Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 21 do 24 z 24

Temat: datura online

Miasto
    W-wa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

No ale klasyka jest, a i te tribalowe lekcje/elementy w klasyce można przecież wykorzystać. W każdym razie dobrze, że tu w końcu zajrzałam

Siła Reputacji
    0

Domyślny

Witam, jestem strasznie zainteresowana wykupieniem filmików od Rachel, po opiniach w/w widzę, że raczej jest to dobry krok
    Mam pytanie: czy kiedy zakupię jeden filmik, jest jakiś ograniczony czas DO KIEDY muszę go obejrzeć/przerobić, potem BUM i nie mogę mieć do niego dostępu? Czy tak jest tylko przy wyborze "subskrypcji", która prawdopodobnie działa przez miesiąc?

I jeszcze pytanie dość znaczące: jestem dość początkująca, ćwiczę od miesiąca - są też filmy dla osób na takim jeszcze niskim poziomie wiedzy? Czy jedynie typu dokształcające?

Miasto
    Kraków / okazjonalnie Tricity
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Kava, właśnie przetrzepałam pół Datury szukając informacji o tym ile trwa wynajem jednego video - ale to są wynajmy, nie zakupy, więc na bank są czasowo ograniczone. Logiczny wydaje się miesiąc, ale głowy nie dam - nie mogę sprawdzić, bo sama mam pełną subskrypcję

Są filmy dla osób bardzo początkujących i bardzo zaawansowanych - aczkolwiek czasem są odrobinkę myląco opisane słownie, warto zapoznać się z video przeglądowym przed zakupem - choć zdarzyło mi się kilka razy mrugać ze zdziwieniem, że np. czemu rozgrzewka jest jogowa skoro nigdzie tego nie pisało a jogi nie trawię więc unikam

Dla początkującej powiedziałabym - rzecz jasna nie autorytatywnie, i nie znając na pamięć całej zawartości, więc mogę się mylić - większość filmików Rachel ma wysoki poziom trudności (2 lub 3 - co na Daturze to znaczy że początkujący nie da rady, średniozaawansowany umrze próbując a zaawansowany wyczołga się zlany potem) albo poziom 1/2/3 czyli mikrotreningi do pogłębiania określonych ruchów - ja z nimi nie daję rady, będąc wiecznym początkującym (rok klasyki, rok tribalu, ale bardzo nieintensywnie i z ogromnymi przerwami), więc nie radzę porywać się bez pewnej ugruntowanej wiedzy o tańcu/ciele/ruchach. Rzecz jasna, mogę się mylić, doświadczeńsze tribalki, poprawcie mnie jakbyco.

NATOMIAST ślicznie przystępne są filmiki Colette - z ATS. Biorąc pod uwagę, że tribal na ATSie bardzo mocno bazuje to jest to dobry początek, nawet, jeśli nie jest to Twój styl docelowy. A Colette leci powoli, tłumaczy przystępnie i nie zakłada że posiadasz jakąkolwiek wiedzę, więc robi od samiuteńkich podstaw. I jest wspaniała.
    No wiem, nie jest Rachel. Ale od czegoś trzeba zacząć.

Dla porównania - zrobiłam dzisiaj rozgrzewkę z Rachel, 9 minut tylko i wyłącznie bioderek, rozciągań, odrobinka izolacji. Skończyłam z roztrzęsionymi rękami i nogami po czym wlazłam do wanny umyć przepocone dredy. Fakt, że kondycję mam słabą, ale jednak coś-tam-niby-wiem i nie spodziewałam się zgonu po 9 minutach...

Poza tym - szczerze polecam pełną subskrypcję. Różnica cenowa jest relatywnie niewielka (choć w sumie nie wiem, jaki masz budżet - ale subskrypcja miesięczna kosztuje tyle co 4wejściowy karnet na zajęcia tańca brzucha w większości szkół krakowskich) a możesz gmerać, zapoznać się z różnymi instruktorkami i obaczyć co Ci pasuje. Moją ukochaną nauczycielką na Daturze okazała się Sedona, po prostu odpowiada mi jej styl nauczania nawet mimo tego, że nie tańczy tribalu - i tak daje mi fajne podstawy, które doszlifuję tribalowo na zajęciach stacjonarnych albo jak już dojrzę do przetrenowania się z Rachel Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.
    Ostatnio edytowane przez kocuria ; 23-09-2013 o 21:47
    krakowianki zillują pod mostem!
    www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5795-krakowskie-zillowanie-w-plenerze

Siła Reputacji
    0

Domyślny

Dziękuję kociarko za odp
    Właśnie tak myślę, że chwilę się wstrzymam z zakupieniem tych lekcji. Może za kilka miesięcy ruszę dopiero, póki co uczęszczam na lekcje klasycznego BD, także cały czas pracuję nad sobą i działam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •