    lsk
    Wiadomoci
    359
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Gratulacje i powodzenia w nastpnym etapie!
    Pikna reklama prawdziwego taca brzucha :-)

Tagi tematu

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •