Wyniki 1 do 14 z 14

Temat: Abir, podwjne zwycistwo na midzynarodowym fesiwalu Azure 2013 w Rydze!!!

Doczy
    24-06-2010
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    182
    Sia Reputacji
    10

Domylny Abir, podwjne zwycistwo na midzynarodowym fesiwalu Azure 2013 w Rydze!!!

Nasza ju od dawna niewschodzca, lecz jasnym blaskiem lnica (rym zamierzony), gwiazda modego pokolenia - Abir, wraca do Polski z podwjnym zotem.

1 miejsce Pro klasyka solo
    1 miejsce shaaby/folk

Wszystko to na festiwalu Azure w Rydze.

Gow jury bya Randa Kamel.

Jako duet rodzicw, w imieniu ony Zainy, gratulujemy Ci synu nasza...... mama i tato s dumni. Mama tym bardziej, e Azure wygraa w zeszym roku, a ja, bo zacieram rce co dalej! Jedziesz maa!

Polskie tancerki gr!
    www.orientexpresja.pl
    www.camilia.pl

Doczy
    16-09-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    445
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Zgadzam si z przedmwc..... ha ha ha!

Sorry, nie skapnam si, e "pocig" za mnie pisa. Tak czy siak. Info konkret, z pierwszej rki i czekamy na relacj syna z podry jak ju si nacieszy blaskiem reflektorw i Rand!

Jo!
    www.camilia.pl
    www.orientexpresja.pl

http://www.facebook.com/camiliabellydancepoland

http://www.facebook.com/orientexpresja

https://www.facebook.com/orientalnykoktajl

Doczy
    24-03-2008
    Miasto
    Krakw
    Wiadomoci
    1 360
    Sia Reputacji
    13

Domylny

super! gratyy
    abochopek pofrunie uszkami i noskiem.
    Facebook: Sakina Bellydance
    Zapraszam na zajcia w Krakowie!!

- Nova Szkoa Taca
    - Nowohuckie Centrum Kultury

Doczy
    31-05-2009
    Miasto
    d/Wrocaw
    Wiadomoci
    801
    Sia Reputacji
    12

Domylny

super gratulacje
    Sue quisque fortunae faber est

Doczy
    02-12-2007
    Miasto
    Krakw/ Dubai
    Wiadomoci
    256
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Mama rzeka,e dziecko bez medalu ma nie wraca, dziecko wzio sobie jej sowa do serca, wrcio z dwoma

Abirku!Gratuluj!!!
    زينا
    Gdyby kiedykolwiek kazano mi wybiera:taniec czy oddychanie,bez chwili wahania wybraabym to pierwsze.
    Bo bez taca ycia nie ma...

Doczy
    15-11-2007
    Miasto
    Trjmiasto
    Wiadomoci
    436
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Gratulacje!
    www.artorient.pl

Doczy
    28-08-2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    4 081
    Sia Reputacji
    20

Domylny

Wielkie gratulacje Abirku

Jeszcze maa refleksja... Nie dziwi mnie to, e nasze tancerki odnosz tak duo sukcesw w ostatnim czasie. Widz od lat ile wkadaj w taniec czasu, potu, uporu, rezygnacji z innych atwych przyjemnoci. Na ile jed warsztatw, ile pienidzy inwestuj, jak duo maj w sobie uporu i konsekwencji... to wszystko zaczyna procentowa!
    Brawa dla wszystkich dziewczyn, ktre odniosy tyle sukcesw w ostatnich czasach.

Doczy
    29-06-2008
    Miasto
    Trjmiasto
    Wiadomoci
    1 260
    Sia Reputacji
    15

Domylny

Super! Ogromne gratulacje!
    WHAT YOU GIVE IS WHAT YOU GET.

Doczy
    17-09-2008
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    2 292
    Sia Reputacji
    14

Domylny

Ja jeszcze w Rydze, jutro czeka mnie dwudziestoczterogodzinna podr do Wrocawia. Nie wiem jak usiedz na miejscu . Dzikuj ogromnie wszystkim za gratulacje - by moment, e baam si otwiera facebooka .

Najpierw podzikowania, bo s dla mnie najwaniejsze:
    - Camilia - za robienie mi prania mzgu, ktre mnie douje, przez ktre chlipi pod nosem, by zaraz zadrze gow i pokaza Ci, e potrafi. Za dostrzeganie rzeczy, o ktrych nikt nie mwi. Za niegaskanie mnie po gwce. Za obiektywizm w stosunku do mojego taca, za naprowadzenie mnie na t drog i wydobycie ze mnie waciwej techniki i wizerunku. Jeste cholernie dobrym czowiekiem i nigdy o tym nie zapominaj. Nie wiem czy dam rad kiedykolwiek Ci si odpaci za to, co zrobia z dobrego serca - uchowaa tego syna porzdnie i nie pozwolia mu zwariowa. Wiem, e gdyby nie Ty, to nie zaczabym waciwie taczy i pewnie dugo bym bdzia, szukajc siebie. Dzikuj.
    - Jala - za waciwy sobie sposb motywowania mnie do wiczenia i wygrywania. Nie bd przytacza . Za stroje na takim poziomie, e Randa, majc swojego Hishama i Zaki, jest zachwycona . Madela Dance Design zrobi furor, mwi Ci!
    - Mojej Mamie, ktra wypchna mnie na zajcia "ebym wreszcie co ze sob zrobia". Za to, e pogodzia si z moimi wiecznymi wyjazdami, zawirowaniami yciowymi i przede wszystkim, e zaakceptowaa moje wybory i rzucanie wszystkiego dla taca.
    - Wam wszystkim, ktrzy szczerze mi kibicujecie, dajecie ogromnego powera do dalszego dziaania i rozwoju. Za wspaniae sowa, ktre dane jest mi od Was usysze, za zawsze genialny doping na widowni, za dawanie mi wiadomoci, e to, co robi, ma odzew. Pozytywny.

Wrc zapakana, niesamowicie wzruszona, doceniona przez sam Rand, w gowie majc: sowa, ktre, nieproszona i niepytana, na mj temat wypowiadaa, widok jej twarzy podczas moich konkursowych prezentacji, jej umiech niedowierzania, gdy obserwowaa mnie na warsztatach. A wiecie co jest kluczem do jej serca? Dugo to analizowaam. Nie technika. Nie adny umiech. Nie smutne przeywanie. Mio do taca.

Chyba dugo w Polsce nie posiedz .

A nie wiedziaam, czy w ogle dam rad wystartowa niestety - dbajcie o swj krgosup, bo mamy tylko jeden.

Dzikuj Wszystkim jeszcze raz!

Doczy
    24-10-2009
    Miasto
    Wrocaw
    Wiadomoci
    1 611
    Sia Reputacji
    11

Domylny

Ja znam jej sekret - bez pucharw miaa nie wraca - wizja bezdomnoci przemwia jej do rozsdku
    A tak serio to jestem dumna - nie tylko z kostiumw, ale te z Ciebie!!! I okae to na waciwy sobie sposb jak wrcisz
    Nie wiem jak was, ale mnie to motywuje - id dalej dzierga swoje i taczy swoje, a Wy ja apcie pki jeszcze jest w Polsce
    ...dojrzewam...

Doczy
    29-05-2008
    Miasto
    Krakw, Warszawa
    Wiadomoci
    721
    Sia Reputacji
    12

Domylny

Gratulacje!!!

www.varda.pl

Doczy
    23-01-2011
    Miasto
    Siedlce/Warszawa
    Wiadomoci
    653
    Sia Reputacji
    9

Domylny

Wielkie Gratulacje!

Doczy
    16-09-2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiadomoci
    445
    Sia Reputacji
    13

Domylny

Dziekuj Marta te sowa to dla mnie wielka nagroda i czuje rodzaj niezwykej wrcz dumy z Ciebie.
    www.camilia.pl
    www.orientexpresja.pl

http://www.facebook.com/camiliabellydancepoland

http://www.facebook.com/orientexpresja

https://www.facebook.com/orientalnykoktajl

Doczy
    29-10-2008
    Miasto
    Kijw
    Wiadomoci
    5 949
    Sia Reputacji
    18

Domylny

Abirku tyle ju tych nagrd nazwozia, e po pierwsze, sw brak na kolejne gratulacje, a po drugie czowiek si gubi i nie wie, czy z okazji tego konkursu skada ju gratulacje, czy to jaki kolejny Jeste tak burz burzow,e a bym chciaa od Ciebie skra troch entuzjazmu
    Przed lubem Ona myli, e On si zmieni.
    On ma nadziej, e Ona nigdy si nie zmieni.
    Po lubie On si nie zmienia, za to Ona tak.

Tagi tematu

Reguy pisania

• Publikowa nowe tematy: nie moesz
  • Pisa wiadomoci: nie moesz
  • Dodawa zaczniki: nie moesz
  • Edytowa swoje wiadomoci: nie moesz
  •