Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
proba o pomoc w kulturoznawczym projekcie badawczym- jaka bya pierwsza szkoa taca brzucha w Polsce??
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: proba o pomoc w kulturoznawczym projekcie badawczym- jaka bya pierwsza szkoa taca brzucha w Polsce??

Doczy
    01-08-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    244
    Sia Reputacji
    12

Domylny proba o pomoc w kulturoznawczym projekcie badawczym- jaka bya pierwsza szkoa taca brzucha w Polsce??

Mam wielk prob;
    na moich studiach przeprowadzam kulturoznawczy projekt badawczy i szukam informacji jaka jest lub bya pierwsza szkoa taca brzucha w Polsce??? No i oczywicie kiedy powstaa? Wiem, e w Krakowie szkoa Rashy, ale w Polsce??
    Prosz napiszcie jeli co wiecie
    Sihir - bo taniec to magia!
    Taniec Brzucha Krakw
    www.sihir.pl

Doczy
    09-12-2007
    Miasto
    Krakw, Czstochowa
    Wiadomoci
    1 340
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Czy nie bdzie to szkoa Amiry z Warszawy?

Doczy
    01-08-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    244
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Dziki Geesou- naprowadzia mnie na trop Warszawy. Wszystko na to wskazuje, e od 1996 Jasmin Mazloum, bo podaje o sobie "pierwsza w Polsce instruktorka belly dance"- jeszcze szukam
    Sihir - bo taniec to magia!
    Taniec Brzucha Krakw
    www.sihir.pl

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    1 550
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Amira, Jasmin Mazloum w Warszawie [nie wiem, kto pierwszy], w Gdasku Bassimah [moe Marta Nowicka albo Shirin mog powiedzie co wicej...]. A Saida z Bielska od kiedy?

Doczy
    03-03-2008
    Miasto
    Pozna
    Wiadomoci
    5 508
    Sia Reputacji
    19

Domylny

Jeszcze Donya - Monika Marchel, szkoa Salam w Bydgoszczy. Te naleaa do pierwszych piciu prekursorek w Polsce, ale nie wiem dokadnie, od ktrego roku.

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •