Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Szkoła TB w Warszawie, w okolicy ul. Towarowej

Siła Reputacji
    8

Domyślny Szkoła TB w Warszawie, w okolicy ul. Towarowej

W sobotę jadę do Warszawy na tydzień i z różnych przyczyn (których tu nie wymienię, bo za długo by to trwało), nie będę miała co ze sobą zrobić. W każdym razie postanowiłam wybrać się na zajęcia TB. Mam kartę Multisport, ale to, co wyskakuje mi w wyszukiwarce... no, można się załamać
    Zwracam się więc z prośbą do Was, drogie Warszawianki, o polecenie mi Waszych szkół tb, gdzie mogłabym przyjść na jedne zajęcia i się pogibać
    Zależy mi, żeby szkoła była gdzieś w okolicy Towarowej- tak niezbyt daleko, bo będę łaziła na zajęcia z buta (próbowałam znaleźć sama, ale niestety odległości na mapie nic mi nie mówią ), no i żeby była tam akceptowana karta Multisport. Może być nawet z dopłatą.

A jak już jesteśmy w temacie, to też jakiś fajny India Shop w pobliżu? Bo we Wrocławiu już w zasadzie nie ma :/

<mam nadzieję, że nie powtórzyłam tematu, jak tak, to sorry >

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Na Miedzianej 11 mieści się STO Amira - nie jestem pewna, jak jest z kartami Multisport, najlepiej napisz maila lub zadzwoń www.amira.com.pl

Siła Reputacji
    8

Domyślny

Dziękuję Ci bardzo

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Ewa Zet - a jak definiujesz odległość spacerową?

W ST Riviera na pewno akceptują karty Multisport/Benefit, a oferta zajęć TB jest dosyć szeroka (klasyka, folklor arabski, tribal fusion, bellysalsa itd.), tylko że najbliższy oddział mieści się przy stacji metra Politechnika, czyli z buta będzie z pół godziny (a nawet więcej, w zależności od tego, gdzie dokładnie przy tej Towarowej będziesz pomieszkiwać )

http://www.taniec.net/?sub=grafik (o ile wiem, można sobie po prostu przyjść na dowolne zajęcia z kartą, dopłata jakaś drobna jest chyba)

Siła Reputacji
    8

Domyślny

Dziękuję Ci bardzo
    Odległość spacerowa dla mnie to jakieś 10 minut spokojnym tempem
    Muszę ze wstydem przyznać, że przy całej mojej miłości dla tb, NIENAWIDZĘ chodzić i biegać

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Oj, jak ja to rozumiem... Pół rodziny znacząco puka się w czoło na wieść, że taki nieruchawy i nienawidzący ruchu kloc, jak ja, zainteresował się tańcem orientalnym. I to jeszcze w moim wieku - abominacja, zgroza i rzeź niewiniątek

(Drugie pół nie ma pojęcia.)

Wracając jednak do tematu, Amira rzeczywiście jest najbliżej i jest bardzo klimatyczna. Niestety nie dane mi było tam ćwiczyć - może się w końcu uda trafić na warsztaty z folkloru, o ile znowu nie pomylę godziny Rivierę natomiast polecam z uwagi na to, że znam tamtejsze instruktorki orientalne jeśli nie z zajęć, to przynajmniej z widzenia - fantastyczne, profesjonalne, życzliwe i cierpliwe dziewczyny. Moim zdaniem warto, jeśli akurat w Amirze nic się nie będzie działo, a zechcesz zagospodarować czas. Zresztą, co ja gadam: ZAWSZE warto zajrzeć na zajęcia prowadzone przez różne instruktorki; ZAWSZE można się czegoś nauczyć.

Siła Reputacji
    8

Domyślny

Tak, masz rację
    Przeglądałam stronkę podpowiedzianej przez Ciebie szkoły, ale niestety znów nie te godziny Bardziej odpowiada mi ta 16:30 w Amirze, a już idealnie by było znaleźć coś jeszcze wcześniej 8)
    Niestety, ale akurat od okolic 17-17:30 mam już ściśle rozplanowany czas; ale tak to już jest, zazwyczaj zajęcia są późno, żeby ludzie pracujący mogli się pogibać

A tak offtopowo, to dzięki Tobie wiem, co to znaczy "abominacja"

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Ewa Zet Zobacz wiadomość

A jak już jesteśmy w temacie, to też jakiś fajny India Shop w pobliżu? Bo we Wrocławiu już w zasadzie nie ma :/

<mam nadzieję, że nie powtórzyłam tematu, jak tak, to sorry >
    Jeśli chodzi o fajny sklep indyjski w Wawie to gorąco polecam Radhashop. Mają nawet stronkę: http://www.radhashop.pl/subp.php. Ale prawdę mówiąc, lepiej się tam przejechać, bo często na miejscu mają więcej rzeczy w ofercie, niż na to wskazuje strona. Pamiętam, jak tam poszłam pierwszy raz, cóż to było za przeżycie warto tego doświadczyć na własnej skórze A przede wszystkim, było to jedyne miejsce, w którym udało mi się dostać tikkę. Polowałam na to cudo od kilku miesięcy i bałam się, że już nigdy tego nie znajdę. Ja mieszkam bardzo blisko towarowej, więc mogę Ci powiedzieć, że stamtąd jak wsiądziesz w tramwaj 22 to zawiezie Cię praktycznie pod sam ten sklep 8ką też można, ale ona rzadziej jeździ. Wysiadasz na przystanku kijowska i parę kroków dosłownie idziesz w tym kierunku co dw. wileński. To po drugiej str ulicy będzie. Sklep mieści się w Centrum Targowa-Praga.
    Najszlachetniejsze serce jest to, które raczej da się skaleczyć, niż samo zadraśnie

Siła Reputacji
    8

Domyślny

Vendelin, byłam tam ) Zaciągnęłam tam moją biedną, niebellydensową koleżankę i siedziałam chyba 40 minut gapiąc się na WSZYSTKO :P Te kolory i ten zapach bardzo mi się podobają

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •