Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Sprzedawca z ebay-a
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Sprzedawca z ebay-a

Miasto
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Domyślny Sprzedawca z ebay-a

Dziewczyny, czy któraś z was korzystała z usług sklepu na amerykańskim ebay-u - ebellyfashion ( http://myworld.ebay.com/ebellyfashio...p2047675.l2559 )?

Trochę obawiam się sklepu, który zlokalizowany w Indiach sprzedaje w Stanach, wiecie, jak to może być...
    Poza tym, mają dziwnie niskie ceny i w związku z tym powstaje pytanie, czy produkty są dobrej jakości? Planowałam kupić ATSową spódnicę, na zdjęciach materiał prezentuje się trochę wątle, ale niby bawełna to jest...

Będę wdzięczna za wszelkie opowiedziane doświadczenia w tego typu opcjach...
    Ostatnio edytowane przez Ztribalowana ; 09-01-2013 o 21:33

Miasto
    Częstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Na moje oko, wszystkie rzeczy są szyte w Indiach (tania siła robocza i materiały). Być może według projektu z USA.
    Rzeczy z Indii często nie oznaczają złej jakości, często są to wspaniałe materiały niedostępne u nas. Często lewa strona "ciucha" jest bez obrzucania, może się pruć, mają trochę inny standard szycia... choć te szyte wyłącznie do Europy posiadają takie wykończenie.
    Na zdjęciach to bawełna jest ale taka cieniutka ( mam taką spódnicę na plażę
    * szycie kostiumów na zamówienie
    * stroje treningowe, topy

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    19

Domyślny

Ja chyba mam taką spódnicę z bawełny cieniutkiej jak gaza. Z Indii właśnie, chociaż dwukolorową.

W każdym razie ta moja genialnie fruwa przy obrotach. Materiał jest delikatny, ale możliwości spódnicy - genialne

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Może spróbuj np. u tego http://www.ebay.pl/sch/sariskirts/m....&_trksid=p3686 albo tego http://stores.ebay.pl/indiantrends/2...=p4634.c0.m322 sprzedawcy - spódnice wyglądają porządnie, ceny też niezłe, ale zaznaczam, że od żadnego z nich (jeszcze ) nie kupowałam, więc nie mogę niczego na ich temat powiedzieć.

EDYCJA: Mam jardówkę od sprzedawcy z drugiego linka (indiantrends). Jest super, sprzedawca bardzo miły (przegrałam licytację, ale on wystawił dla mnie prywatną aukcję za cenę, do której gotowa byłam licytować - akurat było to 38 dolarów), a wysyłka ekspresowa (i darmowa) - kurierem DHL, przez co spódnica była u mnie po 3 dniach. Jestem bardzo zadowolona, także polecam.
    Ostatnio edytowane przez Sha'ira ; 16-02-2013 o 11:13
    "Sha'ira (known to many as the Consort) is a well-known and influential asari who works in the Consort's Chambers of the Citadel. She has many famous and powerful clients that see her for a variety of reasons; each person's needs are unique, but Sha'ira always manages to accommodate them. [...] 'Sha'ira' comes from an Arabic word meaning 'poetess', or 'female poet'."
    (Mass Effect Wiki)

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •