Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Nowe propozycje - Strona 13
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 310111213
Wyniki 241 do 246 z 246

Temat: Nowe propozycje

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Mi brakuje funkcji powiadamiania o nowych postach w trakcie pisania posta. Na niektórych forach tak jest, że jak odpowiada się w wątku i w trakcie pisania pojawia się w wątku nowy post napisany przez inną osobę, to w momencie kliknięcia "wyślij odpowiedź" forum informuje, że został dodany nowy post (i on się wyświetla) i czy w związku z tym nie chce się modyfikować jeszcze swojej odpowiedzi - uważam, że to wygodne i jest większy porządek w odpowiedziach, a czasem zapobiega dublowaniu postów (lub ich edycji).
    wcześniej - owcabowca

"I do not try to dance better than anyone else. I only try to dance better than myself." Mikhail Baryshnikov

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Domyślny

Skrypt naszego forum niestety nie ma takich możliwości i osobiście nigdy nie widziałem takiego rozwiązania.

Można to jednak łatwo obejść. Otwórz sobie drugą kartę w przeglądarce z danym wątkiem i zanim wyślesz swoją wiadomość to odśwież wątek w drugiej karcie. Jeżeli w międzyczasie ktoś opublikował inną wiadomość to zobaczysz ją w tej drugiej karcie.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Hessa Zobacz wiadomość
    Mi brakuje funkcji powiadamiania o nowych postach w trakcie pisania posta. Na niektórych forach tak jest, że jak odpowiada się w wątku i w trakcie pisania pojawia się w wątku nowy post napisany przez inną osobę, to w momencie kliknięcia "wyślij odpowiedź" forum informuje, że został dodany nowy post (i on się wyświetla) i czy w związku z tym nie chce się modyfikować jeszcze swojej odpowiedzi - uważam, że to wygodne i jest większy porządek w odpowiedziach, a czasem zapobiega dublowaniu postów (lub ich edycji).
    to byłaby fajna opcja. Mogę podać przykład forum na którym tak jest

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Labibah Zobacz wiadomość
    to byłaby fajna opcja. Mogę podać przykład forum na którym tak jest
    Niestety, to - jak napisał Admin wyżej - zależy od możliwości danego forum. Nasze na razie nie ma takiej opcji. Najwyraźniej producent nie przewidział takiej potrzeby. Trochę szkoda, ale da się przeżyć

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Oczywiście , że da się przeżyć nie znam się na tym i nie zrozumiałam, że to zależy od danego forum

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    17

Domyślny

A dokładniej zależy to od skryptu forum, czyli tego, jak jest forum napisane.
    Forum jest napisane w języku programowania (np. php i sql) - takie tysiące wierszy różnych poleceń, które wszystko opisują (łącznie np. z tym, gdzie będzie umieszczona dana ramka) i decydują o działaniu forum. Można korzystać z gotowych skryptów, dostępnych w Internecie i takim gotowym skryptem jest nasze forum, a także fora rodzaju tego, o którym napisałaś (znam takie fora). Każdy skrypt ma swój panel administracyjny, gdzie można wprowadzać różne zmiany, acz w pewnym ograniczonym zakresie. Większe zmiany wymagają wgryzienia się w sam kod języka, a to czasem wymaga dobrego programisty (wiadomo, nie każdy musi być programistą). No i ryzykuje się tym, że przez drobny błąd nagle całe forum może się wysypać i przestać działać. Grzebanie w kodzie to już prawie operacja na żywym organizmie
    To tak w wielkim skrócie
    Ostatnio edytowane przez Niśka ; 09-06-2011 o 08:17
    live free or die!

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 310111213

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •