Wyniki 1 do 20 z 20

Temat: Wrocław - warsztaty z Samirą w Akademii Ruchu 24 marca 2012

Siła Reputacji
    10

Domyślny Wrocław - warsztaty z Samirą w Akademii Ruchu 24 marca 2012

Zapraszamy serdecznie na pierwsze po "urlopie macierzyńskim" warsztaty z Samirą.

"Izolacje w tańcu orientalnym"

Dzięki tym warsztatom poznasz możliwości swojego ciała oraz pogłębisz świadomość ruchu. Jak sprawnie wyizolować każdą część ciała w tańcu? Umiejętność przydatna nie tylko przy drum solo i Break Dance ale także w orientalnym tańcu klasycznym, jak i każdej innej technice tańca! Zapraszamy na zajęcia nie tylko osoby tańczące taniec brzucha, ale też inne techniki, w celu pogłębienia swojej wiedzy o ruchu i własnym ciele.

miejsce: Wrocław - Akademia Ruchu http://www.akademiaruchu.com.pl/
    zapisy: http://www.akademiaruchu.com.pl/pol/...CU-ORIENTALNYM
    data: 24.03.2012.
    godzina rozpoczęcia: 11:00
    czas trwania: 3 godziny
    cena: 80,00zł

www.samira.art.pl
    Ostatnio edytowane przez Paweł Czekaj ; 22-03-2012 o 13:36

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

A jaki przewidujecie Państwo poziom warsztatów? Początkujący, średniozaawansowany?

Wielka Wyprzedaż Różności

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5857-D-Wielka-Wyprzeda%BF-r%F3%BFno%B6ci-belly-dance-i-nie-tylko-%29?p=171285#post171285

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Warsztaty tak na prawdę przewidziane są dla tancerek/tancerzy na każdym poziomie zaawansowania i to nie tylko belly dance. Izolacja w tańcu jest bardzo ważnym elementem na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy przekonani, że osoby początkujące odkryją możliwości swojego ciała, średniozaawansowane rozwiną swoje umiejętności a zaawansowane będą miały okazję do treningu i świeżego spojrzenia na to zagadnienie. Program warsztatów będzie się składał z ćwiczeń od prostych do skomplikowanych więc każdy uczestnik, bez względu na poziom, dostanie również narzędzia do samodzielnego ćwiczenia.

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Do kiedy są zapisy? Jestem zainteresowana, ale mam maleństwo(3tyg.) i jestem od niego troszkę uzależniona... Czy jest szansa zapisania się na kilka dni przed samymi warsztatami?
    Warsztaty www.warsztaty-taneczne.eu

16-17.11.2013 - Jasirah

Pytania i zgłoszenia na e mail: marta@renn.pl
    Nie na Priv

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Kaczuszka23 Zobacz wiadomość
    Do kiedy są zapisy? Jestem zainteresowana, ale mam maleństwo(3tyg.) i jestem od niego troszkę uzależniona...
    Zapisy są od już, wejdź na drugi link ale trzeba zapłacić w ciągu dwóch dni od zapisania się i to w recepcji szkoły... Jak dla mnie to mało wygodna forma... Szkoda że nie można zrobić przelewu...

http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5857-D-Wielka-Wyprzeda%BF-r%F3%BFno%B6ci-belly-dance-i-nie-tylko-%29?p=171285#post171285

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

o jak milo ze Samira wraca! ja poczekam na mimo wszystko bardziej belly dancowe tematy, ale ciesze sie, ze Samira ponownie sie uaktywnia u nas czekam na kolejne warsztaty
    www.al-mara.pl

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

miniM od kiedy są to ja wiem, ale nie wiem do kiedy I faktycznie szkoda, że trzeba zapłacić osobiście... To utrudnienie :/
    Warsztaty www.warsztaty-taneczne.eu

16-17.11.2013 - Jasirah

Pytania i zgłoszenia na e mail: marta@renn.pl
    Nie na Priv

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Jak chodzi o termin zapisów, to sądzę, że będzie można to zrobić również w ostatniej chwili. O utrudnieniu z płatnością w kasie porozmawiam z Akademią Ruchu i być może uda się uruchomić też wpłaty przelewem.
    Temat może nie wygląda na stricte belly dance-owy ale jak najbardziej nim jest
    oooooooooooo!!!!!! WŁASNIE ZAUWAŻYŁEM, ŻE NIE JESTEM JUŻ ZDEZORIENTOWANA TYLKO ORIENTUJĄCA SIĘ )))
    Pozdrawiam,
    Paweł

Miasto
    Wrocław
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Chętnie się wybiorę ;-)

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Paweł Czekaj Zobacz wiadomość
    Jak chodzi o termin zapisów, to sądzę, że będzie można to zrobić również w ostatniej chwili. O utrudnieniu z płatnością w kasie porozmawiam z Akademią Ruchu i być może uda się uruchomić też wpłaty przelewem.
    Temat może nie wygląda na stricte belly dance-owy ale jak najbardziej nim jest
    oooooooooooo!!!!!! WŁASNIE ZAUWAŻYŁEM, ŻE NIE JESTEM JUŻ ZDEZORIENTOWANA TYLKO ORIENTUJĄCA SIĘ )))
    To by było bardzo korzystne

A może powinno byś "orientującY się"? Chyba Panowie na naszym forum mają przymiotniki opisu w męskiej formie o ile się nie mylę - nasz Admin Wielki Szejk zapewne ma moc zmiany przymiotników, hehe

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Nie musimy nic zmieniać, to nawet zabawne, zwłaszcza, że nie jestem typem macho i nie mam schizów na tym punkcie

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Haha! no to super
    czekamy na wieści na temat wpłat zatem

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Na temat wpłat jeszcze nic nie wiem, ale zmieniła się godzina rozpoczęcia z 10:00 na 11:00.

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Podbijam Czy wiadomo już coś na temat możliwości zapłaty przelewem?

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Dzięki Wiem na pewno, że będzie można zapisać się przed samymi warsztatami i to w pewnym sensie ułatwia sprawę. W poniedziałek powinienem mieć ostateczną odpowiedź co z płatnością przelewową?

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Paweł Czekaj Zobacz wiadomość
    Dzięki Wiem na pewno, że będzie można zapisać się przed samymi warsztatami i to w pewnym sensie ułatwia sprawę.
    To też jest dobre rozwiązanie a czy jaka jest minimalna liczba osób żeby warsztaty się odbyły? bo jak wszystkie zaczniemy się zapisywać przed samymi warsztatami to do końca nie będzie wiadomo ile osób przyjdzie

ja będę - to już 1

Miasto
    Wrocław, przede wszystkim :)
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Ja bym chętnie poszła, tylko problem jest z płatnością - otóż pani z tej szkoły, z którą pisałam, napisała mi, że za warsztaty można płacić tylko gotówką w siedzibie szkoły - to trochę utrudnia sprawę, przynajmniej mi...

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Niestety na to nie mamy wpływu, już wiem na pewno, że faktycznie płatność może być regulowana tylko gotówką. Z drugiej strony jednak, można to zrobić również bezpośrednio przed warsztatami. Miejsca jeszcze są, a niewątpliwym atutem Akademii Ruchu jest posiadanie trzech, różnej wielkości sal, w związku z czym nawet jeśli uzbiera się duża grupa, zajęcia będzie można zrobić w największej sali i zachowując odpowiednio dużą przestrzeń dla każdej uczestniczki, przyjąć również osoby wpisujące się w ostatniej chwili. Jak chodzi o minimalną liczbę osób, to oczywiście są jakieś założenia, ale nawet jeśli nie uzbiera się zakładane minimum (w co oczywiście nie wierzymy ), umawiamy się z Akademią, żeby warsztaty się odbyły

Miasto
    Wrocław / Kielce
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Dziękujemy za wspaniałe warsztaty!

Miasto
    BD
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Było warto))
    Taniec to nie układ figur, żeby się go nauczyć trzeba go pokochać.
    [Auguste Bournonville]

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •