Wyniki 1 do 16 z 16

Temat: Krakowska reprezentacja belly dance "Sihirstars" w Mam Talent 21.09.13 g.20.00

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    13

Domyślny Krakowska reprezentacja belly dance "Sihirstars" w Mam Talent 21.09.13 g.20.00

Już w najbliższą sobotę - 21 września o 20.00 krakowska reprezentacja belly dance Sihirstars w MAM TALENT!

http://tvnplayer.pl/programy-online/...88381481237582
    Żabochłopek pofrunie uszkami i noskiem.
    Facebook: Sakina Bellydance
    Zapraszam na zajęcia w Krakowie!!

- Nova Szkoła Tańca
    - Nowohuckie Centrum Kultury

Siła Reputacji
    0

Domyślny

Ooo! Ciekawe! Postaram się obejrzeć, zobaczymy jak tym razem pokażą belly dance.

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Kochani pragniemy się z Wami podzielić naszym występem, który już się przedpremierowo ukazał się w internecie. Oglądajcie nas w sobotę
    http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v...la,894224.html
    Sihir - bo taniec to magia!
    Taniec Brzucha Kraków
    www.sihir.pl

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Drogie Belly Dancerki chciałyśmy Was poinformować, że 23 litopada jest nasz odcinek półfinałowy w Mam talent. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasze show i bardzo liczymy na Wasze wsparcie smsowe. Wiemy, że nie przepadacie za nami na tym forum, ale w końcu łączy nas piękny taniec i wszystkie kochamy orient, a to w końcu duża promocja belly dance w mediach.
    W brew temu co większość z Was o mnie myśli- spuszczam kolejny raz głowę i serdecznie pozdrawiam!
    Rozalia
    Taniec Brzucha Kraków
    www.sihir.pl

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

trzymam kciuki!

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

dzięki Smeciu:*
    Taniec Brzucha Kraków
    www.sihir.pl

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    8

Domyślny

Kibicujemy! Powodzenia dziewczyny!
    Dawniej na Forum jako "Lamiah"

Miasto
    Częstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Trzymam kciuki!!!
    * szycie kostiumów na zamówienie
    * stroje treningowe, topy

Siła Reputacji
    10

Domyślny

Kobiety, trafiłyście w sedno występu telewizyjnego.
    Poprzez show, które jest niezbędne w telewizji przemyciłyście taniec belly dance. Pokazałyście tym ludziskom, że nie taki diabeł straszny jak go malują ( myślę o podejściu Polaków do tańca brzucha jako do czegoś zbereżnego i gorszącego) Nie udało sie nawet prowadzącym odraszyć słowami: zamknijcie dzieciom oczy, zabierzcie ich z przed telewizorów ( to mnie wkurza, bo jakoś przy wyuzdanych młodzieżowych teledyskach tego się nie słyszy).
    Zakryłyście swoje piękne ciała trochę bardziej (żeby powiedzieć, że nie chodzi o jakieś kuszenie) Nawet pojawily sie zarzuty, że tancerki latino więcej pokazują. I dobrze.
    Sa też zarzuty, że za mało prawdziwego tańca brzucha. A powiedzcie mi po co więcej zwykłym ludziom, którzy zupełnie tego nie czują i się na tym nie znają. To był występ dla zwykłych ludzi, a nie znawczyń i bardzo się cieszę, że tak to wlaśnie dziewczyny zrobiłyście. Małyście rewelacyjny pomysł, co do wyboru muzyki, no i te bębenki REWELACJA. Chciałabym móc słuchać stale tak,przerobiony utwór, bo oryginał uwielbiam i oriental kocham, a takie połączenie to prawdziwa bomba. Pokazałyście istotę tańca brzucha, że jest piękny (czasem mniej, znaczy lepiej i Wy do tej zasady sie dostosowałyście) Telewizja i ludzie potrzebują show i Wy im to dałyście.
    Gratuluję pomysłu, występu, cudownego wykonania i bardzo rozsądnego przedstawienia naszego wspólnego tańca, bo gdyby nie te zabiegi szersza publiczność nadal miałaby niewłaściwe spojrzenie na nasz piękny taniec.
    Dziewczyny trzymajmy sie razem i szanujmy się nawzajem, naszą odmienność. Jest nas jeszcze tak niewiele w Polsce i potrzebujemy wsparcia. Gratuluję baaaardzo i Wam i wszystkim dzięwczynom, które tańczą w każdym zakątku Polski.
    Myślę, że każda z nas czasem spotyka się z krytyką innych i jest to bolesne. Tym bardziej mając takie doświadczenia, my same nie krytykujmy sie nawzajem, bo każda z nas jest wyjątkowa, a łączy nas tak wiele:wspólna pasja do tańca orientalnego. Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam całuski

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję w imieniu formacji Sihir Stars i swoim <3 Właśnie taki był zamysł i ogromnie mi miło, że zauważyłaś, że zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, żeby pięknie pokazać nasz ukochany belly dance. Dzięki:*:*:*:*:*:*
    Taniec Brzucha Kraków
    www.sihir.pl

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Rosalia Zobacz wiadomość
    Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję w imieniu formacji Sihir Stars i swoim <3 Właśnie taki był zamysł i ogromnie mi miło, że zauważyłaś, że zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, żeby pięknie pokazać nasz ukochany belly dance. Dzięki:*:*:*:*:*:*
    Własnie obejrzałam Wasz występ! Gratuluje bardzo ciekawego i oryginalnego pomysłu na Belly w wersji SHOW. Wybór utworu AC/DC to rewelacja i wyłamanie się ze schematu. Pokazuje masowej publice która często nie ma wyobraźnia żadnego o tańcu orientalnym go od kompletnie niestereotypowej strony. Wiadomo,ze klasyka typu Oum Kalsoum nigdy by nie została zrozumiana i tego typu porgmany wymagają show i jako show było naprawde to super! Jedynie załamują mnie komentarze seksistowskie jury. Uważam, ze to niesprawiedliwe, ze inne rodzaje tańca (jak np tango czy tace latynoskie sa pełne temperamentu, kobiecości a stroje są dużo bardizj skąpe niz do bellydance) nie spotykają się z takimi komentarzami a tylko tancerki brzucha musza mierzyć się z takimi tekstami.

Uważam ze zasluzylyscie na pochwały kompelmentujace tez sam taniec i pomysl . W kazdym razie byłyście świetne! I te skórzane ramoneski Powodzenia w finale

"The true art of oriental dancing is to visually hear the music" Hossam Ramzy

Miasto
    Kołobrzeg
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Sahira Zobacz wiadomość
    Jedynie załamują mnie komentarze seksistowskie jury. Uważam, ze to niesprawiedliwe, ze inne rodzaje tańca (jak np tango czy tace latynoskie sa pełne temperamentu, kobiecości a stroje są dużo bardizj skąpe niz do bellydance) nie spotykają się z takimi komentarzami a tylko tancerki brzucha musza mierzyć się z takimi tekstami.
    Ja się za kazdym razem dziwię jak dziecko - czy ci ludzie nie widzieli samby brazylijskiej, salsy czy rumby? Tam czasami kostium wygląda jak strój kąpielowy a ruchy są totalnie prowokujące! Ale nie - "taniec brzucha" = będzie podnieta!

A występ Sihir - super, tylko czemu tak krótko? Chciałoby się więcej i więcej! :-(

Miasto
    Poznań
    Siła Reputacji
    10

Domyślny

Cytat Pierwotnie wysłane przez Skye Zobacz wiadomość
    Ja się za kazdym razem dziwię jak dziecko - czy ci ludzie nie widzieli samby brazylijskiej, salsy czy rumby? Tam czasami kostium wygląda jak strój kąpielowy a ruchy są totalnie prowokujące! Ale nie - "taniec brzucha" = będzie podnieta!

A występ Sihir - super, tylko czemu tak krótko? Chciałoby się więcej i więcej! :-(
    Doklanie zupełnie jakby nie mieli pojęcia o różnych innych stylach. A w takim programie Jury powinno zaprezentować i dać przykład oceny na wyższym poziomie tez merytorycznym(wiem ,ze jest to program rozrywkowy ale jednak mogliby się trochę bardziej sensownie wypowiadać bo maja bezpośredni wpływ na ocenę poziomu całego programu). W końcu Egurolla posiada znana szkole tańca również z tańcami latynoskimi a Foremniak( której tekst do Eguroli to już żal komentować) wygrała chyba dawno temu taniec z gwiazdami gdzie tańczyła wszelkie możliwe odmiany towarzyskiego i latynoskich. Chciałoby się wierzyć ze ktoś kto sam praktykuje taniec potrafi odnieść się z szacunkiem do innych rodzajów tańca do samych tancerek. Wypowiedzi publiczne świadczą tez o ich poziomie niestety Najważniejsze ze dziewczyny super się zaprezentowały
    Ostatnio edytowane przez Sahira ; 29-11-2013 o 07:28

"The true art of oriental dancing is to visually hear the music" Hossam Ramzy

Miasto
    Warszawa
    Siła Reputacji
    18

Domyślny

Mnie też się bardzo podobało! Ciekawe, dopracowane show, idealnie skrojone pod taki program

Miasto
    Kraków
    Siła Reputacji
    12

Domyślny

Dziewczyny naprawdę bardzo Wam dziękujemy za miłe słowa <3 <3 <3 Telewizja rządzi się swoimi prawami, dlatego długo zastanawiałyśmny się co zatańczyć. Na castingu poszłyśmy bez przygotowania, wyłącznie dla reklamy, bo do nas TVN zadzwonił, a był to tydzień po zakończeniu sezonu, na drugi dzień miałyśmy pokaz, więc tak dla funu poszłyśmy. Byłyśmy przekonane, że nie przejdziemy. Oczywiście montaż wyciął 3/4 naszego układu- w tym drum solo. No ale na to nie miałyśmy wpływu- jednak cieszyłyśmy się, że klasyczna muzyka i klasyczny układ się spodobał. Korciło nas w pół finale zatańczyć folk- ale nikt by tego nie zrozumiał. Dlatego zdecydowałyśmy się na show. Od naszej początkowej wizji ostateczna wersja i tak mocno odbiega. Ale i tak cieszymy się, że film nie pokazuje wyłącznie pupy i biustu. Komentarze Jury niestety już były seksistowsko poniżej pasa. Czy miałyśmy na to wpływ???? no niestety nie Uważamy też, że miałyśmy bardzo zakryte stroje. Zatem sądzę, żę mini sto lat zanim taniec brzucha nie będzie postrzegany jak "tico-erotic" Jeszcze raz dzięki za Wasze słowa! Całujemy bardzo mocno!!!! Sihir Stars
    Taniec Brzucha Kraków
    www.sihir.pl

Miasto
    Częstochowa i tam, gdzie mnie poniesie :)
    Siła Reputacji
    14

Domyślny

Stroje były piękne! Właśnie to przykre, że ten taniec jest tak postrzegany. Miejmy nadzieję, na nieco szybsze zmiany Przyczyniłyście się do reklamy tańca i wszystko było idealne
    * szycie kostiumów na zamówienie
    * stroje treningowe, topy

Reguły pisania

• Publikować nowe tematy: nie możesz
  • Pisać wiadomości: nie możesz
  • Dodawać załączniki: nie możesz
  • Edytować swoje wiadomości: nie możesz
  •