Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Wspomnienia Kasia Wronki z Bellydance Evolution, Warszawa 4.03, Beirut Cafe

Siła Reputacji
    12

Domyślny Wspomnienia Kasia Wronki z Bellydance Evolution, Warszawa 4.03, Beirut Cafe

Powoli wracam do siebie po powrocie z Bellydance Evolution. Postaram się niebawem umieścić wspomnienia na forum. Pisarka wybitna ze mnie nie jest (umysł ścisły ;D), więc na razie zapraszam na wspólne pogawędki ;D!

Z inicjatywy moich kursantek (a także mojej) proponuję spotkanie 4.03. o 19:30 w Tel Aviv Cafe na Poznańskiej, na którym opowiem o niezwykłym i intensywnym przeżyciu, jakim był dla mnie udział w projekcie Jilliny Bellydance Evolution . Chętnie podzielę się swoimi wrażeniami, refleksjami i opowiem o wyzwaniach zarówno tanecznych, jak i osobistych ;D. A może któraś z Warszawianek szykuje się do startu w kolejnym castingu i mogę służyć radą?

Kto ma ochotę posłuchać o moich przeżyciach wyjazdowych (i nie tylko) zapraszam do Tel Aviv (Poznańska 11, Warszawa). Spotkanie ma mieć luźna formę i jest także dobrym pretekstem do spędzenia razem miło czasu - może będę mogła odpowiedzieć na pytania, na które zazwyczaj nie ma czasu na zajęciach . Będzie to dla mnie również okazja, aby osobiście Wam podziękować za Wasze zaangażowanie w głosowaniu, dzięki któremu miałam dodatkową solówkę na początku przedstawienia!

Szczegóły spotkania na FB (prosiłabym zainteresowane o zaznaczenie uczestnictwa w wydarzeniu, żebym mogła przewidzieć wielkość rezerwacji):
    http://www.facebook.com/events/413646268718848/

Buziaki i do zobaczenia!
    Wasza Kasia
    Ostatnio edytowane przez wroneczka ; 03-03-2013 o 00:52
    Seńorita Kasita

Aktualny grafik zajęć:
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/6110-Nowy-sezon-taneczny-z-Kasi%C4%85-Wronk%C4%85-NOWE-LOKALIZACJE-NOWE-GRUPY!-Wrzesie%C5%84-2012-Warszawa

Niebawem własna strona!!!

Miasto
    Łódź/Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Kasiu - super pomysł, super inicjatywa - aż mi szkoda, że nie jestem z Warszawy ... <chlip> ... czekam zatem na relację na forum :*
    Sue quisque fortunae faber est

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Kasieńko, cieszę się Twoim szczęściem.
    Całe to wydarzenie napewno dodało Ci skrzydeł do dalszej pracy i rozwoju w kierunku tańca. Ja uwielbiam Cię najbardziej w belly sambie, Twój temperament wpisuje się idealnie w sambę. Bardzo chętnie też bym wysłuchała wszystkich ploteczek, ale za daleko. Napisz o wszystkim jak nawięcej, bo wtedy i my jesteśmy w innym świecie i bardzo nas to ekscytuje.
    Może masz jakieś swoje nagrania z tego projektu.
    Jaka szkoda, że prowadzisz tych wszystkich zajęć w Bochni, jesteś taka pozytywną tancerką i zarażasz energią, że chce się więcej niż można. Cóż, pozostaje mi oglądanie Ciebie na youtube. Pozdrawiam i jeszcze raz GRATULUJĘ

Siła Reputacji
    12

Domyślny

Kwiecie Pustyni, wielkie dzięki za przemiłe słowa )) Przesyłam całą pozytywną energię w Wasze strony ;D! Postaram się w wolnej chwili coś naskrobać ))

Dodam tylko, że zmieniła się lokalizacja spotkania na kawiarnię Tel Aviv (niestety w Beirucie nie zgodzili się przyjąć rezerwacji - zwłaszcza tak dużej)
    Buziaki!
    Kasia
    Seńorita Kasita

Aktualny grafik zajęć:
    http://www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/6110-Nowy-sezon-taneczny-z-Kasi%C4%85-Wronk%C4%85-NOWE-LOKALIZACJE-NOWE-GRUPY!-Wrzesie%C5%84-2012-Warszawa

Niebawem własna strona!!!

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    20

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •