Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Wyniki 1 do 20 z 24

Temat: datura online

Miasto
    Kraków / okazjonalnie Tricity
    Siła Reputacji
    9

Cool datura online

znacie, uczestniczycie?
    dzisiaj zakupiłam swoją pierwszą subskrypcję - przy KAŻDYM wideo spadają mi skarpetki. wow! są i podstawy podstaw i porąbanie trudne kombinacje, i pilates, i joga, i choreo, i rekwizyty, i najlepiej spędzona stówka ever
    krakowianki zillują pod mostem!
    www.belly-dance.pl/forum/showthread.php/5795-krakowskie-zillowanie-w-plenerze

Miasto
    Łódź/Wrocław
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

no właśnie ja jestem o krok od wykupienia - zaglądam tam co jakiś czas i właśnie te krótkie filmiki - będące w swej istocie jedynie reklamą zajęć - zaczęły mnie wysoce intrygować ale po tym co napisałaś, zainwestuję
    Sue quisque fortunae faber est

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Też się przymierzam - ceny zachęcające, a liczę też na motywujący aspekt wynikający z faktu, że wykupuje się dostęp na miesiąc
    "Sha'ira (known to many as the Consort) is a well-known and influential asari who works in the Consort's Chambers of the Citadel. She has many famous and powerful clients that see her for a variety of reasons; each person's needs are unique, but Sha'ira always manages to accommodate them. [...] 'Sha'ira' comes from an Arabic word meaning 'poetess', or 'female poet'."
    (Mass Effect Wiki)

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

to może na zachętę - przyjrzałam się wczoraj materiałom do pracy z woalem (sedona soulfire) i pierwszemu filmikowi z serii o atsie (colette todorov). na zajęciach z podstaw obu byłam w szkołach stacjonarnych (u jasiry i u yolandy) ale dawno temu i chciałam odświeżyć. woal jest PO.WA.LA.JĄ.CY! mnóstwo nowych dla mnie rzeczy a ats rzetelny (na ile potrafię ocenić) i świetnie wytłumaczony, i mogę sobie zrobić trening po powrocie z pracy, o 23, w piżamie, i wskoczyć prosto pod prysznic do tej pory nie mogłam chodzić na ats bo mi godzina nijak nie pasowała! a colette od razu wprowadza zillsy, co mi bardzo pasi, bo to moje największe pragnienie i bolączka jednocześnie...
    no kocham tą subskrypcję, no.
    Ostatnio edytowane przez kocuria ; 27-04-2013 o 14:55

Miasto
    Gdynia
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Znamy, szanujemy, jak będzie sposobność - zakupimy subskrypcję. I będzie można poćwiczyć w zaciszu własnego pokoju z Rachel, z Colette, czego tylko dusza zapragnie
    3balka z 3miasta

Samozwańczy Szaman Plemienia Mandragora

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

najnowsze wideo - 4 rodzaje shimmy z sedoną - jest tak pozytywne i zwariowane a jednocześnie daje tyle nowych rzeczy do ćwiczenia nawet w ciągu dnia (pracuję w pozycji stojącej, waggle będzie przeidealne ) że strach się bać

Miasto
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Domyślny

ja też się przymierzam od jakiegoś czasu, tylko nie wiem, czy od razu uderzać w miesięczną subskrypcję, czy na początek wykupić pojedyncze filmiki. co radzicie?

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

pojedyncze filmiki (w sensie te ponadgodzinne, nie te 10mimutowe wycinki) kosztuja gdzies 1/4 miesiecznej subskrypcji za sztuke. imo zdecydowanie bardziej oplaca sie subskrypcja, jest warta duzo wiekszych pieniedzy

Miasto
    Lublin
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Kocuria ma rację, że bardziej się opłaca, ale ja na Twoim miejscu najpierw przetestowałabym, jaki masz przerób. Może jeden czy dwa filmiki dostarczą Ci dość pracy na miesiąc? A w takim przypadku i tak nie wykorzystałabyś całości subskrypcji. Oczywiście, jeśli okaże się, że Ci mało, to jak najbardziej opłaca się zainwestować w subskrypcję.
    "Sha'ira (known to many as the Consort) is a well-known and influential asari who works in the Consort's Chambers of the Citadel. She has many famous and powerful clients that see her for a variety of reasons; each person's needs are unique, but Sha'ira always manages to accommodate them. [...] 'Sha'ira' comes from an Arabic word meaning 'poetess', or 'female poet'."
    (Mass Effect Wiki)

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

ja w 4 dni przerobiłam 5 pełnych warsztatów (po raz pierwszy rzecz jasna, będę je jeszcze powtarzać) i kilka krótszych filmików... ale ja lubię się rozdrabniać

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

nadgryzłam właśnie 'sinuous and smokey phrases' z rachel - kwiiiik, jakie to trudne. ale jakie zajefajne efekty... jeśli mi wyjdzie choćby w 5% tak, jak jej :P

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

a czy orientujecie się może czy filmy da się zapisywać na dysku?
    seeking the path to higher ground -keep on dreaming, keep on trying, keep on loving, keep on searching, keep on feeling, keep on dancing, keep on dancing, KEEP ON DANCING! <- 'Oracle' - Jehan

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Nie można, ale możesz spróbować nagrać je programem do nagrywania ekranu. Z moich doświadczeń wynika, że przy dłuższych rozjeżdża się dźwięk.
    Szarloteneria!
    kostiumy tribal fusion
    https://www.facebook.com/pages/Szarloteneria-Charlotenery/442998359115892

Every time when you say "I can't" bellydance fairy dies.
    Mira Betz

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

a możesz polecić jakiś program który zapisuje dźwięk z karty dźwiękowej a nie przez mikrofon? bo mnie dobija jakość dźwięku...
    seeking the path to higher ground -keep on dreaming, keep on trying, keep on loving, keep on searching, keep on feeling, keep on dancing, keep on dancing, KEEP ON DANCING! <- 'Oracle' - Jehan

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    11

Domyślny

Hmm, ale chodzi Ci o program do nagrywania tylko audio czy i tworzenia "filmów" z obrazu i dźwięku, które są na ekranie?
    W pierwszym przypadku mogę polecić ten program. A w drugim - ja nagrywałam tym, ale jak pisałam wyżej, nie jestem z niego w pełni zadowolona (albo go nie umiem ustawić )
    Szarloteneria!
    kostiumy tribal fusion
    https://www.facebook.com/pages/Szarloteneria-Charlotenery/442998359115892

Every time when you say "I can't" bellydance fairy dies.
    Mira Betz

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

dziewczyny, datura wyraźnie zastrzega sobie, że nie zezwala na kopiowanie swoich treści. przenieście dyskusję na prv?

Miasto
    Katowice i Ruda Śląska
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Rozumiem, że przy zakupie subskrypcji ma się miesięczy dostęp do wszystkich lekcji i warsztatów?

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

Lares: tak, nieograniczony dostęp do całej zawartości strony na czas wykupu subskrypcji. ja po prostu zrobiłam to kartą kredytową, należność ściągnęła się bez problemu, i ściąga się sama co miesiąc chyba że ją zastopujesz (wystarczy kliknąć przycisk z panelu użytkownika na stronie, to stopuje automatyczną subskrypcję na następny miesiąc).

Miasto
    W-wa
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Dziewczyny, przenieście ten wątek
    Rzadko tu zaglądam, bo tribalu nie liznełam, a przecież ta datura nie tylko dla tribalek!!!

Miasto
    Siła Reputacji
    9

Domyślny

ale głównie, z klasyki jest dosyć niewiele zajęć i bodaj tylko sedony, nie samej rachel. no chyba, że liczymy pilates i jogę.

Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia

Tagi tematu

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •